Здравейте отново на всички,благодаря на тези които преди седмица или 2 ми даваха добри съвети за да мога малко по лесно да се оправя в тоя ГОЛЯЯЯЯМ ЛОНДОН.Накратко..преди 10 дена пристигнах от БГ,вече имам сметка в Barcley's и официална дата за НИН номер.Въпроса ми е...Мога ли да използвам агенций,за да си намеря работа като механиk/автомонтьор,защото поне това със сигурност го умея?Някой колега сблъсквал ли се е с проблема с тукашните изисквания за сертифиkати CLASS 1-5 и така нататъка и може ли да ми даде съвет как да мина през тях.Пробвах и от врата на врата в Стратфорд и Илфорд и на повечето места ме оTcвирват като глухо магаре :о),даже не искат да чуят какво работя.Някой знае ли някаква зона тука из Лондон където има по голяма концентрация на такива автосервизи(нямам претенций големи малки).Може ли да ми даде съвет как по дяволите да си намеря нещо да бачкам тука колкото да изкарам докато си намеря нещо по сериозно.Благодаря на всеки,който ще пропусне \"Погледни във форума ......"/.
За всеки който може и желае с нещо да помогне 07756669415 Димо