Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране как да открия бивш работодател?

Здравейте,
    имам проблем с бившия си работодател.Напуснах работа 2004 г.След многобройни посещения при него да си взема трудовата книжка, тя ми беше връчена от друг служител, но не беше приключена-така е и до днес.Още по-лошото е, че преди години неговата фирма я регистрира на моя адрес, на който живея аз.Сега го издирват от всякакви институции, и понеже не могат да го открият идват при мен.Той се е преместил в друг град и е неоткриваем.Днес дори призовкарката ми каза, че следващия път ще дойдат със съдия изпълнител. Много съм притеснена и не знам какво да направя.Молбата ми е ако някой е имал такъв проблем, да даде насока какво да направя, и дали аз мога да променя нещо с адреса на фирмата му?Има ли законово право да идва съдя изпълнител при мен, при положение,че фирмата не е моя? Благодаря предварително!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: как да открия бивш работодател?

Цитирай Първоначално написано от zori_ch Виж мнението
    Здравейте,
    имам проблем с бившия си работодател.Напуснах работа 2004 г.След многобройни посещения при него да си взема трудовата книжка, тя ми беше връчена от друг служител, но не беше приключена-така е и до днес.Още по-лошото е, че преди години неговата фирма я регистрира на моя адрес, на който живея аз.Сега го издирват от всякакви институции, и понеже не могат да го открият идват при мен.Той се е преместил в друг град и е неоткриваем.Днес дори призовкарката ми каза, че следващия път ще дойдат със съдия изпълнител. Много съм притеснена и не знам какво да направя.Молбата ми е ако някой е имал такъв проблем, да даде насока какво да направя, и дали аз мога да променя нещо с адреса на фирмата му?Има ли законово право да идва съдя изпълнител при мен, при положение,че фирмата не е моя? Благодаря предварително!
    махай се от тоя кенеф БГ, това е.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

е да де, ама ако имаш къде да отидеш........мерси все пак! А други идеи?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Дано не ти се наложи да се махаш, без да имаш всъщност къде... Ами сигурно има право да идва съдия-изпълнителят, нали си се съгласила твоят адрес да бъде адрес на седалището на фирмата... Аз бих се посъветвала с адвокат, ако бях в твоята ситуация.

Този форум всъщност е за българи във Великобритания, повече съвети ще получиш тук: http://lex.bg/
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Mister Graball Аватара на tevton
    Post Thanks / Like

да си мислила навреме...
    невиждал логика седалището на фирмата да е собственият ти адрес.... май има неща които несподеляш

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от petvas Виж мнението
    махай се от тоя кенеф БГ, това е.
    ...и ела в лондон...куул!!!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Примерно ревю за Иван Иванов бивш мой наемател
    От lordm във форум Форум за ревюта на квартиранти
    Отговори: 0
    Последно мнение: 16-06-2015, 12:21
  2. как да открия точния адрес на лице в uk?
    От irena dvorova във форум Право
    Отговори: 15
    Последно мнение: 26-05-2015, 15:13
  3. как да открия адреса на лице в uk
    От irena dvorova във форум Право
    Отговори: 9
    Последно мнение: 20-04-2015, 07:43
  4. Ще вкарат ли бивш министър в затвора?!
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 9
    Последно мнение: 12-02-2015, 08:12

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker