Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Кой български вестник издаван в UK четете

Гласували
126. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • BG BEN

24 19,05%
  • Budilnik

19 15,08%
  • Нито един

68 53,97%
  • И двата четa

15 11,90%
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 70
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране BG Вестници във Великобритания

От доста време не сме си говорили за български вестници в Англия. Доста промени станаха последната година и нещо.От 3 вестника БГ Лондон, БГ БЕН и Будилник останаха 2. БГ Лондон които излизаше на 2 седмици спра да излиза нацяло преди доста месеци, дори сайта им е спрайн http://www.bglondon.co.uk/. Останаха само два Будилник и БГ БЕН. Будилник излиза всяка седмица а БГ БЕН всеки две седмици.
    Най интерсното което се случи последната година е че и двата вестника станаха безплатни, на тях има цена, но могат да се намерят на много места където се събират българи напълно безплатно. Като склада в Баркинг и Тотнам. Първо забелязах, че това започнаха да правят БГ БЕН после и Будилник ги последва. Вестник Будилник направиха добра стъпка преди доста време и пуснаха вестника си free да се сваля от сайта им във PDF формат. БГ Бен все още нямат тази опция, но чух че съвсем скоро щели и те да пуснат PDF Формат да се сваля от сайта им.
    Вие четете ли българските вестници, вярвате ли им какво намирате за интересно в тях. Аз като ходя до бг склада винаси си взимам по един вестник и отдвата. Има интерсни неща понякога, пишат и за посослството какво правят, имат съвети финансови и други. Хубаво е че ги има и че са безплатни. Интересно ми е какъв ли тираж имат, колко ли българи ги четат.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ Dr Who, misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: BG Вестници във Великобритания

Наложи се да нулирам анкетата. Оказа се че нерегистриран потребител с едно и също ИП бе гласувал за един от вестниците мад 10-пъти не е въпрос да се гласува от 1 човек а какво е мнението на потребителите в сайта ни. Вече само регистрирани потребители могат да гласуват. Резултатите искам да са истински, трябват ми за моя информация както и за някои рекламодатели.
    Последно редактирано от lordm : 03-02-2009 на 21:35

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

4. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

еми аз още си подържам абонамента за будилник.иначе като ми попадне друго,чета и него!чета много добре на български и не ме затруднява да чета всички вестници.

пп иначе идеята на анкетата е прозрачна,насе....ееееееееех,боже,боже...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

6. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    еми аз още си подържам абонамента за будилник.иначе като ми попадне друго,чета и него!чета много добре на български и не ме затруднява да чета всички вестници.

пп иначе идеята на анкетата е прозрачна,насе....ееееееееех,боже,боже...
    Целта ми е да докажа, с анкетата това което подозирам че мнозинството от потребителите на сайта не четят никой от вестниците. Преди дни имах среща с рекламодател който бе изненадан от това и си мислеше че понеже рекламира в един от вестниците тук всеки знае фирмата му, oказа се че не е вярно показа го и тема в форума ни, сега рекламодателя се нави да рекламира и при нас услугите си.Това искам да покажа иначе не ми пука за вестниците безплатни са и както казах ги взимам и четя и двата. Не искам да взимам страна и казвам четете този или онзи всеки си има свое мнение.

8. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Целта ми е да докажа, с анкетата това което подозирам че мнозинството от потребителите на сайта не четят никой от вестниците. Преди дни имах среща с рекламодател който бе изненадан от това и си мислеше че понеже рекламира в един от вестниците тук всеки знае фирмата му, oказа се че не е вярно показа го и тема в форума ни, сега рекламодателя се нави да рекламира и при нас услугите си.Това искам да покажа иначе не ми пука за вестниците безплатни са и както казах ги взимам и четя и двата. Не искам да взимам страна и казвам четете този или онзи всеки си има свое мнение.
    еми такъв ти е електората,братле...смени модераторите,коефициента на интелегентност на потребителите може да ти се покачи...с такива потребители,които не четат ми е интересно кой луд ще рекламира при теб
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

10. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

еми такъв ти е електората,братле...смени модераторите,коефициента на интелегентност на потребителите може да ти се покачи...с такива потребители,които не четат ми е интересно кой луд ще рекламира при теб
    Не ми е това мисълта, четят си хората. Не е въпрос на лудост а на това, че някои просто не оценат потенциала който има интернета.

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: BG Вестници във Великобритания

Тц, не чета, щото рядко попадам на такива, освен ако някой не домъкне в нас. Пък и не съм особено очарован от съдържанието. Претъпкано с обяви и статии за неща, които са разисквани многократно тук. Предполагам просто не попадам в таргетираната му аудитория.

С твоето титанично присъствие и да се смени цялата потребителска база изравненото IQ на потребителите пак ще си остане същото Ти си великан, монолит, панелка, опа заплеснах се. Та да се върна по същество: ако искаш нови модератори пускай референдум като Слави, пък може и да те огрее

И недей да приказваш така за рекламодателите, щото утре като спрат да дават парички този форум ще изчезне и ти ще останеш с пръст в устата или дупето
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

13. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

атанас ли си не те знам, но време е вече да разкараш 'рекламите' в полето "спонсорорани връзки". не е нормално през 2-3 мнения да виждам грозни реклами.
    кажи това на рекламодателите си.... и ако скоро това не стане, форума ще бъде затворена страница за мен за винаги....и като останете само модовете и имаш 25 посещения на ден......

Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от petvas Виж мнението
    не е нормално през 2-3 мнения да виждам грозни реклами.
    Че кой те кара Има си начини
    и като останете само модовете и имаш 25 посещения на ден......
    Тия приказки се повтарят на всеки 5-6 месеца. Поне кълнете, белким има по-голям ефект
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

16. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    inexcusably decent Аватара на borisovamilena
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: BG Вестници във Великобритания

Цитирай Първоначално написано от CYPER Виж мнението

Тия приказки се повтарят на всеки 5-6 месеца. Поне кълнете, белким има по-голям ефект
    С това отношение към голяма част от потребителите мисля че наистина малко по малко губите редовните посетители на сайта, да оставим настрани факта колко хора вече не са в УК. Признавам че аз също влизам все по-рядко, защото в голяма част от случаите когато съм поискала съвет, съм била назидавана или порицавана. На сайта отдавна според мен не му е подходящо името Бгхелп. Това е мое мнение. Казвала съм го тук и друг път, за което съм била и бан-вана.
    Няма да говоря сега тук и за грешката която направих да предоставя документи, на юнашко доверие, при което очакванията ми не се оправдаха. Сега вече съм много близо до притеснителния извод за какво ще се използват тези документи. Засега не цитирам конкретни факти, но този, когото касае това, ще си направи изводите.
    При повечето молби за помощ тук темите редовно стават обект на спорове от компетентни или не дотам модератори и потребители, принудени сме да четем поредици от безполезни диалози и епитети, с надеждата да отсеем някаква полезна информация.
    Моля, не третирайте потребителите на този сайт като натрапници, които като зададат въпрос, са назидавани че ги мързи да изчетат целия форум, за да си намерят въпроса по който е писано преди това.
    Парадоксалното е че аз следя този форум от 2005, когато все още бях в България. Сега, тук, го посещавам все по-рядко.
    Завършвам с подчертаване че това е мое мнение и мое впечатление.
    Колкото до вестниците - винаги взимаме и двата, но аз предпочитам БГБен. Повече полезни статии има. В Будилник има много реклами и много "фукня".
    Успех на всички!
    Който има желание, търси начин. Който няма - търси причина.

Град
    Post Thanks / Like

аре стига с тея реклами,бе!
    http://www.youtube.com/watch?v=4N9QEZzU9LA
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

19. БЛАГОДАРЯ Мила, pepity77, Samuil73, ullasuper, misskoleva thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

дечко, аз когато съм блокирал реклами ти си ходил прав под масата и си питал:"мамо, това ли е небето?"...
    ако не знаеш кво съм искал да кажа, питай....

21. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Моля за извинение за offtopicа, ама понеже се заговорихте за реклами...В тази реклама на BG Offices…Има ли начин да се промени изречението: ‘Мислите ли да банкруПирате?” с правилното...
    Be prepared to walk the extra mile...

23. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

дечко, аз когато съм блокирал реклами ти си ходил прав под масата и си питал:"мамо, това ли е небето?"...
    ...нема смисъл,не разбира...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

25. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Re: Относно: BG Вестници във Великобритания

Питам: Какво си искал, но не си успял да кажеш?
    Защото проблемът с рекламите, не е проблем за тези, които знаят как, а ти явно знаеш.
    Слушам внимателно.
    BGHelp Търсачка

27. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Re: Относно: Re: Относно: BG Вестници във Великобритания

Питам: Какво си искал, но не си успял да кажеш?
    Защото проблемът с рекламите, не е проблем за тези, които знаят как, а ти явно знаеш.
    Слушам внимателно.
    цър-пър, ето ти какво съм искал да кажа. понеже си още дечко, ще ти го кажа метафорично.

имаш една хубава елхичка. обаче почваш да я окрасяваш с грозни, чалгарско-цигански изгелждащи играчки. И слагаш по много играчки на всеки възможен клон и клонченце. Тук вече елхата изглежда мнооого цигански.
    обаче решаваш, че не е достатъчно и почваш да слагаш грозни играчки на всяка игличка. и тука елхата става вече невъзможна за гледане, толкова ужасна че ти се драйфа, вие ти се свят и искаш да излезеш от стаята.
    Е ти какво правиш? махаш игличките ли?!

Гледам си пробивно копеле (комплимент), и още мнението ти в един друг форум за това как да стигнеш най-лесно от русе до летище софия преди 5 години си личи.
    това че си на заплата (а може и да не си) при атанас, не ти дава право да му 'лапаш чурката' (виртуално разбира се) и да ми се правиш на олигофрен когато казвам че форума мига и светка от грозни реклами навсякъде и дразни много.

а по темата - никой вестник не чета, поради причината че са пълни с гадни реклами и ги списват селтаци. същата причина поради която ще се махна и от тук ако продължава така.

Град
    Post Thanks / Like

Разбрах, че тиража на БГ БЕН е 8000 бройки за две седмици, което се пада по 4000 бройки на седмица в ЮК.

30. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Re: Относно: Re: Относно: BG Вестници във Великобритания

цър-пър, ето ти какво съм искал да кажа. понеже си още дечко, ще ти го кажа метафорично.

имаш една хубава елхичка. обаче почваш да я окрасяваш с грозни, чалгарско-цигански изгелждащи играчки. И слагаш по много играчки на всеки възможен клон и клонченце. Тук вече елхата изглежда мнооого цигански.
    обаче решаваш, че не е достатъчно и почваш да слагаш грозни играчки на всяка игличка. и тука елхата става вече невъзможна за гледане, толкова ужасна че ти се драйфа, вие ти се свят и искаш да излезеш от стаята.
    Е ти какво правиш? махаш игличките ли?!

Гледам си пробивно копеле (комплимент), и още мнението ти в един друг форум за това как да стигнеш най-лесно от русе до летище софия преди 5 години си личи.
    това че си на заплата (а може и да не си) при атанас, не ти дава право да му 'лапаш чурката' (виртуално разбира се) и да ми се правиш на олигофрен когато казвам че форума мига и светка от грозни реклами навсякъде и дразни много.

а по темата - никой вестник не чета, поради причината че са пълни с гадни реклами и ги списват селтаци. същата причина поради която ще се махна и от тук ако продължава така.
    Батко да ти думам нещо, понеже съм в добро настроение и днес си втория отворко, който минава метър Понеже знам, че моите мнения провокират грубата ти същност ще ти дам невероятната възможност само днес, само сега, срещу невероятната сума от 0 паунда да получиш 30 дневна почивка до желана дестинация с изходна точка BGHelp. Единственото, което трябва да направиш е да използваш този твой груб тон отново + няколко бонус обиди и печелиш веднага. Ако си късметлия може да получиш и другарче за почивката, но засега то се държи що годе културно и не прекалява като теб.
    Та ти си на ход да ме репликираш отново

А и нека обясня отново за тези, които слушат и разбират: реклами трябва, щото ако няма реклами, няма и форум.
    BGHelp Търсачка

32. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Разбрах, че тиража на БГ БЕН е 8000 бройки за две седмици, което се пада по 4000 бройки на седмица в ЮК.
    Ами Будилник колко изкарват?
    BGHelp Търсачка

34. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Ами аз не чета нито един по причина,че за издателите Англия е само Лондон и останалите части от страната не съществуват.
    Как да ги чета като никои не ги продава из моито село или наоколо?

36. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Ами Будилник колко изкарват?
    Kaзаха ми че тиража им който идва в Англия е по 600 бройки на седмица. Но сигурно имат поне още толкова сваляни на вестника онлайн всяка седмица.

38. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Ами аз не чета нито един по причина,че за издателите Англия е само Лондон и останалите части от страната не съществуват.
    Как да ги чета като никои не ги продава из моито село или наоколо?
    Onlain ги има някои, ако си поръчаш доставка от българския склад ти слагат вестник БГ БЕН безплатно. Оcвен ти да станеш репортер от вашия район.

40. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Старо куче Аватара на Aira25
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Аз не чета и двата вестника от много отдавна,защото няма какво да се прочете в тях. Последния път когато си купих Будилник беше през 2004 година и си търсех квартира.В 90% обявите бяха стари и не актуални,дори ми се чудеха,че изобщо им звъня и че обявата им е още във вестника. И от тогава не съм го купувала. За Bg ben или както се казва не знам нищо.

42. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

аре стига с тея реклами,бе!
    http://www.youtube.com/watch?v=4N9QEZzU9LA
    Кептън, на глас се смях на тоя клип - откъде го изрови, бе? И много подходящ за оф-топика за рекламите в сайта също...

petvas, аз твоята аналогия с елхичката я виждам така - ако си седнал на безплатен коледен обяд и в ъгъла е турена тая елхичка, която от тези реклами не е най-естетическата гледка вече, ама ти знаеш, че си поканен на тоя безплатен, подчертавам, безплатен обяд, където можеш да се почерпиш здраво (с информация в случая), да си побъбриш с приятели, като подпийнеш, да напсуваш когото ти душа иска, че и като прекалиш с псувните и прекрачиш всякакви граници, вместо да те изхвърлят като мръсно коте завинаги, ти казват само - хайде сега навън за известно време, докато изтрезнееш и се успокоиш, после пак заповядай на софрата, тук е Коледа по цяла година - ами да ти кажа, като знам, че тая не дотам естетически издържана елхичка ми плаща всичкия тоя масраф... Ми не гледам към нея.... Както се каза - има си начини... Наслаждавам се на мохабета, безплатната почерпка и се старая да поддържам атмосферата приятна за всички около масата. Пък, ако толкоз не мога да откъсна поглед от елхичката, та чак ми се драйфа - ми излизам си. Кротко и полека, а не занимавам всички с развълнуваното състояние на стомаха си Ако ме разбираш какво искам да ти кажа.

А по темата - не чета въпросните вестници, защото не съм ги виждала наживо - тук не се доставят, както Зара каза, а онлайн веднъж попрочетох Будилник, по повод публикуван в този форум линк, но ми стана възскучно и май не съм го потърсила друг път. За другите нямам ясен спомен - може и да съм ги мярвала, но не съм се връщала към тях.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

44. БЛАГОДАРЯ lordm, zmei4o_pk, misskoleva thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Media Revolution: Stop Press?

By Graeme McAulay
    BBC Money Programme

Newspapers are facing tough times.
    The UK newspaper industry is no longer as strong as it used to be

Over the last decade, the UK's favourite dailies have lost some 2.25 million readers.
    Falling circulations mean less money through the till and newspapers' other main source of income - advertising - is also drying up. In the last 10 years, ad revenues have fallen by about 20%. In the struggle to stay

http://news.bbc.co.uk/1/hi/business/7872154.stm

46. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. В кои вестници има обяви ?
    От Manchev89 във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 6
    Последно мнение: 13-05-2012, 11:17
  2. BG Вестници във Великобритания
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-02-2009, 18:18
  3. Вестници и списания
    От Stryper във форум Общ форум
    Отговори: 2