Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 23 от 23 ПървиПърви ... 13212223
Резултати от 551 до 554 от общо 554
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: На какво се усмихнахте днес?

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ситринта в осем на плажа. Тихо, кротко, джаз от кафенето, момчето зад бара ме вижда отдалеч и ми прави вече фрапето, водата като чай, красиви хора, спокойни, всеки, който срещнеш по алеята за плажа ти казва добро утро. После към 11 идват руснаците, немците и пияните англичани и осират пейзажа, но тогава си тръгвам. Това, което видях в мола на Бургас преди седмица когатоо беше големия порой... всички туристи се бяха изсипали в мола и ядяха и серяха навсякъде. През юни, когатао нямаше токова много идиоти, навсякъде беще стерилно чисто. Из парка никакви боклуци. Сега *****та от острова вървят с бутилките и ги хвърлят в тревата, а хората чистят ли, чистят. Усмихнах се на това, че всъщност българинът е доста по-възпитан от европейската сган която смея твърдя познавам доста добре.
    генерализираш,душа!не ти отива стереотипно мислене!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

2. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    генерализираш,душа!не ти отива стереотипно мислене!
    и като сложиш удивителната накрая, аз сега ше се засрамя. мнението е мое и не карам никой да го споделя. а относно какво ми отива - тъмно червено ми отива, синьо също.
    ти сериозно ли ми вменяваш стереотипи... чак не знам дали си ти, или не си.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

4. ХАРЕСВАМ! jhoro, никанор liked this post
    Напреднал
    Град
    Лестър,Ийст Мидландс
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ситринта в осем на плажа. Тихо, кротко, джаз от кафенето, момчето зад бара ме вижда отдалеч и ми прави вече фрапето, водата като чай, красиви хора, спокойни, всеки, който срещнеш по алеята за плажа ти казва добро утро. После към 11 идват руснаците, немците и пияните англичани и осират пейзажа, но тогава си тръгвам. Това, което видях в мола на Бургас преди седмица когатоо беше големия порой... всички туристи се бяха изсипали в мола и ядяха и серяха навсякъде. През юни, когатао нямаше токова много идиоти, навсякъде беще стерилно чисто. Из парка никакви боклуци. Сега *****та от острова вървят с бутилките и ги хвърлят в тревата, а хората чистят ли, чистят. Усмихнах се на това, че всъщност българинът е доста по-възпитан от европейската сган която смея твърдя познавам доста добре.
    Напълно съгласен с последното
    И в Бургас и във Варна и навсякъде у нас дошлите на почивка"европейци" се държат отвратително, да не пропуснем и руснаците с надменното им и просташко държание.
    Има и изключения де, не че няма...

Иначе си е страхотно нашето море, аз харесвам Ахтопол през септември - все още топло, няма навалица, пък и ми е близо до Бургас
    Пътят от хиляди мили започва с първата крачка.

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... на "диагнозата" на Тед Кочев по Нова ТВ : "...те са луди, те са луди бре ...", в отговор на реплика на водещата , че " много българи се срамуват от произхода си ...", като преди това, той беше казал, че се гордее че е българин...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

7. ХАРЕСВАМ! П.Димитров liked this post
Страница 23 от 23 ПървиПърви ... 13212223

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво мъчи българите от древността до днес
    От Wolf във форум Интересни статии
    Отговори: 4
    Последно мнение: 17-11-2010, 09:23
  2. Отговори: 28
    Последно мнение: 20-09-2010, 09:49
  3. Какво ме натъжи днес?!
    От elgry във форум Общ форум
    Отговори: 40
    Последно мнение: 02-05-2010, 02:50
  4. Ако не сте решили какво да правите днес