Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: Кой български вестник издаван в UK четете

Гласували
126. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • BG BEN

24 19,05%
  • Budilnik

19 15,08%
  • Нито един

68 53,97%
  • И двата четa

15 11,90%
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 70 от общо 70
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: BG Вестници във Великобритания

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    предполагам,не си разбрал и за това че зад вестника стоят пари на ДПС,както и че бгхелп е вързан с бг бен...
    поне сега знаеш де.
    наско,харесва ти да играеш андрешко,но ония поне беше забвен и изобретателен!
    Грешно и за двете.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на georgi2
    Град
    Reading
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    предполагам,не си разбрал и за това че зад вестника стоят пари на ДПС,както и че бгхелп е вързан с бг бен...
    поне сега знаеш де.
    наско,харесва ти да играеш андрешко,но ония поне беше забвен и изобретателен!
    Ми капитане и так да е какво от това? Всеки рано или късно се връзва с големите ина4е бива изяждан от тях. Нали 4етем една и съща литература. Срамно няма. Тоя вестник и с ДПС да има общо какво от това? Знаеш ли,4е Доган иска да прави втора здравна каса в България за да разбие монопола на същата/незнам дали му разрешиха/. Най-малката заплата там ще е 1200 лв. Ти представи си,4е ба4каше в сегашната за 350 лв. като пове4ето хора там. Кое би предпо4ел? Сега да не кажеш,4е и аз съм вързан с някой. Никога не съм 4ел нито един от двата вестника и към този сайт също имам много критики,а с лордм пишехме едно време в един форум на дир.бг - българи в 4ужбина и там той си роди идеята за бгхелп,понеже нямаше нищо за нас живеещите в УК. Роди си идеята и си я доразви и този сайт си е негов. Вярно,4е не е перфектен,ама истината е,4е ако го нямаше в УК щеше да има толкова много заблудени наши сънародници,4е ти е бедна фантазията. На мен също ми е помагал много.

3. БЛАГОДАРЯ CYPER, lordm, Zara, zmei4o_pk, misskoleva thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от georgi2 Виж мнението
    ... в УК щеше да има толкова много заблудени наши сънародници,4е ти е бедна фантазията. ...
    повече от сега?...невъзможно

Град
    Reading
    Post Thanks / Like

Какво искаш да кажеш? Вярно,4е този,които го раздават някакви в този форум си позволяват разни волности и са си позволявали и към мен,ама всеки е така,пи4. Знаеш,който е бил г-н Никой едно време и сега му е дадена някаква власт бруталее,ама то е заложено в 4овешката ни същност. Ако погледнеш от тяхна страна пове4е от половината питащи в този форум са с коефициент на интелигентност 0.000 и дразнят много. Като видях ник ИМАМ ВЪПРОС и паднах от стола,ако щеш ми вярвай! Ти можеш ли да предложиш нешо по-добро?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Грешно и за двете.
    Еее Лорде,

Признай си сега. Не виждаш ли, че в сайта на бг бен съобщенията публикувани от УКексперт са цитирани от различни дати. Не са от един ден където бълвали по 20 статии на ден, както казваш. От периодични броеве са и датите когато са били публикувани в БГ БЕН ги пише срещу линка на самата статия. Недей да си кривиш душичката сега.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ми капитане и така да е какво от това? Всеки рано или късно се връзва с големите ина4е бива изяждан от тях. Нали четем една и съща литература. Срамно няма. Тоя вестник и с ДПС да има общо какво от това? Знаеш ли,4е Доган иска да прави втора здравна каса в България за да разбие монопола на същата/незнам дали му разрешиха/. Най-малката заплата там ще е 1200 лв. Ти представи си,че ба4каше в сегашната за 350 лв. като пове4ето хора там. Кое би предпочел? Сега да не кажеш,че и аз съм вързан с някой. Никога не съм чел нито един от двата вестника и към този сайт също имам много критики,а с лордм пишехме едно време в един форум на дир.бг - българи в чужбина и там той си роди идеята за бгхелп,понеже нямаше нищо за нас живеещите в УК. Роди си идеята и си я доразви и този сайт си е негов. Вярно,4е не е перфектен,ама истината е,че ако го нямаше в УК щеше да има толкова много заблудени наши сънародници,4е ти е бедна фантазията. На мен също ми е помагал много.
    Теб не можах да те разбера от коя партия си? Уж си признаваш: "Ми капитане и така да е какво от това? Всеки рано или късно се връзва с големите иначе бива изяждан от тях. Нали четем една и съща литература.", а после отричаш: "Сега да не кажеш,че и аз съм вързан с някой. Никога не съм чел нито един от двата вестника."
    Уф, уф да не говорим кой е заблудения и сега, след толкова факти...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Какво искаш да кажеш? Вярно,4е този,които го раздават някакви в този форум си позволяват разни волности и са си позволявали и към мен,ама всеки е така,пи4. Знаеш,който е бил г-н Никой едно време и сега му е дадена някаква власт бруталее,ама то е заложено в 4овешката ни същност. Ако погледнеш от тяхна страна пове4е от половината питащи в този форум са с коефициент на интелигентност 0.000 и дразнят много. Като видях ник ИМАМ ВЪПРОС и паднах от стола,ако щеш ми вярвай! Ти можеш ли да предложиш нешо по-добро?
    За волности съм съгласна, ама едно не успях да разбера: Ти ли си издателя на някой от българските вестници? Ако не си тогава що се чувстваш толкова засегнат ( и са си позволявали и към мен )?

Град
    Post Thanks / Like

Нещо наистина става с Будилник втора семица нямат нов брой.
    Последния им брой е номер 4 и излезе в края на Януари.
    Трябваше да има брой на 7 Февруари и на 14 Февруари. Няма такива обаче. Дори последния им 4-ти брой никой не го е виждал в книжно издание а само електронно. Тези дни се потвърди информацията им че са много зле и са намалили тиража си до 500-600 бройки на седмица за Англия. Главната редакторка на Будилник избяга понеже 3 месеца не е получавала заплатата си и последните им два боря са само копия на неща от нета
    Знам го от сигурни източници. Фирмата Балкан Хорн го доставя. ТЕ доставят 5-6 снопа със по 100 вестника всеки.
    Вестника се разпострянявама само на местата където пише че го разпосраняват и никъде другаде.На много от местата къето пише че може да го намерите го няма въобще, фирмите вече нямат нищо общо с Будилник. Примерно във склада в Уембли и Магазина им в Страдфорд които са отбелязани във карето по долу отдавна не шредлагат будилник. Най-големия разпостранител на Будилник са двата склада във Баркинг и Тотнъм те разпостраняват по 200-300 бройки на седмица. Абонатите на вестника са около 100. Останалите около 200 бройки се разпостраняват в див петел и в офиси на рекламодатели които получават по максимум 10-тина бройки на вестник.Българското посолство получава една Корели травел по 5 бройки.
    В приложения файл е показано всички места където може да се намери вестник Будилник, тези огадените с червено във втората колона са дублирани за да може да изглеждат че са повече местата.
    Последно редактирано от lordm : 16-02-2009 на 19:34

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Reading
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от albena20 Виж мнението
    За волности съм съгласна, ама едно не успях да разбера: Ти ли си издателя на някой от българските вестници? Ако не си тогава що се чувстваш толкова засегнат ( и са си позволявали и към мен )?
    Да съм издател на БГ вестник?!? Това по някакъв на4ин следва от изказването ми ли? Да се 4уствам засегнат? От какво? Нищо не си разбрал,ама простено ти е!

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Reading
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от albena20 Виж мнението
    Теб не можах да те разбера от коя партия си? Уж си признаваш: "Ми капитане и така да е какво от това? Всеки рано или късно се връзва с големите иначе бива изяждан от тях. Нали четем една и съща литература.", а после отричаш: "Сега да не кажеш,че и аз съм вързан с някой. Никога не съм чел нито един от двата вестника."
    Уф, уф да не говорим кой е заблудения и сега, след толкова факти...
    Страшен анализ!!! Ужас! Грешна интерпретация на всяко едно изре4ение,ама на всяко. На теб като на малоумен ли трябва да ти се обяснява? Първо писал съм го на капитана той знае за коя литература говоря. От коя партия съм бил?!? Ако искаш да ти кажа и от кои бонбони си купувам? Не съм вързан да. В смисъл не съм от обръ4ите на Доган,ама в последно време все по-4есто си мисля: "В този живот от толкова 4естност и принципност има ли смилъл или нужда?" Какво ще кажеш? Като се позамисля май по-добре ще е да седна в зам.министърски стол от квотата на ДПС отколкото да заспивам с надеждата,4е някой ден ще отговарям за 10 4овека в Ernst&Young или KPMG например. Вестникът ти не съм го 4ел не заради предубеждения,а защото първо не живея в Лондон и след това не 4ета нито вестници,нито списания,които не са специализирана литература. Когато искам нямам време,а когато имам ме болят о4ите. Литературата,която аз и капитан Планета сме 4ели се отнася за тези,заради които ветника ти загива ако искаш влез в техният форум и ги бъзикай. Справка - клуб Билденберг. Те са виновни! Повярвай ми! Какво искаш от тип4ето,дето си е направил саита? Би ли ми обяснил? Да го занулиш ли или да му закриеш сайта или какво? Този сайт ве4е е помогнал на толкова много хора при това безплатно и това само по себе си е голямо постижение.
    Последно редактирано от georgi2 : 17-02-2009 на 12:30

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

В смисъл не съм от обръ4ите на Доган,ама в последно време все по-4есто си мисля: "В този живот от толкова 4естност и принципност има ли смилъл или нужда?" Какво ще кажеш? Като се позамисля май по-добре ще е да седна в зам.министърски стол от квотата на ДПС отколкото да заспивам с надеждата,4е някой ден ще отговарям за 10 4овека в Ermst&Young или KPMG например.
    Алелуя! Евала!
    Титан!!!

14. БЛАГОДАРЯ misskoleva thanked for this post
    Град
    Reading
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Алелуя! Евала!
    Титан!!!
    Мерси,Малумняки!

16. БЛАГОДАРЯ **silvi** thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Господа вие на кого слуйите на лични интереси ли на БГ народа. Аз сажалявам че съм балгарин като ви гледан как спорите за мн. долни неща вместо да се обедените и да си помагаме и редактори и издатели и читатели и вие както някои се опитват да служат едва ли не на дявола Доданова мафия а други се надлагват не знам до кога, но какво ли се чудя пеисащо за българи мъсни,долни, предатели, кюкари, и с прекалено голямо самочуствие без никакво покритие но за сажаление само ние читателите страдаме стам и позор че сам балгарин аз сам от 13 год. тук в ЮК и от 22-23 години сам изван БГ. но наизтена за сетен пат се уверявам че каквто е народа такива са му и оправляващите .
    Последно редактирано от argos : 20-02-2009 на 14:11 Причина: правописни грешки

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ако нашите деди расайдаваха какти ти едва ли сега щеше да си жив ли жива ли не те познавам но по принципа по които расаждаваш жийдам че жсе повече са предателите в Бг и от Бг срам мее че сам българин

На почивка
    Post Thanks / Like

Нали затова ми взеха думата-защото казах,че по начина,по-който се държат тук ни обиждат нас,най-обикновените посетители на този сайт!А пък искат да имат сайт-ами как да стане ако се оттеглим ние?Какво ще им отчита брояча?

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от argos Виж мнението
    ако нашите деди расайдаваха какти ти едва ли сега щеше да си жив ли жива ли не те познавам но по принципа по които расаждаваш жийдам че жсе повече са предателите в Бг и от Бг срам мее че сам българин
    Мерси за мнението ти, ама сори, минава ми през едното и излиза от другото, човек дето е написал 3 мнения в форума, ни най малко не бих се съобразил и обърнал внимание, да не говорим че трудно се разбира какво е написано.
    Такива дето хем и сърби хем ги боли немога да ги разбера хич. Ок вярвате на неща които сте чули, после сте се убедили че е така, ами какво правите в този предателски сайт, аз примерно за сайта на Будилник имам мнение, няма да ви го споделям, но мога да ви кажа че не бих си мръднал пръстчето, буква да напиша. Когато нещо не ми харесва не го чета или гледам.

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от elicka Виж мнението
    Нали затова ми взеха думата-защото казах,че по начина,по-който се държат тук ни обиждат нас,най-обикновените посетители на този сайт!А пък искат да имат сайт-ами как да стане ако се оттеглим ние?Какво ще им отчита брояча?
    Начина на държене е реламентиран от правила, написах по нагоре, че не е културно когато някой си говори за нещо за което е сметнал че му се говори, друг да влезе в спора почне да му дава акъл и казва да не говорим за това а за футбол.
    Има форум за футбол и спорт пишете теми там колкото искате, аз обещавам, че няма да влизам там, просто защото тази тема не ме вълнува.
    Вълнуват ме теми за медии, филми, телефони компютри и други неща пиша в тях и споделям, почти винаги преди да напиша нещо мисля за това и не поднасям невярна информация. Човешко е да се греши и ако направя това се извинявам.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мога ли да те помоля да не си голословна? Кой те е обидил и в кой конкретен случай? Ако може, с линк.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

23. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Е, не е чак толкова голям проблем...и без това приказваш само врели некипели,а и като чуя Тонио ми се повдига вече..сигурна съм ,че и много други хора мислят като мен.

25. БЛАГОДАРЯ lordm, няма, krasi_sot thanked for this post
    Gone
    Град
    Not here
    Post Thanks / Like

Американската "Трибюн" фалира, а какво остава за някакви псевдо вестници.
    Има няколко фактора, довели до изчезването на бг вестниците, но не смятам да ги споделям.
    Вестник ще има един ден, но не се знае кога.

"По време на криза първо изчезва всичко безплатно!"

27. БЛАГОДАРЯ CYPER, Dr Who thanked for this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. В кои вестници има обяви ?
    От Manchev89 във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 6
    Последно мнение: 13-05-2012, 11:17
  2. BG Вестници във Великобритания
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-02-2009, 19:18
  3. Вестници и списания
    От Stryper във форум Общ форум
    Отговори: 2