Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 28
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Аржентина легализира марихуаната

Върховният съд в Аржентина постанови, че притежанието на малки количества марихуана за лична употреба не подлежи на преследване от закона, съобщиха агенциите.

Според съдиите „всеки индивид е свободен да взима решения за начина си на живот без намесата на държавата”. Председателят на Върховния съд заяви, че личните действия на хората няма да се санкционират, доколкото не представляват заплаха за обществото. Заключението срещна подкрепата на правителството, като се очаква конгресът да внесе изменения в сега действащите закони за санкциониране употребата на наркотици.

Източник: www.novinar.net

Нов потребител Аватара на dikalfc
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Аржентина легализира марихуаната

Дано някой ден това се случи и в България !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dikalfc Виж мнението
    Дано някой ден това се случи и в България !
    До тогава, може да се преместиш в Аржентина...
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

4. БЛАГОДАРЯ няма, diamonde thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mystic Виж мнението
    До тогава, може да се преместиш в Аржентина...
    зела си да мислиш като модератор...бре!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    зела си да мислиш като модератор...бре!
    Не бре, замислям се дали да не емигрирам в Аржентина, хем по-топло, хем марихуаната легална.
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

7. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Не бре, замислям се дали да не емигрирам в Аржентина, хем по-топло, хем марихуаната легална.
    топло през зимата...лятото е студ.по-добре си кютай тука да разбъркваш темите,за кво ти е тая патагония...има ли толкова разлика за теб дали тревата е легална или не???не си на 12 за да пушиш на вън...още повече,че не пушиш трева

Старо куче
    Post Thanks / Like

топло през зимата...лятото е студ.по-добре си кютай тука да разбъркваш темите,за кво ти е тая патагония...има ли толкова разлика за теб дали тревата е легална или не???не си на 12 за да пушиш на вън...още повече,че не пушиш трева
    Аз изобщо не пуша вече, сигурно затова имам повече време да разбърквам темите. И не, никак не е важно за мен дали е легална тревата или не, ама що да не си направи разнообразен живота човек.

Град
    Post Thanks / Like

Аз изобщо не пуша вече, сигурно затова имам повече време да разбърквам темите. И не, никак не е важно за мен дали е легална тревата или не, ама що да не си направи разнообразен живота човек.
    то ако не ти е разнообразен живота,ти колкото и да се мъчиш,се ще се получава изкуствено...да земеш да пропушиш отново ли,че мамата ми се разгони с тая каша дето правиш във форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

то ако не ти е разнообразен живота,ти колкото и да се мъчиш,се ще се получава изкуствено...да земеш да пропушиш отново ли,че мамата ми се разгони с тая каша дето правиш във форума
    Е, какво сега? Нали всичко е на едно място, не е каша. Ако не си намираш мнението в дадена тема, търсиш си го в офтопик темата. Аз не ги разхвърлям мненията по всички останали теми, та да става тука има , тука няма. Ако има проблем с намирането, питай ме!

Град
    Post Thanks / Like

Е, какво сега? Нали всичко е на едно място, не е каша. Ако не си намираш мнението в дадена тема, търсиш си го в офтопик темата. Аз не ги разхвърлям мненията по всички останали теми, та да става тука има , тука няма. Ако има проблем с намирането, питай ме!
    бе израстнал сум в среда в която има относителен ред,мамка му и като влезна в тая мес тука ми е малко дискомфортно...май е хубаво да се подменят чистачките...нищо лично,но не си вършите добре работата!по-радикално е от преди,когато се триеха но е по-разхвърляно.хаотично е

Старо куче
    Post Thanks / Like

бе израстнал сум в среда в която има относителен ред,мамка му и като влезна в тая мес тука ми е малко дискомфортно...май е хубаво да се подменят чистачките...нищо лично,но не си вършите добре работата!по-радикално е от преди,когато се триеха но е по-разхвърляно.хаотично е
    Ми то на теб няма угодия...

Град
    Post Thanks / Like

Ми то на теб няма угодия...
    нали знаеш,че всяко прасе иска да влезне на чистичко и да разрови всичко с муцуната

The Бел Аватара на Captain Chaos
    Град
    UK,Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Suzanne Виж мнението
    Върховният съд в Аржентина постанови, че притежанието на малки количества марихуана за лична употреба не подлежи на преследване от закона, съобщиха агенциите.

Според съдиите „всеки индивид е свободен да взима решения за начина си на живот без намесата на държавата”. Председателят на Върховния съд заяви, че личните действия на хората няма да се санкционират, доколкото не представляват заплаха за обществото. Заключението срещна подкрепата на правителството, като се очаква конгресът да внесе изменения в сега действащите закони за санкциониране употребата на наркотици.

Източник: www.novinar.net
    ...съвсем скоро Върховния съд на Аржентина ще постанови и количествата,
    приети за лична употреба-колко килограма,и с какво качество
    се приемат за лична употреба
    Аржентина скоро ще се превърне в любима туристическа дестинация...
    така се прави бизнес,така се преборва световна икономическа криза
    -с нетрадиционни методи да се съживи туристическия бизнес в страната...
    сега можем да очакваме и европейските правителства да се присъединят към почина на аржентинското правителство...
    така де-едно добро...не бива да остане ненаказано,и изобщо,какви са тия приказки,че тревата била нелегална...
    ама,хааа

кептъне,мистик- извинявайте,че ви се намесих в разговора
    П.П.стана ми смешно,ама не от трева-хахаха
    Знам си началото-знам си и края...
    Всичко на този свят съм открил...
    Когато умра ще отида във Рая,
    защото в Ада-вече съм бил...

16. БЛАГОДАРЯ HoOki®™, няма thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Captain Chaos Виж мнението
    кептъне,мистик- извинявайте,че ви се намесих в разговора
    П.П.стана ми смешно,ама не от трева-хахаха
    Да им свийм един фишек да кротнатМоже и двойка

...... Аватара на benasi
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

сещам се, че тук продават една трева -khat, легална е, другаде е забранена, сомалийците я дъвчат, към 2-3 паунда е, въздейства като амфетамините/екстазите, 8 часа те държи буден

19. БЛАГОДАРЯ captain caveman, steve thanked for this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от benasi Виж мнението
    сещам се, че тук продават една трева -khat, легална е, другаде е забранена, сомалийците я дъвчат, към 2-3 паунда е, въздейства като амфетамините/екстазите, 8 часа те държи буден
    знаеш ли в Лондон къде се продава .....................ама аз от амфети на другия ден съм гроги та ако и от тая трева така става заеби....

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    знаеш ли в Лондон къде се продава .....................ама аз от амфети на другия ден съм гроги та ако и от тая трева така става заеби....
    Ше се депресираш с тея амфети..Праскай пику

Град
    Post Thanks / Like

10 кинта е един букет.можеш да го поръчаш във всеки сомалийски магазин.на нашия бас гаридж е пълно със сомалийски магазини.до хостел 8 също.

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

10 кинта е един букет.можеш да го поръчаш във всеки сомалийски магазин.на нашия бас гаридж е пълно със сомалийски магазини.до хостел 8 също.

иначе забавно изглежда да седнеш и да си хрупаш кротко като магаренце....(и да се направиш на такова ))

pp kak se prikrepq6e fail be deeba
    Последно редактирано от steve : 28-08-2009 на 15:01

Град
    Post Thanks / Like

иначе забавно изглежда да седнеш и да си хрупаш кротко като магаренце....(и да се направиш на такова ))

pp kak se prikrepq6e fail be deeba
    очаква се да се докараш не на магаренце,а на състезателен кон!половин час гвачане и турбото се включва автоматично!

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

очаква се да се докараш не на магаренце,а на състезателен кон!половин час гвачане и турбото се включва автоматично!

баче тва звучи екстра за твойта работа ......колата въобще няма да ти трябва вече ..........а и придвижвайки се с такава скорост няма да ти пука за speed камерите ...сигурно има странични ефекти обаче .....като например дискретни купчинки оборски тор тук таме по пътя ... ....

Мама Аватара на ElinaT
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Ами така е ще преживяте треви, за да стоите будни, като можеше да си направите по едно човече и то щеше да свърши същата работа даже може би и по-добра.
    П.С. Пък като се замисля парите изхарчени до тука за амфети и трева може би щяха да стигнат да го и отгледате през тези години.

If there is one lesson to be learned from history it is that those who believe they have the final truth and they know what is good and right for the rest of us are almost certain to be mistaken.
    The only constant thing in life is change.

Though this be madness, yet there is method in it.William Shakespeare, "Hamlet"
    Politics is war without bloodshed while war is politics with bloodshed. Mao Tse-Tung

27. БЛАГОДАРЯ llyudo58 thanked for this post
    Post Thanks / Like

...сигурно има странични ефекти обаче .....като например дискретни купчинки оборски тор тук таме по пътя ... ....
    То и сега си ги има

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Уникална наркооранжерия във ферма за щрауси
    28 август 2009 / News.dir.bg
    Уникална по рода си оранжерия за отглеждане и производство на канабис разкриха плевенски криминалисти в бивш стопански двор в землището на Долна Митрополия.
    Задържани са двама мъже, които са се грижили за насажденията от висококачествен холандски канабис.
    По стените на трите помещения в оранжерията имало специална изолация от фолио, монтирани са климатици, кварцови лампи, газови горелки, които поддържат температурата. По думите на шефа на плевенската дирекция на МВР комисар Пламен Павликянов такъв вид база не е откривана досега у нас. Намерена е и четвърта зала, която е подготвена за оборудване и разсаждане на още растения.
    Полицаите са преброили 497 саксии с възрастни растения канабис и 252 броя, подготвени за разсаждане. Не може да се каже точното количество на намерената дрога, защото канабисът се измерва в сухо вещество, така че ще се чакат резултатите от назначените експертизи. По случая са задържани двама мъже от Плевен - А. Г. на 39 г. и Х. Л. на 38 г., които са се грижили за канабиса. Те не са криминално проявени.
    Сградата на оранжерията е частна собственост, но е взета под наем от единия от задържаните за ферма за щрауси. Действително такава има, но тя заема само лявата половина на стопанската постройка, а в останалата част - около 300 квадрата, е базата за канабис.
    Все още не е ясно къде е трябвало да се пласира готовата продукция, предстои да се установи кой е финансирал изграждането на базата и кой е дал указания и помощ. В момента двамата мъже са с постановена предварителна мярка, днес ще бъдат задържани за 72 часа. По думите на наблюдаващия прокурор Иво Йолов, в понеделник той ще иска постоянна мярка за задържаните, защото мащабите са големи и обществената опасност от деянието е голяма. Обвинението засега е за това, че двамата плевенчани произвеждат високорискови наркотични вещества с цел разпространение.
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    Post Thanks / Like

баче тва звучи екстра за твойта работа ......колата въобще няма да ти трябва вече ..........а и придвижвайки се с такава скорост няма да ти пука за speed камерите ...сигурно има странични ефекти обаче .....като например дискретни купчинки оборски тор тук таме по пътя ... ....
    най-ноо да влезна в конфликт с търговските интереси на ОПЕК и да повлеча суисайд бомбърс след мен...ама то ако ще дилвам със спийд камери,суисайд бомбърите ще са детска игра...колкото за остатъчните продукти,наистина няма нищо по дискретно изглеждащо от една добре оформена купчинка оборски тор!!!те придават неповторима празнична атмосфера на всеки пейзаж!можеш ли да си представиш народно веселие на уембли или където и да е другаде,което да не е увенчано с купища дискретни конски ***** от полицейските коне(тея съвремени картагенски слонове)

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 23
    Последно мнение: 04-08-2012, 14:32
  2. Какво мислите за марихуаната?
    От Mel във форум Общ форум
    Отговори: 165
    Последно мнение: 13-10-2010, 14:59
  3. Европа легализира имигрантите
    От Suzanne във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 11-08-2006, 07:29
  4. билети за бразилия-аржентина???