Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 65

Exclamation ВНИМАНИЕ – ИЗМАМНИК! (по молба на потребители на форума)

По молба на потребители на БГХелп публикуваме следното съобщение:
    НА ВНИМАНИЕТО на всички съфорумци относно лицето ДЕЯН ДИМИТРОВ НЕЧЕВ, 20г., от гр. Силистра

Ако ви се случи да общувате или работите с него, ако търсите наемател или съквартирант за къщата, в която живеете, моля, прочетете внимателно следното:

Във форума BGHelp във връзка с кражби и измами се получи информация от българите, в чиято къща е живял през последните 3 седмици въпросният Деян Димитов Нечев. Момчето не работи. Прекарвал е малка част от времето в къщата, не е платил наем, с изключение на 100 паунда депозит. Не е разполагал с почти никакви лични вещи и е бил с подозритено повишен интерес към пощата, която се получава всеки ден, макар нито веднъж да не е пристигало писмо или пратка на негово име.

Кражбите са: пари кеш от квартирата, кражба на поща – писма , банкови стейтмънти. Предстои и уточняване липсата на колетни пратки от седмици.

Злоупотребил е с лични данни, като е подавал молби за кредитни карти от името на 3-ма от живущите там без тяхно знание.

След като вчера на обяд е бил хванат в стаята си с отворената чужда поща (въпросните писма за кандидатстване за издаването на кредитни карти на името на съквартирантите му) и без да може да даде адекватно обяснение за действията си, се е изнесъл бързо. По-късно от Barclays са звъннали на съквартиранта му по стая ,че е направен трансфер от 5000 паунда от акаунта му.

Снощи случаят с Деян Нечев е бил заявен в полицията. Паспортът му, за зла негова участ е останал в къщата и сега също е предаден на полицията.
    Днес от Barclays са казали, че транфера на парите е станал по телефона. От банката са започнали разследване по случая с измамата с парите, както и по повод писмата за мнимото кандидатстване за кредитни карти.

По думите на самия Деян Нечев, същият е бил набеден и издирван в България за престъпление, което не е извършил. Казвал е също, че не може да се завърне там точно поради тази причина.

Може само да се гадае, дали Деян Нечев действа сам или е част от престъпна група и дали престъпленията му се изчерпват само с известните до момента в конкретния случай.
    Съобщението цели да предотврати нови случаи, подобни на тези.

2. БЛАГОДАРЯ HoOki®™, няма, Didkus, speed.dem0n, nesi and 86 others thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: ВНИМАНИЕ – ИЗМАМНИК! (по молба на потребители на форума)

Можеше и някакво описание да се добави.

4. БЛАГОДАРЯ speed.dem0n, nesi, BlackSun, Jorkaeff, evgeni300 and 1 others thanked for this post

По подразбиране Относно: ВНИМАНИЕ – ИЗМАМНИК! (по молба на потребители на форума)

Описание:
    Слаб ,висок – над 180, тъмно кестенява права коса, кафеви очи, поне 10 см дълга, има регистрация в атол и в елмаз, но без снимка.

Не е много приказлив, но задава въпроси, събира информация - кой как се казва в къщата, какво работи. Говори в повечето случаи в 3 лице, единствено число, демострира самочуствие. няма говорни дефекти

6. БЛАГОДАРЯ nesi thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Според пострадалите, които са използвали собствени канали за проверка, въпросното лице се издирва и в България за грабеж на магазин.

Освен това, към изчезналите неща от къщата се добавя и мобилен телефон, изпратен по пощата, за който той се е разписал, без да го предаде на собственика му.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. БЛАГОДАРЯ des thanked for this post
    Inspiration Аватара на des
    Град
    Gillingham, Dorset
    Post Thanks / Like

На моя приятел му се слу4и съ6тото преди година, но 4овека се казваше Милен Kacaбов, също от Силистра към 30те. От банката му възстановиха вси4ки пари, но не може6е да заведе дело защото банката е губеща страна и вси4ко му се размина.
    Последно редактирано от des : 02-10-2009 на 11:02

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Вдигам темата, за да я видят повече хора.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. БЛАГОДАРЯ krasi_asenowa, simonabs thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от des Виж мнението
    На моя приятел му се слу4и съ6тото преди година, но 4овека се казваше Милен Kacaбов, също от Силистра към 30те. От банката му възстановиха вси4ки пари, но не може6е да заведе дело защото банката е губеща страна и вси4ко му се размина.
    На мен ми се случи същото през 2003 година пак от лицето Милен Касабов.Той продължава да си вършее по лондон и околностите. Имам купища документи от полиция,цвидетили,други пострадали.Разбира се парите от банката ми бяха изплатени без проблем.Както и на други пострадали ,ударени с пари от банка беха върнати парите.Обаче моето наблюдение е,че нищо никoй неможе да направи на този човек.Защото след обичайните закани и късане на нерви,след като парата е върната,някакси се губи интерес.Аз лично сам ходила на срещи с потърпевши с наистина големи суми в брой.Да не забравяме,че преди години пестеливият българин успяваше да ката повече пари,защото и работа се намираше по друг начин.Лично разследвах и открих неговите:Ятаци:от турски произход.Дадох всичката информация на полицията и...Нищо.Двапати срещам въпросния човек на улицата и нищо немога да направа,защото адвоката ми каза,че удара ли го или го;приведа в състояние на безпомошност: аз го отнасям с сериозни последици,даже ще му плата обезщетение....!!!!????
    Сами си правете извода защо сам уверена ,че никoй нищо неможе да направи.А това беше преди 6 години....от тогава колко народ изгория и ще гори....

13. БЛАГОДАРЯ des, bony m, mila_2, mirgad, prolet and 1 others thanked for this post
    пристрастен Аватара на Tigarche
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Това е ужасно.........Ето заради тагива гадни типове да те е срам да кажеш какъв си и да се наречеш българин.........И ние живеехме с един тъпанар дето работа не хващаше но след обстоен преглед на нещата от всички съквартиранти......с "управителя" най вече както го наричаме...човека ходи до спешното и се изнесе после......А забравих да спомена пратихме му и братята от Биг Брадър за да му напомнят че виждаме всичко..........повече не го и видяхме сега живеел някъде в Северен Лондон ако не е умрял от глад вече и да се е върнал в Бг-то..........

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Тигърче,малко май нищо не разбрах от това което искаш да кажеш

PsyChoLogYsTkA™ Аватара на Silvana
    Град
    London
    Post Thanks / Like

А после циганите и ромите ти ни били виновни....

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Silvana Виж мнението
    А после циганите и ромите ти ни били виновни....
    Всяко стадо си има мърша.Едните крадат на дребно , другите на по едро но в крайна сметка паразита си е паразит без значение дали е Бай Мангал или Господин Петров
    За светът може да съм никой,но за някои съм светът

18. БЛАГОДАРЯ Iv4eto thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lyub Виж мнението
    Всяко стадо си има мърша.Едните крадат на дребно , другите на по едро но в крайна сметка паразита си е паразит без значение дали е Бай Мангал или Господин Петров
    Така е -има два вида мърши -цигани и всякакви други.
    Но ако човек сам не се пази,кой може да го опази от тези два вида от човешкия род?
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

20. БЛАГОДАРЯ Iv4eto thanked for this post
    Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от TONIO Виж мнението
    Така е -има два вида мърши -цигани и всякакви други.
    Но ако човек сам не се пази,кой може да го опази от тези два вида от човешкия род?
    Явно по някога имаш много повърхностен поглед върху нещата - а уж си връстник на свободата . Аз като видя циганин и съм с едно наум че може да ме окраде и се пазя , а когато видиш един такъв заради когото е тази тема , си мислиш - този е не е мангал зна4и е ок но в същото време той ще ти открадне документите , ще ти изпразни банковата сметка и още куп поразии и ще ти създаде ядове за месеци напред. На тебе оставям да прецениш кое зло е по голямо.

П.П. Нека господ ме пази от приятели , от враговете си и сам ще се опазя!

Post Thanks / Like

Явно по някога имаш много повърхностен поглед върху нещата - а уж си връстник на свободата . Аз като видя циганин и съм с едно наум че може да ме окраде и се пазя , а когато видиш един такъв заради когото е тази тема , си мислиш - този е не е мангал зна4и е ок но в същото време той ще ти открадне документите , ще ти изпразни банковата сметка и още куп поразии и ще ти създаде ядове за месеци напред. На тебе оставям да прецениш кое зло е по голямо.

П.П. Нека господ ме пази от приятели , от враговете си и сам ще се опазя!
    Ами ти като връстник на измислената демокрация ,защо ще пускаш в къщата си непроверени хора и ще си държиш стаята отключена?
    Изисква се предпазливост ,или парите са много важно нещо казваш?

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от TONIO Виж мнението
    Ами ти като връстник на измислената демокрация ,защо ще пускаш в къщата си непроверени хора и ще си държиш стаята отключена?
    Изисква се предпазливост ,или парите са много важно нещо казваш?
    не ми приписвай неща които не съм казал.Ами нямам свободно време да проверявам всички които ги допускам по близо до себе си , Не съм разузнавателна служба- що не вземеш да споделиш твоя опит в криминал чек на хората около тебе , личи си че си много предпазлива.Това че си държа стаята отключена не дава право на никой да идва и да ме ограбва.
    Виж бабо Тонке не ми се спори с тебе - уважение към годините ти . Вашето поколение от времето на Лили Иванова сте много различни хора - трудничко ни е да ви разбираме.

24. БЛАГОДАРЯ iliyan65 thanked for this post
    Post Thanks / Like

не ми приписвай неща които не съм казал.Ами нямам свободно време да проверявам всички които ги допускам по близо до себе си , Не съм разузнавателна служба- що не вземеш да споделиш твоя опит в криминал чек на хората около тебе , личи си че си много предпазлива.Това че си държа стаята отключена не дава право на никой да идва и да ме ограбва.
    Виж бабо Тонке не ми се спори с тебе - уважение към годините ти . Вашето поколение от времето на Лили Иванова сте много различни хора - трудничко ни е да ви разбираме.
    Ами затова си имате проблеми,вие ...малко по-младите....,щото имате трудности с разбирането...
    а аз не съм връстничка на Лили Иванова,тя е далеч по-млада....

26. БЛАГОДАРЯ BG_London, saba thanked for this post
    Post Thanks / Like

Никой не говори за криминал чек,а за предпазливост....Този същия се пробва и при едни други българи в Северен Лондон,само че безуспешно....Не само,че не успя да им открадне нищо,ами яде такъв бой,че от тогава ни се чу,ни се видя...Затова говоря......В покритата купичка ,котката не яде млякото...

Die Another Day Аватара на veny74
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BGHelp Виж мнението
    По молба на потребители на БГХелп публикуваме следното съобщение:

Съобщението цели да предотврати нови случаи, подобни на тези.
    Ама такива- дето ги видите и бои до насиране. Нека се осере 10 пъти, па да видим дали ще краде пак.
    Не вярвай на никого, понякога дори и на себе си, че като затвориш едното око не виждаш всичко.

Напреднал Аватара на danny s
    Град
    Uxbridge
    Post Thanks / Like

Без да се плюем един друг - да не забравяме , че такива хора често са доста добри "психолози" - обикновенно бързо схващат къде ще им мине номера и къде няма да мине! Е, понякога и бой ядат, но по-често се измъкват безнаказано. Затова е добре да бъдем малко по-предпазливи... никой не е застрахован!

30. БЛАГОДАРЯ Jorkaeff, BG_London, WANTED thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз мисля че тези хора от затвора не трябва да излизат но за съжаление в Великобритания мисля че няма такъв закон или е много трудно да докажеш че именно това лице ти е взело парите.Те не само са психолози но и са много хитри измамници които преценяват риска много добре и разбират че това няма да бъде вечно и дано защото наистина отдавна не се е чувало да има нови измамени.Нека се надяваме че наи сетне ще спрат защото ако не са се осъзнали скоро ще ги заловят .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз какво да кажа като пострадах от човек с когото работих почти година????
    Въпросната личност е Георги Китов от Белово.
    Взе доста пари на заем от мен още докато работихме заедно в една фирма,после започна да излиза с номерата за семейни проблеми и накрая се изнесе тихомалком за България.Да,но след време парите сваршиха и сега отново е тук и се крие като мишка.....
    Ако някои има някаква информация за него нека ми пише!
    07596267734

Liverpool's fan Аватара на iliyan65
    Град
    Wiltshire
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от veny74 Виж мнението
    Ама такива- дето ги видите и бои до насиране. Нека се осере 10 пъти, па да видим дали ще краде пак.
    Виждам, че е стар поста ти, ама такива колкото и бои да изядат, пак крадат.

34. БЛАГОДАРЯ veny74 thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: ВНИМАНИЕ – ИЗМАМНИК! (по молба на потребители на форума)

ша биете...да сте чували,че живеете и работите във великобритания и се намирате под законите на обединеното кралство???
    ако не сте-изгърбете некой айдук и вижте в какви филми,ще се завъртите...бабаитлъци-на село!
    пп.това важи и за мен най-вече!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

36. БЛАГОДАРЯ BG_London thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

аз доверие и на мен си нямам камоли на секвартиранти или непознати внимавайте

идЕот Аватара на Recycler
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от beano Виж мнението
    аз доверие и на мен си нямам камоли на секвартиранти или непознати внимавайте
    Друга бира е себепознанието

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно мнение: 01-10-2009, 00:05
  2. Потребители във форума благодаря ви
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 14
    Последно мнение: 30-04-2005, 01:32

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове