Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 7 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 153
    children's nurse Аватара на meden linzer 90
    Post Thanks / Like

Lightbulb Относно: UK магазини с Балканска и Българска храна

Здр.Този weekend бяхме в Лондон в този супермаркет.Има доста промоцийки и за това реших да споделя..На бг.семки керпи,солетки с подправки и кашкавал,макарони и т.н.
    Купих си ягодова торта ,кадаиф и наполеон.Супер вкусни са.Кадифат е сиропиран,като баклава .Нaполеона изглежда като нашия в БГ,но е с пресни по-дебели кори и пресен крем.Да ви е сладко.До супермаркета има туркиш рестурант Turkuaz в който спокойно може да хапнете по един лахмацун на цената само 1.50.

163-165 Bromley Rd,

London SE6 2NZ

Tel: 020 8698 9890

[email protected]

Opening Times: 08:00 - 22:00
    Free car park
    144, W9
    Catford Bridge, Bellingham
    Hello there!I jist wanted to stop and show some love and respect your pace.I hope everything is gooing good with you.Take care

2. БЛАГОДАРЯ Didkus, mihaellaivanova thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Smile Относно: UK магазини с Балканска и Българска храна

Цитирай Първоначално написано от meden linzer 90 Виж мнението
    Здр.Този weekend бяхме в Лондон в този супермаркет.Има доста промоцийки и за това реших да споделя..На бг.семки керпи,солетки с подправки и кашкавал,макарони и т.н.
    Купих си ягодова торта ,кадаиф и наполеон.Супер вкусни са.Кадифат е сиропиран,като баклава .Нaполеона изглежда като нашия в БГ,но е с пресни по-дебели кори и пресен крем.Да ви е сладко.До супермаркета има туркиш рестурант Turkuaz в който спокойно може да хапнете по един лахмацун на цената само 1.50.

163-165 Bromley

London SE6 2NZ

Tel: 020 8698 9890

[email protected]

Opening Times: 08:00 - 22:00
    Free car park
    144, W9
    Catford Bridge, Bellingham
    Мале ,Медна ти си била почти до нас.Друг път -да се обаждаш!!!!Лахмаджун ли е туй" лахмацун"?.Такова ще да е.
    "Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly."

4. БЛАГОДАРЯ няма, meden linzer 90 thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: UK магазини с Балканска и Българска храна

Цитирай Първоначално написано от boyan_8701 Виж мнението
    Някой да знае къде има български магазин в Бирмингам?
    DIYARBAKIR (HOLLYHEAD) SUPERMARKET
    161/163 HOLYHEAD ROAD
    BIRMINGHAM
    B21 9BD

Линк и за останалите магазини.
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Имаше един магазин GAZI Walthamstow Meridian estate ама е затворил вече жалко там имаше соковете DIMES за около 55 пенса се падаше сок, на другите места е над 70 а аз като ходих купувах по 5-6 стека за 2-3 месеца.
    Сега търся ново место за такива сокове, казаха ми за този склада трябва да го пробвам Gama Import/Export Limited ||| www.Gamauk.com ||| Wholesale Distributor of Turkish and Mediterranean Foods. ||| Wholesaler
    Вече почти не си купувам нищо от български магазини-складове.
    Само по една теникия сирене овче 4кг за 17.99 от магазина в Страдфорд и тия сокове които са турски.
    Лютиница като си ходя зареждам колата както и подправки..
    Откакто открих моцарелата на Costco 2.3кг за 8 паунда и вкус на кашкавал не ям никакъв друг кашкавал.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

7. БЛАГОДАРЯ meden linzer 90, mihaellaivanova thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Имаше един магазин GAZI Walthamstow Meridian estate ама е затворил вече жалко там имаше соковете DIMES за около 55 пенса се падаше сок, на другите места е над 70 а аз като ходих купувах по 5-6 стека за 2-3 месеца.
    Сега търся ново место за такива сокове, казаха ми за този склада трябва да го пробвам Gama Import/Export Limited ||| www.Gamauk.com ||| Wholesale Distributor of Turkish and Mediterranean Foods. ||| Wholesaler
    Само по една теникия сирене овче 4кг за 17.99 от магазина в Страдфорд и тия сокове които са турски.

Откакто открих моцарелата на Costco 2.3кг за 8 паунда и вкус на кашкавал не ям никакъв друг кашкавал.

Да super е само дето не можем да гo съхраняваме за дълго все накрая започва да мухлясва по-малко.А скора на годност е надалечееееееее.Ние сме двама и ни идва малко голяма правоъгълната пита кашкавал.Тази седмица си купих 4доматa за 4 паунда,вкусни са.Пак от там.Няколко пъти купувахме с box по дребни но мухлясват бързо.А там се съхраняват в хладилника.Аз не обичам да слагам зеленчуци в хладилника.Държа ги на светло и проветриво место в кухнята.В Костко има и кoзунак,които много харесвам.700 грама е и е около 3 паунда.Да не говоря за баклавата.Супер е,не мнго захаросана,диетична тъкмо за мен.ОООООФ много се разписах.
    Hello there!I jist wanted to stop and show some love and respect your pace.I hope everything is gooing good with you.Take care

Старо куче
    Post Thanks / Like

Лорде,
    дръпни един тигел до Green Laneс и без това не си далече, а това са стоки, които можеш да ги пазаруваш един пут седмично. Има много турски магазини. За мен най-добрия и изгоден е непосредствено до спирката на влака, до моста/Silver link/. Излиза с най-добри оферти и е добре зареден. В него има много български стоки с изключение на местни продукти. Цените са определено по-ниски от цените на българския склад в Баркинг. Сиренето , лютеница и ред други консерви. Соковете които спомена, макар че не са ми любими.... много редки ги правят. Предпочитам тези от seinsbury или Tesco. Преди като живеех в района, беше лесно. особено пресни плодове и зеленчуци. Сега ходя 1 на седмица най вече заради сиренето и лютеницата. В къщи ги унищожаваме. BTW турските na Green Lanes са по евтини от твоята еря.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Днес попаднах на този магазин и склада им в Бектън Lituanica UK Ltd - The finest food distribution
    Ех казах си кога ще имаме и ние нещо подобно.
    Направен е супер, зареден с хиляди продукти а над него ресторант, като цени е ок, кренвирши и подобни са доста евтини.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от meden linzer 90 Виж мнението
    Купих си ягодова торта ,кадаиф и наполеон.Супер вкусни са.Кадифат е сиропиран,като баклава .Нaполеона изглежда като нашия в БГ,но е с пресни по-дебели кори и пресен крем.Да ви е сладко.
    meden linzer обожавам наполеонки.. постоянно си взимах в България.. мм разкош
    Последно редактирано от mihaellaivanova : 29-05-2010 на 14:02

Нов потребител
    Post Thanks / Like

лорде аз взимам моцарела от стратфорд магазина 2.5 кг за нямаше 10паунда мисля много вкусен, не изсъхва и го ползвам дълго време

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mihaellaivanova Виж мнението
    лорде аз взимам моцарела от стратфорд магазина 2.5 кг за нямаше 10паунда мисля много вкусен, не изсъхва и го ползвам дълго време
    в азда 400 грама е 2 кинта некъде,без сложни галимации и простотии...
    па ако сте толкова на зор,да дойда да ви направа една манджа...баси...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Нов потребител
    Град
    София
    Post Thanks / Like

Почти всички знаем къде са българските складове и магазини в Великобритания. Смятам, че имаме нужда от тема в която да изброим магазини които не са български, но продават българска и/или балканска храна.
    Под балканска храна , някои ще се зачудят какво имам предвид.
    Това за мен са храни които са като нашите. сирене, кашкавал, печени чужки в консерва, кисело млеко кори за баници и баници и подобни.
    Хубаво, че има български магзини в Англия, но първо те не са навсякъде и второ цените често бият всякакви други цени.
    Вчера бяхме е вдин турски магазин в началото на high road в Walthamstow казва се GAZI High Rd, Walthamstow, Greater London E10, United Kingdom - Google Maps
    Разнообразието и на зеленчуци е много голямо цените са много добри.
    Кипърски кашкавал е към 5 и нещо килото, а на вкус е много хубав. Вчера имаха оферта за печени чушки буркани за 1.70 buy 1 get 1 free, на дерони които се продават по българските магазини са над 2.00 за същата големина буркан. Сиренето го има по 4 паунда турско за кило в опаковка от 1кг излиза по евтино за по опаковки по 4 килограма имат много голямо разнообразие на сирена кашкавали салами и всичко подобно

Ами аз не знам къде са BG магазините в UK! Да не би да има тема, която не мога да я видя или наистина съм заухав? Определено ми трябват тез магазини и не мога да намеря специална тема за това

Безделник Аватара на DapKo
    Град
    Auckland, New Zealand
    Post Thanks / Like

Nazar Supermarket : London : Supermarkets : The Local Data Company

Лютеница, майонеза, кьополу, туршии, подправки, сладки, семки и т.н. ...

Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

кое, аджеба, е българска храна...?

17. БЛАГОДАРЯ iliyan65 thanked for this post
    Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

за всички в района на hounslow feltham w tozi magazin ima bg stoki na dobri ceniGoogle Maps

Нов потребител
    Град
    bury,lancashire,
    Post Thanks / Like

адреса е 24 Hounslow Rd, Hounslow, England, United Kingdom

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Хайде и аз да питам, но за Теско и Асда ... Търся си кисело мляко, ама от онова дето като го оставиш в хладилника отворено, на следващия ден е пълно с една такава жълта вода и като се опитваш да правиш таратор става на бучки на кратко - кисело мляко, а не yogurt
    Пробвахме няколко типа от на Теско киселите млека и са ... ами ... лепкави май най-добре ги описва. Не че на Теско киселото мляко не става за ядене, просто ми се искаше да почерпя малко кулинарно-консуматорски опит

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosskata Виж мнението
    Хайде и аз да питам, но за Теско и Асда ... Търся си кисело мляко, ама от онова дето като го оставиш в хладилника отворено, на следващия ден е пълно с една такава жълта вода и като се опитваш да правиш таратор става на бучки на кратко - кисело мляко, а не yogurt
    Пробвахме няколко типа от на Теско киселите млека и са ... ами ... лепкави май най-добре ги описва. Не че на Теско киселото мляко не става за ядене, просто ми се искаше да почерпя малко кулинарно-консуматорски опит

Аз ползвам само това млеко.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosskata Виж мнението
    Щом си фен на бг кисело мляко - намери си българска закваска и си го направи сам. Аз използвам зеленият "органик" на Теско и е 90% като българско. Трайността му в хладилник е десетина дни и се получава жълтата течност която търсиш. Успех!

чело коте книжки Аватара на karen
    Post Thanks / Like

Някой да знае ,че аз се чудя: коя ни е най -популярната национална гозба?

боб в гърне ..??!! не мисля
    баница ...също
    ....кюфтета ??? не звучи национално
    ) хм...
    Anyone can go to Heaven..just be good!

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от karen Виж мнението

баница ...също
    ) хм...
    гювеч с агнешко
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от victor07 Виж мнението
    Щом си фен на бг кисело мляко - намери си българска закваска и си го направи сам. Аз използвам зеленият "органик" на Теско и е 90% като българско. Трайността му в хладилник е десетина дни и се получава жълтата течност която търсиш. Успех!
    случайно на теб или некой друг да се намира гъба за кефир?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

penelopa
    Guest

Ти ме връщаш преди 4 години, когато посрещах кум, който точно не ми беше кум, но това е толкова дълга история, ............световно известен готвач ми идва в къщата и не можя на сватбата ми , че беше по света да готви..............
    Историята е -какво да предложиш бълг-ако щеш ми вярвай-Руло Стефани( някъде из дербите на Шотландия имат нещо подобно)-найдоброто, с един гъбен сос с чисто масло!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Купено от шопа-турският срещу нас-малки готови сърмички.
    Салатка-шопска.
    И десрета беше тиква, ама кава тиква!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

баница ...също
    ) хм...
    овца в кожа под земята...5 дни с огън отгоре...хайдушка хава...от туй по-голяма българщина - и къвмана не мое да 'змисли...

29. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    глиган Аватара на vaskolini
    Град
    изгубен
    Post Thanks / Like

баница ...също
    ) хм...
    ...гърците са ни взели киселото мляко вече........кюфтето се смята zа турско.......освен баницата...????ако изключим ракията,която пак турците я популяризират тук и шопската салата.....то не остана друго.............в сенсбури видях и мусака вече....!
    Колкото повече опознавам хората-толкова повече си заобичвам кучето.

31. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от penelopa Виж мнението
    Ти ме връщаш преди 4 години, когато посрещах кум, който точно не ми беше кум, но това е толкова дълга история, ............световно известен готвач ми идва в къщата и не можя на сватбата ми , че беше по света да готви..............
    Историята е -какво да предложиш бълг-ако щеш ми вярвай-Руло Стефани( някъде из дербите на Шотландия имат нещо подобно)-найдоброто, с един гъбен сос с чисто масло!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Купено от шопа-турският срещу нас-малки готови сърмички.
    Салатка-шопска.
    И десрета беше тиква, ама кава тиква!!!!!!!!!!!!!!!!!
    а на вратата ги посрещна с пияни вишни,нали?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Страница 2 от 7 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 01-10-2015, 18:33
  2. Българска храна в Обединеното кралство
    От swill във форум Пазаруване
    Отговори: 17
    Последно мнение: 28-08-2014, 15:10
  3. Валя Балканска в Лондон
    От llyudo58 във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 4
    Последно мнение: 22-06-2013, 10:29
  4. Валя Балканска
    От boki във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 1
    Последно мнение: 01-08-2007, 21:20
  5. Убийството като балканска традиция
    От iva във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 29-10-2005, 18:53

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си