Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Мъжа работи по SAWS, жената студентка, а децата искат да сме заедно

Здравейте. Аз ще съм студент наесен, а мъжа ми работи по SAWS програмата с договор за 6 месеца, който изтича ноември в ЮК. Та имам въпроси, които непрестанно ми се въртят из главата и не ми дават мира.

Възможно ли е аз като студент да си взема децата (на 7 и 1 год.) с мен и съпругът ми да остане с нас? Няма невъзможни неща според мен.
    Моята идея е да разбера:

дали мога да запиша по-голямата ми дъщеря на училище, в кой клас ще е на такава възраст, има ли нужда от предварителна подготовка по английски, от колко до колко часа учат, колко ще ни струва училището и всякакви разходи по нея;

какво може да се направи за малката госпожица, т.е. нещо като детски градини има ли и от каква възраст са?? какви праички ще са ни нужни, тъй като аз ще трябва да уча или да си вземем в куфара някоя от бг бабите?

и накрая мъжа ми ще може ли да работи, като се има в предвид, че по програмата, по която работи в момента след шест месечният договор трябва да напусне страната за три месеца, след което отново може да работи по тази програма. Но искам да знам той като съпруг на студент ще има ли някакво право на работа или на какво ще има право. Вече има нин.

Благодаря на всички предварително!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Мъжа работи по SAWS, жената студентка, а децата искат да сме заедно

Цитирай Първоначално написано от anne Виж мнението
    Здравейте. Аз ще съм студент наесен, а мъжа ми работи по SAWS програмата с договор за 6 месеца, който изтича ноември в ЮК. Та имам въпроси, които непрестанно ми се въртят из главата и не ми дават мира.

Възможно ли е аз като студент да си взема децата (на 7 и 1 год.) с мен и съпругът ми да остане с нас? Няма невъзможни неща според мен. да, възможно е.Моята идея е да разбера:

дали мога да запиша по-голямата ми дъщеря на училище, да в кой клас ще е на такава възраст ще е в Y2ili Y3, завиис кой месец е родена. има теми в които е обясненио как става записването в училище. , има ли нужда от предварителна подготовка по английски, не, не се притеснявай за това, от колко до колко часа учат от 9-15 , колко ще ни струва училището и всякакви разходи по нея; държавните училища са безплатни, частните 2000-4500 на терм, в годината има 3 терма
    какво може да се направи за малката госпожица, т.е. нещо като детски градини има ли и от каква възраст са??детски градини има, всички платени какви праички ще са ни нужни, междду 800-1000на месец, зависи от района тъй като аз ще трябва да уча или да си вземем в куфара някоя от бг бабите? най-добре
    и накрая мъжа ми ще може ли да работи,ако ти си регната студент и учиш в учебно заведение одобрено от хоум офис, мъжът ще има право на работа неограничено за времето докато ти продължаваш да бъдеш студентка като се има в предвид, че по програмата, по която работи в момента след шест месечният договор трябва да напусне страната за три месеца, след което отново може да работи по тази програма. Но искам да знам той като съпруг на студент ще има ли някакво право на работа или на какво ще има право. Вече има нин.

Благодаря на всички предварително!
    да си вземеш децата веднага не е най-удачният вариант. първо ела, установете си, извадете си необхдимите документи, вижрте за каакво става въпрос и тогава водете децата. с две деца на тази възраст в лондон разходите на месец ще са поне 1500 лири в най-добрият случ1ай, ако живеете в една стая и малката НЕ ходи на ясла, в провонцията малко по-евтино.

успех

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 56
    Последно мнение: 03-08-2011, 10:14
  2. 50 – те правила на жената за мъжа
    От Anet във форум Общ форум
    Отговори: 25
    Последно мнение: 16-02-2011, 06:36
  3. Какво търси жената в мъжа
    От stertje във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 1
    Последно мнение: 28-09-2006, 15:54

Отметки