Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Колко харчите седмично за храна?

Гласували
341. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 0-10 паунда на седмица на човек

13 3,81%
  • 10-20 паунда на седмица на човек

65 19,06%
  • 20-30 паунда на седмица на човек

102 29,91%
  • 30-40 паунда на седмица на човек

81 23,75%
  • 50-60 паунда на седмица на човек

38 11,14%
  • над 60 паунда на седмица на човек

42 12,32%
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 82
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Колко харчите за храна на седмица?

Моля изпращаите този пост до посолството нa UK в София

[email protected] и [email protected]

Започваме серия от анкетти които ще имат за цел да представят една картина за живота на българите тук.
    НЯкои от анметите като сегашната
    Колко харчите за храна на седмица?
    Ще бъде изпратена до българското посолство за да видят и разберат колко хачи един българин за храна в Uk.Преди време когато брат ми се яви на интервю и им каза че щял да харчи по 15-20 паунда седмично за храна, те му казаха че щял да умре от глад.
    Аз самия съм карал и със 10 паунда седмично за храна и съм жив.
    Моля гласувайте за отговора които отговаря за вашият седмичен харч за храна.Става въпрос за разходи на човек за седмица за храна, не смятайте алкохол или ходене по ресторанти.Става въпрос за седмичния бюджет който човек пръска в хранителните магазини като Теско, Азда, Лидъл и други..
    Последно редактирано от lordm : 28-07-2005 на 20:03
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ами откакто ония от склада на Баркинг пусна леща, сърми, боб и прочие готвени ястия дето само ги топлиш в микровълновата аз се родих - вече и жена не ми трябва. купувам си доволно и после от другите магазини само хляб, кисело мляко и др. общо взето повече от Ј20-Ј25 на седмица не давам, то аз и не ям много де, пък и не съм капризен никак - тумбака като е пълен ми стига - какво ще е - нямам претенции.
    всеки може да опикае пода - бъди герой, осери тавана!!!

Старо куче Аватара на Dick Hurts
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Момчета трябва да ми кажете как го правите този номер с 10 и 20-25 пандура на седмица?

На мен само Пепсито и минералната вода са ми 20 кинта на седмица!

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране :)

Баче колко Пепси пиеш ти бре?

Аз си купувам едно кашонче 24 кутийки за 6.70 май беше - стига за макс 2 седмици

За минералната вода знаеш ли как ми се иска да си взема една стойка като по болниците и една голяма туба отгоре.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от CYPER
    Баче колко Пепси пиеш ти бре?

Аз си купувам едно кашонче 24 кутийки за 6.70 май беше - стига за макс 2 седмици

За минералната вода знаеш ли как ми се иска да си взема една стойка като по болниците и една голяма туба отгоре.
    Баче Сайп, когато съм си в къщи спокойно пия по 3-4 литра пепси и 2-3 литра минерална вода, ако не вярваш заповядай на гости, мога да ти демонстрирам - между другото виждал ли си ме и знаеш ли колко кила съм?

10 (2л. Пепси) Х Ј1.25=Ј12.50
    2 (стека вода) Х Ј3.50= Ј7.00
    Total Ј19.50

Извинявай че излъгах с 50 стотинки

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Баче не е полезно да пиеш толкова Пепси - вярвай ми:

Най-добре мигрирай към свеж портокалов сок - препоръчвам Tropicana или Robinsons.
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Post Thanks / Like

По подразбиране

Баче Сайп, знам че е вредно, но това е единствения наркотик който още не съм спрял

Някога като ми ръждясаше веригата на колелото, я обливах с кола или пепси.
    Тропикана имаме непрекъснато в хладилника - жената и децата пият, но на мен ми излизат киселини от портокаловия сок

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Btw можеш да си чистиш и тоалетната с кока кола - доста ефикасно е.
    BGHelp Търсачка

Напреднал Аватара на mireto
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ами мойто момче ходи да пазарува всяка седмица и дава по 40-50 Ј....значи идва по 20-25кинта на седмица на човек.Баче браво за наркотиците)))))))поздрави на децата и жената
    Всичко от което се нуждаем е любов!

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Бенковски
    Баче Сайп, когато съм си в къщи спокойно пия по 3-4 литра пепси и 2-3 литра минерална вода, ако не вярваш заповядай на гости, мога да ти демонстрирам - между другото виждал ли си ме и знаеш ли колко кила съм?

10 (2л. Пепси) Х Ј1.25=Ј12.50
    2 (стека вода) Х Ј3.50= Ј7.00
    Total Ј19.50

Извинявай че излъгах с 50 стотинки
    Пепсито много скъпо го купуваш.В лидъл и Нето е винаги по 0.69 пенса за 2 литра.Същата цена излиза и когато си вземеш стек от Costco.
    Пазарджиклии сте големи фенове на Пепси а?
    Едно време шефа ми бе от Пазарджик Калин Иванов.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

тази анкета няма да е много показателна си мисля защото всички тук сме с компютри.ниските разходи за храна ги правят най вече новопристигналите в UK(те в голямата си част нямат компютър и интернет и не могат да гласуват

Аз си спомням времената когато дойдох тук.
    В фермата ни водиха да пазаруваме веднъж седмично до Нето или Safeway та храната ни излизаше около 10 паунда на седмица.Хляб 17 пенса, кола от 15 пенса фасул от 9 пенса.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

къде останахте гладни вечери!!!

Кой не е пазарувал от Лидъл лепкав хляб, евтин сок, тонове консерви и гумени пици. Да не забравя топено сирене в пакети по 10 и 20, огромен буркан тежка, мазна майонеза, кутия маргарин с размерите на тонколона и прочие "вкусотии".

аз имах период, в който съм карал само на хляб и маргарин, малко остана да заприличам на сомалиец.

сега хапвам доволно и пак не давам много пари за ядене. то аз и съм сам де - ни жена храня, ни дечурлига. за пиене купувам Кола - стек и/или сокове. вода жуля от чешмата.

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Всъщност мисля че тази информация ще ми е полезна лично на мен.Понеже съм в малко странна ситуация в момента.Живея при шефа си(в неговата къща) и не давам паи и за храна.Но идеята беше това да е само за няколко седмици, и после да се преместя на квартира.Но всъщност се оказа че ще оставам по-дълго време при него.И тези дни трява да обсъдим колко трябва да му плащам за храна, сметки и т.н.Той споделил със счетоводителката си че около 30 кинта ще е нормално на седмица и тя се разпищяла-уу как толкова малко, много повече трябва да е .Та някой може ли да даде съвет от колко нагоре,ако ми каже, трябва да се пазаря с него?
    Вече видях някъде да се обсъжда за сметките(ток, газ..) та за там мисля че ще се разберем
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Тяхната мама и Теско и Лидъл и незнам си кви боклуци, вътре продават само радиация гнус, болест и зараза, тва не е ядене, тва е тор, мразя ги...Най - обичам да си пазарувам от турските и гръцките магазини , ми че аз все едно съм си в Ловеч на пазара, кеф ти лютеничката с хорцето, кеф ти краве сиренце има и овче и козе, има зрял бобец, леща, зелен боб, а как обичм пистачос...., хляб си купуваме от кварталното бейкъри, още топъл, мекичък, но недавам да ми го режат там - аз обичам да си режа хляба - дядо така ме е учил. Има още туршийки, кисели краставички, абе квото ти трябва в тези турските магазини, а за качеството на плодовете и зеленчуците няма да говоря - перфект. Кво сте се забили в тва умряло Теско, Лидъл, Алди Малди и незнам си кви кочини. Верно за шоколадчета, млекца и сапунчета и такива по дребни неща да, ама за храна - твърдо не, храната, съня и секса, са изключително важни за човека, за това трябва да уважаваме тези си потребности и да не ги умаловажаваме. Абе с 40 максимум 50 кинта на седмица съм капитан на кораб, ама става въпрос само за продукти, щото ако включим и яденето на вън, цифрата ще се покачи значително.
    Последно редактирано от Don_Toni : 25-07-2005 на 19:52
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Старо куче Аватара на Зъбаря
    Град
    Leeds
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Е да ама тия дето не живеят в Лондон ами на м... си, и като няма нито турски нито гръцки магазини- къде ще идат ако не в Теско например?
    Абе бат Тони ти от къде сега взе да говориш за всичките тези неща, тъкмо ги бях позабравил малко, сега ми се прияде от всичките
    Wherever you go, wherever you be, THE HOME is the best,wherever you live...

Agent provocateur Аватара на 3dimensional_ME
    Post Thanks / Like

По подразбиране

ДА ама ако си на 2 дена път с камили от турските магазинчета няма да мисляш така!Ако са ми на близо ок,ама..да мъкна буркани прости няма да стане
    RULE!

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

еееее, и на мене Баркинг не ми е в задния двор, ама в неделя паля колата и съм там, после 1-2 седмици купувам само хляб и за пиене.

Polar Bear Аватара на Me4oka
    Град
    London Zoo
    Post Thanks / Like

По подразбиране

az odumkvam min. 40 kinta no po-veroqtno m/u 50 i 60 - predimno za byrgeri , kartofki i pizza

Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Me4oka
    az odumkvam min. 40 kinta no po-veroqtno m/u 50 i 60 - predimno za byrgeri , kartofki i pizza
    Аууу да те съжали човек,бургер ям само след махмурлук,фиш & чипц по точно!Back 2 life!:triplets:
    RULE!

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Me4oka
    Е да ама ти спестяваш зимата 3 месеза като му удариш зимен сън:mrgreen:

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Аз от скоро време като съм навънка и не съм обядвал ходя в тия Magic/Perfect/Texas/Wonderful Chicken - едно и също сервират вътре - по Килбърн бая ги има на главната - за 2 паунда дават 2 порции картофки + 2 chicken бургера - множко си. Ама тва само веднъж го уцелих. Иначе навсякъде е Chicken Burger, картофки и напитка за 2.50 мисля беше.
    BGHelp Търсачка

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от 3dimensional_ME
    ДА ама ако си на 2 дена път с камили от турските магазинчета няма да мисляш така!Ако са ми на близо ок,ама..да мъкна буркани прости няма да стане
    Що бе 3Д, ние пазаруваме 1 път в седмица - събота или неделя, дали ще ида до Теско или до Ханслоу все мие тая, верно 20 мин повече ще попътуваме ама си заслужава, освен това аз съм малко капризен и всякаква манджа не ям, обичам като седнем да ядем, да ям сладко и да питам за още, щото то яденето, не за да се спасим от глада, а е и наслада. Сигурно трябва да умирам за хапна от техните сосиджи, фишфингърс, чикен нагет и т.н. Само да спомена днес бях на обяд в един приятел - какъв бобец хапнах със сланинка нарязана и чесън, не е истина.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

Post Thanks / Like

По подразбиране

Абе и ние хапваме бг манджи,аз обожавам да правя експерименти!Обичам да правя баница,леща,пиле с картофи на фурна,моя пък прави гювеч,агнешко с спанак,и страхотни лозови сърми!Някой неща ги прави по-добре от мен!
    Има още на какво да се учим де,баклава не съм правила ,ама то можеш да си я купиш!...
    Наште турски магазин4ета са на около 20тина минути така че отбиваме се!:snorting:
    Забравих да отбележа салатите "Годзила',хората от Варна знаят за каво става дума!
    RULE!

Напреднал Аватара на ALEXIAN
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Az harcha za hrana okolo Ј25-30 na sedmica kato pazaruvam razlichni produkti ot razlichni magazini, liutenica kiselo zele, turshiq, sirene kiselo mlqko ot turskite magazini
    ot Lidl nai-im haresvam tehnite bockwurst prilichat na bylgarskite sarfaladi i po vkus go dokarvat na kremvirsh paket 1kg - Ј2.99 ot kvartalniq pazar evtini plodove zelenchuci ot ASDA gotovi produkti konservi , sosove i himiqta.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от lordm
    Пепсито много скъпо го купуваш.В лидъл и Нето е винаги по 0.69 пенса за 2 литра.Същата цена излиза и когато си вземеш стек от Costco.
    Пазарджиклии сте големи фенове на Пепси а?
    Едно време шефа ми бе от Пазарджик Калин Иванов.
    Наско, аз като изгора 10 кинта за бензин да ида до най-близкия Лидъл или Нето, то ебати спестяването ще направя, да не забравяме също че само Теско са 24 часа - аз предимно пазарувам след 2-3 сутринта, когато няма никой в супермаркета!
    За Пепсито да, голям фен съм му, когато не ми се ходи до Теско, го взимам даже и на 1.69 от кварталния магазин

Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 15
    Последно мнение: 09-02-2013, 01:22
  2. Храна ?
    От Paint във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 24-04-2012, 14:45
  3. Колко пъти и по колко трябва да яде 5 1/2 месечно бебе?
    От musholina във форум Здравни съвети за бебета и деца
    Отговори: 9
    Последно мнение: 02-11-2009, 11:50
  4. Отговори: 35
    Последно мнение: 01-11-2007, 13:08
  5. Храна на желанието
    От Suzanne във форум Кулинарен кът
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-06-2006, 17:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми