Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 62 от общо 62
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Понеже си махнал дислайките под твоите мнения, то МИНУСче тук заради спаменето по 7годишна тема!
    Причината да пиша в темата е да кажа, че ако имате оръжие сега може да си го предадете иначе е опасно да го носите, дори то да е газов пистолет.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Причината да пиша в темата е да кажа, че ако имате оръжие сега може да си го предадете иначе е опасно да го носите, дори то да е газов пистолет.
    това не е вярно. Има си регулации кога и как да притежаваш,носиш и т.н лично оръжие.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    това не е вярно. Има си регулации кога и как да притежаваш,носиш и т.н лично оръжие.
    Да, да да таке пускам темата в български форум на български, за българи. Кои български регулации за носене на оръжие и газов пистолет важат във Великобритания?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Да, да да таке пускам темата в български форум на български, за българи. Кои български регулации за носене на оръжие и газов пистолет важат във Великобритания?
    Говоря не за български, а за тукашни регулации.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Говоря не за български, а за тукашни регулации.
    Да и аз казвам

Как работи британската полиция! Кара, който има незаконно оръжие да им го занесе. Аз що си мисля, че полицията би трябвало да намира и конфискува незаконно оръжие, а не да чака някой да им го занесе доброволно!? Хората пари са дали , закони нарушили да се снабдят с оръжие и не ми се вярва ей така да ходят да си го носят при полицаи.

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Да и аз казвам

Как работи британската полиция! Кара, който има незаконно оръжие да им го занесе. Аз що си мисля, че полицията би трябвало да намира и конфискува незаконно оръжие, а не да чака някой да им го занесе доброволно!? Хората пари са дали , закони нарушили да се снабдят с оръжие и не ми се вярва ей така да ходят да си го носят при полицаи.
    Пак не ме разбра, има си начини , законни и регулации да имаш оръжие тук.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Да да знам го, аз казвам за незаконното.

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

През 2014-а хората са предали 6000 оръжия, значи действа.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

Пак не ме разбра, има си начини , законни и регулации да имаш оръжие тук.
    верно ли??? тука дори полицаите нямат оръжие , не мога да си представя че някой друг може да има законно оръжие
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да и аз казвам

Защото ако намерят у вас или в теб оръжие или те свържат огнестрелно оръжие, не ти мърда панделата за много години. Амнистията за оръжие винаги е работила като мярка. Ако някога поради каквато и причина си придобил незаконно оръжие, то полицейската амнистия е най-безопастният начин да се оттървеш от него.

12. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Да и аз казвам

Така е, само ако изхождаш, че оръжието се притежава от хора, които са го купили, за да извършат престъпление с него.
    На мен тази мярка ми харесва, защото дава възможност да се предаде оръжие без наказателна мярка, ако не е свързано с престъпление.
    Assistant Chief Constable Helen McMillan said police were "realistic" that they were "not going to get hardened gang members" surrendering their arms.
    В статията пише, че има трофейно оръжие, останало от войната, може да е у хора, които са разчиствали стари къщи и дори да не знаят, че е незаконно да го притежават и т.н.

After the last gun surrender in England and Wales in 2014, more than 6,000 weapons were handed in.
    Detective Chief Superintendent Jo Chilton, said: "Surrendering unwanted or illegal firearms avoids the risk of them becoming involved in crime."
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българин пратен за 3 години в британски затвор заради газов пистолет

За колекционери би трябвало да си има правила, но който води уравновесен, нерисков начин на живот, за какво му е оръжие?
    За самозащита е мит, който е трябвало да бъде застрелян, въоръжаването му и бодигардовете не са го спасили...

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 24-10-2012, 14:55
  2. Затвор заради джобно ножче
    От TheINDEPENDENT във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 17
    Последно мнение: 26-09-2012, 06:03
  3. Българин в ирландски затвор
    От elicka във форум Други новини
    Отговори: 8
    Последно мнение: 09-05-2011, 04:57
  4. Не убивайте Вазов заради компютрите
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 28-02-2006, 09:59

Отметки

Правила за публикуване