Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Доволни ли сте от резултата от изборите?

Гласували
70. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, очакванията ми се оправдаха

28 40,00%
  • Като цяло съм доволен/а

32 45,71%
  • Не, моята партия загуби

6 8,57%
  • Не ме интересуват резултатите от изборите

4 5,71%
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 70
    селски тип
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Доволни ли сте от резултата от изборите?

Абе хора българи, ако ние бяхме малцинство живеещо в Турция и имахме право да гласуваме за партия на етническо българска основа там всички щяхме да гласуваме за нея, аз не виждам нищо странно в процентите на ДПС на изборите т.е. те са си явно пропорционални.....комунистите са тези в българия които трябва да бъдат наказани, от тях доиде всичко.....стария твърд електорат мре и скоро и техните проценти отиват на никъде, краино десни, леви и етнически партии нямат бъдеще в политиката в България, пък и къде ли по света......

2. БЛАГОДАРЯ HoOki®™, lady thanked for this post
    Старо куче Аватара на HoOki®™
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от goro Виж мнението
    Абе хора българи, ако ние бяхме малцинство живеещо в Турция и имахме право да гласуваме за партия на етническо българска основа там всички щяхме да гласуваме за нея, аз не виждам нищо странно в процентите на ДПС на изборите т.е. те са си явно пропорционални.....комунистите са тези в българия които трябва да бъдат наказани, от тях доиде всичко.....стария твърд електорат мре и скоро и техните проценти отиват на никъде, краино десни, леви и етнически партии нямат бъдеще в политиката в България, пък и къде ли по света......
    Прав си донякъде,но факт са множеството измами,двойни гласувания,купувания на гласове и т.н.Както и българите в турция(ако има такива) не агитират цяла България да се меси в изборите на Турция...

4. БЛАГОДАРЯ RumyGumy thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Samuil73 Виж мнението
    Captain Caveman, малко се замислих дали да ти отговоря, ... ама реших да го направя накратко: Regarding: "Съня, в който са се унесли по-голяма 4аст от хората" го разбрах от Ли4ен Опит,Regarding: "4уждата хазна", която пълня- този въпрос е малко спорен, Regarding: Дали се "мазня", това само хората, които ме познават може да го кажат! Думата ... "избягал" е то4на, това е така, защото не исках да бъда 4аст от спящите.
    Изразих мнение по въпроса: Доволен ли сам от резултата от Избори'09?
    Оставам с впе4атлението, 4е твойте коментари ... вървят все на терсене!?
    Ама, щом си избрал тази позиция: It's up to you!
    ти кво искаш да си благодарим като японци на секи пост и като моетомнение не се покрива с твоето да си кютам и пак да ти благодаря?като не искаш да се мешиш със спящите,що им се мешиш в изборите?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Peace Аватара на Kwon
    Град
    Berkshire
    Post Thanks / Like

Аз лично съм доволен от изборите и това че хората се вдигнаха и гласуваха. Не ми хареса единствено ехидната усмивка на Доган когато говореше за Бойко на пресконференцията, подхилкваше се все едно Бойко няма ресурсите да оправлява, че не знае как да управлява и т.н. Супер ме издразни това копеле. Трябваше хората да не гласуват за разни партийки като Лидер и като РЗС, само да намаляват процентите на Бойко ами всички него да изберем, да направи над 50% и да действа !

peace

Kwon

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kwon Виж мнението
    Аз лично съм доволен от изборите и това че хората се вдигнаха и гласуваха. Не ми хареса единствено ехидната усмивка на Доган когато говореше за Бойко на пресконференцията, подхилкваше се все едно Бойко няма ресурсите да оправлява, че не знае как да управлява и т.н. Супер ме издразни това копеле. Трябваше хората да не гласуват за разни партийки като Лидер и като РЗС, само да намаляват процентите на Бойко ами всички него да изберем, да направи над 50% и да действа !

peace

Kwon

Казано честно, добре че не направи 50%, защото наистина няма нито опита, нито ресурсите. Сега поне ще направи коалиция със сините та да има кой да върши работата (а той да обира аплаузите )

8. БЛАГОДАРЯ goro, Charlotte, kev thanked for this post
    селски тип
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от HoOki®™ Виж мнението
    Прав си донякъде,но факт са множеството измами,двойни гласувания,купувания на гласове и т.н.Както и българите в турция(ако има такива) не агитират цяла България да се меси в изборите на Турция...
    Освен че Турция не е демократична държава няма и партия на българското малцинцтво, кюрдите се опитаха да направят нещо, но пък за това сега живеят по планините, няма ли демокрация няма и Европа...пък за измамите и двоините гласувания...то и на мен нищо не ми пречеше да гласувам в три различни секции, но не съм толкова десперът, въпроса обаче е че те са..... иначе каква е толкова разликата между българин с англииски и български паспорт гласуващ за сините и българин с турски и български паспорт гласуващ за ДПС?

10. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

..... иначе каква е толкова разликата между българин с англииски и български паспорт гласуващ за сините и българин с турски и български паспорт гласуващ за ДПС?
    Единия знае български.

12. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от SeMeX Виж мнението
    Hail Hitler!!! или може би-Hail бат Боико!!!

Ами ти какъв си?Ника ти е на англ.,снимката-немска,цитираш Gorring,не живееш в България и т.н.!Така че,направи си труда и много сериозно се замисли!!!
    тва го казва "турчин" с бг паспорт, който мие бг тоалетни? или и ти миеш английските? което нямаше да е възможно без бг паспорт.
    е, нали знаеш пътя към Анадола?
    като не ти харесва в бг - ходи си при циганията и джангъра, свободен си да го направиш когато си пожелаеш.

не знам ББ с кого ще се коалира, обаче по-важното е да резне корена на който са закачени турчелята - край на двойното гражданство и енд ъф стори!!
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

14. БЛАГОДАРЯ HoOki®™ thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    тва го казва "турчин" с бг паспорт, който мие бг тоалетни? или и ти миеш английските? което нямаше да е възможно без бг паспорт.
    е, нали знаеш пътя към Анадола?
    като не ти харесва в бг - ходи си при циганията и джангъра, свободен си да го направиш когато си пожелаеш.

не знам ББ с кого ще се коалира, обаче по-важното е да резне корена на който са закачени турчелята - край на двойното гражданство и енд ъф стори!!
    човека е да те прати обратно при мутрите,чалгата,мисирките,бурканите за компот и кофите за боклук,ако ще търсим гадорията...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

селски тип
    Post Thanks / Like

Единия знае български.
    Тои и другия знае, ама не иска да го говори....Нямах в предвид точно това, гласът пуснат в кутията се брои за един глас просто, какъв е човека които стои зад него, та дори и ням да е тои или пелтек, е друг въпрос....

Post Thanks / Like

Тои и другия знае, ама не иска да го говори....Нямах в предвид точно това, гласът пуснат в кутията се брои за един глас просто, какъв е човека които стои зад него, та дори и ням да е тои или пелтек, е друг въпрос....
    Стига вече се правете на приятно разсеяни!!Един на 100-на турчиля,които гласуваха знае що годе да срича БГ(това го знае всяко хлапе).Друг е въпроса за облагите,обещанията и др.За фълшивите паспорти и т.н.Не ме карай ся да търся линкове за неща,които знаеш по-добре и от мен(както сам си го каза по-горе)Доган взе много открито да върши измамите си, и се взе за ноо голям,което беше грешка!

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    човека е да те прати обратно при мутрите,чалгата,мисирките,бурканите за компот и кофите за боклук,ако ще търсим гадорията...
    с една дума викаш, харесва им у мутренско...
    ма като много знае - да дойде тука да го разведа и да види че 80% от чистачките в Германия са туркини + някоя-друга полякиня, като сме тръгнали да говорим за миене на тоалетни...
    ша го пратя и при 2-ма от т.нар. "бг-турци" които са ми приятели - да му обяснят що не щат и да чуват за други турци около себе си... едната е женена за НЕ-турчин!!

все тайно се надявам Бойко наистина да направи нещо по въпроса с двойното гражданство, просто няма друг начин за оправяне с тая сган - на тези избори са гласували с 200хил. повече турци от на предните. а след 4 години?...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

19. БЛАГОДАРЯ HoOki®™ thanked for this post
    селски тип
    Post Thanks / Like

........край на двойното гражданство и енд ъф стори!![/QUOTE]

Супер глупост, хората с години драпат за англииски/американски паспорти, ти сега да си ги запалят ли искаш, те така или иначе от българския няма да се откажат....

селски тип
    Post Thanks / Like

Стига вече се правете на приятно разсеяни!!Един на 100-на турчиля,които гласуваха знае що годе да срича БГ(това го знае всяко хлапе).Друг е въпроса за облагите,обещанията и др.За фълшивите паспорти и т.н.Не ме карай ся да търся линкове за неща,които знаеш по-добре и от мен(както сам си го каза по-горе)Доган взе много открито да върши измамите си, и се взе за ноо голям,което беше грешка!
    Турците си гласуват за турската(ДПС) партия, това е, а дали Доган или Ахмед ги води е се тая......

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

........край на двойното гражданство и енд ъф стори!!
    Супер глупост, хората с години драпат за англииски/американски паспорти, ти сега да си ги запалят ли искаш, те така или иначе от българския няма да се откажат....[/QUOTE]

?
    ЮК е в ЕС. вече няма паспорти има само ИЛР за ЕС-гражданите. т.е. няма замяна на гражданство.
    за американските и други - ще цитирам "не може и к... у дупе и душата в рая"...
    в крайна сметка има 2 варианта - става ви ясно че като драпате да взимате вуждо гражданство, начи сте мин 5-8 години живяли във въпросната държава + очевидно планирате да оставате там.
    тогава не виждам за кво ви е бг паспорта.
    ако си искате бг гражданството - няма да взимате чуждото.
    не съм проверявала за останалите държави, ама германците нямат право на 2-но гражданство, мисля че и другаде в Европа е така.
    и вариант 2 - супер се изкефих как благодарение на това че много хора гласуваха Доган беше сритан яко в топките /чак ми стана съвестно че аз не можах да ида да гласувам/, ама ще приемете факта че на следващите избори ще се изправим пред същия проблем, щото тия не седят да си чешат езиците ами се размножават!
    разликата в броя им сега с преди 4 години е 200 хиляди! тва малко ли ти се струва?
    пък и като чета по форумите - народа в бг също не е хипер хепи да избират съдбата му хора, които са се махнали от там преди камара години. според мен е разбираемо.

Post Thanks / Like

Турците си гласуват за турската(ДПС) партия, това е, а дали Доган или Ахмед ги води е се тая......
    Затова българите трябва да си пратят турската(ДПС) партия в Турцията,турците ако искат да си я последват в Тупция...После да си гласуват колкото искат,ако щът и за Мехмед,Мюмюн и др..Няма място ДПС в България

селски тип
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    Супер глупост, хората с години драпат за англииски/американски паспорти, ти сега да си ги запалят ли искаш, те така или иначе от българския няма да се откажат....

[/QUOTE]
    ЮК е в ЕС. вече няма паспорти има само ИЛР за ЕС-гражданите. т.е. няма замяна на гражданство.
    за американските и други - ще цитирам "не може и к... у дупе и душата в рая"...
    в крайна сметка има 2 варианта - става ви ясно че като драпате да взимате вуждо гражданство, начи сте мин 5-8 години живяли във въпросната държава + очевидно планирате да оставате там.
    тогава не виждам за кво ви е бг паспорта.
    ако си искате бг гражданството - няма да взимате чуждото.
    не съм проверявала за останалите държави, ама германците нямат право на 2-но гражданство, мисля че и другаде в Европа е така.
    и вариант 2 - супер се изкефих как благодарение на това че много хора гласуваха Доган беше сритан яко в топките /чак ми стана съвестно че аз не можах да ида да гласувам/, ама ще приемете факта че на следващите избори ще се изправим пред същия проблем, щото тия не седят да си чешат езиците ами се размножават!
    разликата в броя им сега с преди 4 години е 200 хиляди! тва малко ли ти се струва?
    пък и като чета по форумите - народа в бг също не е хипер хепи да избират съдбата му хора, които са се махнали от там преди камара години. според мен е разбираемо.[/QUOTE]

http://en.wikipedia.org/wiki/Turks_in_Bulgaria

Ох, я прочети малко статистика...
    Точно толкова са колкото са взели на изборите без да прибавям и мангалите....А това че се множат по много маи го забрави също.
    Голямата разлика между тях и българите е че те гласуват масово, може и дори 90-95% да са направили на тези избори, имат си клауза и имат кои да ги буни, българите сами са си виновни нямаха до сега нито едното, нито другото....ако българите бяха направили 90-95 активност като тях,то едва щеше да се включат в 4те % бариера за парламента..
    А за хората навънка също не си права, и те имат маики и бащи, братя и сестри в България, тябва да имат право на глас...
    Последно редактирано от goro : 07-07-2009 на 19:45

Post Thanks / Like

Ох, я прочети малко статистика...
    Нещо се оплете с цитирането майПопрочети малко как се прави цитат,че като гледам колко старателно манджираш цитатие...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Фабриката за илюзии в България отново заработи, за нейн директор българите този път избраха Бойко Борисов, пише в уводна статия авторитетният германски вестник Франкфуртер Алгемайне Цайтунг.

Българските избиратели експериментират с най-невъзможни партии, а те пък - съответно с тях, пише в статията, която характеризира българите като страстно непоследователни и променливи в настроенията си избиратели.

Апелът на държавния глава Петър Стоянов от 1997 г. страната най-сетне да закрие фабриката за илюзии така и не можа да се наложи трайно, констатира Мартенс.

Авторът на публикацията изрежда странните предпочитания на българските избиратели - комунисти, антикомунисти, посткомунисти, едно експертно правителство, реформатори, царското движение, и за последно предпазливо променени постпосткомунисти.

За съжаление към фабриката за илюзии работи един доста непопулярен нейн филиал - манифактурата на разочарованията, чиито стоки винаги пристигат без да са били поръчвани.
    още по темата
    Човекът вдясно от Борисов
    Човекът вдясно от Борисов
    35 коментара към статията 35 | Статията е разгледана 52020 пъти52020
    Бойко Борисов готов да стане премиер
    20 коментара към статията 20 | Статията е разгледана 35273 пъти35273

Най-чудодейният досега избор българите направиха през 2001 г., когато повериха отговорността за управлението на завърналия се от емиграция бивш цар Симеон Втори, с очакването да потекат реки от мляко и мед.

С най-новото си хрумване българите отново доказаха, че са най-оригиналните избиратели на Балканите.

Мъжът, от когото искат да бъдат разочаровани пред идните четири години, може да бъде характеризиран като "екстравагантен", което вероятно няма да е изчерпателно, но затова пък е доста точно.

През 90-те години, когато ръководеше охранителна фирма в София, той спадаше към онези мъже, които по онова време можеха често да бъдат видяни по улиците на редица източноевропейски градове.

Появяха ли се те, по правило беше по-благоразумно да се премине на отсрещния тротоар или да се излезе от заведението.

Възходът си до всеобща популярност Борисов дължи на слабостта на утвърдените партии, но и на дейната подкрепа на чужбина, не на последно място от Германия, отбелязва по-нататък авторът.

Връзките с фондация Ханс-Зайдел датират още от времето, когато Борисов е бил главен секретар в министерството на вътрешните работи. По онова време той се прочу сред сънародниците си като първи ловец на мафията.

Странното е, че никой не се смущава от това, че предполагаемият ловец така и не беше споходен от ловджийски късмет.

Подкрепата на фондация Ханс Зайдел - от гледна точка на автора на статията - е по-скоро израз на отчаянието от факта, че в гражданско-консервативния лагер на България няма нито един значителен партньор от 2001 г. насам.

В края на статията се подчертава, че задачите, които стоят пред новото правителство, са описани в дълъг списък на Европейската комисия.

Следващият доклад на Комисията ще бъде публикуван през лятото и ще се отнася до работата на вече смененото правителство.

След това обаче часовникът ще започне да отмерва времето на новия директор на илюзиите Борисов. Досегашната му рецепта за успех вече няма да му помага.

Защото за да убеди Брюксел, няма да са достатъчни само гръмки фрази.

селски тип
    Post Thanks / Like

Затова българите трябва да си пратят турската(ДПС) партия в Турцията,турците ако искат да си я последват в Тупция...После да си гласуват колкото искат,ако щът и за Мехмед,Мюмюн и др..Няма място ДПС в България
    Колега, аз съм българин, но също така и демократ, имат си малцинство нека да си имат и партия която да им пази интересите, Тошо като ги погна в края на 80те правилно ли беше според тебе, мирни и тихи хорица подкара за нищо, продадоха си имоти и коли за стотинки, цели области се обезнаселиха и останаха пусти, и до ден днешен има пустеещи села и ниви, после нямало кои на полето да бачка и зеленчуци и плодове от чужбина да се внасят и т.н. Турците са работливи хора, било в селското стопанство, било в строителството и фабриките, то това си е техният поминък.....просто лидера им е кофти, такива хора трябват на България а не тарикати и търговци само, това е

Нов потребител
    Post Thanks / Like

NO COMMENT!

Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kwon Виж мнението
    ... Не ми хареса единствено ехидната усмивка на Доган когато говореше за Бойко на пресконференцията, подхилкваше се все едно Бойко няма ресурсите да оправлява, че не знае как да управлява и т.н....

Kwon
    Да, разбира се прав си. Не само демонстративното му държане на пресконференцията е дразнещо. какво да кажем за отявлените противобългарски изказвания, които направи и които бяха заснето по време на предизборната му кампания? Позор? Не, престъпление! Престъпление срещу собствената му страна. Както вече казах в един свой предишен постинг, време е новоизбраното правителство да се заеме много сериозно с върхушката от ДПС и самия Доган! Време е да го върне в затвора, от който изпълзя като подставено лице на ДЦ, преди доста години. Той доказа, че го заслужава...

Ние всички, гласували българи - нали, точно това целяхме? Да помогнем с гласа си да бъде заличен първоизточникът на подхлажданото етническо разделение.

Колкото до българските турци - ами те са хора съвсем като наси като култура и като манталитет и като съзнание. Време им е да осъзнаят, че щом са родени израсли и дали живот на децата си в България, то те са си 100%-ви българи. Време е да разберат, че незнанието на български език или говоренето му с кошмарен акцент, работи само срещу тях. Време е да разберат, че няма нищо лошо в това, човек да е мусюлманин, стига да не натяква на околните религиозната си принадлежност по досаден и понякога особено дразнещ начин. Трябва най-после да осъзнаят, че ако искат да помогнат на своята България е редно да събират помощи и да даряват средства не за никому ненужен брой джамии, а за модерно преоборудване на учебни кабинети, родилни домове и домове за сираци. Време им е да разберат, че демокрацията сама по себе си е носител и на равенството между половете и да не позволяват на религиозните им шарлатани да ги подтикват към носенето на сепаративен вид облекла. Живеем в 21 век хора! Не се завръщайте назад във времето - времето не би ви го простило.
    Какво друго им е време ли? Ами най-после да разберат, че са българи и добри хорица, които поради тази причина са лесно манипулирани от една шепа демагози, играеща ролята на спасител и обединител с про-турско съзнание. Точно тя е про-етническата олигархия от която, всички ние в България, нямаме нужда!
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

30. БЛАГОДАРЯ goro, gomorrah thanked for this post
    селски тип
    Post Thanks / Like

Нещо се оплете с цитирането майПопрочети малко как се прави цитат,че като гледам колко старателно манджираш цитатие...
    Аз уроци по сърфиране и литература не изнасям, ти нали разбра за кво става въпрос, разлика между простия българин и простия турчин няма...

старо куче от кр.квартал Аватара на kiko946
    Post Thanks / Like

разултати в брой места в парламента:

http://anketi.dir.bg/hall.php

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

абе чудо голямо кво написал немския Allgemeine Zeitung...
    тия пък ги управлява ИЗТОЧНО-германКА много е трудно да решиш тва смешно ли е или е трагично...
    пък аз вече на собствения си гръб видях за кво чудо иде реч там и в западна Германия.
    да ходят да се погледнат в огледалото смешниците
    тия на изток са по-комунисти от руснаците, а дори след 20г от обединението със западна Германия няма промяна никаква!
    тръгнали нас да коментират...
    тяхното правителство работи срещу тях самите, вече и тук 50% от лекарите са само чужденци, не смеят да си отстояват правата и за тях булис е нещо нормално ... през живота си не съм си представяла че ще видя толкоз народ с алкохолна деменция на по 40-50години...
    толкоз са нещастни, че не ми се коментира... добре че прахосмукачките и сосиджите и бирата им са добри, че иначе трябваше да ходят да скачат от някъде...
    да живее баба Меркел, дето изгони германците че да има повече работа за нас

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. има ли доволни от БГ фирма посредник?
    От bubeto_b във форум Посреднически фирми
    Отговори: 1
    Последно мнение: 14-02-2014, 09:40
  2. Отговори: 7
    Последно мнение: 16-01-2011, 17:08
  3. Доволни ли сте от живота си в Uk?
    От Charlotte във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 19
    Последно мнение: 28-04-2010, 15:16
  4. Трябва ли да изпратя резултата от тойфел
    От zoxoxo във форум Образование в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-02-2008, 09:21
  5. Доволни ли сте от почивката си в България?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 4
    Последно мнение: 08-09-2007, 22:45

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker