Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 21 от общо 21
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-SAVE MONEY

ЗДРАВЕЙТЕ
    вашата връзка към страната на неограниченото пазаруване.

Чрез нас Вие може да поръчвате стоки от САЩ на приемливи цени, с гарантирано качество и бързи доставки до англия или която и да е страна в света. съдеистваме при покупки от всички онлайн магазини в америка и други страни

От администратора-Oбяви се пускат във подсайта ни за обяви а не във форума
    Последно редактирано от lordm : 03-02-2009 на 16:52

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-SAVE

Не е лоша идея има неща в САЩ които не може да се намерят никъде в Европа. Примерно като тези неща http://www.brita.com/us/products/fau...tion/advanced/ Купих си подобно преди 4 години от САЩ и никуде не открих после филтри, Много е удобно и лесно за употреба.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-SAVE

Имат и филтри Брита заместители за тези на wirpoll хладилници които не се продават тук и много други неща.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

penelopa
    Guest

И защо трябва да си ги поръчвам през теб , а не директно както досега през амазон и ебай?

5. БЛАГОДАРЯ BG_London thanked for this post
    carpenter Аватара на Jorkaeff
    Град
    London / Ealing
    Post Thanks / Like

Всеки полу грамотен може да си направи сам регистрация във въпросните сайтове и да си спести 15-те %.
    Най-тъмно е малко преди да разсъмне.

changing the world one gift at a time
    http://www.uk.freecycle.org/

За да управляваш фирма с над 200 жени, трябва да си не женкар, а мъжкар

7. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не е лоша идея има неща в САЩ които не може да се намерят никъде в Европа. Примерно като тези неща http://www.brita.com/us/products/fau...tion/advanced/ Купих си подобно преди 4 години от САЩ и никуде не открих после филтри, Много е удобно и лесно за употреба.
    Преди 4 години не е сега
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

9. БЛАГОДАРЯ BG_London thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

ние не доставяме стоки само от ebay or amazon ние доставяме стоки от всички онлайн магазини или обикновенни магазини от улицата от америка или където и да е другаде

penelopa
    Guest

без да звуча групо и ти си имаш твоите клиенти , но защо човек който разбира английски и си има адрес, трябва, да ползва вашите услуги-Амазон И Ебау-ти да не очакваш някой да си даде паролата?

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от penelopa Виж мнението
    И защо трябва да си ги поръчвам през теб , а не директно както досега през амазон и ебай?
    Някои сайтове не ти дават опция за изпращане в чужбина дори ебай имат листинг които не може да се вземеш ако не си от Америка.

penelopa
    Guest

Лорде не споря, сигурно е така.
    Аз си поръчвам книги така или инъче и ми е смешмо , някой да ми действа така да се каже нещата.
    А за Ебай не говоря.
    Това което си плащам досега ми е било доставено.

14. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-

Цитирай Първоначално написано от 123wakeup Виж мнението
    ние не доставяме стоки само от ebay or amazon ние доставяме стоки от всички онлайн магазини или обикновенни магазини от улицата от америка или където и да е другаде
    Значи ако си харесам нещо, което го има само в даден физически магазин с адрес вие ще отидете до там ще го закупите и след това пратите до мен?
    Тази комисионна от 15% върху коя сума се смята точно?
    BGHelp Търсачка

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Град
    Post Thanks / Like

Само да споменем, че като се купува извън ЕС има голяма вероятност нещото което сте купили, ако е на по висока стойност да ви го обложат на митницата тук в UK.

Напреднал
    Post Thanks / Like

123wakeup = lordm ???????????

моите уважения приятелю, но нещо ми звучи на лобиране....?
    принципно си прав, че не всичко може да се купи от разстояние без риск и приятелска помощ...
    15% са и малко и много зависи от поръчващия.... А що се отнася за мита...? и прескачане на закона... мисля че предлагащия не се наема да достави стоката на адрес и на крака... за 15%????!!!!

Ако лобирането е чрез BGHELP тогава приемам.... вие имате вече изградено доверие сред нас и можем да се доверим.... иначе ми прилича на поредно бързо забогатяване....Едва ли някой ще прати пари предварително и ще чака, а и този изпълнител едва ли ще затвори пари за нещо което може и да "остане" в склада....??? Просто идеята не е лоша но не я виждам реална....

В зората на демокрацията и аз съм прилагал това, макар тогава да беше още по трудно.... Имах човек зад океана разбиращ от ремонт на коли и нови потребители на америкаски коли у нас..... Тук се ремонтираха... я калник я таван и друга железария и моторни елементи... При нас оставаха капарото, поръчката зад океана и разликата от това което е взето и това което е продадено оставаше печелбата!!!??? колко ? въпрос на кола и търсене... Да не уточнявам че поръчаното в щатите се плащаше от нашия човек почти след месец... т.е. стоката вече бе реализирана.... Но имаше двойна точка на доверие 1.Този който доставя има пълно доверие в нас и поръчва 2. ние сме покрили с капаро това което се дължи за доставката... 3. реалното плащане става след като клиента получи готовата кола и тогава се реализира печалбата.... Подялбата на печалбата е само между хора които си имат пълно доверие..... иначе нещата почват да миришат...
    Това го налага реалния бизнес...!!?? Затова са измислили елекронните магазини където до определена степен "банката" гарантира двете страни на сделката.... и кръга на потребителите се разширява на база тази гаранция....

И понеже говорим за америка, кажи ми как да имам доверие....давам пример:

фотоапарат NIKON D90 + 18-105 VR

цена http://www.eholater.com/index.php 487 евро
    http://www.lomise.com/ 528 евро
    двата линка са на английска земя!!! някой да каже читави ли са???!!!!
    http://www.amazon.com 1152 долара - 900 евро ???

всички ги доставят на адрес....
    На кой да се доверя.... плащането е с карти!!!

Това е пример, вярно е че при последните са сложили и някоя екстра "безплатна" ама разликата се вижда....

Темата наистина е интересна и заслужава внимание.... лошото е че винаги има тарикати...
    lordm не го приемай лично, ползвах те в началото на равенството не като упрек!
    Макар и да не съм приемал винаги на 100% твои идеи съм те приел като лоялен член на форума с определена етика и доверие.... всички сме различни по някакъв начин...
    В личен аспект ти желая само хубави неща през тази година....!

безпристрàстен Аватара на dunava
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BG_London Виж мнението
    На кой да се доверя...
    Защо си задаваш този въпрос, един специалист би си отговорил за 2 мин.
    И двата са регистрирани преди месец, имат лоши отзиви, нереални цени.
    Ако изборите променяха нещата, политиците първи щяха да забранят изборите.

19. БЛАГОДАРЯ BG_London thanked for this post
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-SAVE MONE

BG_London, препоръчвам ти да ползваш ТОЗИ сайт за най-добрите цени на фото техника.

А относно темата - беше оставена по желание на lordm за да доизясним точно каква услуга предлага въпросния господин. Аз съм много скептичен, че ще получа ясни отговори и най-вече доверие, което е нужно при такъв тип бизнес.

Само за протокола мога да препоръчам 2 други сайта, които се занимават точно с този тип услуга и които вече се тествани от не малко на брой хора. Повече feedback търсете в Google:

http://www.fromus2eu.eu/?page=services
    http://www.oyola-luiijf.com/Salestoe...englsih001.htm
    BGHelp Търсачка

21. БЛАГОДАРЯ BG_London, lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BG_London Виж мнението
    123wakeup = lordm ???????????

моите уважения приятелю, но нещо ми звучи на лобиране....?
    принципно си прав, че не всичко може да се купи от разстояние без риск и приятелска помощ...
    15% са и малко и много зависи от поръчващия.... А що се отнася за мита...? и прескачане на закона... мисля че предлагащия не се наема да достави стоката на адрес и на крака... за 15%????!!!!

Ако лобирането е чрез BGHELP тогава приемам.... вие имате вече изградено доверие сред нас и можем да се доверим.... иначе ми прилича на поредно бързо забогатяване....Едва ли някой ще прати пари предварително и ще чака, а и този изпълнител едва ли ще затвори пари за нещо което може и да "остане" в склада....??? Просто идеята не е лоша но не я виждам реална....

В зората на демокрацията и аз съм прилагал това, макар тогава да беше още по трудно.... Имах човек зад океана разбиращ от ремонт на коли и нови потребители на америкаски коли у нас..... Тук се ремонтираха... я калник я таван и друга железария и моторни елементи... При нас оставаха капарото, поръчката зад океана и разликата от това което е взето и това което е продадено оставаше печелбата!!!??? колко ? въпрос на кола и търсене... Да не уточнявам че поръчаното в щатите се плащаше от нашия човек почти след месец... т.е. стоката вече бе реализирана.... Но имаше двойна точка на доверие 1.Този който доставя има пълно доверие в нас и поръчва 2. ние сме покрили с капаро това което се дължи за доставката... 3. реалното плащане става след като клиента получи готовата кола и тогава се реализира печалбата.... Подялбата на печалбата е само между хора които си имат пълно доверие..... иначе нещата почват да миришат...
    Това го налага реалния бизнес...!!?? Затова са измислили елекронните магазини където до определена степен "банката" гарантира двете страни на сделката.... и кръга на потребителите се разширява на база тази гаранция....

И понеже говорим за америка, кажи ми как да имам доверие....давам пример:

фотоапарат NIKON D90 + 18-105 VR

цена http://www.eholater.com/index.php 487 евро
    http://www.lomise.com/ 528 евро
    двата линка са на английска земя!!! някой да каже читави ли са???!!!!
    http://www.amazon.com 1152 долара - 900 евро ???

всички ги доставят на адрес....
    На кой да се доверя.... плащането е с карти!!!

Това е пример, вярно е че при последните са сложили и някоя екстра "безплатна" ама разликата се вижда....

Темата наистина е интересна и заслужава внимание.... лошото е че винаги има тарикати...
    lordm не го приемай лично, ползвах те в началото на равенството не като упрек!
    Макар и да не съм приемал винаги на 100% твои идеи съм те приел като лоялен член на форума с определена етика и доверие.... всички сме различни по някакъв начин...
    В личен аспект ти желая само хубави неща през тази година....!
    Прав си, не лобирам просто мо хареса, че съществува такув вид сулуга, два пъти ми се е налагало да искам помощ от хора в Америка понеже не може да си купя нещата директно.
    Наруших правилата и оставих тази обява тук, извинявам се, сега ще се поправя, ще махна телефона от нея, потребителя може да си пуска подобен род съобщения там където са обявите,

23. БЛАГОДАРЯ BG_London thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: Внос на стоки от Америка по поръчка. ebay , амазон-пазарувай от америка-SAVE

пример : ако стоката струва 100 долара ние взимаме 15 % = 115 долара + доставката до uk или която и да е страна в света .

Напреднал Аватара на Ivan
    Post Thanks / Like

Здравей. Интересувам се от закупуването на ето това: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MAZDA...Q5fCarQ5fParts

Колко ще ме таксуваш за доставката му до London, UK?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами първо триабва да го спе4елиш . ние взимаме 15 % отгоре от the final price. please email me at [email protected]

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Може ли някой да ми кажи как да се свържа с 123 wakeup

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,

Често поръчвам стоки от американски сайтове и забелязвам, че много от тях предлагат услугите си само на граждани на САЩ или пък таксите за използване на чуждестранни карти са прекалено високи.

За да преодолея това неудобство, регистрирах виртуален адрес в www.viaddress.com.

Регистрацията, както и част от услугите са безплатни, а таксите за съхранение и изпращане на покупките са значително по-ниски от останалите сайтове, предлагащи подобни услуги.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Латинска Америка
    От penelopa във форум Holiday Destinations ревюта и полезно инфо
    Отговори: 81
    Последно мнение: 09-02-2013, 07:10
  2. Латинска Америка
    От penelopa във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 79
    Последно мнение: 08-08-2011, 10:22
  3. От Америка....с любов
    От elicka във форум Интересни статии
    Отговори: 1
    Последно мнение: 22-03-2011, 19:29
  4. Америка като Америка - от форума на Иде Ли!
    От edin balgarin във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-04-2005, 11:12

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker