Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Продуктите на LRworld

Здравейте на всички! Аз съм сътрудник на LR Health & Beauty Systems, а също така и бъдещо мамче и реших да ви направя едно специално предложение. Разгледайте каталога и изберете страхотни продукти за вас и вашите близки. Направих страничка за он-лайн поръчки, както и страница за мнения на клиенти. Стимулира ме това, че получих на имейла страхотно писмо и то точно за бебешката серия. Може и вие да оставите коментарче, ако сте ползвали нещо.

На мен лично все още не ми се налага да я ползвам, но като дойде време ще я ползвам. И като прочетох из другите мамини и бебешки форуми колко са доволни тези, които са я ползвали, реших да направя и специална промоция намаление на бебешките продукти.

А за мамите и бебовците тук, ще има специална 10% отстъпка за всички продукти!!!

А и идват още празници ...

Ето линкче да разгледате сайта и каталога http://lrworld-bg.com/.

Напреднал Аватара на monkey
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Продуктите на LRworld

Не пише дали можеш да си направиш поръ4ка от 4ужбина.Това което видях в саита е за доставки в BG.

3. БЛАГОДАРЯ Darlin` thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Продуктите на LRworld

Здравей, благодаря за проявения интерес!
    Може да направиш поръчка и от чужбина, но ще трябва да ти пратя продуктите по куриер, което незнам колко ще струва. Но мога да проверя, ако желаеш.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 27-09-2013, 08:34

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker