Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Брит.гражданство на база на съвм.съжителство с мъж-британец и дете брит.гражданин?

Мога ли да кандидатсвам за англ. гражданство като майка на дете англ. поданик при баща англичанин. Детето е родено в Бг, но има англ. паспорт.
    Благодаря ви предварително за компетентните мнения и за спестените язвителни коментари.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: въпрос

Цитирай Първоначално написано от kikilondon Виж мнението
    Мога ли да кандидатсвам за англ. гражданство като майка на дете англ. поданик при баща англичанин. Детето е родено в Бг, но има англ. паспорт.
    Благодаря ви предварително за компетентните мнения и за спестените язвителни коментари.
    не можеш..имаш ли брак с бащата? Имаш ли ИЛР...? Даи малко повече инфо?
    Това,че детето е англииски поданик не ти помага изобщо.

3. БЛАГОДАРЯ kikilondon thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: въпрос

Нямам ИЛР и не съм омъжена. Доколкото знам мога да кандидатствам за ИЛР на база съвместно съжителство, но то как се доказва? Какво точно искат?

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Брит.гражданство на база на съвм.съжителство с мъж-британец и дете брит.граж

не можеш да кандидатстваш без никаква виза в имигрейшън рулз за ИЛР.
    ИЛР се дбива само и единствено след виза водеща до ИЛР, и да може на база съвместно съжителство, ама не от никакава виза до ИЛР. а за гражданство е раничко да мислиш, първо ИЛР.
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Брит.гражданство на база на съвм.съжителство с мъж-британец и дете брит.граж

Нее необходимо да имаш ILR за да кандидатсваш за натурализация но трябва да имаш 3 год брак с англ поданник или съвместно съжителство 3 год за което обаче ще ти трябват доста солидни доказателства! Виж сайта на UK Border Agency!

7. БЛАГОДАРЯ @more thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dani_l Виж мнението
    Нее необходимо да имаш ILR за да кандидатсваш за натурализация но трябва да имаш 3 год брак с англ поданник или съвместно съжителство 3 год за което обаче ще ти трябват доста солидни доказателства! Виж сайта на UK Border Agency!
    e kak не е необходимо да има ИЛР преди да кандидатства за натурализация????????? винаги за натурализация трябва да имаш 12 мес no time limit (изключение е когато е омъжена за бритиш) и изкл/чението е че няма нужда да са 12 месеца но трябва да има no time limit. no time limit означава ИЛР

You must be free from immigration time restrictions on the day you make your application for naturalisation as a British citizen. Unless you are married to a British citizen you should also have been free from immigration time restrictions for at least 12 months before you make your application.

а тя янма как да получи ИЛР ако не е в категория която води до ИЛР. ИЛР не се получава просто така.

чакам цитат за това което твърдиш,, иначе ще ти изтрия поста.
    Последно редактирано от madlena : 29-01-2010 на 07:02

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мадлена, казваш "не от никаква виза към ИЛР". Не разбирам каква виза, след като на мен за да вляза в УК (през 2007 г.) не ми е трябвало виза. Откакто съм дошла тук не съм правила нищо по въпроса с моите документи и сега тепърва ще действам. Просто не знам от къде да започна.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

което означава, че най-рано можеп да вземеш permanent residence (ИЛР) през 2012. и тогава гражданство.
    няма как да вземеш гражданство без да имаш ИЛР.
    и щом си влязла без виза като европейски гражданин, най рано можеш да се квалифицираш за гражданство през 2012.
    ако беше влязла с виза в категория водеща до ИЛР и вземеш ИЛР по-рано съответно можеш и гражданство по-рано от 2012.

трябва да приемеш че за гражданство не се гледа какво е гражданството на детето ти и на партн'ора ти, а има и други изисквания, едното от които да нямаш time limit в момента на кандидатстването.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kikilondon Виж мнението
    Мадлена, казваш "не от никаква виза към ИЛР". Не разбирам каква виза, след като на мен за да вляза в УК (през 2007 г.) не ми е трябвало виза. Откакто съм дошла тук не съм правила нищо по въпроса с моите документи и сега тепърва ще действам. Просто не знам от къде да започна.
    Това дори е още по зле, няма да е и 2012. За да се квалифицираш за ПР трябва да имаш трити раитс за 5 г като employee, self-employed, student i tn..Времето от 2007 няма как да ти се брои,ако нищо не правиш,

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 18
    Последно мнение: 22-05-2015, 14:36
  2. Отговори: 13
    Последно мнение: 10-06-2014, 18:13
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 28-01-2010, 23:14
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 21-02-2008, 15:44

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми