Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 208 от 208 ПървиПърви ... 108158198206207208
Резултати от 5 176 до 5 179 от общо 5179

Тема: Вицoве

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Вицoве

Вълкът срещнал заяка.
    - Как е, заяк?
    - Ами добре Вълчо, виж какво хубаво време навън, малко на разходка! А ти накъде?
    - Аз на работа.
    - Аз съм в отпуска, макар, че работата много ми липсва...

Така от дума на дума и заяка изял два шамара.

(типично български виц)

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Абе името на хотел Маринела, където полицията конфискува 10 милиона евро на фамилията Арабаджиеви, да няма нещо общо с адвокат Марин Марковски- Марин, ела
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мъжка компания пие в ресторант, а на съседната маса сяда невероятно красива жена. Единият от мъжете се обажда:
    - Цяла седмица бих гладувал, само и само да си легн@ с тая!
    А мацката:
    - Хайде, ще стоиш у нас една седмица, няма да ядеш, а после ще преспим!
    Той се съгласил... минала една седмица. Отива тя при него, облечена подобаващо, т.е. съблечена, самата мечта. Той я прегръща, докосва гърдите й и казва:
    - Колко са мекичкиииииии! ... Като хле-е-ебец.

Хипнотизатор прави сеанс с много публика:
    - Dance!
    И всички започнали да танцуват.
    - Cry!
    И всички ревнали.
    Спънал се и изпсувал.
    - F*ck!
    И станало страшно...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! deijei, lordm liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

В една лятна вечер френски турист решил да се изпикае в тясна лондонска уличка. Тъкмо се разкопчал и някакъв полицай изникнал на секундата.
    -Господине, тук е забранено да се пикае на улицата! Спрете, или ще Ви глобя!-строго казал блюстителят на реда.
    -Моля Ви, полицай! Аз съм парижанин и не можах да намеря къде да се облекча -заоправдавал се французинът.
    -Имайте минута търпение! Ще Ви покажа.
    Туристът покорно тръгнал след бобито. След стотина метра кривнали в малък безистен и се оказали в двор с китна градинка.
    -Ето- посочил полицаят- тук на тази стена може да го направите - и дискретно се обърнал.
    Човекът се излял обилно и вече успокоен, се обърнал към полицая:
    -Мерси! Това се казва английско гостоприемство!
    -Не, сър. Това се казва Френско посолство!..

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
Страница 208 от 208 ПървиПърви ... 108158198206207208

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker