Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 13 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 311
    Напреднал Аватара на dundy
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

А да знаете кой вози от БГ до Лондон. Искам да си докарам малко багаж ама не мога да намеря фирма която да прави тази услуга или изобщо не мога да се свържа с телефоните който са дадени тук

морско конче Аватара на potehin
    Post Thanks / Like

Аз съм изключително доволен от Марияна-CargoBG.Много коректно работи,много е мила.Багажа на 2 пъти ми е пристигал без проблем до Бургас,ако не се лъжа пътуват всяка неделя,значи имат доста клиенти.
    Ако сам не си помогнеш,никой няма да го направи!

ДОБРА СЪМ, С ДОБРИТЕ... Аватара на ALIAHIM
    Град
    LONDON
    Post Thanks / Like

И аз да споделя впечатления, този месец ни се наложи да ползваме услугите на превозвач от БГ до Лондон доста спешно, звъняхме на всички посочени телефони тук и успяхме да се свържем веднага със Евгени. Оказа се за наш късмет, че точно пътуваха за БГ и обратният им курс щеше да е до дни 70 кг багаж - дрехи, и техника, буквално за 2 дена ни доставиха като срещу 10 паунда допълнително, го взеха от адреса в БГ и ми го доставиха в хола тук в Лондон
    Горещо го препоръчвам! Изключително бързи, коректни и с отлична комуникация!
    От другите номера на които звъняхме, в последствие ни презвъниха хората (това го пиша относно тези които коментират, че не могат да се свържат с никой от номерата посочени тук ) но на нас ни беше нужно именно да се вземе от адрес и да се докара до адрес, понеже жена го праща и жена - аз, бременна в 9 месец го посреща .
    За първи път ползваме услугите на какъвто и да е превозвач, но останахме много доволни, ако се наложи за друг път, пак бихме търсили Евгени

-----------------------------------------------

Господи, моля те, дай ми мъдрост, за да разбирам мъжа, любов, за да му прощавам, търпение към неговото настроение, защото, Господи, ако поискам сила... ще го бия до смърт.
    -----------------------------------------------

4. БЛАГОДАРЯ elicka thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    Sofia
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    Поизчетох темата, но не намерих контакти за превоз на багаж от БГ / София / до Лондон. Бихте ли ми дали контакти / тел., мейл /. Благодаря предварително !

Напреднал Аватара на nesi
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от skolev70 Виж мнението
    Здравейте,
    Поизчетох темата, но не намерих контакти за превоз на багаж от БГ / София / до Лондон. Бихте ли ми дали контакти / тел., мейл /. Благодаря предварително !
    Mariana Jeliazkova
    tel: 0207 473 6400
    Cargo BG Home
    Последно редактирано от CYPER : 08-09-2010 на 18:35

7. БЛАГОДАРЯ skolev70, CYPER, няма thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: Списък с изпитани превозвачи на багаж до БГ и обратно

Марияна 07901827323

искам да предупредя всички хора да не се доверяват на тази жена

Платихме да ни докара колата от БГ, да колата е тук, но е карана, бензина,газста и маслото са изгорени,колата е цялата мръсна със сладко......нямам думи

Бъдете по внимателни от мен

БЛАГОДАРЯ за вниманието

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tanya_freedom1974 Виж мнението
    Марияна 07901827323

искам да предупредя всички хора да не се доверяват на тази жена

Платихме да ни докара колата от БГ, да колата е тук, но е карана, бензина,газста и маслото са изгорени,колата е цялата мръсна със сладко......нямам думи

Бъдете по внимателни от мен

БЛАГОДАРЯ за вниманието
    Колата Ви е с нова газова уредба, взета от някой си 3ти човек в БГ, коли без масло и след ремонт след като й закарахме частите, няма как да караме, те се возят, и това не ни е работата да отговаряме за техническо състояние на предаден автомобил от някой си. Беше мръсна, лично аз попитах защо? А защо не написахте че Ви докарахме 200 кг поне багаж в колата, пазен из сяла Европа и разтоварван и проверяван навсякаде за 20 паунда? Платихте за да Ви се докара кола, след като на ваши приятели беше докарана без проблем и други и тн препоръчани без забележки и колата Ви е тук, Вие по- различни ли сте или не Ви хареса че Ви взехме 20 паунда за багажа или че не си натоварихте 10 литра ракия, която бяхте приготвили? А като Ви предавах колата и Ви накарах да си проверите всичко, защо нямаше проблеми? Или Вие си мислите, че ей сега така ще им званя, заплашвам и пиша, 4 дни след като ме накараха да си проверя колата.? Затова си имаме уебсайт и условия- на място- за да бадем коректни. Ние от къде да знаем че не сте поредните, които ще карат коли и лични вещи и Ви пречим???? По тая логика всеки може да каже след 4 дни, че нещо не му е наред или липсва. Съвет от мен към всички хора, които пращат коли и пратки- записвайте, давайте списъци с вашите неща, изисквайте това от нас- нека има всичко черно на бяло за да сме коректни един към друг и да предвидим всяка ситуация.

Благодаря за вниманието аз, на 5та страница вестник БГ Бен ( бр. 15 от 31.07) от Лилия Русева- http://www.bgben.co.uk/data/web_BGBEN_194br.pdf ще може да прочете всеки как Cargo BG Ltd. работи, това сме ние и благодаря на клиентите, които ни се довериха. Мариана
    Последно редактирано от lordm : 10-09-2010 на 23:25

10. БЛАГОДАРЯ potehin, ned888 thanked for this post
    London
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Току що си взех поредния багаж докаран ми от Марияна -Карго Бг...взет е от Пазарджик до Лондон за 5 дни .всичко е супер коректно .доставен в обещания срок както винаги..Благодаря ви Карго Бг .. .Ще работим с вас и занапред ..

Напреднал
    Post Thanks / Like

некой помни ли кой караше багаж от лондон до плевен?

Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ambarica Виж мнението
    некой помни ли кой караше багаж от лондон до плевен?
    Пробвай с Евгени Меров-07832356000
    Или с Пламен Първанов -07912030093
    Успех!
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

ако трябва да бъдем честни...няма нито един дето да става за превозвач...досега на колкото съм ползвала услугите-Мерси,но Не и втори път Последно това което пратих пристигна в ужасен вид,беше много мръсно и суркано из техните ванове или кой знае къде..недопустимо е при положение,че заплатих не малко пари. Изобщо не съм доволна нито от Марияна ,нито от бившия и колега Plamen. Отгоре на това трябваше да платя и Ј10 допълнително,защото съм живеела доста надалече от вас. Все пак ние живеем в 4 зона в Лондон и не е коректно. Знам,че четат редовно тука- така че не се сърдете,че има недоволни клиенти, а се старайте малко повече за качеството на услугите предлагани от вас,за да имате успех.

15. БЛАГОДАРЯ Zara, madlena, gomorrah, gala333, Kalibra and 1 others thanked for this post

Post Thanks / Like

Никога не е късно да се оакаш,така че вяра никому

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Никога на никого не можеш да угодиш! Как да знаем как пристига нещо в БГ, тоест вида му, като ние сме тук? Защо не прати снимка като е имало проблем с това? Мисля че би било по- скоро проблем ако не пристигне въобще или е счупено и повредено нещо вътре в пратката, нали за това са опаковките и то правилните да се предпази стока или вещ вътре по време на транспортирането? Относно вземането на пратки от адрес, да услугата е 10 паунда, без значение каде живееш, като се погледне реално няма как в цената от 1 паунд/кг да се вземе от врата и да се транспортира до Бургас. Ами да, не е коректно и на нас никой не ни дава безплатно гориво да правим разходки из Лондон, докато клиента си стои в къщи и не е в трафика или дъжда, нито отделно се плаща за товарене и разтоварване, освен основната услуга- транспорт до БГ. Затова сме си определили условията и който уважава труда ни ги приема, на сила никой не сме накарали да ни използва услугите. Клиентите които мислят че им е скъпо вземането от адрес си уреждат транспорт или отиват в един от 3те офиса в 3 точки в Лондон (да подчертая, че е денонощно особено в източен Лондон), всичко е избор на човека, а както вече казах да угодиш на всеки няма как. Така и така се оплакваме тук, да Ви споделя че да ти званят по всяко време на денонощието- един багаж да изпратя- в часове като 11 вечер и сутрин в 6, а да ти го донесат в 10 вечер или сутрин в 5, защото всеки си имал личен ангажимент и да се съобразиш и с клиент, на който пристигналата му пратка е толкова важна, че дойде в 12.15 полунощ веднага да я вземе и оставаме без сън, никак не е лесно и е нормално някаде да се получи издънка, винаги сме компенсирали обаче в случай, ако знаем. Тук, специално аз не само чета, досега винаги съм отговаряла на всеки и според мен е коректно да бъде така, ако някой има идеи от типа на как да уреди безплатно гориво и човешки труд и как да спрем дъжда, докато товарим или как да носим кашоните на ръце (да не се смачкат) особено по пътищата в Румъния, споделете за да имаме по- голям успех, благодаря

18. БЛАГОДАРЯ nesi, Samuil73 thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от leni09 Виж мнението
    Никога на никого не можеш да угодиш! Как да знаем как пристига нещо в БГ, тоест вида му, като ние сме тук? Защо не прати снимка като е имало проблем с това? Мисля че би било по- скоро проблем ако не пристигне въобще или е счупено и повредено нещо вътре в пратката, нали за това са опаковките и то правилните да се предпази стока или вещ вътре по време на транспортирането? Относно вземането на пратки от адрес, да услугата е 10 паунда, без значение каде живееш, като се погледне реално няма как в цената от 1 паунд/кг да се вземе от врата и да се транспортира до Бургас. Ами да, не е коректно и на нас никой не ни дава безплатно гориво да правим разходки из Лондон, докато клиента си стои в къщи и не е в трафика или дъжда, нито отделно се плаща за товарене и разтоварване, освен основната услуга- транспорт до БГ. Затова сме си определили условията и който уважава труда ни ги приема, на сила никой не сме накарали да ни използва услугите. Клиентите които мислят че им е скъпо вземането от адрес си уреждат транспорт или отиват в един от 3те офиса в 3 точки в Лондон (да подчертая, че е денонощно особено в източен Лондон), всичко е избор на човека, а както вече казах да угодиш на всеки няма как. Така и така се оплакваме тук, да Ви споделя че да ти званят по всяко време на денонощието- един багаж да изпратя- в часове като 11 вечер и сутрин в 6, а да ти го донесат в 10 вечер или сутрин в 5, защото всеки си имал личен ангажимент и да се съобразиш и с клиент, на който пристигналата му пратка е толкова важна, че дойде в 12.15 полунощ веднага да я вземе и оставаме без сън, никак не е лесно и е нормално някаде да се получи издънка, винаги сме компенсирали обаче в случай, ако знаем. Тук, специално аз не само чета, досега винаги съм отговаряла на всеки и според мен е коректно да бъде така, ако някой има идеи от типа на как да уреди безплатно гориво и човешки труд и как да спрем дъжда, докато товарим или как да носим кашоните на ръце (да не се смачкат) особено по пътищата в Румъния, споделете за да имаме по- голям успех, благодаря
    Чакай,успокой се,никой не ви обвинява в некоректност....Просто повече грижа за багажа,това е.

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Не Ели, току що отговорих на човек, който не ни е ползвал услугите и каза че не е доволен и даде съвети. Той знае кой е.

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

A ти защо се впрягаш след като не съм ползвала твоите услуги?

Не Ели, току що отговорих на човек, който не ни е ползвал услугите и каза че не е доволен и даде съвети. Той знае кой е.

Post Thanks / Like

Виж,най-трудно се работи с "човешки материал".Аз имам богат опит в това отношение.Обаче ,избирайки този бизнес ,трябва да си наясно,че винаги ще има доволни и недоволни.Виждам,че говориш с болка,което ме кара да мисля,че изключително много държиш на бизнеса.Така и трябва да бъде.КЛИЕНТЪТ обаче е на първо място.Той е човека,без който бизнеса не би могъл да съществува.Трябва да сме изключително внимателни с Н.В.КЛИЕНТА.Аз мисля,че ако някой пише тези неща,без да е ползвал услугите ви,не бива да се засягаш изобщо.Това е непочтено и некоректно човешко отношение.Може да е работа на конкуренция,може да е някой,който не ви харесва по лични причини.По-важното е хората,клиентите,които по някакъв повод са ползвали вашите услуги и изразят забележка ,да бъдат чути.Аз от опит знам,че за всеки бизнес си има клиенти.Цената е различна,отношението към клиента е различно,скоростта и качеството са различни.Всеки КЛИЕНТ сам си избира какво точно предпочита.Именно в конкуренцията между бизнесите се ражда по-доброто качество за клиента.На пазара остава онзи,който е по-добър за повече клиенти.Моя прост,човешки,житейски и колегиален съвет към теб е-гледай си бизнеса,подобрявай качеството,мисли за КЛИЕНТА и не се притеснявай от писанията по форумите.Форумите са за това,да се дращи тук.Аз как да напиша,че съм недоволна от вашите услуги?Остави хората да си пишат,да правят забележки ,да сравняват и ................извличай поуки!!!!Успех и дерзайте!

23. БЛАГОДАРЯ няма, nesi thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Aira25 Виж мнението
    A ти защо се впрягаш след като не съм ползвала твоите услуги?
    А ти защо като не си ги ползвала пишеш за фирмата, написано ми е името все пак, да чета ли само? Аз не само, че даржа на бизнеса си, но и помня всяка комуникация и всеки човек, даже и да не е ползвал услугите ни и не се крия от никой. Точно това имах в предвид в по-горен пост, че всеки може да седне и да пише за някой, без никакви доказателства и точно това е пример.

mlnrr2
    Post Thanks / Like

няколко пъти бях изпращала багаж по ЕМПРЕСА - МЕЙЛ и сам оставала винаги много доволна, последния път реших да пратя по друг превозвач и не останах доволна от обслужването нито аз нито на тези които им се изпрати

because of me Аватара на Foxy
    Град
    W7 London
    Post Thanks / Like

Първоначално написано от leni09
    Клиентите които мислят че им е скъпо вземането от адрес си уреждат транспорт или отиват в един от 3те офиса в 3 точки в Лондон
    Кои са 3-те точки?
    ''Там, където поставят криле, обикновено има и ножици.''
    Sympathy helps, but empathy is more important!
    ''Същественото е невидимо за очите.''
    Голямата истина се крие в малкия шрифт

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Foxy Виж мнението
    Кои са 3-те точки?
    Източен Лондон, Finchley и Croydon.

Post Thanks / Like

И аз ползвам Марияна. Коректна е и си държи на думата. Мъжко момиче. Евала, да ни е здрава и щастлива.

Liverpool's fan Аватара на iliyan65
    Град
    Wiltshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RFF Виж мнението
    И аз ползвам Марияна. Коректна е и си държи на думата. Мъжко момиче. Евала, да ни е здрава и щастлива.
    Аз не съм я "ползвал", ама да е здрава и щастлива . Може ли снимка (на Марияна).
    П.С. Туй дано го изтрий някой по-бързо.

30. БЛАГОДАРЯ Samuil73 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Гледам предимно до Лондон, а от Манчестър към България някой не ходи ли ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Може ли накакакви координати на Евгени......, имам багаж от София за Лондон, благодаря ВИ предварително

Страница 3 от 13 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. НЕКОРЕКТЕН ПРЕВОЗВАЧ
    От elsi във форум Зов за помощ
    Отговори: 1
    Последно мнение: 21-07-2015, 18:12
  2. Отговори: 22
    Последно мнение: 07-12-2014, 19:27
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 19-03-2013, 15:19
  4. Превоз на багаж и стоки до Бълагария и обратно
    От krasN във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0