Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 19 от общо 19
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране хомлеса смъртта и крокодила

kjbkjbkjbklb; ;k/l
    Последно редактирано от steve : 02-03-2009 на 17:58

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: хомлеса смъртта и крокодила

желанието пак ме връхлетя........

........ми не ми е приятно ,свети мноого силно слънцето, си мисля.......бавно отварям сънено гуреливо око едно от две .това рамо е страхотно .мле4но бяла кожа. винаги съм мразел текезесарския солариумен тен ,все едно мацката-гола пастирка е тичала
    часове по къра щастлива изнасилила черния овен,аристократичното млечно бяло ме впе4атлява ,малките настръхнали руси косъмчета....русолея обичам те...
    ,еее контражура е леко демоде в арт средите напоследък ,но харесвам червената и коса новата прическа и френския маникюр ,ухае приятно .искам я решавам да и го вкарам докато още спи бе може да се изненада приятно......как се е озовала в леглото ми е загадка ,не се срещаме масеци наред....протягам ръка за да се уверя, 4е е истинска ...хах естествено че не е................................................. ..
    събуждам се окон4ателно ,трябва да съм много тих и да се измъкна ,без да ме усети тоя вампир хазаина на пича който ме приюти за тази нощ ,всъщност за тези две седмици.....6 сутринта няма инспектърс в осемнайската .........нямам травъл карт,спя в рейса на път за любимия си стейшън .тоалетните са безплатни лъскави до блясък и добре отоплени ,което е лукс в сравнение с кенефите по пове4ето квартири в които ми се налага да живея напоследък,25 минутно сране ,красиви ляйняни фигурки потъват безвъзвратно в небитието на тоалетната чиния ,мия си зъбите и си оформям брадата .4ернилката ме гледа подозрително ,но безмълвно малко попрекалявам като обръщам духалката към лицето си ,но така или ина4е фотоклетката се озадачава и спира...............................
    по пътя за изхода работя върху въглехидратната си диета .отмъквам 4 захарчета от кафето към изхода .никакъв мустакат арабин не изскача да си ги поиска обратно както ми се случи веднъж на оная арабската улица на която всички пушат наргилета...екскюз ми ..усетил въпроса гътам един пакет и се обръщам ,пича си иска захарчетата ,не ми се спори давам му ги и тръгвам към супера с надеждата да задигна нещо да ям......бах мааму пак вали ,вали ,вали и шибано вали
    ...в такива моменти ми се иска да съм земноводно -охлюв ,костенурка (не съвсем ,кво да правя 300 години колкото се предполага 4е живеят ,на мене за 37 ми писна )или тапир (там онова нещо ,изглеждащо като болна фантазия на древна незадоволена вещица ,превърнала рицаря с доспехите и коня в някакъв безумен микс с хобот ) ..бе общо взето някоя от тези животинки които си носят къщите на гърба, неизбежното бреме на решен жилищен проблем ..............
    бъркам дълбоко в джоба си , за да напипам последните коинс ,1и 60 ...след кратък размисъл как да ги похар4а най-добре , се измъквам от ситито и се озовавам до любимите си оффлайсънси 1 паунд за сайдер и 60 пи за черни дни ми се струва далновидно и добре обмислено решение ...ей го и моста кой пъ не се хвърли от него и да земе и да се свърши……кога свърши и тоя сайдер…… бутилка
    с два пръста останало червено вино ме гледа подозрително от ръба на моста ….не съм от най –гнусливите освен ако не става дума за мляко с ориз(тва нямам нерви да го изям ,нещо в детството може би ) така че лапам жизнерадостно гърлото на бутилката и изливам питието ..гъл гъл ,бай бай (кис кис бенг бенг)си ю лейтъъ ,но много лейтъъ
    напоследък имам здрави бъбреци и издържам яко, пълна липса на копнеж по обезпикняване …….
    …..ято (яко) тъпи патки шляпат из калта по брега на реката с босите си крака…до една са супер грозни ,така че мислейки си за( “грозното патенце “ надявам се не звучи гейски ) ги гледам очаквайки всеки момент да се превърнат в безумно красиви естетически издържани лебеди…почти го усещам толкова е реално. представям си ги как се пукат като пуканки под някой по-мощен слънчев протуберанс……пук ,пук ,пук ,изящни ,леко розовеещи като току що изкъпани *****.....нищо такова не се случва , писва ми и мятам празната бутилка целейки се в главата на най-близкото пернато.пропускам 20тина метра ,то и не се целех сериозно де,бутилката пада разпръсквайки малки срамежливи цунамита ,никаква реакция …….по едно време най близката патка решава да провери какво се случва
    ,от чисто женско любопитство предполагам , а и да 4екне дали това не става все пак за ядене ……..тя бутилката е 2 трети потънала и стърчи като малък ,озадачаващ ,зелен извънземен член или като показала се над мръсната вода п.ишка на някой прекалено одървен воден дух………
    доскучава ми определено ,не ми е и много весело трайна безработица ,2-3 преебани оферти от 2 месеца спя по разни хора и писнах на всички....сори хора ,но както някой беше казал домът е само отправна точка колкото повече промени толкова повече пътеки...........става ми още по-тъпо и започвам да прехвърлям наум любимите си начини за самоубийство,с найлонова торбичка на главата не става ,пробвал съм иска се воля ,средната релса в метрото ме отвращава като си представя гледката след това ,газ звучи изискано ,но трябва да прецакам цяла къща докато се напълни задоволително,за хапчета трябват пари които липсват определено,скок от високо ми е фейвърит ,но къде това високо...покатервам се на парапета и заставам на един крак като щъркел ,ръцете разперени широко встрани .интересно е адреналина леко се покачва както винаги от безмислените щуротии които ми хрумват за да изгоня скуката .....отказвам се уморително е. тогава виждам крокодила ....далече е 100тина метра поне ,среден на ръст и кафяв като л.айно,не знаех ,че в Темза има крокодили поне не съм срещал преди ,този е първият дали трябва да плати congestion charging минавайки през ситито...............решавам да го изчакам и да го яхна като Зоро коня си ,дали ще ме захапе ронейки огромните си лакоми крокодилски съзи ,капки удавена злоба размиващи се в тинята ....eто го все по-близо, нещо се променя тоя крокодил ...аха оказва се просто дънер ,не съм изненадан нито разо4арован просто не ми пука ...все пак решавам да скоча ,оглеждам се за последно, дали някоя много яка мацка няма да мине с много яката си кола ,да ме качи и да ме скъса от секс в много якия си апартамент.....ми няма и няма ....нямам и домашни любимци ,мързи ме да се грижа за някого искам някой да се погрижи за мен..........
    чувам полицейски сирени. време е. затварям очи и скачам ...стомаха ми се преобръща като при идиотското обикаляне когато се возиш
    на виенско колело (мразя това усещане ) отварям очи в последния момент преди да се приземя на тротоара ,не искам да си счупя и някой крак сега (естествено ,че не скочих в реката иначе как по дяволите да разкажа това) .........почти 9 е ,време е за джобцентъра да отвори ,ще го чекна кво да правя-сещам се за епизода “Нова надежда “от междузвездни войни запътвам се с бодра стъпка ,току що спасил се от
    хладната (определено ако бях нацелил темза ) прегръдка на смъртта ,слънцето мързеливо решава да погрее и днес,чувствам се като осветен фотофилм ,ненужен и безполезен,е някои пък казват ,че съм имал излъчване......ще ми се някой зелен кон да ме изненада приятно ,да заговори разбираем английски и да предложи да ме качи на автостоп..........въздишам и поемам право срещу слънцето,имам 60 пи в джоба си................................................ ......................................
    слънцето е ОК .
    Последно редактирано от steve : 08-03-2009 на 13:29

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Човече, страхотни проблясъци имаш.
    Сигурно не ти пука, но ако се отървеш от пресилените вулгаризми и търсене на оригиналност (като описанието на тапира) и оправиш пунктоацията ще стане много по-въздействащо и ще блеснат диаманти като този:
    слънцето мързеливо решава да погрее и днес, чувствам се като осветен фотофилм ,ненужен и безполезен,е някои пък казват че съм имал излъчване..
    Като цяло ме разби ...сънувах "патки пукащи се като пуканки под някой по-мощен слънчев протуберанс" ...и слънцето.

4. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Човече, страхотни проблясъци имаш.
    Сигурно не ти пука, но ако се отървеш от пресилените вулгаризми и търсене на оригиналност (като описанието на тапира) и оправиш пунктоацията ще стане много по-въздействащо и ще блеснат диаманти като този:
    слънцето мързеливо решава да погрее и днес, чувствам се като осветен фотофилм ,ненужен и безполезен,е някои пък казват че съм имал излъчване..
    Като цяло ме разби ...сънувах "патки пукащи се като пуканки под някой по-мощен слънчев протуберанс" ...и слънцето.

......ами братле ,то това не е всъщност художествена творба ,има около 10% най-много художествена измислица ,просто мисълта ми течеше като си ги спомнях тези неща не съм мислил за пунктуация и оригиналност ,на пияна глава ми се прииска да ги споделя с някого , всъщност това не е за тук ,но не знам и за къде е ,определено................. може и други хора да са изпадали в подобни ситуации затова го постнах нали е форум ......по-скоро бих седнъл да разкажа на някой писател мемоарите си ,ще стане як бестселър сигурен съм ...което е идея за нов бизнес план

пп сорри ,сорри ако съм ти навлязъл прекалено брутално в сънищата ......ок сега ще взема да сложа тук таме запетайки....
    Последно редактирано от steve : 13-03-2009 на 00:30

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението

пп сорри ,сорри ако съм ти навлязъл прекалено брутално в сънищата ......ок сега ще взема да сложа тук таме запетайки....
    баче,поръси ги отгоре с небрежна диригентска ръка(цитат от 'никога преди смърта не гледам миражи за успокоение',с което пак да ти напомня..)
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Нов потребител Аватара на NadiaVeil
    Град
    county palatine
    Post Thanks / Like

Сигурно имаш излъчване, но имаш и страхотен талант. Чета с удоволствие изявите ти във форума...ако имаш още непубликувани творби, даавай! Наистина трябва да помислиш върху опцията да публикуваш свои неща, говоря сериозно...
    Si vivis Romae, Romano vivito more - Ако живееш в Рим, живей според римските обичаи.

8. БЛАГОДАРЯ charisma, **silvi** thanked for this post
    ~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Оле, Стиви, не ти е лесно. Въпреки вулгаризмите, похвално е , когато човек е толкова откровен. И макар често да се възмущавам от глупостите, които пишеш, възхищавам се на искреността ти. Ти си добра душа. Въпреки всичко ..

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Maria Виж мнението
    Оле, Стиви, не ти е лесно. Въпреки вулгаризмите, похвално е , когато човек е толкова откровен. И макар често да се възмущавам от глупостите, които пишеш, възхищавам се на искреността ти. Ти си добра душа. Въпреки всичко ..
    mi да тъпо копеле съм ,но това не ме дразни ,дразни другите...бе не е радикална проява на 4ист егоизъм както изглежда .....под4ертравам 4е само споделям анонимно мислите си ......,виртуалната реалност и художествената измислица ме кефи пове4е от действителността ... не ми пука за мнението на хората .....сорри хора..)) имам си приятели разо4аровани от мен ама 6те си ги върна ....helloo ...живота ми е пълен шит в момента с тенденция към подобрение ааа много по добре..6е си върна заемите и хората пак 6те ме заоби4ат .....ако някой се 4увства така да сподели...изразих се достатъ4но ясно ине ................

пп няма ли да ми пусне6 голи снимки може минати през фото шоп

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: хомлеса смъртта и крокодила

хехе Стийво, браво. Аз сега видях тази тема.
    Определено имаш талант и свой собствен стил. Чакам следващите ти прояви.
    Wild is the wind

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

пп няма ли да ми пусне6 голи снимки може минати през фото шоп

Ехее, ти съвсем се размечта. Нямам голи снимки. Но етo ти да си слушаш музика А аз междувременно ще се надявам, че някой ден ще пуснеш в употреба и някои от горните си енергийни vortices.

http://www.youtube.com/watch?v=f3zUYK4YU8M

13. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Maria Виж мнението
    Ехее, ти съвсем се размечта. Нямам голи снимки. Но етo ти да си слушаш музика А аз междувременно ще се надявам, че някой ден ще пуснеш в употреба и някои от горните си енергийни vortices.

http://www.youtube.com/watch?v=f3zUYK4YU8M

музика слушам нон стоп .....................над някои изяви мисля с 4асове.....ми ттябва да те разо4аровам ..,през цялото време се 4увствам бръкнал с два пръста в контакта ...един затворен цикъл несподелена енергийна красота............

miss Аватара на allexandra
    Град
    London
    Post Thanks / Like

желанието пак ме връхлетя........

..............................................
    колко просто е написано, но съдържанието е с тежест на философска сентенция, защотото наистина за всяка стъпка е нужна мисъл, съобразена с времето, ситуацията, хората... после – връзката човек-вселена, нарушената хармония вследствие недотам разумното използване на ресурси вече очертава едно несветло бъдеще и е категорична необходимостта от осъзнаване днес!
    връщам се в спомените си за минали случки и виждам осезателната промяна във всичко което съм знаела ...

На почивка Аватара на koce
    Post Thanks / Like

Бе,стийв, ше запитам карбовски може ли те издаде някой/в пе4атен вариант де/,ама ше се наложи и редакция малко .п.с. много лесно оправдаваш мързела си..ай наздраве пак

17. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    Препатил , но по-силен Аватара на BlackSun
    Град
    England - London
    Post Thanks / Like

Thumbs up Относно: хомлеса смъртта и крокодила

......ами братле ,то това не е всъщност художествена творба ,има около 10% най-много художествена измислица ,просто мисълта ми течеше като си ги спомнях тези неща не съм мислил за пунктуация и оригиналност ,на пияна глава ми се прииска да ги споделя с някого , всъщност това не е за тук ,но не знам и за къде е ,определено................. може и други хора да са изпадали в подобни ситуации затова го постнах нали е форум ......по-скоро бих седнъл да разкажа на някой писател мемоарите си ,ще стане як бестселър сигурен съм ...което е идея за нов бизнес план

Силна тема пич! Жалко е , че повечето неща , които си ги писал си ги изживял както и аз. На никой не пожелавам да минанава през това. Гадно е и трябва понякога да си малко луд за да се справиш. Още помня като спах по Есекс и Ливърпул по улиците. Как вятъра се опитваше да ме изтърже от земята като стара кожа... Как псувах и си казвах - Търпи , ще дойдат и по-добри моменти - Това е тест за теб Стиви. Не се отказвай!
    Нериятно , добре че бях намерил Шелтъра...Църквата Whatever.
    Важното е , че нещата са минали и не мисля , че нито на мен , нито на теб ще се случи отново! Не знам къде си сега , но ако си още по Лондон драсни едно лично пък може и да се видим за по бира някаде.
    Take Care mate! God Bless! - Дори и да не вярваш в него!
    Благодаря за отделеното време.

"Който победи другите е велик , който победи себе си е всемогъщ".

19. БЛАГОДАРЯ steve, ElinaT thanked for this post
    Старо куче Аватара на emory
    Post Thanks / Like

Стив , и аз ти ставам фен на творбите / предполагам ще има още / -- останалото е файт ......кой , както го разбира - отнася се и за правилата ..
    Кефи ме , че има нота на надсмиване - над себе си и ситуацията в която си изпаднал .....
    Успех

като не ви харесва -- мнението
    заповядайте в буум-буум рууум !
    http://www.bghelp.co.uk/forums/%CA%E...tml#post440997
    лесно и удобно за всички

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

много добра творба, много лесно я прочетох, увлича и е въздействаща
    браво!

22. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ами пак ви казвам то това моето не са творби само си разказвам преживяванията понеже са ми интересни и ми се иска да ги разкажа на някого ,понеже ми омръзва да си говоря сам наум...

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

как да не е творба, бе
    ако щеш очерк го наречи, ако речеш мемоари, ако искаш автобиография ма пак си е творба - ти изразяваш нещо си чрез думи
    а пък това изразяване чрез думи (написани) съм чувал че му викат литература

Нов потребител
    Post Thanks / Like

тва ми напомня силно за "Тропик на рака" на Хенри Милър,само дето лир.герой тук е българин и то в Лондон

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Страх ли ви е от СМЪРТТА!?
    От Motovilkov във форум Езотерика
    Отговори: 78
    Последно мнение: 10-03-2019, 15:54
  2. Страхувате ли се от смъртта
    От aspect във форум Езотерика
    Отговори: 31
    Последно мнение: 10-11-2007, 11:36
  3. 10г. от смъртта на принцеса Даяна
    От Suzanne във форум Светски новини
    Отговори: 0