Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 789
Резултати от 201 до 208 от общо 208
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Kлюки из ау-пеър средите?!

Моля ви кажете ми какво трябва да направя за синя карта като детегледачка. Работя като такава вече три години, но без фирма, сама си намирам семействата. В последното работих повече от година и половина. Тази лилава карта от къде трябва да я взема и след това синята
    Последно редактирано от Doondie : 10-08-2011 на 17:54 Причина: кирилизиране

Нов потребител
    Град
    London, UK
    Post Thanks / Like

Един съвет към всички бъдещи о пери. Търсете си само Бритиш семейства или други "бели" нации, ако мога така да се изразя. Аз бях 4 месеца при Нигерийци... - първо: тя беше супер ревнива, второ: в началото ми обещаваха едно, в последствие часовете и задълженията се увеличаваха, докато стигнаха над 60 на седмица, всеки ден от 7 до към 8 вечерта, грозни намеци за хтана, за излизане и т.н., ще пропусна някои подробности... в последната седмица, когато планирах да кажа че ше напусна, майката беше откачила (отново), започна да крещи по мен, и когато й заявих че напускам, започна кошмара..... как не съм си вършила задълженията, какво лошо поведение съм имала, АЗ съм й крещяла и некви пълни лъжи... и след 1 ден тя ми каза, да напускам в рамките на 2 дена, при положение, че говорихме да остана един месец, докато аз си намеря работа, а тя нова о перка... добре че се намери приятел в нужда..... така че, о перчета, внимавайте много с Нигерия!!! Ужасни жени са тия.... а мъжете са женкари...

3. БЛАГОДАРЯ MyleneFarmer, galeria7, cafedelmar thanked for this post
    Напреднал Аватара на galeria7
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

"Моля ви кажете ми какво трябва да направя за синя карта като детегледачка. Работя като такава вече три години, но без фирма, сама си намирам семействата. В последното работих повече от година и половина. Тази лилава карта от къде трябва да я взема и след това синята"

-kato si rabotila bez lilava karta dosega to zna4i si si rabotila nelegalno-nqma6 pravo da zapo4va6 da au pairstva6 predi da sa ti izdali lilava karta ..a sega kato iska6 sinq prosto naprazno sa ti minali triq 3 godina -dejstvaj da applaiva6 za lilava vednaga 4e te 4aka o6te godina i kusur 4akane do sinqta -napishi BR3 form v google 6te ti izleze formata s kojto trqbva da kandidatsva6 tam ma samiq form si pi6e vsi4ko kakvo o6te trqbva da izpra6ta6 i na kakyv adres ..uspeh li da ti pojelaq ili tyrpenie i az ne znam ve4e
    syjalqvam oba4e kirilicata mi iz4ezna nqkyde a ot sajtove i gluposti da si podpravqm ne mi se zanimava prosto nqmam vreme ..
    Последно редактирано от galeria7 : 05-09-2011 на 22:29

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Kлюки из ау-пеър средите?!

Здравейте! Аз имам един въпрос към всички,които са работили,работят или искат да работят като оу пеър.Какво според вас е работа като оу пеър и какво е да се чустваш като част от семейството,при което си? Какво бихте и какво не бихте правили?

Нов потребител
    Град
    london
    Post Thanks / Like

Здравейте ау пеър-ки,
    аз работя като такава от една година, но поради липса на свободно време нямам много приятели тук.
    Почивният ми ден е неделя, предполагам и на повечето от вас също, ако има желаещи за разходка, кафе или нещо от сорта пишете ми на ЛС.
    Последно редактирано от zaza : 05-08-2013 на 21:48

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zaza Виж мнението
    Здравейте ау пеър-ки,
    аз работя като такава от една година, но поради липса на свободно време нямам много приятели тук.
    Почивният ми ден е неделя, предполагам и на повечето от вас също, ако има желаещи за разходка, кафе или нещо от сорта пишете ми на ЛС.
    Ако кажеш и къде си...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Град
    london
    Post Thanks / Like

Съжалявам за пропуска в информацията, в северен Лондон съм

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Kлюки из ау-пеър средите?!

Обява за работа, може на някого да е полезна:
    Romanian/Bulgarian Au-Pair Needed in Barnet ASAP - Barnet EN5 - greatcare.co.uk

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. О ПЕЪР ИНТЕРНЕШЪНЪЛ / Au Pair International - мнения?
    От anabel_72 във форум Посреднически фирми
    Отговори: 27
    Последно мнение: 07-11-2013, 14:05
  2. Оу Пеър и син сертификат!
    От tiba44 във форум Au-pair
    Отговори: 2
    Последно мнение: 29-10-2007, 18:59
  3. А какво става с ау пеър визите?
    От Green_angel във форум Au-pair
    Отговори: 11
    Последно мнение: 04-03-2007, 22:30

Отметки