Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Ще се върнете ли в BG?

Гласували
232. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, в близко бъдеще

61 26,29%
  • Да, след време или когато се пенсионирам.

64 27,59%
  • Не знам още.

39 16,81%
  • Мисля за това, но едва ли ще го направя.

33 14,22%
  • Не, в никакъв случай.

35 15,09%
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
    Agent provocateur Аватара на 3dimensional_ME
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от nina nik
    Taka 4e az vdigam i s race i s kraka"ZA" ostavaneto tyk.
    Краката не беше нужно!ЛОЛ:angel10:
    RULE!

Cognizant User Аватара на BGet
    Град
    Испания
    Post Thanks / Like

По подразбиране

...Малко хора такива като всички нас имат късмет и шанс да живеят в Англия.Знаете,че птичето на щастието само веднъж каца на рамото ти и ако изпъснеш този шанс толкова по-зле за теб...
    Въпрос на гледна точка, не мисля че е някакъв късмет да живееш тук, неслучайно и много англичани бягат от тук. Убедена съм, че за повечето българи това не е "птиче на щастието", а необходим компромис.

grateful
    Град
    North London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз ще се върна да живея и работя в България. Семейството ми има дългогодишен международен бизнес /производство на дървообработващи машини/ и ги пласира по цял свят. Е, преди не беше семеен, но сега вече е. Там се чувствам на мястото си, имам големи възможности за развитие /поне засега/. При нас проблемът идва само оттам, че мъжа ми пък намира реализация тук, а в България няма на този етап. Така че, аз мисля за по-скорошно връщане, а, ако, дай Боже вземем ИЛР, ще можем да пътуваме и се виждаме по-често.
    A за нагласата е абсолютно вярно-докато човек гледа с едното око към БГ, не си пълноценен и за самия себе си тук...
    Последно редактирано от mdiliev : 05-07-2005 на 17:33

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от mdiliev
    ако, дай Боже вземем ИЛР, ще можем да пътуваме и се виждаме по-често.
    ...
    Това е началото на един продължителен край. Амин.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

grateful
    Град
    North London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Това е началото на един продължителен край. Амин.
    Явно, станала съм ти от 'любимците', с които се заяждаш. Наистина можеш да откажеш човек да пише във форума. Но- темата не е за теб, така че, няма да я измествам и споря напразно.

Agent provocateur Аватара на 3dimensional_ME
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Явно, станала съм ти от 'любимците', с които се заяждаш. Наистина можеш да откажеш човек да пише във форума. Но- темата не е за теб, така че, няма да я измествам и споря напразно.
    Тони пак ядосваш хората?!:cya:
    RULE!

Post Thanks / Like

По подразбиране

Защо да не е за мен темата=; ? Има ли някакво ограничение, сори ако не съм го видял, може би е за хора с по-висок коефициент на интелигентност от моя. :aiwebs_00

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Pak li ne razbrahte kakvo iska da kaje Don Toni?Bi triabvalo veche da ste razbrali styla mu i tova v nikakav sluchai ne e zaiajdane.Pone az taka mislia.
    Inache po temata - da ,ne samo planiram,ami tvardo se vrastam v BG. Samo chakam da si vsema chastnata pensia i zaminavam.
    Последно редактирано от Zara : 07-07-2005 на 00:50

grateful
    Град
    North London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Защо да не е за мен темата=; ? Има ли някакво ограничение, сори ако не съм го видял, може би е за хора с по-висок коефициент на интелигентност от моя. :aiwebs_00
    Темата не е 'Какво мисли Дон Тони', а 'Планирате ли завръщане в България'.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Ми да де що да не е за мене, ти от кога почна да определяш коя тема е за мен и коя не. Да не съм ти дошъл у вас на гости, че да ми даваш наклон на оная работа, айде мирясай и като незнаеш кво да кажеш си затрай, щото почваш отново да се излагаш.

наблюдател Аватара на milady
    Post Thanks / Like

По подразбиране По темата

Засега не мислим със семейството ми да се прибираме в БГ. Смятам че тук ни е по-добре от финансова и икономическа гледна точка. По- добре е и за сина ни,има по-големи шансове за реализация.
    Не се знае, един ден може да се приберем, но никак си не мога да си го представя още.
    Не искам да обидя 'патриотите' и 'националистите' във форума,тези където смятат че 'всеки гледа себе си'. Мисля че въпроса е поставен на всеки да отговори лично и тези които обичат да обобщават и да разводняват темите нямат място тук.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от milady
    Засега не мислим със семейството ми да се прибираме в БГ. Смятам че тук ни е по-добре от финансова и икономическа гледна точка. По- добре е и за сина ни,има по-големи шансове за реализация.
    Не се знае, един ден може да се приберем, но никак си не мога да си го представя още.
    Не искам да обидя 'патриотите' и 'националистите' във форума,тези където смятат че 'всеки гледа себе си'. Мисля че въпроса е поставен на всеки да отговори лично и тези които обичат да обобщават и да разводняват темите нямат място тук.
    Bravo,Milady,ti si vtorava sled men,koiato kaza to4no taka,kakto stoiat ne6tata,t.e.tvardo"DA" za ostavane.I az kato teb vijdam,4e jivota za semeistvoto mi e po-dobar tyk.Spomniam si kak v Bg. s 2 zaplati edvam izkarvaxme meseca/razxodi edinstveno za smetki i xrana/.A sega ne6tata vaob6te ne mogat da se sravniavat s predi.Moje bi ima xora ot foryma,koito otdavna sa izlezli ot Bg. i ili sa zabravili kolko trydno sa jiveli tam,ili jivota vse o6te ne e bil taka tryden togava.Az li4no smiatam da ostavia"potriotizma" na sitite,preiali i dovolni ot jivota balgari.A doma znaete e tam,kadeto sa semeistvoto i priatelite ti/moite sa tyk-v Anglia/.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от milady
    Ми сега кой почва да разводнява, а? Ето ти едно добро начало и предпоставка за усиране на тема:
    Moje bi ima xora ot foryma,koito otdavna sa izlezli ot Bg. i ili sa zabravili kolko trydno sa jiveli tam,ili jivota vse o6te ne e bil taka tryden togava.Az li4no smiatam da ostavia"potriotizma" na sitite,preiali i dovolni ot jivota balgari.A doma znaete e tam,kadeto sa semeistvoto i priatelite ti/moite sa tyk-v Anglia/.
    Не ми се влиза в безмислени диспути с толкова "успели" българки щото пак ще ме обвинят в шувинизъм.

Polar Bear Аватара на Me4oka
    Град
    London Zoo
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от BGet
    Въпрос на гледна точка, не мисля че е някакъв късмет да живееш тук, неслучайно и много англичани бягат от тук. Убедена съм, че за повечето българи това не е "птиче на щастието", а необходим компромис.
    много точно! одма получаваш точки.
    А за мен дори не е и необходим, ама да ме питаш и аз не мога ти кажа що стоя. Единствено може би зверските жеги ме спират да се върна в БГ.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Планирате ли завръщане в България?

охххх незнам,аз съм от много скоро тук,и ми е много трудно...ако някой иска да ми пише...skype:geri7888 ще бъда благодарна

Напреднал
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Планирате ли завръщане в България?

Е бе ли нужно да събудиш тема на 8 години?
    Хора които не са сигурни какво правят по-добре да си стоят в България. Вече не е като 86-та да избягаш при капитала и да те приемат с радост показвайки победата над другия строи. Сега емиграцията е труден, бавен и изтощаващ процес.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Завръщане в България
    От prolet във форум Общ форум
    Отговори: 166
    Последно мнение: 30-05-2014, 18:09
  2. Отговори: 2
    Последно мнение: 25-04-2014, 13:42
  3. Завръщане в България за средно образование?
    От vp77 във форум Университети в UK
    Отговори: 19
    Последно мнение: 12-03-2014, 10:21
  4. maternity allowance -> Завръщане в България
    От mamaslon във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 0
    Последно мнение: 29-03-2013, 15:02
  5. Отговори: 12
    Последно мнение: 19-04-2006, 20:57

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми