Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 149
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Online Appointment Booking for Croydon

Цитирай Първоначално написано от boshman Виж мнението
    Аз за тези работи не мисля ,смисълът на въпроса ми е ,че искам да не ходя на курс няколко пъти в седмицата,а да платя на колежа ,да взема документите необходими за кандидатстването за жълта карта и да си работя при получаването и.
    Ми, какво те спира? Намираш колеж, който е в списъка, плащаш, правиш си и застраховка, пращаш BR1 и си ходиш на даскало, докато вземеш карта. Само че ако подаваш по пощата, те може да ти разгледат молбата и след 2 масеца, през което време ти трябва да си посещаваш курса, понеже те се обаждат на уч. заведение. С други думи си правиш сметка без кръчмар, но ти си знаеш.

Успех!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Пропуск в системата но не достатъчен. Преди малко при поредния опит да регистрирам среща в Кройдан ми излязоха дати, избрах 28 не помня кой месец януари или февруари избрах book след това си написах имената и рожденнат дата видях че срещата е за 8.30 сутринта и избрах продължи, но "Your appointment no longer available" brake my heart Защо се получи така моля пишете ми ако сте попаднали на подобен сценарии.
    [...]
    Последно редактирано от Doondie : 17-01-2012 на 20:09 Причина: линк?!

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

М дам... Вече четири пъти ми се случва същото нещо...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Приятел, като не е по темата намери тема и питай там. Тук темата еOnline Appointment Booking for Croydon.
    Tака че не пречи на хората, които пишат по темата!!!

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wawa Виж мнението
    Приятел, като не е по темата намери тема и питай там. Тук темата еOnline Appointment Booking for Croydon.
    Tака че не пречи на хората, които пишат по темата!!!

Това за кой се отнася ???

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DapKo Виж мнението
    UK Border Agency Appointment booking system

Step 4 - Appointment confirmation

Thank you. We have successfully received your booking.

The details of your appointment are below:

EEA 1 (FMOP)

Date: 02 Dec 2009

Time: 09:30 AM

On the day of your appointment you must:

*Arrive 30 minutes prior to your appointment time to clear security.
    *Bring all of the required documentation with you to your appointment. If you are unsure of what you must bring please refer to the guidance notes supporting your application form.
    *Ensure that only the individuals registered and booked into this appointment come along - no one else will be seen.
    *Print this page and bring it with you to your appointment.

If you do not meet these requirements you may not be seen and/or your application may be refused.
    If for any reason you are unable to attend then please let us know as soon as possible.

Tова е за жълта (self-employed)(student) карта.

Откъде знам? Ами защото това беше моя час за интервю в Кройдън. в 9:30 ме приеха в 15:00 вече имах жълта карта

p.s. Zara го е отбелязала в червено:

If you are a citizen of the European Economic Area and you want to apply for a registration certificate, you can do so at the Croydon public enquiry office. Only limited numbers of appointments are available for this, but you will not need to pay a fee. = EEA 1 (FMOP)
    До колкото разбрах си кандидатствал за жълта карта като студент, т.е. със BR1, но при избирането на час си посочил EEA1 (понеже в листа е нямало BR1 като вариант)

В момента се опитвам да си запазя час - ще кандидатствам като студент, за жълт сертификат, приготвил съм BR1 заедно с нужните документи; когато ме питат "Which service are you applying for?" мога да избирам и BR1 и ЕЕА1 (за разлика от твоя случай), кое от двете е правилно да избера или няма значение?

И още нещо - когато се яви на интервюто само BR1 ли носеше или BR1 и EEA1 (на EEA1 пише че не е "mandatory")?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, вече няколко пъти ми излизат свободни дати 28 вевруари и 2 март, но след като си напиша името рожденната дата и запази дата ми излиза ERROR or `Your appointment no longer available`. какво бихте ме посаъветвали. Пишете ми тук или ми пратете съобщение.
    Благодаря предварително!

Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от georgistnv Виж мнението
    До колкото разбрах си кандидатствал за жълта карта като студент, т.е. със BR1, но при избирането на час си посочил EEA1 (понеже в листа е нямало BR1 като вариант)

В момента се опитвам да си запазя час - ще кандидатствам като студент, за жълт сертификат, приготвил съм BR1 заедно с нужните документи; когато ме питат "Which service are you applying for?" мога да избирам и BR1 и ЕЕА1 (за разлика от твоя случай), кое от двете е правилно да избера или няма значение?

И още нещо - когато се яви на интервюто само BR1 ли носеше или BR1 и EEA1 (на EEA1 пише че не е "mandatory")?
    Цитираният постинг е отпреди 2 години. Както и сам си забелязал, вече формуляр BR1 е в списъка, следователно трябва да избереш него.

На интервюто трябва да представиш само BR1, писмото от уч. заведение, полицата за цялостната здравна застраховка, доказателството за наличните ти средства (например банково извлечение), ЛК/паспорт и 2 снимки.

Успех!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Нямам достъп до сайта...явно наплива е наистина голям...А някой може ли да ми каже със сигурност дали има booking fee и ako има=колко е?*въпреки,че не видях никой да коментира това*

Нов потребител Аватара на latimore
    Post Thanks / Like

Angry запазване на час за интервю в кройдън

Здравейте,
    Някой запазвал ли е наскоро час за интервю в Кройдън? (тава въпрос за жълт сертификат).
    Опитвам се да запазя час онлайн, но вече няколко пъти апойнтмънтите изчезват за 5-10 секунди и дори не успявам да си въведа данните. обадих се на ХО, но ми отказаха да ми запишат час, защото "онлайн букинга бил за това"...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Един (тъп) въпрос:

отварям website-a (https://apply.ukba.homeoffice.gov.uk/iapply.portal), избирам BR1, след това избирам download form, и после как да продължа? Изкарва ми форм-а вав същия прозорец, а като дам back ми казва web page has expired. Как мога да продължа към следващата секция? :С

Благодаря.

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от draynov Виж мнението
    Един (тъп) въпрос:

отварям website-a (https://apply.ukba.homeoffice.gov.uk/iapply.portal), избирам BR1, след това избирам download form, и после как да продължа? Изкарва ми форм-а вав същия прозорец, а като дам back ми казва web page has expired. Как мога да продължа към следващата секция? :С

Благодаря.
    Като го пробвам това, което казваш и всичко е наред. Опитай с друг интернет браузър или си провери downloads на компа. Успех!
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Един (тъп) въпрос:

Благодаря.
    Формуляра можеш да изтеглиш оттук.
    Час можеш да потърсиш оттук.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Един (тъп) въпрос:

Благодаря.
    Аз имах подобен проблем когато използвах Intrernet Explorer не ми се показваше бутона "Next"след като отворих с Firefox Mozilla нямах никакви проблеми. Успех!

Нов потребител Аватара на Sueti
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: запазване на час за интервю в кройдън

Цитирай Първоначално написано от latimore Виж мнението
    Здравейте,
    Някой запазвал ли е наскоро час за интервю в Кройдън? (тава въпрос за жълт сертификат).
    Опитвам се да запазя час онлайн, но вече няколко пъти апойнтмънтите изчезват за 5-10 секунди и дори не успявам да си въведа данните. обадих се на ХО, но ми отказаха да ми запишат час, защото "онлайн букинга бил за това"...
    Аз също не успявам, от 10 дена се мъча. Някои успявал ли е скоро да си букне? Дайте съвети.

Нов потребител
    Град
    LONDON
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: запазване на час за интервю в кройдън

Ами поне аз не,мъча се от миналата седмица,винаги когато имам време и не става и не става.Последно чух, че трябва да се проверява в полунощ)) .И това ще пробвам!Успех!

Напреднал Аватара на Vanilia
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

И при мен не се получава към момента,мисля понеделник да пращам по пощата

Нов потребител
    Град
    LONDON
    Post Thanks / Like

И аз,но ще ми трябва паспорта скоро

Напреднал Аватара на Vanilia
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ANGLIA85 Виж мнението
    И аз,но ще ми трябва паспорта скоро
    И на мен също,мислех да си пратя личната карта само...

Нов потребител
    Град
    LONDON
    Post Thanks / Like

Трябва да пратиш лична карта или паспорт,не и двете

21. БЛАГОДАРЯ Vanilia thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

'Apply online' service in the UK will be unavailable from Friday 10 - Sunday 12 February 2012

Our 'Apply online' service for applicants in the UK will be unavailable from 18:00 on Friday 10 February until 18:00 on Sunday 12 February 2012 while we carry out essential maintenance.

UK Border Agency | 'Apply online' service in the UK is currently unavailable

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Днес сутринта имаше часове за 2ри Април и нямаше проблеми със запазването.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Трябва си страшен късмет, аз проверявам нон стоп. Веднъж прекарах 12 часа на компютъра и нищо. Вчера тамън спрях и си легнах и после ми казаха,че са излязли часове. А сега новия бъг в системата им който забелязвам е пуска някви часове и след като се запазят пуска същите часове и просто не могат да се буукнат щото са невалидни и е така си седят известно време...много ми е писало.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Можете ли да помогнете да се запази час за Кройдън?

Не знам на някого тук дали му се е случило такова нещо, но ще споделя. Преди 3 седмици букнах час за 4тии април, получих конфърм имейл, всичко точно. Сега получавам на ново имейл, вашия аппойнтмент беше букнат. Отварям и пише часът ви за 23ти април е конфърмд. Влизам в профила и гледам часа ми за 4ти го няма вместо това за 23ти. И побеснях, защото часът е спешен и съм седяла дни и нощи за да го запазя възможно най скоро. На един познат, който имаше за 2ри април, същото нещо от 2ри на 18ти. Звъня. Започвам да обяснявам и тя ми казва ами да виждам че сте били запазили ама УКБА го пренасрочило заради овърбукинг. И аз мооля? Казвам им че това е спешно и не може просто така да го направят. Тя се усети че съм настоятелно и ми каза да изчакам, след 10 мин чакане ми каза че просто няма какво да направят, настоявах, настоявах и нищо. Не знам какво да правя, писна ми системата им да има някви проблеми, еб*ват се с нас много сериозно.... Писала съм оплаквания и сега пак ще пиша, съветвам, който му се е случило същото да го направи и той...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Можете ли да помогнете да се запази час за Кройдън?

monika_910 съжалявам че така кофти се е получило при теб. Няма ли телефон за оплаквания някъде? Нещо на напоследък в Кройдън и Шефилд дават мн противоречива инфо и мн проблеми изкачат. Чудя се вече дали не е умишлено и не планират някоя гадна изненада.
    А иначе и аз ударих на камък. Според сайта им ако имаш спешно бизнес пътуване ти забързват апликацията. Изпратих си документите за пътуването и ми писаха, че не става. Единствено с писмо от работодател за започване спешно работа можело. И сега на кой да вярвам- на сайта или на имейла на Miss K Gregory?
    Друг е въпросът защо с договор за работа не става, а само с писмо? Логиката малко ми се губи тук. Договор би трябвало да е по-добро доказателство от писмо.

27. БЛАГОДАРЯ deneuve thanked for this post
Страница 3 от 6 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 05-04-2013, 02:28
  2. Online appointment Croydon
    От diddo_m във форум Студенти
    Отговори: 1
    Последно мнение: 19-09-2011, 10:13
  3. BR2 appointment in Croydon
    От gatecrusher във форум Registration Certificates
    Отговори: 19
    Последно мнение: 30-08-2011, 21:35
  4. Търся Училища в района на South Croydon,East Croydon, New Addnigton, Bromley
    От tishucandles във форум Образование в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 28-08-2011, 14:38
  5. Българския склад в Croydon(West Croydon)
    От mell във форум Пазаруване
    Отговори: 42
    Последно мнение: 27-12-2010, 11:42

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker