Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кървене при бременност

Здравейте,
    Аз съм в 6 г.с. , като миналата седмица прокървих - еднократно, но доста силно, като начало на мензиса. Много се уплаших, аз още дори нямах потвърждение от гинеколог, че съм бременна, но си знаех, защото тестът за бременност беше положителен, а и по принцип никога не ми закъснява. На другия ден - на гинеколог, там се установи наличието на плодно сакче и хематом, най-вероятно ставаше въпрос за леко отлепване на сакчето. Предписаха ми утрогестан 3х2 и пълна почивка на легло. Днес, 4 дена по-късно, се установи, че плодното сакче е нараснало повече от 50%, има малко ембрионче, дори се наблюдаваше пулс (възможно ли е толкова рано? ). Като цяло, всичко изглежда добре, казаха ми да не се притеснявам да карам кола, да спортувам и да си върша нормалните задължения, стига да не се претоварвам. След 4 седмици съм на контролен преглед, но ми казаха да продължавам да приемам утрогестан всеки ден през тези 4 седмици. Струва ли ви се нормално, на мен сякаш ми се струва твърде много, но аз какво ли разбирам?
    Бременна съм за пръв път, на 31 г, и каквото и да казват, че около 30 е прекрасна възраст за бебе, си имам едно наум и честно казано, си ме е страх. Дори мисля да се пазя повече, отколкото гинеколожката каза, страх ме е спортът да не навреди, все пак съм имала кървене.
    Благодарности на всички, които се отзоват.

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Кървене при бременност

Лека бременост!
    Защо да не е възможно да се установи пулс? И аз имах прокървяване в 8ма седмица и се чу туптене на видеозона. предполагам си в България щом са ти изписали утрогестан, защото тук практиката е по-различна. Бъди внимателна със физическите натоварвания - better safe than sorry.
    Friends don't let friends get friends haircuts.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

лека бременност и от мен.
    аз също при първата си бременност прокърях в 8та седмица, правиха ми internal scan, имаше пулс и всико бее нормално. при мен със сигурност беше от претоварване, и просто ми казаха да си почивам.
    спокойно и не го мисли.
    успех

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ох, при мен също мисля, че се получи от свръхнатоварване. Чаках родителите на гости и се впуснах да чистя апартамента, да гладя, всичко да блести от чистота. И на следващия ден се появи кървенето. А и много емоции, страх дали всичко ще мине добре, дали ще съм добра майка. Ще го давам оттук нататък по-кротко, дано лошото вече да е отминало.
    Иначе съм в Германия.

Roll On Аватара на papinbg
    Post Thanks / Like

И аз също се намесвам,пожелавам ти безпроблемна бременност,моля ви раждайте,български майки,безпроблемно и ви пожелавам даже мнодетност,този отрицателен прираст,наистина много ме тревожи.Успех

Старо куче Аватара на elitsa_beykova
    Град
    walthamstow
    Post Thanks / Like

аз също прокървих в 7-ма седмица от бременността ми,и си отидох в бг там ми изписаха дуфастон и но шпа,тъй като практиката им тук е друга и нямаше нищо да направят,и при мен имаше пулс на бебчо..лекарката ми каза да пия тези хапчета и да си почивам много ...да не ставам от леглото ..само до тоалетна и пак в леглото и така за две седмици се оправих.отлепянето вече го нямаше прибрах се при мъжа ми в лондон и вече се радваме на почти два месечен син,УСПЕХ

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Бременност в UK!
    От stavraki във форум FAQ
    Отговори: 62
    Последно мнение: 08-10-2012, 11:00
  2. Кървене при бременност
    От lady във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 156
    Последно мнение: 01-05-2011, 10:47
  3. менопауза кървене
    От galka5 във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 5