Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456
Резултати от 126 до 149 от общо 149
    Нов потребител Аватара на Stefan E
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Online Appointment Booking for Croydon

Как смятате,дали ще ги възобновят отново след месец или два или никога....?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Same day service в Croydon за жълта/синя карта

'Apply online' and appointment booking service in the UK will be unavailable on 5 September 2012

05 September 2012

Two of our online services will be unavailable while we carry out essential maintenace:

Our online service to book appointments in the UK will be unavailable between 18:00 and 18:45 on Wednesday 5 September 2012. During this time, applicants in the UK will not be able to book appointments online.

Our 'Apply online' service for applicants in the UK will be unavailable between 19:00 Wednesday 5 September 2012 and 02:10 Thursday 6 September 2012. During this time, applicants in the UK will not be able to submit applications, book appointments or pay for their applications online, or use our 'application form finder' tool.

The booking service is for applicants in the UK who wish to book an appointment for a premium application at one of our public enquiry offices, or to give us their biometric information. Applicants in other countries can continue to book appointments in the usual way.

Applicants outside the UK can still apply online using our Visa4UK service.

We apologise for any inconvenience this may cause you.

UK Border Agency | 'Apply online' and appointment booking service in the UK will be unavailable on 5 September 2012

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте всички "съотборници",

Днес приключи одисеята ми с Кройдън. Получих си така заветната карта за селф и тези на децата ми (сини). Документи подадох по пощата на 05.01.2012 и днес дойдоха най-накрая. Дата на издаване са им поставили 06.09.2012.
    В сайта им и в момента пише, че гледат молби от 12.12.2011. Очевидно инфото там не е вярно. Кураж и успех на всички !!!!!!!!!!!!!!

4. БЛАГОДАРЯ MG04 thanked for this post
    Напреднал Аватара на nasko82
    Град
    FABRIC
    Post Thanks / Like

Здравейте всички може ли да ми дадете малко информация за документите необходими за синя карта? форма BR1 от 2011 година ( мога ли да приложа вместо международния ми паспорт моята лична карта?), и копие от сключения брак в UK.
    Благодаря

Нов потребител
    Post Thanks / Like

по принцип възмогно ли е в момента да си запазя час за кроидан, става дума за онлине боок аппоинтмент?Има ли смисъл дасе занимавам?Да пиша ли до коя дата турся или по добре не?Четох , че преди 2 месеца изобщо не е работила услугата, сега пак ли е така?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Можете ли да помогнете да се запази час за Кройдън?

Цитирай Първоначално написано от inso Виж мнението
    monika_910 съжалявам че така кофти се е получило при теб. Няма ли телефон за оплаквания някъде? Нещо на напоследък в Кройдън и Шефилд дават мн противоречива инфо и мн проблеми изкачат. Чудя се вече дали не е умишлено и не планират някоя гадна изненада.
    А иначе и аз ударих на камък. Според сайта им ако имаш спешно бизнес пътуване ти забързват апликацията. Изпратих си документите за пътуването и ми писаха, че не става. Единствено с писмо от работодател за започване спешно работа можело. И сега на кой да вярвам- на сайта или на имейла на Miss K Gregory?
    Друг е въпросът защо с договор за работа не става, а само с писмо? Логиката малко ми се губи тук. Договор би трябвало да е по-добро доказателство от писмо.
    На кой имейл да пиша за спешно разглеждане? Имам писмо от реботодател.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Можете ли да помогнете да се запази час за Кройдън?

Цитирай Първоначално написано от deneuve Виж мнението
    На кой имейл да пиша за спешно разглеждане? Имам писмо от реботодател.
    [email protected]

но само с форма BR2 за highly skilled.

Поздрави!

9. БЛАГОДАРЯ deneuve, _DANI_ thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, звъня в УКБА през последните 3 дни за запазване на час за БР2 и до този момент не съм успяла да се добера до жив човек, който да вдигне от отсрещната линия! Непрекъснато се включват автоматичните съобщения и започвам да си мисля, че това ще продължи вечно. Някой с по-голям успех от мен?

Нов потребител
    Град
    dt4 9dr
    Post Thanks / Like

3 дни? хаха аз звъня от миналия декември и още не мога да си запазя час) успех!

12. БЛАГОДАРЯ _DANI_ thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да, само от 3 дни, но аз дори не мога да се добера до оператор....на твое място, до сега да съм подала документите по пощата....щеше вече да си получила разрешително....УСПЕХ на всички!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Забелязах на няколко места, че е зададен въпросът дали се плаща за запазването на час за интервю в Кройдън, затова искам и аз да попитам същото - ако се плаща, каква е сумата?

стрелец харпунджия Аватара на sagittarius
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Понеже няколко човека вече ме питат какво стана с мен и дали имам връзка с "румънеца", реших да постна тук отговора.

1. Румънеца вече не "работи" и не може да помогне. Всъщност неговата тайна е, че използва софтуер за презареждане на страницата. Всеки браузър има безплатни приложения които се инсталират допълнително и презареждат страницата на определен интервал от време зададен от вас. Check 4 changes на Мозила например може да презарежда страницата и да проверява за промяна в текст посочен от вас, като ако има такава сигнализира. Румънеца, както и аз, както и много други предполагам са ползвали точно това. Лошото е, че някой са го ползвали с комерсиална цел и съответно запазването на час онлайн е спряно.
    2. От октомври насам запазването на час онлайн за БР апликации е спряно. Запазването става само по телефона и то ако има часове. Часове се отпускат мног малко за тези апликации и е чисто и просто шанс да уцелииш. Може да пуснат 3 часа на седмица, може и да прескочат седмица. Голям брой от часовете които преди са отпускали за БГ и Ром сега се отпускат на държави от Азия и Африка. Самите служители на телефонната линия виждат в деня в който отидат на работа дали има часове или не. Те нямат информация предварително. Много често са неучтиви и дори не си правят труда да проверят дали има часове, а направо отказват.

След 3 месеца звънене по всяко време и над 500 за телефон, аз се отказах да запазвам час.
    Няма да е винаги така!
    ....
    От мен зависи!

16. БЛАГОДАРЯ MEONI thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Online appointment bookings in the UK unavailable on 18 November 2012.

16 November 2012

Our online service to book appointments in the UK will be unavailable between 08:00 Sunday 18 November and 17:40 on Sunday 18 November 2012 while we carry out essential maintenance.

During this time, applicants in the UK will not be able to book appointments online.

This booking service is for applicants in the UK who wish to book an appointment for a premium application at one of our public enquiry offices, or to give us their biometric information. Applicants in other countries can continue to book appointments in the usual way.

We apologise for any inconvenience this may cause you.

UK Border Agency | Online appointment bookings in the UK unavailable on 18 November 2012.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Здравейте
    някой скоро да е успял да си запази час за Кройдън он-лайн?! или да не е успял, но да е виждал скоро табличката с часовете?!
    Благодаря

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не и не

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от tsvetito Виж мнението
    Не и не
    От колко време опитваш?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей, ще ти дам малко предистория: имам жълта студентска карта, а съпругът ми синя, каото мой dependent. Искам да си сменя жълтата карта със синя. Знам, че оценката от дипломната работа ще ми излезе скоро, тъй че пробвам горе доло от два месеца на сам постоянно, онлайн и по телефона, като онлайн съм седяла и през нощта. По телефона общо взето всяка сутрин звъня, като тези дни малко съм преустановила, защото 6 седмици напред са точно коледните и новогодишни празници. Проверявам и за другите услуги,които не са за нас, просто да видя дали пускат, и да всяка нощ, след 12 p.m. системата се обновява и излизат часове за другите видове appointments, само не и за нас. Мисля, че изобщо не пускат онлайн, но все пак си проверявам профилактично, може пък и да ни изненадат .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Online Appointment Booking for Croydon

I can help to anyone needs appointment for yellow or blue card.
    call or text on this number 07721687810
    100% guarantee

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аве той след 4 месеца за българи само свободно ще дава, що не препратиш към хърватите...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    искам да ви питам как стоят нещата със запазването на час в другите офиси и градове, освен Кройдън. По телефона ли става? В сайта на ХО чета само за премиум сървис... обикновени услуги имали там или е сама премиум? Моля, ако знаете пишете. Интересува ме конкретно за Глазгоу. Благодаря на отзовалите се ))

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от freshhh_89 Виж мнението
    Здравейте,
    искам да ви питам как стоят нещата със запазването на час в другите офиси и градове, освен Кройдън. По телефона ли става? В сайта на ХО чета само за премиум сървис... обикновени услуги имали там или е сама премиум? Моля, ако знаете пишете. Интересува ме конкретно за Глазгоу. Благодаря на отзовалите се ))
    Аз не мисля, че освен в Кройдън, има друг офис, където изпълняват интервюта за карти.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Scorpzou Виж мнението
    Аз не мисля, че освен в Кройдън, има друг офис, където изпълняват интервюта за карти.
    Здравейте аз също искам да запазя дата за интервю, но звънях няколко пъти безуспех никoй не ми вдига.искам да попитам ако някой знае къде точно с сайта да си запазя дата не виждам никъде такава опция.и някои ако знае какви въпроси задават на това интервю.
    Последно редактирано от BGHelp : 17-08-2013 на 14:33 Причина: кирилизиране. Моля, пишете на кирилица.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами другите публик офиси каква роля изпълняват тогава, те с какви случаи се занимават? Някои има ли представа?

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от meryland1 Виж мнението
    Здравейте аз също искам да запазя дата за интервю, но звънях няколко пъти безуспех никoй не ми вдига.искам да попитам ако някой знае къде точно с сайта да си запазя дата не виждам никъде такава опция.и някои ако знае какви въпроси задават на това интервю.
    На кое интервю? Ние няма как да знаем ти на какво интервю искаш да се явяваш.

Гугъл търсачка на форума

Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 05-04-2013, 02:28
  2. Online appointment Croydon
    От diddo_m във форум Студенти
    Отговори: 1
    Последно мнение: 19-09-2011, 10:13
  3. BR2 appointment in Croydon
    От gatecrusher във форум Registration Certificates
    Отговори: 19
    Последно мнение: 30-08-2011, 21:35
  4. Търся Училища в района на South Croydon,East Croydon, New Addnigton, Bromley
    От tishucandles във форум Образование в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 28-08-2011, 14:38
  5. Българския склад в Croydon(West Croydon)
    От mell във форум Пазаруване
    Отговори: 42
    Последно мнение: 27-12-2010, 11:42

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker