Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Доволни ли сте от резултата от изборите?

Гласували
70. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, очакванията ми се оправдаха

28 40,00%
  • Като цяло съм доволен/а

32 45,71%
  • Не, моята партия загуби

6 8,57%
  • Не ме интересуват резултатите от изборите

4 5,71%
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 70
    charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Доволни ли сте от резултата от изборите?

Доволни ли сте от резултата от изборите?

2. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Доволни ли сте от резултата от изборите?

Е как да не сме, та той бате Бойко ги подкара вече

Напреднал Аватара на RumyGumy
    Post Thanks / Like

По-добре, отколкото очаквах

5. БЛАГОДАРЯ Wolf, imam vapros thanked for this post
    Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RumyGumy Виж мнението
    По-добре, отколкото очаквах
    И аз го усещам така.
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

7. БЛАГОДАРЯ RumyGumy thanked for this post
    Косач на души Аватара на Косата
    Post Thanks / Like

Разочарован съм...ДПС увеличават бройката си отново, няма нищо по-лошо от това за България! ББ само говори...нищо няма да направи, тъй като ще сключи коалиция с Командира, а последният е изпечен лъжец и престъпник, легализирал мутренския бизнес и отприщил корупцията...
    Хубавите неща са, че падна тройната коалиция, че изродите от ндсв ги няма в парламента, както и турските мекеренца Лидер. Но като цяло не съм доволен.
    Football is my religion - LOFTUS ROAD is my church !

9. БЛАГОДАРЯ Samuil73, diamonde, Ara thanked for this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Като цяло - съм доволен, да видим сега какво ще последва...
    Не поглеждай с гняв назад.

11. БЛАГОДАРЯ МИМИТО thanked for this post
    търсеща Аватара на mila_2
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    Като цяло - съм доволен, да видим сега какво ще последва...

И аз така

13. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR, МИМИТО thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз съм много доволен най-вече от факта че заспалия българин взе да се събужда. Просто колкото по-бързо разберем че начинът е точно това, толкова по-бързо ДПС ще се свие пак до онези техни 17 места максимум. Сега ехидният Доган се бие в гърдите че има най-много места от когато и да било и е прав. Постигна го с безочлива наглост като си подкова 93 000 гласа от чужбина, като 90 000 от тях са от Турция. В тази връзка искам да кажа на всички българи от УК, Германия , Кипър, Гърция че ме накараха да се почувствам истински горд че съм българин. Шапка ви свалям на всички който се редихте в жегите с часове за да гласувате!!!

Старо куче Аватара на lady
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Като цяло, да. Най-вече заради усещането, че българите отново поискахме да кажем какво мислим. Духът започва да се завръща и това ме радва. Очаквах ДПС и Атака да са с разменени места, но все пак е добре.
    The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one.
    http://www.youtube.com/watch?v=fXF_l...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u5...eature=related

16. БЛАГОДАРЯ Wolf, RNOH, МИМИТО, Red Baron, afrikata thanked for this post
    Напреднал Аватара на pavkoni
    Град
    през девет планини => в десета
    Post Thanks / Like

ако местата на рзс(примерно) и дпс бяха разменени щях да съм много по-доволен
    бау

18. БЛАГОДАРЯ МИМИТО, imam vapros, lady thanked for this post
    Gas Safe Reg. Engineer Аватара на D@R
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Smile Относно: Доволни ли сте от резултата от изборите?

Искаше ми се ГЕРБ да състави правителство сами но не се полу4и. Надявам се Бойко да промени Костов А НЕ ОБРАТНОТО (ако се коалира с тях). В очакване съм на НЕ чудеса а бавни но положителни промени. Ако започнат с изграждането на силна и некорумпирана съдебна система ще бъде меко казано чудесно. Положително съм настроен и в очакване на радостни вести от БГ. Но ако Боико се промени след като влезе на власт това окончателно ще ме отрече от БГ. Понеже това ми е последния шанс които си дадох да повярвам че БГ може да се промени. Писна ми от неприминаващи преходи.Ако Боико се провали съм си казал че се отказвам от БГ гражданството. Бягам където и да е и повече не се обръщам към БГ. Един живот имам искам да си го изживея с усмивка.

20. БЛАГОДАРЯ RNOH, МИМИТО, Мила, imam vapros thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Много съм доволна!!!
    турците раждат като зайци ,не трябва да се допуска
    те да живеят в Бг,а децата ни да са в чужбина

МОД.: Употребата на кирилица е задължителна в този форум. Моля, ползвайте този кирилизатор при липса на други възможности.
    Последно редактирано от Мила : 06-07-2009 на 23:18 Причина: кирилизиране

22. БЛАГОДАРЯ imam vapros thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от [email protected] Виж мнението
    Искаше ми се ГЕРБ да състави правителство сами но не се полу4и. Надявам се Бойко да промени Костов А НЕ ОБРАТНОТО (ако се коалира с тях). В очакване съм на НЕ чудеса а бавни но положителни промени. Ако започнат с изграждането на силна и некорумпирана съдебна система ще бъде меко казано чудесно. Положително съм настроен и в очакване на радостни вести от БГ. Но ако Боико се промени след като влезе на власт това окончателно ще ме отрече от БГ. Понеже това ми е последния шанс които си дадох да повярвам че БГ може да се промени. Писна ми от неприминаващи преходи.Ако Боико се провали съм си казал че се отказвам от БГ гражданството. Бягам където и да е и повече не се обръщам към БГ. Един живот имам искам да си го изживея с усмивка.
    Ами Бойко се зарече публично да премахне корупцията..Дори и само това да направи другото ще си дойде от самосебе си

p.s.Дайте да се хванем да научим"captain caveman"как могат да се съберат две изречения в един пост..По скоро в негов стил е едно изречение в 5-6 поста един след друг
    Последно редактирано от HoOki®™ : 06-07-2009 на 22:21

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране

аз от всичко съм доволен!

Цитирай Първоначално написано от HoOki®™ Виж мнението
    Ами Бойко се зарече публично да премахне корупцията..Дори и само това да направи другото ще си дойде от самосебе си
    тя корупцията е като колорадския бръмбар дето еде барабоя на село-махаш го и барабоя става екстра!едеш цяла зима!!
    Последно редактирано от Мила : 06-07-2009 на 23:19 Причина: последователни постове
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Напреднал Аватара на wienerin
    Post Thanks / Like

доволна съм да!
    днес си размишлявах дали пък не е по-добре за Бойко да има коалиция с една (само една) партия..май това не е, чак толкова лошо за него, ще има като буфер няколко депутата в повече, в случай че има троянски коне и почнат разни отлюспванки и т.н. дето всички ги знаем..а и той по-лесно ще постига мнозинство с помощта на коалиционен партньор, защото всички знаем, че депутатите ходят в командировки, разболяват се и т.н. и не могат (дори и да искат) да прекарват всичките дни в парламента...та, вие какво мислите?

26. БЛАГОДАРЯ HoOki®™ thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wienerin Виж мнението
    доволна съм да!
    днес си размишлявах дали пък не е по-добре за Бойко да има коалиция с една (само една) партия..май това не е, чак толкова лошо за него, ще има като буфер няколко депутата в повече, в случай че има троянски коне и почнат разни отлюспванки и т.н. дето всички ги знаем..а и той по-лесно ще постига мнозинство с помощта на коалиционен партньор, защото всички знаем, че депутатите ходят в командировки, разболяват се и т.н. и не могат (дори и да искат) да прекарват всичките дни в парламента...та, вие какво мислите?
    Бих останал доволен при евентуално сработване на Герб с Атака..Но всичко зависи от плановете на Бойко

28. БЛАГОДАРЯ Red Baron, lady thanked for this post
    Напреднал Аватара на wienerin
    Post Thanks / Like

волен беше доста умерен в думите си снощи, така че ще видим кого ще избере Бойко!
    не мога да се стърпя, обаче на статията в стандарт, че "българите" в анадола гласували на изборите в България, за да са им добре роднините?!
    ми тогава Англия да разреши на нашите роднини да гласуват на тукашните избори, а?! дали да не пратим писмо до Браун..

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

Aко бате мачо се коалира с Кокалов ще бъде пак същото..
    "Особено ни вълнува поправянето на неправдата извършена срещу България" Адолф Хитлер 1941г.

Старо куче Аватара на Red Baron
    Град
    Chiang Mai-Thailand/UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от SeMeX Виж мнението
    Аз също сам доволен от резултатите и съм за ДПС!Сега ми е интересно и смешно какви обиди и глупости,ще напишете за мен-момиченцета "патриотки",които се чукат с НЕбългари за ст. или момченцета "патриоти",които чистят тоалетните на НЕбългари!
    Ами много ми е интересно ти кви кенефи чистиш аркадаш? може би Български? А си турчин нали!!!
    "Особено ни вълнува поправянето на неправдата извършена срещу България" Адолф Хитлер 1941г.

32. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от pavlinkata Виж мнението
    ако местата на рзс(примерно) и дпс бяха разменени щях да съм много по-доволен
    е да ама vox populi
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

color metal user
    Град
    Bournemouth
    Post Thanks / Like

SeMeX я пак гледай това и си помисли хубаво кой се е самозабравил. Пишеш на Български език смятам, че разбираш и какво ти говори лидера на партията която си подкрепил. Меко казано изглежда като упоен. Но ... след всяко тежко упоение следва и тежък махмурлък. Кога ще му се избистри главицата на лидера ти предстои да видим.
    След като си в "bghelp" форум, наблегни на БГ, явно има и нещо българско в теб. Омразата не може да го потисне и скрие.
    Отдели малко от ценното си време и гледай и това. Ако все още те тресе омразата, може би няма кой да ти помогне.
    God must love stupid people...he made so many....
    "Китайцы напали на наш трактор. Он ответил ракетным ударом и улетел."
    България на българите

35. БЛАГОДАРЯ HoOki®™, karton4e, RNOH thanked for this post
    Maintenance Electrician Аватара на Samuil73
    Град
    Barking, East London, UK
    Post Thanks / Like

Ли4но аз, Не Съм Доволен от резултатите от Избори -July'09. О4аквах изравняване на гласовете на ДПС и АТАКА! Някои по-горе беше споменал 4е Българите са се Събудили, ... НЕ Е ВЯРНО !!! Още са под упойка ... и спят ДЪЛБОКО!!!
    Съединението прави Силата !!
    Брат брата не храни, ...но тежко му, който го няма!
    http://www.city.starazagora.net/
    http://www.starazagora.biz/
    "- Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?" - Оркестър без име (1982)

37. БЛАГОДАРЯ lady thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от aluminium Виж мнението
    SeMeX я пак гледай това и си помисли хубаво кой се е самозабравил. Пишеш на Български език смятам, че разбираш и какво ти говори лидера на партията която си подкрепил. Меко казано изглежда като упоен. Но ... след всяко тежко упоение следва и тежък махмурлък. Кога ще му се избистри главицата на лидера ти предстои да видим.
    След като си в "bghelp" форум, наблегни на БГ, явно има и нещо българско в теб. Омразата не може да го потисне и скрие.
    Отдели малко от ценното си време и гледай и това. Ако все още те тресе омразата, може би няма кой да ти помогне.
    пич,гледай да оправиш твойте неща,преди да даваш акъл на хората на кое да наблегнат.в тоя форум влизат главно българи живеещи в англия и е профилиран за техните нужди.не че други не са уелкъм,но е смешно да даваш акъл на хората на кво да наблягат.
    ще прощаваш,ама некъв трътлест селянин не може да ми казва кво да правя,не че ако е строен гражданин може,но говорех за конкретния случай

Цитирай Първоначално написано от Samuil73 Виж мнението
    Ли4но аз, Не Съм Доволен от резултатите от Избори -July'09. О4аквах изравняване на гласовете на ДПС и АТАКА! Някои по-горе беше споменал 4е Българите са се Събудили, ... НЕ Е ВЯРНО !!! Още са под упойка ... и спят ДЪЛБОКО!!!
    ти пък откъде знаш,че спят,като си в англия и пълниш чужда хазна и се мазниш за едното ядене на чужди господари?не мислиш ли,че немаш моралното право да упрекваш народа от който си избягал в труден момент за да се спасяваш сам?

Цитирай Първоначално написано от Red Baron Виж мнението
    Ами много ми е интересно ти кви кенефи чистиш аркадаш? може би Български? А си турчин нали!!!
    баче,аз като чиста английски кенефи и рина английски ла-йна,англичанин ли съм?щото от 100 мили ми личи,че съм нагъл,груб и брутален,тъмен балкански субект!
    не че съм горд от тва де,но кръв...

Цитирай Първоначално написано от SeMeX Виж мнението
    Аз също сам доволен от резултатите и съм за ДПС!Сега ми е интересно и смешно какви обиди и глупости,ще напишете за мен-момиченцета "патриотки",които се чукат с НЕбългари за ст. или момченцета "патриоти",които чистят тоалетните на НЕбългари!
    хехе,пич ти ако не си хуки през прокси,аз трамвайна мотриса да стана и да върта от сутрин до вечер от хладиника до централна гара
    Последно редактирано от Мила : 07-07-2009 на 09:56
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

39. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Maintenance Electrician Аватара на Samuil73
    Град
    Barking, East London, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    ти пък откъде знаш,че спят,като си в англия и пълниш чужда хазна и се мазниш за едното ядене на чужди господари?не мислиш ли,че немаш моралното право да упрекваш народа от който си избягал в труден момент за да се спасяваш сам?
    Captain Caveman, малко се замислих дали да ти отговоря, ... ама реших да го направя накратко: Regarding: "Съня, в който са се унесли по-голяма 4аст от хората" го разбрах от Ли4ен Опит,Regarding: "4уждата хазна", която пълня- този въпрос е малко спорен, Regarding: Дали се "мазня", това само хората, които ме познават може да го кажат! Думата ... "избягал" е то4на, това е така, защото не исках да бъда 4аст от спящите.
    Изразих мнение по въпроса: Доволен ли сам от резултата от Избори'09?
    Оставам с впе4атлението, 4е твойте коментари ... вървят все на терсене!?
    Ама, щом си избрал тази позиция: It's up to you!
    Съединението прави Силата !!
    Брат брата не храни, ...но тежко му, който го няма!
    http://www.city.starazagora.net/
    http://www.starazagora.biz/
    "- Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?" - Оркестър без име (1982)

Нов потребител Аватара на Stefan E
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Е как да не сме, та той бате Бойко ги подкара вече
    Що сте толкова заблудени???Алеко Константинов сещаш ли се какво е казал???

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. има ли доволни от БГ фирма посредник?
    От bubeto_b във форум Посреднически фирми
    Отговори: 1
    Последно мнение: 14-02-2014, 10:40
  2. Отговори: 7
    Последно мнение: 16-01-2011, 18:08
  3. Доволни ли сте от живота си в Uk?
    От Charlotte във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 19
    Последно мнение: 28-04-2010, 15:16
  4. Трябва ли да изпратя резултата от тойфел
    От zoxoxo във форум Образование в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-02-2008, 10:21
  5. Доволни ли сте от почивката си в България?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 4
    Последно мнение: 08-09-2007, 22:45

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker