Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

По подразбиране има ли мами в bury,lancashire,manchester

зравейте мами надявам се да намеря някой да живее в този район!! имам
    малка дъщеричка Мина на 2 месеца и много искам да имам контакт с бг мами.не познавам почти никой тук,имам една бг стара приятелка но тя е в York на 100 мили от тук и са ни трудни срещите.Живеем тук от май месец,партньора ми е англичанин и е единствения ми приятел тук,но ми се ще да си пия кафе с някой по български))пишете ще се радвам много

Нов потребител
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: има ли мами в bury,lancashire,manchester

Цитирай Първоначално написано от miser Виж мнението
    зравейте мами надявам се да намеря някой да живее в този район!! имам
    малка дъщеричка Мина на 2 месеца и много искам да имам контакт с бг мами.не познавам почти никой тук,имам една бг стара приятелка но тя е в York на 100 мили от тук и са ни трудни срещите.Живеем тук от май месец,партньора ми е англичанин и е единствения ми приятел тук,но ми се ще да си пия кафе с някой по български))пишете ще се радвам много
    Здравей!
    аз съм наблизо, в Манчестър, така че може да се видим някой ден Моят приятел също е англичанин и също е единственият ми познат тук засега

Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

Thumbs up Относно: има ли мами в bury,lancashire,manchester

)))здравей)супер най накрая да намеря някой от колко време си тук?в коя част на манчестър сте?ако искаш ми дай пощенския ви код да се ориентирам къде сте.много ще се радвам да се видим някой ден.ти какво правиш,работиш ли,или имаш също бебок?леле супер много се радвам)от кой град си в българия?аз много въпроси зададох)ще чакам да ми пишеш.поздрави много))

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,казвам се Мария.живея в Манчестер,Rusholme.имам дъщеря на 10 месеца и живея тук с мъжа ми.ще се радвам да се запознаем.

Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

Здравей МарияПриятно ми е да се запознаем)) И аз се казвам Мария,ние живеем в bury мойта Мина е на почти 3 месеца.От кога живеете тук?и двамата ли с мъжа ти сте българи?Работиш ли или си в къщи.Ние често ходим в манчестър така че може да се видим някой път!!поздрави

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здравей Мария.преди 3 дни на bank холидая бяхме с мъжа ми в Bury.хареса ни там, много спокойно градче.аз живея тук от 2 години а мъжат ми от 8.дъщеря ние е на 10 месеца и се казва Йоана.дай ми някакъв тел и аз ще ти дам моя като идвате следващия път в Манчестер да се чуем и видим.
    моя тел. е 07533763865

7. БЛАГОДАРЯ miser thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

здравей мария моя телефон е 0781 7001575! харесало ви е тук,наистина е много спокойно и приятно.аз засега съм малко вързана в къщи с беба,но идваме ли към вас ще се обадя на всяка цена.ако пък вие идвате пак в бъри ще се радвам да се обадиш.поздрави

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Привет!
    Ние със семейството ми ще се местим в Bury през март месец. Ще живеем там. Ако все още сте в това градче-прати мобиле да ти звънна и да се чуем. Ще ми е много приятно. Аз имам две деца-на 3 и 8години. Дори ако ми препоръчаш добър район в Bury за наемане на къща бих се радвала.
    Последно редактирано от Doondie : 27-12-2011 на 20:44 Причина: българска азбука

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Thumbs up Относно: има ли мами в bury,lancashire,manchester

Зсравейте и от мен
    Много бих се радвала да се запозная с някоя Бг мама в Манчестър.
    Аз съм Виолета и живея в Чиидъл ,В момента съм си в България ,но в началото на октомври се прибираме при тати,който е българин също и бих се радвала да се видя с някоя мама.Моят малък мъж е на 8 месеца и половина и се казва Александър.Пишете за да разменим телефони

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И ние сме в Манчестър, Fallowfield, тук сме от месец и половина. Дъщеря ни е на 7 месеца. Радвам се, че има и други мами, за да си обменяме съвети и мнения за Манчестър. За мен всичко е много ново все още/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Здравей Аз живея в Манчестер и бих искала да се запознаем Имам син на 15 месеца. Много сме контактни и обичаме да излизаме и да общуваме. Съжалявам,с хе пиша на латиница...просто в момента имам промблем с компа

Моят син също се казва Alexander. Ще трябва да се запознаем обезателно Виждам, че поста ви е от преди 2 год...значи вече сте пораснали Моят тел е 07780448044

077 80 44 80 44 Аз съм Биляна

Аз се казвам Биляна. Моят син е Alexander, на 15 месеца е. Много бих искала да се запозная с други майки и най-вече той да общува с други българчета Ще се радвам да пишеш. Аз живея в Стретфорд
    Последно редактирано от BGHelp : 24-07-2014 на 18:16 Причина: сливане на последователни постове и кирилизиране

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: има ли мами в bury,lancashire,manchester

Фейсбук: бг мами в Англия
    Има такава група с поне 5хил потребители
    think different

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Има ли българи в Престън (Preston, Lancashire)?
    От fonbox във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 30
    Последно мнение: 06-09-2016, 19:15
  2. Manchester?
    От BlackSun във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 61
    Последно мнение: 06-01-2013, 03:21
  3. българи около Bury St Edmunds
    От miroslav11 във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 1
    Последно мнение: 10-12-2011, 10:57
  4. Manchester United V Manchester City
    От Miskinin във форум Игри и залагания
    Отговори: 2
    Последно мнение: 20-09-2009, 14:07
  5. UCLAN (University of Central Lancashire)
    От didodimov във форум Образование в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 30-01-2009, 08:43

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker