Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Бихте ли се възползвали от тази услуга?

Гласували
28. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, звучи страхотно!

5 17,86%
  • Да, но искам да знам повече.

8 28,57%
  • Да, бих изполвал/а редовно.

0 0%
  • Не, благодаря.

15 53,57%
Резултати от 1 до 7 от общо 7
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Thumbs up Колети до България на достъпни цени - 20 паунда за 5 кг.

Здравейте на всички! Казвам се Николета Вълчева и в момента живея в Манчестер заедно с годеника ми. Ние имаме куриерска фирма ‘’ TRAXI UK ‘’ и искаме да ви предложим услугите си. След като на мен самата ми се наложи да изпратя колет до България за рождения ден на мама и разбрах че трябва да жертвам 60 паунда за колет с тегло 5 кг., с годеника ми решихме, че можем да предложим достъпна и сигурна алтернатива за изпращане на колети до и от България.
    Ние предлагаме:
    Колет до 5 кг. с размери 47.5 x 37.5 x 20 см. – 20 паунда.
    Документи – 5 паунда
    Минимума с които можем да тръгнем за България е 50 колета. Максимума който побираме е 192 колета. При наличието на минимума колети гарантирана доставка в рамките на 4 дни. Принципа по който работим от България за Англия е същият. Връщане към Англия с пратки от вашите близки става при минимум 50 колета. Цената е същата 20 паунда за колет до 5 килограма 47.5/37.5/20 см. Кутии за колети с тези размери се намират в STAPLES с код 43383048.
    В случай , че желаете да изпратите нестандартен колет или колет по тежък от 5 кг. пратете ни размери и тегло и ние ще ви кажем колко ще струва.
    Фирмата има всички необходими застраховки за пътуване в Европа както и застраховка на пратките.
    Събиране на пратките:
    Пратките ще бъдат събирани в Ливърпул, Манчестър, Бирмингам и Лондон. В случай, че има желаещи от други градове можем да уточним как ще стане събирането на пратките от тези градове. Местата за събиране се надявам да успеем да ги уточним с вас.Ако желаете можем да събираме пратките директно от вашите домове срещу допълнителни 3 паунда. Ние можем да пътуваме всяка седмица, два пъти в месеца или един път месечно. Това зависи от честотата на пратките.
    Ако има заинтересовани от нашето предложение моля да изпратите емайл, с който да заявите намерението си за изпращане на колет , за да можем да уточним дата за събиране на пратките. За целта моля използвайте емайла [email protected].
    Предполагам, че съм пропуснала нещо, но вие можете да ми задавате въпроси по всяко време на email : [email protected] или тук във форума. Също така на телефон 00359878892729 – Николета или на 00447542915128 – отново търсете Николета.
    P.S. Ние сме готови да тръгнем по всяко време след като съберем минимума колети. За да заявите желание за изпращане на колет моля изпратете ми емайл с трите имена, адрес и телефонен номер за връзка.

Благодаря за отделеното време!

Николета Вълчева и Майкъл Смайт

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Колети до България на достъпни цени - 20 паунда за 5 кг.

поздравления за идеята ви, но трябва да разберете, че има конкуренция на доста по-приемливи цени.
    много българи правят това от години и таксите са им между 1 и 1.50 на килограм.
    в момента във форума има поне 4-5 обяви на тези цени.
    въпреки всичко, успех в начинанието.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Колети до България на достъпни цени - 20 паунда за 5 кг.

Здрасти Мадлена. Предполагам, че има куриери, които предлагат услугата по- евтино. Не съм се и надявала да открия топлата вода. Но ние вземаме пратките от адрес и ги доставяме до адрес в България. Незнам другите как правят, а и не искам да се сравнявам. Аз мисля, че това е приемлива цена. Още веднъж наблягам, че ние сме регистрирана куриерска фирма и имаме всички необходими застраховки за стоките, които пренасяме.

Благодаря за пожеланието и за мнението!

Николета

4. БЛАГОДАРЯ madlena, peter thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

има ли ограничения на какво съдържание може да има в колетите?

...... Аватара на benasi
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Нищо лично, но как точно се казва компанията, аз "TRAXI UK" не намирам в УК регистрите.

7. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от николета Виж мнението
    Здрасти Мадлена. Предполагам, че има куриери, които предлагат услугата по- евтино. Не съм се и надявала да открия топлата вода. Но ние вземаме пратките от адрес и ги доставяме до адрес в България. Незнам другите как правят, а и не искам да се сравнявам. Аз мисля, че това е приемлива цена. Още веднъж наблягам, че ние сме регистрирана куриерска фирма и имаме всички необходими застраховки за стоките, които пренасяме.

Благодаря за пожеланието и за мнението!

Николета
    Коя точно е приемливата цена?

20 лири за пратката?
    5 лири за документи????????Какви документи не става ясно, а и ако трябват такива със сигурност не струват 5 лири

или 3 лири за вземане от къщи...?

Мисля,че е далеч от наи-ниската цена на пазара....или казано с други думи цената не е competitive....мое лично мнение.....

а и какво става ако не съберете тази броика колети за дълъг период от време?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

здрасти николета! искам вазможно най бързо да изпратя колет на сестра ми в България. Ако го изпратя в следващите няколко дни, кога ще пристингне? Росица
    Последно редактирано от gomorrah : 01-06-2009 на 12:35 Причина: латиница

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Цени в България за българи от чужбина.
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 06-07-2012, 06:20
  2. Как пращате колети за България?
    От nevenavlaikova във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 08-12-2009, 00:32
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 20-09-2007, 17:43
  4. Нови цени на номерата до България??
    От gdd55 във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 7