Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 42
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За въшките и хората

За две години мога смело да твърдя, че обилоких света. По незнайна божия намеса и коварна замисъл попаднах в центъра на земята (ако не вярваш, всеки кипърец ще ти каже че Кипър е центъра на света, за това били малко луди), та реално не обиколих света, а света ме обиколи. Освен натрупаните знания по психиатрия на различните националности, населили това място дето Афродита преди милиони години си е мила задника, натрупах и богат опит по паразитология, предимно относно така популярната въшка. Сега, всяка нация си има въшки. Въшките в чужбина (пренесли се на чисто място) носят изродени гени на националните си особености .

Българската въшка се характеризира със своята висока адаптивност и лукавост. Както знаем, този паразит се нагнездва на чисто, снася яйца и ***** навсякъде – де си требе и де не си требе, понаучава малко местен диалект, малко английски, скоро почва да меша всичко понаучено, задно с малко цигански тук там.

Шисто мото.

По принцип българската въшка тръгва след най- тъпата , но самопровъзгласила се за хитра водачка/ водач. Тръгвайки обаче, българската въшка взема кастофони, мастофони, гет ъп у, пренася технологии за : лютеница, кисело зеле, ракия (не й трябва, че има уиски), техники за крушета, измами, крадене, заобикаляне на закона (има няколко закона в Кипър, не може да не им се признае, нищо че са два, три). Донася си Булсат и сяда да гледа чалга каналите.

Българската въшка не говори за произхода си, не знае историята си и се срамува от потеклото си. Предочита да се прави на глухоняма в магазините като не може да си поска хляб, но с малко труд се научава да псува на местен език и се приобщава към другите въшки. След като са стинали до „обетованата земя”, българските въшки убиват водача си (по бг традиция) и започват да се бият помежду си за чисти глави.

Понеже е мързелива и иска да живее в мита, гъста коса и да смуче от кръвта на черепа на жертвата без да работи, българската въшка развива нюха си и става по- хитра, вродената й лукавост я води към леляната жертва. Първи падат главите на „сънародниците”, после прилазва по главите на други нации. Множат се бързо, повечето обаче развиват канибализъм и си ядат яйцата, щото реват, че все са гладни. Никога не им харесва, нищо не им харесва ама викат с пълно гърло „Няма се върна, ако ще турско да стане. Мани тая държава (където са си заебали деца, родители...). Имам бизнес в България, имам и къща. Пак няма се върна. Защо ли? Щото и в Бълагрия никой не ги иска, всеки се пази с превенция от тях. Няма бизнес, няма от кого да се краде.

Заради въшки като нашите ни наричат „боклук”. Като се загнезди на едно място, българската въшка никога не си отива. Ще седи до последната капка кръв. Тя почва да се въоръжва с нож. Първо го пробва в гърба на някой от „нашите”, после подкарва поред, след известна практика от всички видове въшки, нашата се оказва световен шампион. Тя е неунищожима, непобедима, приспособява се към всеки лосион, към газ, мас и оцет, към пръскала и дори към РАЙД, който по принцип е за хлебарки, ама убива и въшки. Ако някой наивник се появи и вземе че попита нещо, преди да го изгонят от „комуната” ще го излъжат, ще го измамят и после ще му се подиграват.

Българската въшка не помага на никого.

Тя не иска и не плаща данъци на никого, не плаща глоби, гледа да преебе кой с какво може, българската въшка е изобретател на малка тенекийка с размери на 1 евро, която се слага в количките в супермаркетите и изкарва по някой лев само в магазина и докато нищо неподозиращите хора си разглеждат или избират портокали, вадят монетата и им слагат тенекийката. Едно 15 евро за половин час си е добра надница, после обучават малките (ако са с тях). После пускат и жените си. Имам една такава тенекийка. Сложиха ми я докато пазарувах домати и картофи. Много ме доядя. Бе не за едното евро, а за наглостта. После една циганска въшка ми преложи за две евро такава. Мислех, че е изобретение на румънския гений, ама пак подцених изобретателността на българския. Бългрската въшка краде от работното си място, мами държавата, която ги е приютила, изобщо като цяло си пече кафевия задник на жежкото слънце и лежи на едно бедро след като е набил жена си. Ако въшката е дошла без жена , си хваща бейби. Ми то без секс как да я карам бе? И пръска семето си като пикоч през зламка за Sex on the Beach. Румънската, виетнамската, полската, руската въшка е някак свита, някак в групата, групите им са силни и сплотени. Нашите са вклинчват в какво падне. Не мисля, знам, че най- изроденото същество е прогледналата българска сляпа въшка.

Не генерaзлизирам , има много нормални и добри хора, които с честен труд си хранят семействата и децата (които не са заебани в България) а са с тях, учат ги на българска история и писмо и колкото и държавата да е била мащеха, ние трябва да я обичаме заради родителите и прародителите си, които са посветили живота си на надеждата за нашето добруване там. Но българската въшка, отрекла се от всичко родно е най- опасния феномен. Един такъв паразит- Алекс, български циганин, който пише „мъгданос” и „ябалка” , когото хванах да гепи ме стисна за гушата и в опита си да ме удуши ме плюеше в яростта си „ Коя си ти ма, от къде си дошла и за каква се имаш, ма пача”. Гледах го до последно да бръмчи с колата си- фиат за 200 евра , ама кола, която в България не може да си купи, че няма кой да го вземе на работа или не му харесва да плеви за стотинки. Пазенето на територията, препикавайки я с урина е храктерно за кучетата. Нашите са само въшки. Оставят си и слюнката и плюнката, че и *****та.

Използването на скъп парфюм, лачени дрехи и пушенето на Марлборо не прави нищо друго от въшката, освен миришеща на парфюм, облечена в лачени дрехи, пушеща въшка.

Тъжно.

Профилактика: няма. Лечение от ползаила те българска въшка- бягай, ти можеш, тя не може, тежат й кастофоните и сателита.

Сега, като гледам назад си мисля- това беше крива , но поучителна крива. Познанието тежи, но не на краката. Бягайте краченца. Свят голям.

Дано 21 декември 2012 стане нещо и господ удави цялата тая паразитна твар. Не може ли земята да продължи да се върти без паразити? Как ли трябва да ти звучат думите „Ай ам Вулгария’. Не е Булгария, Вулгария е на техния език. И чак накрая разбрах защо. Полазиха ме български въшки и така съм нахапана, че само скритото дърво на живота може да ме съживи. Полазиха и детето ми. Северния полюс ми изглежда фейвърит за сега.

Ако ще съм обречена на гладуване и безпаричие до края на дните си нека бъда поне сред цивилизация или сама сред лед или пясък или под дъжд за да отмия мръсотията. С вледененото ми и сгърчено от поражения сърце добре е да съм някъде където някой ще го вземе в шепи, ще го поразтрие с топли длани и ще ми върне ....наивността. Мамо, тате, не можете. Болна съм от мнителност и цинизъм.

Нелечимо е.

Спокойно, знам, че много анонимни въшки ще коментират и ги уверявам, че ще пусна коментарите им. Винаги обичам да ги имам на страниците си, за да покажа и нагледен материал за въшка без лице.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

2. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62, galeria7 thanked for this post
    Recommend П.Димитров recommended this post
    Siguiendo La Luna
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: За въшките и хората

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    психиатрия на различните националности
    "You are in black darkness and confusion, you know nothing about the forces that caused it, or you know next to nothing..."

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Jurgen Виж мнението
    ми смей се ти, ама психо са всичките, само че са с характерни национални особености. мога ги подкарам по флагове.

5. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62 thanked for this post
    Siguiendo La Luna
    Post Thanks / Like

ми смей се ти, ама психо са всичките, само че са с характерни национални особености. мога ги подкарам по флагове.
    "You are in black darkness and confusion, you know nothing about the forces that caused it, or you know next to nothing..."

7. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    Чакам 100 паунда от Elina Аватара на DarkFallout
    Град
    Era of Austerity and Retrenching
    Post Thanks / Like

аз така и не разбрах ти стигна ли до Англия или не стигна и тук от българските въшки ли се криеш ... щото ако така бягай някъде далче в прованса ... само не знам как ще си намериш работа там ...
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

“Good fences make good neighbors."

“Those who attempt to level never equalise.”

"If you pay people not to work and tax them when they do, don't be surprised if you get unemployment.... "

9. БЛАГОДАРЯ HoOki®™ thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Тъпо Във всяка нация си има такива. Що не пуснеш една статия за тея дето си свързват всички проблеми с България и българите, та да се чувстват по-добре

Siguiendo La Luna
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от HoOki®™ Виж мнението
    Тъпо Във всяка нация си има такива. Що не пуснеш една статия за тея дето си свързват всички проблеми с България и българите, та да се чувстват по-добре
    Тъпо.

12. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DarkFallout Виж мнението
    аз така и не разбрах ти стигна ли до Англия или не стигна и тук от българските въшки ли се криеш ... щото ако така бягай някъде далче в прованса ... само не знам как ще си намериш работа там ...
    Аз като реша да се показвам, първо теб ще извикам. А за прованса...замислям се. То в големите градове няма ли и там гьолове за жаби? Що да бия път? Де да знам, нали ям доматите с колците още.

14. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

А песен на Лили Иванова да изпея?
    Че ги има във всяка нация съм написала горе.
    За.би.

16. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

А песен на Лили Иванова да изпея?
    Че ги има във всяка нация съм написала горе.
    За.би.
    Ми то по-добре да пееш Аз толкова глупости не бих изписал, при положение че беше писала, че работиш от де толкова време за простотии....

Post Thanks / Like

А за ВърджинБляк Преди да плюеш по хората, започни от теб
    Егоистично е да определяш другите преди да дадеш самоопределение на себе си. А ти говориш за цяла една нация.
    Последно редактирано от BGHelp : 29-05-2010 на 12:41 Причина: Премахване на цитат

Post Thanks / Like

Ми то по-добре да пееш Аз толкова глупости не бих изписал, при положение че беше писала, че работиш от де толкова време за простотии....
    Приемам градивната критика. Заставам в ъгъла и се срамувам пеейки Хризантеми, хризантеми.
    Между другото всички работим за простотии: да ядем. Ама някои като теб го правят със завиден финес.

20. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Между другото всички работим за простотии: да ядем. Ама някои като теб го правят със завиден финес.
    Що? Ти дори не знаеш кво работя
    Както казах по-горе тъпо е да даваш определения на другите, без дори да ги познаваш. Започни първо от себе си

Post Thanks / Like

Отдавна е опръскан от такива кат теб споко
    Егоистично е да определяш другите преди да дадеш самоопределение на себе си. А ти говориш за цяла една нация.
    На мен ми стиска да се самоопределя. А на теб?
    И изобщо не говоря за цялата нация. Не си чел внмателно.

23. БЛАГОДАРЯ HoOki®™ thanked for this post
    Post Thanks / Like

На мен ми стиска да се самоопределя. А на теб?
    Ми и на мен ми стиска - Готин, умен пич, нетърпящ дървената и класическа простотия

п.п. И плюенето на българите

Post Thanks / Like

Що? Ти дори не знаеш кво работя
    Както казах по-горе тъпо е да даваш определения на другите, без дори да ги познаваш. Започни първо от себе си
    Много правилно. Както аз не съм дала определение за теб, понеже не те познавам, така и не би следвало ти да даваш определение за мен без да ме познаваш, можеш да съдиш позицията ми, но не и да квалифицираш начина ми на живот, който също не познаваш, нито да определяш професията ми като простотия.

26. БЛАГОДАРЯ Jurgen thanked for this post
    Siguiendo La Luna
    Post Thanks / Like

Отдавна е опръскан от такива кат теб споко
    Бе ти да не си роднина на модераторите, че не са те баннали още? Верно, капитана го банват постоянно за безобидни неща, тоя тука заля със злокачествена простотия форума и никой клечка не му казва. Аре спирам, край, сори на всички други.

28. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Ми и на мен ми стиска - Готин, умен пич, нетърпящ дървената и класическа простотия

Ми и аз съм готин, умен пич. До тук си приличаме. Подходът ти е класически- от позицията на мъжкаря. Ама тя не минава от десетилетия. И за щастие езикът ми не е пораснал навътре и мога обелвам по някое изречение. Дори пеейки шлагери от бг естрадата.

Аз не че нахалствам да питам, ама като ти е толкоз родно и милно , що не си в България?

30. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Аз не че нахалствам да питам, ама като ти е толкоз родно и милно , що не си в България?
    Пак пишеш без да знаеш за кво става на въпрос Ей за тва говоря...
    Чети поне, горе в дясно си пише местоположението. Ма ти си от онези писатели - чукча писателъ, чукча не читателъ

п.п. Ей Джурген Ти кат разбираш толква от банове, 99% от постовете ти са емотикони, до сега да си получил 1000 инфракшъна. Така, че трай моме за убост, да не си го вкараш сам.
    Последно редактирано от HoOki®™ : 28-05-2010 на 20:16 Причина: п.п.

children's nurse Аватара на meden linzer 90
    Post Thanks / Like

Talking Относно: За въшките и хората

Коооооооооо са пита у темата?Кой паразит,кой гостоприемател?
    Hello there!I jist wanted to stop and show some love and respect your pace.I hope everything is gooing good with you.Take care

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

хухс,разказа е добър!форума е насочен към българите в англия,сори,но ако не схващаш емигранският манталитет,не е редно да го игнорираш.
    кво още да ти кажа...4ети повече за да си изградиш литературен вкус...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

34. БЛАГОДАРЯ niknolt62 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    хухс,разказа е добър!форума е насочен към българите в англия,сори,но ако не схващаш емигранският манталитет,не е редно да го игнорираш.
    кво още да ти кажа...4ети повече за да си изградиш литературен вкус...
    Насочен към българите в Англия, от човек в Кипър
    Съвсем огелпихте авата ми се струва. А ако манталитета на емигрантите е като твоя пич... не ми се мисли

Post Thanks / Like

Пак пишеш без да знаеш за кво става на въпрос Ей за тва говоря...
    Чети поне, горе в дясно си пише местоположението. Ма ти си от онези писатели - чукча писателъ, чукча не читателъ
    За първото се извинявам, понеже съм пич.
    За второто: кога и кой ме е квалифицирал като писател?
    Последно: убедена съм, че ако седнеш срещу мен (никога няма да стане , но хипотетчно да речем), никога няма да нападаш така , понеже си пич и понеже мониторът е добър окоп. Много смелост , ама на клавиш.

37. БЛАГОДАРЯ Jurgen, niknolt62, няма thanked for this post
    Post Thanks / Like

Последно: убедена съм, че ако седнеш срещу мен (никога няма да стане , но хипотетчно да речем), никога няма да нападаш така , понеже си пич и понеже мониторът е добър окоп. Много смелост , ама на клавиш.
    Абе не бъди сигурен Най-много да не ти издържат нервите и да си тръгнеш...

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

ми лирическия му герой е в раните 20.системен администратор от пловдив.нема мераци към емигриране.аз поне не знам за кво влиза тука,но от приятели подочувам,че подпитва за всички юзери-кой какъв е,какво харесва,с кво се занимава...и мен ме е питал за другите.
    аз лично се пазя от него и не го вкарвам в скайпа си...иначе ми е фен и изпозва много мой изрази...а да има сериозна база данни кой,кога,какво е писал...
    странна птица!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

40. БЛАГОДАРЯ niknolt62, HoOki®™, Virginblack, няма thanked for this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. За хората в Бат :]
    От Bo6ko във форум Образование в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 25-04-2009, 09:08
  2. Остана ли човещина в хората?
    От Mystic във форум Общ форум
    Отговори: 52
    Последно мнение: 15-12-2008, 20:55
  3. Хората с характер и ...пари
    От Mona във форум Светски новини
    Отговори: 4