Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Отразява ли ви се финансовата криза и как?

Гласували
144. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да чувства се осезаемо лишавам се от неща

56 38,89%
  • Да усеща се, но не много

38 26,39%
  • Да но малко

16 11,11%
  • Не нищо не се е променило

26 18,06%
  • Не мога да преценя

8 5,56%
Резултати от 1 до 20 от общо 20
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Усещате ли кризата и как?

Кредит крънч, финансова криза, рецесия са все думи които се чуват всеки ден по медии реклами и разовори на хора.
    Вие самите усещате ли тази криза и как. Според мен някой ако каже че по никакъв начин нещата които се случват не му се отразяват не казва истината.
    Днес казаха че продажните на автомобили са паднали с 58% в сравнвние с миналия Януари. Рекорден брой за последните 12 години правят и роят на жилищата които банките са взели от хората.
    По какъв начин усешате вие кризата, какви са начините да намалите ефекта и. Имате ли някакви хитринки които използвате и биха помогнали на други да се спарят по лесно. най трудно м е на тези които са без работа и се опитват да намерят нова, мноо аенции дори не искат да те регистрират понеже няма какво да предложат.
    Много бизнеси търпят загуби друго като вериги за бързо хранене пък имат повишен оборот и ще отварят нови ресторанти. като примерно KFC, Domino pizza и други.
    Последно редактирано от lordm : 21-02-2009 на 18:40
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ няма, martini, Silviq S. thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Усещате ли кризата и как?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Кредит крънч, финансова криза, рецесия са все думи които се чуват всеки ден по медии реклами и разовори на хора.
    Вие самите усещате ли тази криза и как. Според мен някой ако каже че по никакъв начин нещата които се случват не му се отразяват лъже.
    Днес казаха че продажните на автомобили са паднали с 58% в сравнвние с миналия Януари. Рекорден брой за последните 12 години правят и роят на жилищата които банките са взели от хората.
    По какъв начин усешате вие кризата, какви са начините да намалите ефекта и. Имате ли някакви хитринки които използвате и биха помогнали на други да се спарят по лесно. най трудно м е на тези които са без работа и се опитват да намерят нова, мноо аенции дори не искат да те регистрират понеже няма какво да предложат.
    Много бизнеси търпят загуби друго като вериги за бързо хранене пък имат повишен оборот и ще отварят нови ресторанти. като примерно KFC, Domino pizza и други.
    начи, танасе, ако кажа, че кризата или крънча или там както му викаш не ми Утразява съм лъжец...брао бе - задаваш въпрос и веднага слагаш етикети...демек ти си аршина...

баси...аре движение

4. БЛАГОДАРЯ benasi, herko thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Личното ми мнение е,че последни биха фалирали местата за бързо хранене-хората все пак трябва да хапват бързо и да отиват да се борят с кризата

guest
    Град
    Far away... from the crowd fools here
    Post Thanks / Like

Отразява ми се в малко по- различен аспект, от горепосочените. Писна ми по вестници, телевизии и къде ли още не само за кризата да говорят...Кризата това, кризата онова... Това си е направо психоатака, и дори и да няма чак толкова сериозна криза, то само от повтаряне човек почва да вярва, да се притеснява, а по- умните веднага намират начин да се възползват от това(изкуствено завишават цените, вследствие на "кризата" и т.н.)

7. БЛАГОДАРЯ NadiaVeil, Staki, karton4e, няма and 15 others thanked for this post
    скитник Аватара на karton4e
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Puheno Виж мнението
    Отразява ми се в малко по- различен аспект, от горепосочените. Писна ми по вестници, телевизии и къде ли още не само за кризата да говорят...Кризата това, кризата онова... Това си е направо психоатака, и дори и да няма чак толкова сериозна криза, то само от повтаряне човек почва да вярва, да се притеснява, а по- умните веднага намират начин да се възползват от това(изкуствено завишават цените, вследствие на "кризата" и т.н.)
    http://www.zeitgeistmovie.com/. Споко спасение няма.Малко пропаганда но във другата посока

9. БЛАГОДАРЯ speed.dem0n, shopska salata thanked for this post
    Напреднал Аватара на Jolly Roger
    Град
    In the night garden
    Post Thanks / Like

Разгледайте тези снимки
    http://www.linkinn.com/_Difference_b..._poor_and_rich
    endlich gluecklich

11. БЛАГОДАРЯ kev, misticriver thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Отразява ми се кризата. Отворя телевизора - криза, във всеки вестник - криза, в интернет - криза, в почти всеки разговор - криза, някои само за това говорят и се оплакват. Виждам зор да си осигуря необходимата ми положителна среда.

Обаче засега се справям. . Видяхме зор, като затегнаха условията по отпускането на кредити за жилище, ама се справихме.

Пухено, чак сега видях, че и ти си писала в същия план. Иначе, кризата си има и положителна страна - я колко повече намаления се получиха ...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

13. БЛАГОДАРЯ няма, NadiaVeil thanked for this post
    Напреднал Аватара на Jolly Roger
    Град
    In the night garden
    Post Thanks / Like

Стига с тая криза! Я изскачайте навън! Глей кво' време се е отворило. Нарцисите са започнали да цъфтят, раззеленява се навсякъде, небето е синьо и чисто. 20 години българинът все в земята е забил поглед-споко няма да ни се разминат двата метра по-надолу, но докато аз живея искам да дишам с пълни гърди, да гледам напред и нагоре и като цопна в поредната локва или кална дупка да стана хилейки се, щото само на идиотите кат' мене не им пука дали е крънч или мрънч-животът е като свещта.
    endlich gluecklich

15. БЛАГОДАРЯ CYPER, RNOH, llyudo58, zmei4o_pk, Мила and 5 others thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

От чисто финансова и бизнес гледна точка продължителни рецесии и финансови кризи, за нужни на всеки 10тина години за да отсейват можещите фирми от прекалено овер-леверидж-д и тези с изкуствено завишена стойност. лошото е че тази криза е изкуствена, и рефлектира както винаги върху обикновения човек най-вече.

моя съвет - пестете си парите, защотото от тук на сетне няма да е лесно. Еази кредитираното поне за следващите 5 години няма да го има. Сега е времето да се трупа екуити.

Мy 2 cents

17. БЛАГОДАРЯ Constantine thanked for this post
    Born to be alive Аватара на Constantine
    Град
    Room at the top
    Post Thanks / Like

Истинската криза настъпва тогава,когато останеш без РАБОТА!!!Само по този начин може да почувстваш кризата,лично и индивидуално.А това,че са продали по малко бентлита и FTSE е паднал с 50 пункта няма значение в индивидуален аспект...
    The Dark Side clouds everything.Impossible to see the future is.

19. БЛАГОДАРЯ martini, alex76, Zara, joell, veronika 296 and 1 others thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Вие самите усещате ли тази криза и как.
    Ние не, но ти май я усещаш.Съдейки по колко често почна да пишеш тук, май я усещаш до сливиците.
    Бач-а за електо спихна ли???

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от petvas Виж мнението
    Ние не, но ти май я усещаш.Съдейки по колко често почна да пишеш тук, май я усещаш до сливиците.
    Бач-а за електо спихна ли???
    Пиша само в извън работно време,иначе работа бол днес бачках пак,Ако искаш да ти кажа от колко до колко работя и къде??? Работим за кансъли там работа бол даже несмогвам в петък не успях да свърша всичката работа която ми бяха дали.
    Оказа се че последната работа в листа който получих по емайл(в понеелник ще си го взема разпечатан от офиса) се оказа че няма такъ вид круша във вана си.Беще 26 вата PLC с два пина. Аз имах подобни само с 4.Най близкия CEF бе на 2 мили, но тъй като беше около 4 часа щеше да ме удари трафика и не ходих до магазина.
    Надявам се в понеделник да взема крушката и свърша работата.
    Обаче виж какво се получва, наложи се дати отоворя и разводнихме темата, наложи се да изнеса и нформация която бих нарекъл лична. За да не го правя повече не ме чети и отоваряй и проблема е решен.
    Да допълня раотя като емплои и ако остана без работа ще ми плащат 1 година ипотеката и пари отгоре тя няма да съм зле. Но все пак имам Edition 17 и Inspection and Testing QS съм на фирма. Един тест струва над 100 паунда и се прави за около 2 часа. Няма да осана без работа и средстваа спокойно.Ама сига да ти пиша и нали няма да четеш повече какво пиша и се ядосваш.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

22. БЛАГОДАРЯ martini thanked for this post
    щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Да,усещаме я така както никога откак сме в Англия.Правим каквото трябвапо въпроса а да става каквото ще.Финансово се справям,надявам се и психически да не се сринем.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Простичко казано за кризата:
    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=333912

edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

усещам я - по цените на краставиците
    лично аз не се впечатлявам от психоатаката, имам достатъчен тренинг от България.
    в какво ли биха се превърнали хората тук, ако това продължи 20 години, както е в България от 89та..?
    Sub Footage

26. БЛАГОДАРЯ CYPER, zmei4o_pk thanked for this post
    Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kumana Виж мнението
    в какво ли биха се превърнали хората тук, ако това продължи 20 години, както е в България от 89та..?
    Или 131 години, както е в БГ от 78та, според други...??!!??

Старо куче Аватара на евелина
    Град
    Lincoln
    Post Thanks / Like

Ние си имаме такьв тренинг за кризи,инфлации, психоатаки и прочее от Абсурдистан ,пардон БГ,че тва тука е си е забава,поне за сега.

mad Аватара на ppepyno
    Град
    East Sussex
    Post Thanks / Like

Усещаме я само по цената на бирата
    "I wanna rock'n roll all night, and party every day.....''
    ''KISS!!!”

чело коте книжки Аватара на karen
    Post Thanks / Like

струва ми се ,че цените на хранителните продукти здраво са закръглени ,почти всеки артикул е паунд и нещо.не правя точна сметка ,но чувствам че сметките ми за храна са двойни в сравнение с миналата година по това време.

koziak Аватара на mallorca80
    Град
    Penrith,Cumbria
    Post Thanks / Like

нещата от основна необходимост не са се променили кой знае колко откъм цени,и наистина който работи не мисля че усеща каквато и да било криза.В БГ като вдигнат тока с 30% всеки се вайка ама не го смята за криза,а тука за смешни проценти ли да се тревожим

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кризата в Гърция
    От Petko_Tomrushki във форум Други новини
    Отговори: 100
    Последно мнение: 18-06-2012, 08:22
  2. Кризата и строителството!!!
    От sasho_kocha във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 06-05-2010, 16:09
  3. Лицемери.Усещате ли ги.
    От lin-100 във форум Общ форум
    Отговори: 40