Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 14 от общо 14
    Търсещ
    Post Thanks / Like

Exclamation Механик/автомонтьор - агенции за работа?

Здравейте отново на всички,благодаря на тези които преди седмица или 2 ми даваха добри съвети за да мога малко по лесно да се оправя в тоя ГОЛЯЯЯЯМ ЛОНДОН.Накратко..преди 10 дена пристигнах от БГ,вече имам сметка в Barcley's и официална дата за НИН номер.Въпроса ми е...Мога ли да използвам агенций,за да си намеря работа като механиk/автомонтьор,защото поне това със сигурност го умея?Някой колега сблъсквал ли се е с проблема с тукашните изисквания за сертифиkати CLASS 1-5 и така нататъка и може ли да ми даде съвет как да мина през тях.Пробвах и от врата на врата в Стратфорд и Илфорд и на повечето места ме оTcвирват като глухо магаре :о),даже не искат да чуят какво работя.Някой знае ли някаква зона тука из Лондон където има по голяма концентрация на такива автосервизи(нямам претенций големи малки).Може ли да ми даде съвет как по дяволите да си намеря нещо да бачкам тука колкото да изкарам докато си намеря нещо по сериозно.Благодаря на всеки,който ще пропусне \"Погледни във форума ......"/.
    За всеки който може и желае с нещо да помогне 07756669415 Димо

щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Механик/автомонтьор - агенции за работа?

Цитирай Първоначално написано от DimoStoqnov Виж мнението
    Здравейте отново на всички,благодаря на тези които преди седмица или 2 ми даваха добри съвети за да мога малко по лесно да се оправя в тоя ГОЛЯЯЯЯМ ЛОНДОН.Накратко..преди 10 дена пристигнах от БГ,вече имам сметка в Barcley's и официална дата за НИН номер.Въпроса ми е...Мога ли да използвам агенций,за да си намеря работа като механиk/автомонтьор,защото поне това със сигурност го умея?Някой колега сблъсквал ли се е с проблема с тукашните изисквания за сертифиkати CLASS 1-5 и така нататъка и може ли да ми даде съвет как да мина през тях.Пробвах и от врата на врата в Стратфорд и Илфорд и на повечето места ме оTcвирват като глухо магаре :о),даже не искат да чуят какво работя.Някой знае ли някаква зона тука из Лондон където има по голяма концентрация на такива автосервизи(нямам претенций големи малки).Може ли да ми даде съвет как по дяволите да си намеря нещо да бачкам тука колкото да изкарам докато си намеря нещо по сериозно.Благодаря на всеки,който ще пропусне \"Погледни във форума ......"/.
    Тук не е прието да се търси работа от врата на врата, както се изрази.
    Когато отидеш в един офис трябва да си наясно кого търсиш и той да очаква твоето идване в противен случей не му влизаш в графика и съответно не ти обръща внимание.
    Опитай следното:
    В писмо правиш кратка презентация на себе си (имай предвит,че първата страница те продава,никой няма да чете "книги"),приложи CV,от тук Yell.com the UK's local business search engine - search for United Kingdom businesses вземи адресите на фирми които са ти удобни откъм транспорт и на всяка една прати писмо по пощата.Където е получателя освен името на фирмата напиши,че е адресирано до HR-а.Не винаги същия се намира там където е бизнеса но се предполага,че ще попадне в ръцете на някой менаджер.
    Не пропущай да напишеш имеила си.
    На всеки 20 писма, една фирма отговаря.Не знам колко се четат и колко ги хвърлят.
    Ако не те питат никога не казвай,че сега си дошъл.Това няма да се хареса на никого.Хората търсят персонал с опит в Англия и никой не изпитва съжаление към новодошлите (нищо,че си личат от километър)
    Като СЕ сам плащаш иншуранса си съответно тях не ги интересува имаш ли такъв или не.В деня в който ти е насочено интервюто използвай традиционната лъжа "Имам час при доктора" като кажеш на работодателя ти един ден преди това.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

3. БЛАГОДАРЯ DimoStoqnov thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Механик/автомонтьор - агенции за работа?

Здравей,братле
    Виждам,че си препатил доста а на мен тепърва ми предстои.Аз ще пътувам за Лондон на 18.01.2014г. за да потърся късмета си защото милата родна картинка е отчайваща и вече не се издържа.
    Аз също съм механик с доста богата визитка и много добър опит и ми се работи много по специалността.Всъщност всеки си има силни страни а моята е тази.
    Мога ли да те помоля ако все още си там,в този град да споделиш как да се справя с тази трудност-намирането на раота и при добро желание за съдействие при намирането на такава.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, ние сме компания SDMV EUROPE, и правим подбор на работници за Исландия. В момента търсим да назначим на работа механици, автенекеджии и авто бояджии. Ако се интересувате от предложението моля да ни пишете. Условията и заплащането си заслужават. тел: +359 879 433543-БГ и +447459 226068, Диляна Боюклиева

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Полярни мечки ли си търсите?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Исландия е чудна страна, но имайте предвид, че една бира я £7, една малка пица £24 и обикновена вечеря за двама излиза поне £70-80
    Освен това е супер скръб, но добре ще дойде на някой силен интроверт социофоб.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Исландия е чудна страна, но имайте предвид, че една бира я £7, една малка пица £24 и обикновена вечеря за двама излиза поне £70-80
    Автотехниците и бояджиите, които отиват на гурбет в Исландия, едва ли ще ходят често на "вечеря за двама" или ще ядат "малка пица" през ден. Ясно е, че хората отиват на работа в такива държави, за да "бачкат" и спестяват, а не с опознавателна цел. Така че, това инфо е важно за посетителите на Исландия, едва ли е от съществено значение за кандидат-работниците там.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И на мен преди време ми предлагаха в Исландия, като помощник готвач в някакво крайпътно ресторанче ( така ми изглеждаше на снимката), чисто 2100евро заплата, но и аз не знам защо я отказах

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И на мен преди време ми предлагаха в Исландия, като помощник готвач в някакво крайпътно ресторанче ( така ми изглеждаше на снимката), чисто 2100евро заплата, но и аз не знам защо я отказах
    Те всичките им ресторанти извън Рейкявик изглеждат като крайпътно ресторантче. Говорих там с един поляк, работи подръжка на Sixt, каза, че в Исландия хората са по-приветливи и добри от местните в Англия.

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Ама цените са отвратителни.И климата е депресиращ.Там е постоянно студ и сняг.Ако ЮК ви си вижда кофти,ми то не знам как да я опиша тая страна.Повечето бритиши отскачат там чат пат на почивка,от разговори изглежда като туристическа дестинация,но не и да живееш там.

И тоз механик като отиде там какво да яде и пие? Пържен вятър на скара с напитка от близкия гейзер?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Ама цените са отвратителни.И климата е депресиращ.Там е постоянно студ и сняг.Ако ЮК ви си вижда кофти,ми то не знам как да я опиша тая страна.Повечето бритиши отскачат там чат пат на почивка,от разговори изглежда като туристическа дестинация,но не и да живееш там.

И тоз механик като отиде там какво да яде и пие? Пържен вятър на скара с напитка от близкия гейзер?
    Чакай сега, ти ходил ли си там, та прибързваш с генералните заключения.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Чакай сега, ти ходил ли си там, та прибързваш с генералните заключения.
    Съдеики по това че живееш тука а даваш толкова изскривени и нереални генерелизиращи мнения за ЮК, въобще няма да се учудя че човек без да е бил там дава по-реалистични коментари....
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DimoStoqnov Виж мнението
    Здравейте отново на всички,благодаря на тези които преди седмица или 2 ми даваха добри съвети за да мога малко по лесно да се оправя в тоя ГОЛЯЯЯЯМ ЛОНДОН.Накратко..преди 10 дена пристигнах от БГ,вече имам сметка в Barcley's и официална дата за НИН номер.Въпроса ми е...Мога ли да използвам агенций,за да си намеря работа като механиk/автомонтьор,защото поне това със сигурност го умея?Някой колега сблъсквал ли се е с проблема с тукашните изисквания за сертифиkати CLASS 1-5 и така нататъка и може ли да ми даде съвет как да мина през тях.Пробвах и от врата на врата в Стратфорд и Илфорд и на повечето места ме оTcвирват като глухо магаре :о),даже не искат да чуят какво работя.Някой знае ли някаква зона тука из Лондон където има по голяма концентрация на такива автосервизи(нямам претенций големи малки).Може ли да ми даде съвет как по дяволите да си намеря нещо да бачкам тука колкото да изкарам докато си намеря нещо по сериозно.Благодаря на всеки,който ще пропусне "Погледни във форума ......"/.
    http://www.rengineeringjobs.com/automotive

http://www.perfectplacement.co.uk/

https://www.newham.ac.uk/course-list...rinciples.html
    Последно редактирано от radipopa : 10-03-2018 на 07:21
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Съдеики по това че живееш тука а даваш толкова изскривени и нереални генерелизиращи мнения за ЮК, въобще няма да се учудя че човек без да е бил там дава по-реалистични коментари....
    Пич обиколил съм толкова много държави, че мога да си позволя да давам мнения, сравнение с теб. От 5 годишен нашите са ме влачили наляво- надясно,първо в бившата западна Германия, ЮАР Америка, почти цяла Европа , още обикалям и не спирам. А това че отказах Исландия е по простата причина, че в ресторанти вече не ми се работи, работил съм в Америка в Marriott hotel и ми писна от хамалогии, пък и сестра ми живее от 15г в Мюнхен, там с приятеля си държат няколко пицарии, та чат пат ходя там да им помагам, когато е по бизи, така не съм се прецакъл, като не съм приел офергата

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Автомонтьор търси работа в Англия
    От evrovip във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 08-03-2018, 16:14
  2. Работа за автомонтьор
    От marilu във форум Професии и работа
    Отговори: 5
    Последно мнение: 10-07-2014, 08:33
  3. Механик/автомонтьор - агенции за работа?
    От DimoStoqnov във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-11-2009, 17:39
  4. Търся Автомонтьор/механик в East Лондон
    От ned888 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 24-04-2007, 18:21

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове