Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 23 от 23 ПървиПърви ... 13212223
Резултати от 551 до 568 от общо 568
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: На какво се усмихнахте днес?

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ситринта в осем на плажа. Тихо, кротко, джаз от кафенето, момчето зад бара ме вижда отдалеч и ми прави вече фрапето, водата като чай, красиви хора, спокойни, всеки, който срещнеш по алеята за плажа ти казва добро утро. После към 11 идват руснаците, немците и пияните англичани и осират пейзажа, но тогава си тръгвам. Това, което видях в мола на Бургас преди седмица когатоо беше големия порой... всички туристи се бяха изсипали в мола и ядяха и серяха навсякъде. През юни, когатао нямаше токова много идиоти, навсякъде беще стерилно чисто. Из парка никакви боклуци. Сега *****та от острова вървят с бутилките и ги хвърлят в тревата, а хората чистят ли, чистят. Усмихнах се на това, че всъщност българинът е доста по-възпитан от европейската сган която смея твърдя познавам доста добре.
    генерализираш,душа!не ти отива стереотипно мислене!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

2. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    генерализираш,душа!не ти отива стереотипно мислене!
    и като сложиш удивителната накрая, аз сега ше се засрамя. мнението е мое и не карам никой да го споделя. а относно какво ми отива - тъмно червено ми отива, синьо също.
    ти сериозно ли ми вменяваш стереотипи... чак не знам дали си ти, или не си.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

4. ХАРЕСВАМ! jhoro, никанор liked this post
    Напреднал
    Град
    Лестър,Ийст Мидландс
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Ситринта в осем на плажа. Тихо, кротко, джаз от кафенето, момчето зад бара ме вижда отдалеч и ми прави вече фрапето, водата като чай, красиви хора, спокойни, всеки, който срещнеш по алеята за плажа ти казва добро утро. После към 11 идват руснаците, немците и пияните англичани и осират пейзажа, но тогава си тръгвам. Това, което видях в мола на Бургас преди седмица когатоо беше големия порой... всички туристи се бяха изсипали в мола и ядяха и серяха навсякъде. През юни, когатао нямаше токова много идиоти, навсякъде беще стерилно чисто. Из парка никакви боклуци. Сега *****та от острова вървят с бутилките и ги хвърлят в тревата, а хората чистят ли, чистят. Усмихнах се на това, че всъщност българинът е доста по-възпитан от европейската сган която смея твърдя познавам доста добре.
    Напълно съгласен с последното
    И в Бургас и във Варна и навсякъде у нас дошлите на почивка"европейци" се държат отвратително, да не пропуснем и руснаците с надменното им и просташко държание.
    Има и изключения де, не че няма...

Иначе си е страхотно нашето море, аз харесвам Ахтопол през септември - все още топло, няма навалица, пък и ми е близо до Бургас
    Пътят от хиляди мили започва с първата крачка.

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... на "диагнозата" на Тед Кочев по Нова ТВ : "...те са луди, те са луди бре ...", в отговор на реплика на водещата , че " много българи се срамуват от произхода си ...", като преди това, той беше казал, че се гордее че е българин...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

7. ХАРЕСВАМ! П.Димитров liked this post
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: На какво се усмихнахте днес?

Опитах се да решавам кръстословица на английски в един вестник. Мъкаа, мъка, напъвах се и не една дума, а една буква не написах.
    Няма да се отчайвам, намерих си детски онлайн кръстословици.Алеле, какъв кеф! Даже научих английската дума за трион- saw.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

9. ХАРЕСВАМ! Мила, никанор, jhoro liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Катеричка ходи "на ръце"

Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. ХАРЕСВАМ! jhoro, никанор, dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Катеричка ходи "на ръце"

...Оооо това направо ме / даже и аз незнам какво ...мамка му / ... разнищи
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Препоръчайте някоя стендъп комедия, моля...

14. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Препоръчайте някоя стендъп комедия, моля...
    Mock the week. всички издния са страхотни, но може да гледаш подбрано най-доброто. Даже го има в youtube
    Също Lee Evans. В Шотландия му е много яко шоуто.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

16. БЛАГОДАРЯ dimitriana thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: На какво се усмихнахте днес?

Здравейте Лондончани от България.
    Някаква работа да предлагате подобаваща според вида ми?������
    Английски,Немски Гръцки Испански!!!
    Благодаря ви.

Обява за търсене на работа във Фейса!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: На какво се усмихнахте днес?

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	6q9g1tt1db.jpg
Разглеждания:	43
Размер:	137,4 КБ
ID:	8430
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Напреднал Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

....
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

Напреднал Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Вили- на 33 години,омъжена но нещастна в любовта 15 Октомври 2017, 18:32 Марио,помниш ли га ядаами кивтета на Павликени на агенцията,убади ми се някой път да го повторим.Винаги си мисля за твоят......чар .Ти отключи дълбоко в мене непододзиран копнеш.......О, Марио,о,змей горянино чакам та да ма напомпиш...по телефона.Имаш ми номера о лидер на хора,жавотни и птици....

https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не мога да не споделя какво ми усмихна деня от рано сутринта - картината, която Уиндоус ми предостави като фототапет на компютъра днес. Картината е от Пирин планина, на фотографа Евгени Динев - хем я харесах, хем ми стана едно такова гордо-радостно-гъделичкащо в гърдите- приятно.

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	pirin-26203d2.jpg
Разглеждания:	29
Размер:	561,8 КБ
ID:	8438
    Гугъл търсачка на форума

23. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Още нещо от творчеството на Никола Крумов:

Излагация в дома на бъдещите ми сватове

И ето, за пръв път любимата ме води на гости в родителите си – това се случи преди повече от две години. Продадох старото БМВ петица, за да си купя още по-старо, ама седмица – такъв ми е манталитетът. Селото е далеч, но с нетърпение чакам да стигнем. Котката Ивелина се е размазала на задната седалка - прилича на стругар в обедна почивка. Пътуването е приятно, като изключим: дупките, тракторите, пияните шофьори и крадливите катаджии, които ни спряха два пъти, но останаха гладни.

Чудя се как да вкарам Нора в гората, покрай която минаваме. Изневиделица ѝ викам, че съм видял Кралски бухал кълвач. „Къде!? Красив ли е!?” „Много.” „Да спрем да го видя и аз!” „Добре, к’во да тъ праа.” Отбивам. Търсим, търсим – няма го. Отбелязвам, че тъй и тъй сме насред пустия лес, поне може да се сношим. Дълъг прецизен поглед – сигурен съм, че е разобличила измамата. Изненадващо обаче се съгласява. „Дръж тоя пън, аз си знам мъжката работа.” Осквернихме ушите на добрите горски обитатели.

Първо минахме през моето село да вземем майка. Запознах любимата с животните: прасето Йордан, котката Севдалина, ежът Тихомир и костенурката Стефка-Елизабет. Пристигаме у тях – прегръдки, целувки, голяма радост. Вечерта дойдоха техни роднини – ядене, пиене, разбих хората по стените с няколко истории, но определено се държах прилично. Ще лягаме. Аз съм долу при татко ѝ (да не им скверня детето), момичетата са горе. Не мога да заспя, а и тоя човек така хърка. Пуша на двора, обикалям насам-натам, нищо не помага. Ще се кача внимателно при нея. Изкачвам стълбите в тъмницата... естествено настъпвам кактус и ритам праисторическа ръждясала ютия, в която се заклещват не малко от пръстите на десния ми крак – силно вия на ум. Под една от вратите свети, сигурно Нора чете книга. Леко открехвам – тя е. Явявам се с целия си аграрен блясък. Вадя главата и с Бога напред. Любимата с все сили крещи тихо: „Махни това нещо, глупако, тук не може.” Аз се не отказвам. „Стой, стой... на място – ще отидем под сайванта до прасето.” Куцам по пътеката, а после я намествам. Питам дали и мирише много. „Няма проблеми, почти не ги усещам.” Стига бе, аз говоря за кочината, тя за краката ми. Изувам ѝ гащичките (баси гащите, братче – няма къде носa да си издухаш в тях), действам бързо, но съвестно, така че и за нея да има. Премалели си дигаме анцузите.

Излизаме през вратичката... цялата къща свети... големият ѝ баща стои пред нас хванал манарата – прилича на кан Крум при Върбишкия проход, но много по-ядосан: „Вий безбожници, какви нечисти дела вършите там?” Стоим вцепенени между доматите, сякаш сме мумии инвалиди. Пристигат ни майките – не изглежда да са на наша страна. Слузесто напрегната тишина. Внезапно Нора казва: „Амиии... такова-а-а....... той Кольо става на сън да колтучи, маниак е на тема колтучене.” Майка потвърждава: „Така е от малък.” Мигам като скумрия в книжарница, все едно в игра на шах да обявиш терца. Не мога да повярвам, но ни се размина. Скришом благодарих на майка, а тя ми опъна такъв селски шамар, че космите на бузата ми взеха да растат навътре към зъбите.

Следващите дни преминаха в работа – все пак аз съм класик в извършването на всякаква селскостопанска и животновъдна дейност. Вечер се веселяхме до късно под ореха. Видях как Ивето утрепа първата си лястовичка – каква гордост, какъв ловец (даже малко яде от красивата птичка). До края на престоя ни я разнасяше самодоволно да не отърве да се похвали. А той приключи. Тежко е да се разделиш с хубостите на селото – хората, зеленината, мириса, спокойствието, мекиците, домашните салати, гозби, ракии... Прегръдки, обещания за гостуване, малко сълзи. Оставяме майка у нас – още по-гадно ми става.

Пътуваме към далечния град. Кофти ни е и почти не говорим. Изведнъж Нора се развиква: „Кольо, видях Кралския бухал кълвач!!! Искаш ли да спрем да го потърсим?” Поглеждам я недоумяващо – беше се усмихнала. Тя е силна, усмихнах се и аз. Кракът ми се премести на спирачката..."
    Гугъл търсачка на форума

25. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, jhoro liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Още нещо от творчеството на Никола Крумов:

Излагация в дома на бъдещите ми сватове

"И ето, за пръв път любимата ме води на гости в родителите си – това се случи преди повече от две години. Продадох старото БМВ петица, за да си купя още по-старо, ама седмица – такъв ми е манталитетът. Селото е далеч, но с нетърпение чакам да стигнем. Котката Ивелина се е размазала на задната седалка - прилича на стругар в обедна почивка. Пътуването е приятно, като изключим: дупките, тракторите, пияните шофьори и крадливите катаджии, които ни спряха два пъти, но останаха гладни.

Чудя се как да вкарам Нора в гората, покрай която минаваме. Изневиделица ѝ викам, че съм видял Кралски бухал кълвач. „Къде!? Красив ли е!?” „Много.” „Да спрем да го видя и аз!” „Добре, к’во да тъ праа.” Отбивам. Търсим, търсим – няма го. Отбелязвам, че тъй и тъй сме насред пустия лес, поне може да се сношим. Дълъг прецизен поглед – сигурен съм, че е разобличила измамата. Изненадващо обаче се съгласява. „Дръж тоя пън, аз си знам мъжката работа.” Осквернихме ушите на добрите горски обитатели.

Първо минахме през моето село да вземем майка. Запознах любимата с животните: прасето Йордан, котката Севдалина, ежът Тихомир и костенурката Стефка-Елизабет. Пристигаме у тях – прегръдки, целувки, голяма радост. Вечерта дойдоха техни роднини – ядене, пиене, разбих хората по стените с няколко истории, но определено се държах прилично. Ще лягаме. Аз съм долу при татко ѝ (да не им скверня детето), момичетата са горе. Не мога да заспя, а и тоя човек така хърка. Пуша на двора, обикалям насам-натам, нищо не помага. Ще се кача внимателно при нея. Изкачвам стълбите в тъмницата... естествено настъпвам кактус и ритам праисторическа ръждясала ютия, в която се заклещват не малко от пръстите на десния ми крак – силно вия на ум. Под една от вратите свети, сигурно Нора чете книга. Леко открехвам – тя е. Явявам се с целия си аграрен блясък. Вадя главата и с Бога напред. Любимата с все сили крещи тихо: „Махни това нещо, глупако, тук не може.” Аз се не отказвам. „Стой, стой... на място – ще отидем под сайванта до прасето.” Куцам по пътеката, а после я намествам. Питам дали и мирише много. „Няма проблеми, почти не ги усещам.” Стига бе, аз говоря за кочината, тя за краката ми. Изувам ѝ гащичките (баси гащите, братче – няма къде носa да си издухаш в тях), действам бързо, но съвестно, така че и за нея да има. Премалели си дигаме анцузите.

Излизаме през вратичката... цялата къща свети... големият ѝ баща стои пред нас хванал манарата – прилича на кан Крум при Върбишкия проход, но много по-ядосан: „Вий безбожници, какви нечисти дела вършите там?” Стоим вцепенени между доматите, сякаш сме мумии инвалиди. Пристигат ни майките – не изглежда да са на наша страна. Слузесто напрегната тишина. Внезапно Нора казва: „Амиии... такова-а-а....... той Кольо става на сън да колтучи, маниак е на тема колтучене.” Майка потвърждава: „Така е от малък.” Мигам като скумрия в книжарница, все едно в игра на шах да обявиш терца. Не мога да повярвам, но ни се размина. Скришом благодарих на майка, а тя ми опъна такъв селски шамар, че космите на бузата ми взеха да растат навътре към зъбите.

Следващите дни преминаха в работа – все пак аз съм класик в извършването на всякаква селскостопанска и животновъдна дейност. Вечер се веселяхме до късно под ореха. Видях как Ивето утрепа първата си лястовичка – каква гордост, какъв ловец (даже малко яде от красивата птичка). До края на престоя ни я разнасяше самодоволно да не отърве да се похвали. А той приключи. Тежко е да се разделиш с хубостите на селото – хората, зеленината, мириса, спокойствието, мекиците, домашните салати, гозби, ракии... Прегръдки, обещания за гостуване, малко сълзи. Оставяме майка у нас – още по-гадно ми става.

Пътуваме към далечния град. Кофти ни е и почти не говорим. Изведнъж Нора се развиква: „Кольо, видях Кралския бухал кълвач!!! Искаш ли да спрем да го потърсим?” Поглеждам я недоумяващо – беше се усмихнала. Тя е силна, усмихнах се и аз. Кракът ми се премести на спирачката..."
    Гугъл търсачка на форума

27. ХАРЕСВАМ! lordm, jhoro liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

В началото е малко досадно, но после Джари влиза в роля и става смешно
    Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Гугъл търсачка на форума

Страница 23 от 23 ПървиПърви ... 13212223

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво мъчи българите от древността до днес
    От Wolf във форум Интересни статии
    Отговори: 4
    Последно мнение: 17-11-2010, 10:23
  2. Отговори: 28
    Последно мнение: 20-09-2010, 09:49
  3. Какво ме натъжи днес?!
    От elgry във форум Общ форум
    Отговори: 40
    Последно мнение: 02-05-2010, 02:50
  4. Ако не сте решили какво да правите днес