Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 212 от 212 ПървиПърви ... 112162202210211212
Резултати от 5 276 до 5 296 от общо 5296

Тема: Вицoве

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Вицoве

–Мажо, ти помниш ли на „Основен инстинкт“ кога Шерон Стоун ги прекрсти нозете?

– Ииих, тоа не се заборава.

– Тоа памтиш, а леб да купиш не?!

2. ХАРЕСВАМ! Мила, steve liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Един дядо нещо му се притаковало една сутрин след многогодишна пауза и се възкачил на бабата. Пъшкал се потил, ама нищо не се получавало...
    Дядото ядосан:
    - Путин е виновен! При Сталин такива проблеми нямаше !

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Наръчник на младият татко.

За да разчитате да получите секс от жена си трябва да са изпълнени следните условия:

1. Не трябва да сте ядосвали жена си поне 3 дена
    2. Трябва жена ви да не е уморена
    3. Трябва да направите нещо приятно за нея
    4. Времето навън трябва да е стабилно
    5. Децата ви не трябва да са я ядосвали поне един ден
    6. Майка й не трябва да й е звъняла или писала поне 2 дни
    7. Трябва да не е пълнолуние или новолуние
    8. Трябва по всякакъв начин да показвате своята полезност, но без да ядосате жена си

6. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Путин спи и сънува Сталин.

- Казвай, мога ли да ти помогна с нещо? - бащински му говори Йосиф Висарионович.

- Посъветвайте ме, как да оправя държавата?

- Разстреляй цялото правителство и боядисай кремълската стена в синьо!

- Е, защо пък точно в синьо?

- Знаех си аз, че по първия съвет няма да имаш възражения...

8. Dislikes Motovilkov disliked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Учителю Чанг защо всички китайци са еднакви!?

-Аз не съм учителя Чанг

10. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Вицoве

Интервю с Пеле:
    - Как мислите, вашият отбор от 1970 година би ли победил сегашния национален отбор на България?
    - Разбира се.
    - А с какъв резултат?
    - 1:0.
    - Не е ли малко?
    - Е, все пак сме на по 75 години...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

14. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

черният хумор е като краката ..не всеки ги има

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

.......Здравейте!
    След като гледах сериала "Чернобил", се оказа че мога да преброя 8 неточности на пръстите на едната си ръка

17. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Елегантно облечен мъж влязъл в разкошен манхатънски бар и седнал. Барманът се приближил към него и го попитал:
    - Какво ще пиете, господине?
    - Нищо, благодаря - отвърнал мъжът. - Веднъж опитах алкохол и не ми хареса. Оттогава не съм близвал нито капка.
    Барманът се озадачил, но тъй като бил дружелюбен човек, извадил кутия цигари от джоба си, отворил капака и му предложил. Мъжът обаче отказал:
    - Веднъж опитах да пуша, не ми хареса и оттогава никога не съм повтарял. Вижте, всъщност изобщо нямаше да съм тук, но имам среща със сина си.
    На което барманът отвърнал:
    - Единственото ви дете, предполагам?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	ITElG.jpg
Разглеждания:	63
Размер:	55,0 КБ
ID:	8881

Деаигърчулята

Пичове, Гърция не е за вас! Е.ават се с елита на обществото, деаигърчулята! С цвета на нацията ни! Не разбират от намеци. Не оценяват жалоните на благополучие. Не вият гръб като пъстърви за десет кинта. Тея са тотално скъсали с цивилизацията. Правят се на горди, деаигърчулята.

Искаш да си паркираш колата пред кръчмата и не ти дават. Не дават, бе! Имало било паркинги…представяш ли си? Деаигърчулята!

Не можеш да паркираш на плажа. За кво му плащаш лизинга на това 4х4? Ако държиш на своето свещено право като собственик на джип, викат полиция.

След 11 часа се пази тишина!? Съвсем сериозно. Не можеш един път да изпееш "градилилиякилия“ с все сила у центъра, докато джапаш у шадравана. Все едно не си на море, а на възпитателен лагер!

Не можеш да си меткаш фасовете по плажа. Чашки, обелки – нищо… Трябва да събереш кочината след себе си? Е, ти да не си чистачка, е.аси? Това, ако не е нарушаване на човешките ти права, то кво? Някой знае ли дали можеш да съдиш деаигърчулята в Страсбург?

На плажа ку..ите по ци.и от силикон и с водоустойчив тежък грим се гледат с лошо око. Все едно е нещо срамно?

Имало специални места за джетове. Некви забутани коридори навътре в морето. Е за кво ти е скапаният джет, ако не го изрежеш до главите на простолюдието? За кво трябва да го влачиш чак дотук, ако не могат да видят как някаква прелестна селянка е сключила маникюрестите си ръце през благополучното ти шкембе, докато ръмжиш като ихтиозавър през главите на хората?

Всяка доказана БГ вип дама след преминаване на южната ни граница се преобразява на нелепа селянка с прекален грим и нелепи претенции. Това е обидно!

Ако си готвил нещо с каймъ в "черешката“ от този сезон, никой не те спира за автограф. Тея телевизия не гледат ли? Деаигърчулята!

За кво си си купил бански за двеста лева, ако не ти отстъпват резервираните маси в таверните? Тези не разбират ли кой е с кинтите?

По-скъпите коли не са с предимство на кръстовищата. Същото важи за тези с еднакви номера. Това е отвратително неспазвне на закона за движение по пътищата.

Ако псуваш полицай, защото караш пиян, ще те арестуват. Представяте ли си какво падение на морала и закона?

Слушането на чалга на отворени прозорци не предизвиква възхищение и покорство. Въобще, слушането на чалга се възприема като лош вкус! Ше откача! Аз на почивка ли съм дошъл, или на опера?

Ако номерът на колата ти е с еднакви номера, това не буди респект. Ако щете вярвайте, ама е истина!

Ако караш по шкембе и синджир със златен кръст, подлежиш на глоба. Дори и ако златният кръст е над сто грама. Баси християните?!

Затова, пичове, нека си останем на родното море. Там ситуацията е бетон. Ще получите уважение и респект. Урегулирано е и с ясни правила. А и законът и редът седят зад теб, а не зад всеки сульо. Освен това можеш да си паркираш не джипа, а ако щеш и булдозера където си поискаш. Кеф? А?"

Емил Йотовски, "Офнюз".

21. ХАРЕСВАМ! deijei, Motovilkov liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

"Търкам с пясък една тава на мивката в двора и тъй съм я лъснала, че видех като в огледало за задно виждане моя съпруг златен Митко, с гуменки в ръце, как се измъква по бял чорап навънка. Викам си, да му играя ли една тава в тиквата или да го оставя да се измъкне и да тръгна като сянка след него... Ударих го с тавата, тъй реших. Падна по гръб, врътна бялото на окото и се кротна.

Аз измих още пет шес тави, три тигана изтърках, 50 буркана стъклени преплакнах и седнах под асмата малко да почина. Гледам го тоз лежи в несвяст, па от лявата му страна се търкалят тебеширите на кака Минка на внучката. Станах, взех единия тебешир, та го очертах Митето, както съм гледала в От Местопрестъплението. Вземах апарата, нащракАх малко снимки, една пинцета зех и найлонови торбички, наскубах му коса и някой друг сопол и ги разпределих чинно с етикети за ДНК проби. Мале, как съм се залисала, чак нокът му изтръгнАх за следствието, па тоя от болка ли що ли взе, че се събуди. Стана, залитна и като виде тебеширената фигура пак паднА. Взе да се опипва, търси рана май. Аз му викам: Мите, Хорейшио беше тука, прострелян си в далака, не ти дават много живот... Не е там далака бе пиле, то не мое сичко да ти е между краката... Както и да е.

Казах му да ляга в очертанието и да не мърда, че екипа скоро пристига, ще го карат в моргата при патолога. Лежи. Нека лежи, че имам два тона сливи да закарам с комбито за ракия и дорде наготвя после, дорде се изкъпя, епилация тъй онуй, тоз да кротува. Бе ще му кажа после, че са сбъркали в лабораторията. Ай, отивам, че да не мръкне."

БраТчеда от ФБ

23. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Говорят си двама приятели:
    - Можеш ли да ми обясниш какво е това политика?
    - Ще се опитам. Ти на комар оная работа виждал ли си?
    - Не.
    - Така, политиката е още по-тънка работа...

25. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Имало големи и красиви къщи на една спретната английска улица. Двете къши били еднакви, но в едната живял успешен адвокат а в другата се заселело смейство от 20 ирландски цигани.
    Един ден циганинът срещнал адвоката и му казал:
    - Все пак моята къща струва повече от твоята!
    - Как пък не! Защо? - се удивил адвокатът.
    - Защото моите съседи са семейството на известен адвокат а твоите група цигани!

27. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, steve, Мила liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

В аптеката:
    - Ако обичате, един диазепам!
    - А рецепта имате ли?
    - Аз, ако имах рецептата, сам щях да си го направя, нямаше да се разкарвам чак до тук...

29. ХАРЕСВАМ! steve, Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

31. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Имам едно въпросче.... За догодина данъчната декларация в НАП ли да я подавам, или директно да я качвам в "Замунда"?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

33. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Студент и студентка учили заедно в квартирата на момичето. Станало късно и момчето помолило да пренощува при нея. Студентката отговорила:
    - Ааа, знам ви вас, мъжете - само за едно си мислите!
    - Не се притеснявай - ще опъна един конец по средата на леглото, за да го разделя на две и всеки ще си спи в неговата половина!
    Тя се съгласила. Наспали се хубаво и на сутринта тръгнали към университета. Но навън духал вятър и отнесъл шапката на момичето зад една ограда. То се натъжило, а момчето се засмяло:
    - Спокойно, ей сега ще прескоча оградата и ще ти я върна!
    А момичето:
    – Да бе - ти снощи един конец не можа да прескочиш…

35. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Това ,че спя с баща ти не ти дава право да ме наричаш МАМО....а как да те наричам тогава чуди се детето.....- Ами наричай ме като всички Чичо Гошо

37. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

забавни вицове, посветени на бирата:

"Бирата е най-великото изобретение на човека. И колелото е готино, но не си върви с пържени картофки."

"Трябва да си знаеш мярката, когато пиеш бира, иначе може да изпиеш по-малко."

"Навън е такава жега, че като отворих хладилника и видях, че едната бира е изпила другата..."

"В бара:
    - Искам една бира!
    - Ама господине, едва 9 сутринта е...
    - Добре, дайте и едни пържени яйца."

"Стана ли вече ракия без 15 или все още бира и 45?"

"В бара влизат четирима мъже:
    - Какво ще поръчате?
    - За мен едно лате макиато.
    - За мен една малинова лимонада.
    - За мен ябълково смути.
    - За мен една бира и трима нови приятели..."

"В кръчмата. Клиент към сервитьорката:
    - Ракията ви хубава ли е?
    - Даа! Колкото мен!
    - А, тогава донесете ми една бира..."

"Дебел мъж се качва в автобуса и започва на висок глас да говори:
    - Път на чичкото с аквариума, път на чичкото с аквариума!
    Едно дете му отстъпило мястото си, но след това въпросително го погледнало и попитало:
    - А къде ви е аквариума? Нищо не виждам!
    Мъжът се погалил доволно по корема и весело отговорил:
    - 300 грама цаца и 10 бири! Ей ги на!"

"Защо мъжете обичат жени с дълги крака? Защото им създават усещането, че много бързо ще прибягат да донесат две бири от хладилника."

"- Ех, колко ми се е приял сладолед!
    - Господине, какво ще поръчате?
    - Три бири, моля!"

"Как се казва сервитьор в бирария? Халбинос."

"- Тате, мисля, че обичаш бирата твърде много...
    - Това въобще не е вярно, Любобире!"

"Какво велико изобретение е термосът! Всички си мислят, че пиеш топъл чай, а ти си си налял студена бира."

"Мъж се оплаква:
    - Днес, да ви кажа, бях много зле. Гърдите ме болят, главата ме върти... мислех си, че умирам. Само жената успя да ме спаси!
    - Как? Викна ти линейка ли?
    - Не, каза, че отива за бира."

"- Защо имаш толкова голям корем, от бира ли?
    - Не, за бира..."

"Най-сигурният начин да избегнете грозните петна от кафе е да пиете вместо това бира."

"Ани всяка сутрин носи на мъжа си кафе в леглото, защото закъснее ли, той започва с бира."

"В хладилника на всеки ерген има всички необходими продукти, за да се сготвят пържени яйца с бира."

"За да получи внимание от мъж, жената е готова на всичко. Дори да отиде за бира."

"- Скъпи, искам да ти се извиня, задето те обидих! Бутилка вино ще помогне ли?!
    - Каса бира!
    - Ауу, колко ранима била душата ти..."

"Започнах да се усещам, че всеки ден ходя до магазина за бира. Притеснявам се, че съм се пристрастил към шопинга..."
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

39. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, steve liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Вицoве

Група мотористи карат към поредния събор, когато виждат младо момиче, което се готви да скочи от мост. Водачът Джордж, едър мъжага на 53, слиза от мотора, минава край групата зяпачи и полицая, който се опитва да убеди момичето да не скача и казва: - Ей, кво правиш тук на парапета?
    Обляна в сълзи, тя казва: - Смятам да се самоубивам. За да не изглежда чувствителен, но и да не пропусне възможността да стане герой, той я пита: - Сладурче, защо преди да скочиш, не дадеш на стария Джордж най-хубавата си последна целувка?
    Следва дълга, дълбока, спираща дъха целувка. След като задъхани приключват, Джордж получава поздравления от приятелите си, зяпачите и даже от полицая. След това той казва: - Това беше най-хубавата целувка, която съм получавал, а ти се каниш да похабиш такъв талант. Защо трябва да се самоубиваш?
    - Родителите ми не ми дават да се обличам като момиче.
    От тук нататък не е ясно дали тя е скочила от моста или е била бутната...

"Влязох в тоалетната на Макдоналдс. На вратата списък с фамилии. Свърших си работата, написах часа, фамилията си, подписах се. Уважавам реда."

41. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk liked this post
Страница 212 от 212 ПървиПърви ... 112162202210211212

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker