Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 90 от общо 90
    MASTER Аватара на eng
    Град
    UK.............soon
    Post Thanks / Like

Arrow Относно: Ферма Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

Напълно подкрепям alex_stan, както се изказах и в началото на темата тази ферма е пълна шитня без извинение, добрите гъби ги беряха поляците защото вайзерите им пак поляци избираха хубавите къщи а на нас българите само смотани къщи и после българите не беряли хубави гъби , ами айде да иде inatesta в една скапана къща и д ами направи нормата за baby button , ама не тия за Самърфиилд, ами за Теско, или пък Уайт роуз - където изискванията з акачество бяха ненормлано високи, вярно държат си на имиджа хората ама да ме пращат в къща за 3-то дообиране sorry.Пак казвам на всички запътили се за тази ферма - идете за да видите що е див капитализо-социализъм, но да спестите пари едва ли!И да - разбира с еполските тимове бяха добре на тях се дава най доброто и си изкарваха доволни пари, д ане би и ти колежке inatestaда си случайно в полски тим защото има разлика в играта вече????????????????????И в парите!!!!!!!!!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ферма Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

кеката- незнам какви са тези въпроси, ако може и да ми отговориш, но живея в Единбург, пиша от апартамента в който съответно живея и странно или не ама не е КАРАВАНА....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Ферма Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

енг или нз какво си там, да ти кажа като дойдох преди година и 8 месеца работих с поляци...ноо за кратко.в момента във фермата има може би около 15 поляка наай- много.била съм и в полски тим,разлика с последните ми дни работа не правя.парите също,за мен проблем с парите имах с бг вайзер,о колко странно защо така както и с колегите бг...но го приемам за нормално...завистта я има навсякъде.за бутоните нз защо си мислиш че не съм беряла,че не съм правила норма и с размери 25мм-30мм.нз какъв е проблема,искаш да работиш-работи.какво бутона ти е виновен,поляците били такива, контролите неставали, това не е доживотната ти работа,тук си за някакъв старт нали? значи с повееч търпение стоиш,работиш си и не хленчиш

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от inatesta Виж мнението
    кеката- незнам какви са тези въпроси, ако може и да ми отговориш, но живея в Единбург, пиша от апартамента в който съответно живея и странно или не ама не е КАРАВАНА....
    Абе вече маи ни вземаш за канарчета....ама караи....

Скитащ Аватара на alex_stan
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Да никой не живее в каравани,но мисля че темата е за това,че монахан не предоставят нормални условия на труд!!!когато дойде при теб тим лидера и ти каже,че иска определено количество продукция и си тръгвате,а ти нямаш качествените гъби в хангара и започваш да слагаш в панетките каквото ти падне.може и да убедиш съфорумците,че си перфектна пикърка,но не и тези които са работили във фермата.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

тук е ужас

Нов потребител Аватара на Stefan E
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от nadiq2012 Виж мнението
    тук е ужас
    Ми какво правиш там тогава като е ужас?За тая глупава ферма ми писна да чета.От една година само оплаквания и продлъжавате да ходите там доколото разбирам .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

хубаво е някой да се включва тук,та дори и посредници
    Така поне всички усърдно работим за това повече хора да я видят тая тема
    ...а мислещите да си правят изводите!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dunava Виж мнението
    BERRO BUSINESS GROUP (UK) LTD няма лиценз за наемане на работници от БГ, може да се провери тук кой има и кой няма, а който няма - докладва се анонимно за него и плаща солидна глоба.
    Такъв е закона в УК, протурските маниери на работа тук не вървят.
    Check who has a licence - Gangmasters Licensing Authority

BERKANT GAVALDJI и SEMIHA GAVALDJI са собствениците, имали са офис във Разград, от където явно зарибяват. Говорят там местите езици, хората са миролюбиви, наивни, не долюбват интернет, работливи, уплашени за бъдещето, безработица.Идеални клиенти.

http://www.labourproviders.org.uk/fi...GLA_120209.pdf
    след като е хванат нелегално да докарва работници той подал за лиценц,
    тук е обяснено защо е отказан,
    просто не покрива стандартите,
    тъпата турска глава трябва да сложи малко пари за това както правят в Европа, ама как да разбере че така губи повече пари.

На кой още не му е ясно къв пишман бабаит е тази фирма ??
    Аз ползвах услугите на BBGUKL
    като контактите ми са биле единствено с BERKANT GAVALDJI и да Ви кажа, че много рядко е възможно да се проведе толкова интелигентен разговор с човек. Беркант е възпитан и е коректен бизнесмен. Няма да навлизам в детайли, но Беркант ми помогна много. Там където бях в UK имаше и други Българи, с които се запознах и те до момента работят в Англия благодарение на Беркант и не пропускат възможност да го споменат.
    Сега живеем в 21-ви век и смятам, че доводи на расова основа са плод само на комплексарщина.
    Беркант, поздравявам те и ти Благодаря.

Митко

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Ферма Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

Здравейте, някои има ли по актуална информация относно Langford Farm на Monaghan, фермата близо до Бристол. Някой ако може да опише с 2-3 думи как са условията, на по колко етажа са тунелите (домовете), какви пари се правят средно, по колко дни се бачка и т.н. В момента сме в ферма за гъби в Шотландия но ни намалиха парите и нещата не вървят добре, и се замисляме за местене в южна Англия поне времето ще е по - хубаво . Благодаря

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

Моля,всеки който има някаква информация(или има нови потърпевши) за псевдо-английската фирма Berro International,с ново име Berro Recruit LTD,зад която стои българският турчин Беркант Гавалджи да сподели това което знае."Фирмата'' все още функционира и лъжат хората.
    Последно редактирано от nikoleta11 : 24-01-2016 на 18:14

12. БЛАГОДАРЯ старшината thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! старшината liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ферма Monaghan Mushrooms - Fenton Barns? НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!

Тези още си хващат балъци и си им вземат по 700 паунда за документи които са безплатни в Англия. Имат си нова схема- дюнери и пицарии. Лъжат за всичко, за квартирата за работата...... ХОРА НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТЕЗИ. Използват фалшиви имена- Христо Христов и някакъв си Вахи! Работиш 10-12 дори и 14 часа , живееш в адска мизерия.Нямат договор за фирма посредник, регистрирани са в Англия като някаква си там фирма за параван.

14. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

http://www.alo.bg/2661469
    ТОВА Е НОВАТА ИМ СХЕМА!!!!!!!!!!!!! АКО ИСКАТЕ ДА СИ ВГОРЧИТЕ ЖИВОТА ПРОБВАЙТЕ ТУК!!!!!!!!!!!!

16. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

http://www.rabota.bg/tyrgoviia/2016/...ujiteli.287725
    Ето още техни обяви, понеже горната обява вече си я деактивираха мръсниците!!!!! ВСИЧКО Е ЛЪЖА, ЩЕ РАБОТИТЕ КАТО РОБИ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ, ЩЕ ВИ СЕ СТЪЖНИ ЖИВОТЕЦА!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мнения за Monagham Mushroom и по-специално за филиала им в Thakeham, West Sussex. Благодарско предварително!

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Търся информация за WALSH MUSHROOMS или SUFFOLK MUSHROOMS
    От NIKOLAY_22 във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 5
    Последно мнение: 16-12-2012, 18:25
  2. Self-employed и ферма
    От mastterr във форум Seasonal Agricultural Workers Scheme - SAWS
    Отговори: 9
    Последно мнение: 04-01-2012, 22:43
  3. Търся информация за Fiddleford Mushrooms ltd
    От Ninaaa във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 6