Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 311
    Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Списък на превозвачи на багаж до България и обратно, използвани от мен или от хора, на които имам доверие:

Cargo BG Home - Представител на куриера във форума

Евгени Меров

Иван Стоянов - Empresa Mail

Пламен Първанов

Аз лично бих се доверил на тези хора, но искам да уточня, че по никакъв начин не съм свързан с тях и съответно не мога да гарантирам, че вашият багаж ще пристигне цял и навреме. Отговорността е изцяло ваша.

Моля ако сте използвали услугите на някой от горния списък или друг човек пишете дали сте доволни и дали имате някакви оплаквания. По моя преценка списъкът ще бъде обновяван съобразно.
    Последно редактирано от CYPER : 29-11-2011 на 21:26
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

2. БЛАГОДАРЯ SimonaI, Charlotte, ElinaT, selina, MG04 and 18 others thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Аз съм ползвал услугите на Емил от Пловдив и съм доволен, срещу минимално допълнително доплащане ми закара багажа до Чирпан до адрес ,а не да го чакат на магистралата,на околовръсното,или там някаде си, както съм чувал че практикуват някои превозвачи.

4. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    Нов потребител Аватара на katerina_51
    Post Thanks / Like

Мога да кажа,че Пламен е коректен превозвач и доставя багажа на посочения адрес.За втори път ползвам неговите услуги.

6. БЛАГОДАРЯ elica yordanova, Penka Wood, latinka thanked for this post
    Нов потребител Аватара на 4oki&papy
    Град
    London
    Post Thanks / Like

и ние сме се възползвали от услугите на пламен.останахме доволни.всичко беше нормално по разписание.не гарантираме,само препоръчваме!
    Оценявай малките неща в ежедневието....иначе всяка една борба става безсмислена....

Напреднал Аватара на MG04
    Post Thanks / Like

Ползвала съм услугата на Иван-доволни сме,багажа ни се е доставял без липси много е коректен и учтив.Но малка забележка,дамата която се обажда на телефона да е малко по любезна с клиентите.Иначе супер отговорни.Поздравления.

9. БЛАГОДАРЯ Happy Nick thanked for this post
    Напреднал Аватара на GERO_
    Post Thanks / Like

Аз съм ползвал 7-8 пъти(може и повече) JICATA
    и съм доволен от тях

Усмихвай се по-често! Аватара на slanchece
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Използвали сме няколко пъти Евгени и сме наистина много доволни!

12. БЛАГОДАРЯ ElinaT thanked for this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

иначе по темата - аз съм използвала евгени преди повече от 5 години. мисля че той е с най-голям опит в извършването на този тип услуга и ако ми се наложи ще търся пак него и в никакъв случай превозвачи дето са дошли вчера в англия и са решли чче света се върти около тях и си мислят че като пуснат една и съща обява по 100 пъти всеки ден ще си набавят повече клиенти. та понеже знам че четат тази тема, да ви кажа, че клиенти не се набират правопропорцианално на броя публикувани обяви в бгхелп, а правопропорционално на броя на доволни клиенти.
    ае със здраве

14. БЛАГОДАРЯ lady, SarahJane thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

По подразбиране Транспортни услуги

Във връзка с пусната обява от Blagoy:

ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ С ГОЛЯМ ВАН БЪРЗО ЕВТИНО И КАЧЕСТВЕНО 24/7 ТЕЛ:07903241180 БЛАГОЙ ДНЕС ИМАМ ИМЕН ДЕН И ВОЗЯ НА ПОЛВИН ЦЕНА

Само да спомена,че Blagoy е изключително коректен и можете да му се доверите.Изпробвано.А и днес има имен ден.Благовещение е и вози на половин цена.Да е жив и здрав!

16. БЛАГОДАРЯ elica yordanova, blagoy thanked for this post
    Нов потребител Аватара на Green_angel
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Днес говорих с Пламен, вече не извършва транспортни услуги.
    Computers can never replace human stupidity

18. БЛАГОДАРЯ CYPER, elica yordanova thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Eвгени ! Позлзвах го няколко пъти и пак него ще ползвам за в бъдеще!

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

вместо всеки път да се повтаряме кой превозвач колко е добър просто оставяйте фиидбак в обявите на превозвачите - така по лесно ше се ориентираме - който има повече "червени точки" значи той е правилния човек
    За светът може да съм никой,но за някои съм светът

21. БЛАГОДАРЯ Staki, Christina thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, трябва ми превозвач от Варна към Лондон за малка пратка, около 3,4 кг.
    Ако някой има координати нека пише.
    Благодаря ви предварително.

Нов потребител Аватара на barbarelkaa
    Post Thanks / Like

Здравеите и аз се опитавм да намеря транспортна фирма от Варна до Лондон.Свързах се някаква фирма която отказва да даде информация за адреса на офиса или за пълно име на фирмата. Това за мен е информациа е която задължително се слага на всички фирмени документите а те твърдят че адреси не се раздават при такава дейност зарди някаквои проблеми със сигурността.Не знам за нещо подобно,възможно е да греша ,но ми се вижда изключително нелогично.Казват че са единствената фирма която пътува с международен лиценс и имат офис в източен Лондон.Жената се казва Мариана телефона е 07785016005.ПО принцип съм доверчива но освен фирмата с лиценс от българия ( за която също не знам нищо повече от името)не получих никаква друга информция,аз съм довречива по принцип и търсих някаква причина да им се доверя но не открих.за да бъдем точни изѝпратиха ми имена на техни клиенти-но физически лица отново не юридически.знаете ли нещо за тях,и имали фирма която пътува от варна за лондон?

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

С този фалшивия номер не ти препоръчвам да се доверяваш толкова лесно.
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Post Thanks / Like

извинчвам се преписала съм номера на message centyra.TEL E 07901827323

Post Thanks / Like

Mежду другото Линка само на иван работи,от трите имена горе

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Цитирай Първоначално написано от barbarelkaa Виж мнението
    Mежду другото Линка само на иван работи,от трите имена горе
    Защото другите нямат публикувани обяви.
    BGHelp Търсачка

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Цитирай Първоначално написано от barbarelkaa Виж мнението
    извинчвам се преписала съм номера на message centyra.TEL E 07901827323
    Тази Мариана по някакъв начин е свързана с Пламен, който преди предлагаше същите услуги. ЕТО за справка, като по последни данни Пламен вече не се занимава с превоз на багаж. Мисля, че може да им имаш доверие.
    BGHelp Търсачка

СТАРО КУЧЕ
    Post Thanks / Like

Post Относно: Re: Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Здравейте,
    Благодаря на всички наши клиенти които ни гласуваха доверие и ползваха услугите на нашата фирма.
    Нашата фирма беше преустановила временно дейност,именно поради тази причина.
    От днес 12.04 въстановяваме транспортна дейност по линията UK-БГ.
    Имаме договорни отношения с две от водещите фирми в логистиката в БГ,
    всички пратки от днес ще пътуват с ЦМР под покритието на застраховка.
    Още веднъж благодаря за приятните отзиви и гласуваното доверие.
    За запитвания 07912030093

Поздрави,
    Пламен Първанов
    Последно редактирано от CYPER : 12-04-2010 на 23:47

30. БЛАГОДАРЯ elica yordanova, MG04 thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Здравейте Илияна, макар че коментара ви е малко стар ( в предвид че се разбрахме относно превоза на вашата пратка и неуспешното предаване от контакта ви във Варна), вече съм в Англия и ще ви звънна за да уговорим лична среща. А имена на фирми, местоположения на офиси, складове и тн на глас по телефона е много трудно и абсолютно неуместно да се предоставят от точно гледна точка на сигурност на нашите клиенти. И за ваша информация, може да бъде лесно проверено на всяка наша товарителница дадена на клиент пише име на фирма, рег номер и всички детайли. 4 тел за референции и изпълняване на уговорката с вас също е повод да се докаже че ние сме "истински". Дадох ви и името на транспортната фирма, но не ви виня и нито 1 клиент, защото хората много са мамени. Пътуваме 4-5 пъти в месеца и в нашите курсове се возят от рода на 45-50 индувидуални пратки, толкова клиенти съответно по линията софия- пловдив-бургас-варна-русе.

Относно коментара на Cyper за връзката с Пламен, да това е транспортната фирма, която той ползваше до скоро, но мисля че трябва ясно да разграничим понятията Куриер и Транспорт, някои от нас правят и двете дейности, други набират поръчки за транспортни фирми, но в крайна сметка това за което се борим е всеки да си получи пратката без проблем и навреме и съм изключително горда да кажа че за 42 курса БГ- Лондон- БГ за по- малко от година, всичко върви точно така.

Мариана

32. БЛАГОДАРЯ elica yordanova, potehin thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Re: Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Цитирай Първоначално написано от plamin22 Виж мнението
    Здравейте,
    Благодаря на всички наши клиенти които ни гласуваха доверие и ползваха услугите на нашата фирма.
    Нашата фирма беше преустановила временно дейност,именно поради тази причина.
    От днес 12.04 въстановяваме транспортна дейност по линията UK-БГ.
    Имаме договорни отношения с две от водещите фирми в логистиката в БГ,
    всички пратки от днес ще пътуват с ЦМР под покритието на застраховка.
    Още веднъж благодаря за приятните отзиви и гласуваното доверие.
    За запитвания 07912030093

Поздрави,
    Пламен Първанов
    Аз лично много се радвам !Трудно бих се доверила на друг!
    Каквато и да е била причината за временното спиране ,от сърце ти пожелавам успех!!!!

34. БЛАГОДАРЯ elica yordanova, Rabit thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз да попитам дали се предлагат превозвачески услуги Северна Ирландия - Лондон. Става въпрос за покъщина. Ако да за каква цена става въпрос?

разбирач Аватара на ned888
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Цитирай Първоначално написано от ambarica Виж мнението
    Eвгени ! Позлзвах го няколко пъти и пак него ще ползвам за в бъдеще!

...преди години ползван Евгени да си пратя инструменти и багаж -като платих 160 паунда за превоз...Всички инструменти и всички неща с етикети от багажа ми изчезнаха като бяха обвинени митничарите..
    възстановиха ми парите за инструментите но не и за дрехите не и за превоза 160 паунда...Така че минах назад със около Ј200 паунда благодарение на Евгени..Може момчето да няма вина но ...Това ми се случи и искам да го споделя..

37. БЛАГОДАРЯ ambarica thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Аз на Евгени гласувах огромно доверие през 2005,превози ми личната колекция(не опоменавам какво точно) на 2-3 пъти!Коректен сървиз!С 2 ръце за Генката,и личен поздрав ако чете тая тема!

39. БЛАГОДАРЯ ambarica thanked for this post
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. НЕКОРЕКТЕН ПРЕВОЗВАЧ
    От elsi във форум Зов за помощ
    Отговори: 1
    Последно мнение: 21-07-2015, 18:12
  2. Отговори: 22
    Последно мнение: 07-12-2014, 19:27
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 19-03-2013, 15:19
  4. Превоз на багаж и стоки до Бълагария и обратно
    От krasN във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0