Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мед.сестра от средно-специално към бакалавър

Здравейте,майка ми работи извън България.Има завършено средно-специално образование със специалност медицинска сестра.Някой знае ли как може да получи необхадимата за работа бакалавърска степен?
    Прочетох правилата за писане във форума,но все пак ако съм допуснал грешка моля да ме извините.Предварително ви благодаря

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Мед.сестра от средно-специално към бакалавър

В този форум си общуват живеещи и работещи във Великобритания. Не е ясно от поста ти, къде точно работи майка ти, но тук може да намериш информация само за Великобритания. По-добре е да уточниш къде е, а ако е на Острова - най-добре използвай тази търсачка, има достатъчно изписано вече по въпроса.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Приравняване към бакалавърска степен може да сте САМО в България. Това включва 3 семестъра ,които се заплащат.Има и дипломна работа в края на третия семестър.
    Трябва да се обърнете към медицинсклите колежи в големите градове в България.В Англия това е невъзможно.
    Аз си приравних дипломата преди две години,но трябваше да си ходя до България за очните.Проблеми не правят кой ходи и кой не ходи на лекции.Само трябва да си преставите работата в края на всеки семестър.
    От позната знам, че приравняването вече не се прави.Най-добре попитайте в медицинските колежи.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Предполагам закакво са спрели приравняването, защото вси4ки сестри ще се втурнат да го правят и Бг ще загуби кадри,Whatever

Напреднал Аватара на danny s
    Град
    Uxbridge
    Post Thanks / Like

[QUOTE=esenno;225390]Приравняване към бакалавърска степен може да сте САМО в България. Това включва 3 семестъра ,които се заплащат.Има и дипломна работа в края на третия семестър.
    Трябва да се обърнете към медицинсклите колежи в големите градове в България.В Англия това е невъзможно.
    Аз си приравних дипломата преди две години,но трябваше да си ходя до България за очните.Проблеми не правят кой ходи и кой не ходи на лекции.Само трябва да си преставите работата в края на всеки семестър.
    От позната знам, че приравняването вече не се прави.Най-добре попитайте в медицинските колежи.[/QUOTE
    Последно редактирано от danny s : 11-12-2010 на 18:56
    Too Blessed To Be Stressed!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. специално за всички жени във форума
    От mishkata във форум С мама на кафе
    Отговори: 50
    Последно мнение: 01-07-2006, 09:26
  2. Специално за Лазар
    От Mudkip във форум Общ форум
    Отговори: 11
    Последно мнение: 17-06-2006, 20:30
  3. Поздрав Специално ЗА...
    От 3dimensional_ME във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 51