Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 7 от общо 7
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране колко дълго може да продължи температурата при бебетата

Здравейте ! Искам да се допитам до мнението на други майки понеже съм малко притеснена. Сина ми които е почти на 1 годинка има температура до 38 сутрин около 10 часа и вечер около 6 от 1 седмица.Възможно ли е да се дължи на това че му никнат зъби и някой знае ли колко време продължава.В момента е на антибиотик защо има налепи на гърлото преди това имаше диария и повръщане за около седмица и преди това пак беше настинал. Доста вируси и бактерии сме хванали. Благодаря на всеки който може да помогне със съвет.

aflame66
    Guest

По подразбиране Относно: колко дълго може да продължи температурата при бебетата

Ако е на антибиотик повече от 3-4 дни, би трябвало да не прави температура повече. Иначе трябва да се смени антибиотика, защото явно не действа. Независимо дали му растат и зъби, с антибиотик температурата трябва да се е махнала до 2-3-4 дни макс. Нека да кажат и докторите, ако се появи някой, но според мен трябва да отидеш пак на лекар, да го прегледат пак, уши, всичко,нещо скрито да няма. Ако не си доволна от доктора- иди на друг, искай второ мнения, една урина да му пуснат да се види от какво е това.
    Ако антибиотика го даваш от 1-2 дни- изчакай, не е проработил още.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: колко дълго може да продължи температурата при бебетата

Благодаря ти за съвета антибиотика му го давам от петък вечерта иначе температурата е от преди но само сутрин и вечер и като му дам calpol спада лекаря знае за това но аз вече незнам колко да им вярвам от 3 седмици ходя всяка седмица по 2 пъти вече незнам какво да правя затова реших да питам и тук

Старо куче
    Post Thanks / Like

Моята приятелка,която е заболекарка ми е казвала,че макар и не по учебник ,температура по време на никнене на зъби може да има,но според мен при вас не е от зъбите,трябва да отидете на лекар отново,на мен поне тук ми се е случвало лекар да казва глупак на друг лекар,след като видя какво ми е предписал предишния.Трябва да премахнете температурата.

безпристрастна Аватара на misticriver
    Град
    На близо...
    Post Thanks / Like

По принцип от гърло много темперетура може да се направи, но при условие,че е на антибиотици от петък, би трябвало вече да няма темперетура. Така че, или антибиотиците не деистват или не са за това, от което бебето е болно. Посъветваите се пак с лекър, няма значение колко пъти ще се наложи да отидете. Настояваите докато не открият причината за тази темперетура.
    Обърнете внимание на дробовете....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

благодаря ви за съветите още утре ще отида пак

Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Защо не отдеш в болницата вместо да е занимаваш с Джи пито си,което явно не може да оправи проблема??особено и след като даваш антибиотик и има още проблем.Не съм доктор и не разбирам,но аз бих отишла в болницата за най сигурно.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 5
    Последно мнение: 10-12-2012, 10:13
  2. Отговори: 21
    Последно мнение: 17-04-2010, 11:22
  3. Счетоводство и пазене на документи- колко дълго?
    От Zara във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-03-2009, 18:28
  4. Отговори: 4
    Последно мнение: 25-09-2006, 15:41
  5. Колко може да се стои извън Uk?
    От k_p във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 3
    Последно мнение: 11-03-2006, 08:53

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker