Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 202 от 208 ПървиПърви ... 102152192200201202203204 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 026 до 5 050 от общо 5181

Тема: Вицoве

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Вицoве

Една жена родила рижаво бебе. Извикала дежурния в родилното отделение лекар и го помолила:
    – Докторе, помагай, детето не е от мъжа ми! Рижави няма нито в моя, нито в неговия род...
    – Спокойно! – рекъл докторът. - Ще оправим положението!
    И отишъл при съпруга.
    – Честито, имаш син! Но трябва да те питам нещо - колко често спиш с жена си?
    – Ами, докторе, аз много работя, прибирам се късно, уморявам се много и да Ви кажа много рядко се случва, има-няма веднъж на два-три месеца.
    – Браво, бе, веднъж на два-три месеца! Я ела сега да видиш какво си направил с тоя ръждясал х*й…
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

2. ХАРЕСВАМ! Stanley9, steve liked this post
    Dislikes one in a million disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Украинец, Нигериец и Руснак в родилното, чакат жените им да родят. Излиза акушерката:
    - Извинявам се много, ама объркахме малко имената на децата и кое дете на кой е.. елате ако можете сами да си ги разпознаете.
    Влиза украинеца грабва черното бебе и започва да тича към изхода. Всички му викат:
    - Еййй, погледни бе, ти взе чернокожото детенце!!!
    А украинеца се обръща и им крещи:
    - Няма значение, важното е да не е москал*!

* москал = обидно обръщение към руснаците

4. ХАРЕСВАМ! Мила, Stanley9 liked this post
    Нов потребител
    Град
    Melton Mowbray
    Post Thanks / Like

6. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt, Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Студент се прибира вкъщи за ваканцията.
    Отваря хладилника - отвътре го гледа огромен постер на гола мадама от Плейбой.
    Ошашавен пита майка си - що за чудо е това?
    - Ами синко, сложих я вътре нарочно... като ми се прияде и като отворя хладилника и като я видя се сещам, че искам такава фигура и затварям без да ям...
    - Е? И има ли полза?
    - Амиии, да... аз отслабнах с 5 кг, ама баща ти надебеля с 10!
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. ХАРЕСВАМ! deijei, Stanley9, IvelinaVB liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Бременна ЖЕНА на видеозон , лекарката казва :
    - Честито, ще имате две момчета
    - Наистина ли ? Благодаря ви , България ше има още двама силни мъже...
    Чува се звук от щракване на белезници и глас :
    - Госпожо , арестувана сте за нарушаване на истамбулската конвенция, заради отнемане правото на самоопределяне ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

10. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Решил АЛФ да готви и решил че е достатъчно да сложи само чили....измил си ръцете before go to wee ,измил си ръцете after go to wee, но пак било странно very very hot chilli ....и попитал Willy .....How is chilli Weelly!!!!

12. ХАРЕСВАМ! IvelinaVB liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	da ti go pokaja li.jpg
Разглеждания:	119
Размер:	16,5 КБ
ID:	8543
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Имало поредица за Нора /Кольовата/, това било от Нора....
    Сватбата

Нора съм. С моя Кольо ще ходим на сватба. Притеснена съм от изцепките му и въпреки че не мога да ги обхвана всички, му давам задължителен списък със забрани:
    - Не се напивай като глиган.
    - Не целувай булката с език – няма такъв обичай.
    - Не танцувай казачок с бабата на свекъра.
    - Не яж нищо, което не е храна – салфетки, свещи, цветя, акордеон, шапката на попа, ръкава на кумата...
    - Не викай като ненормален: „Ебаньееее-е-е-ееее Миайловграааааад... ваща макя збръканаааааааа...”
    - Недей да биеш музикантите от оркестъра – те наистина не знаят песента „Ейнджъл ъф дет”.
    - Не играй кючек с попа – после ще съжаляваш.
    - Не си пълни джобовете с руска салата – и вкъщи си имаме.
    - Не се събличай гол до кръста – редица видове мечки имат по-малко козина от теб.
    - Не говори на диалект – хората не са длъжни да знаят езика на твоето село.
    - Не слагай запалена пиратка в джоба на младоженеца... също и в чашата му.
    - Не разказвай на всеослушание какви венерически болести си добил в гимназията.
    - Недей да пускаш сигнална ракета... сред сватбарите... в асансьора.
    - Не разказвай колко способна е булката в леглото – и без това всички знаят, че си я оправил в миналото.
    - Няма хоро, което се играе с пържоли на раменете.
    - Не пуши цигари с хорските деца в тоалетната – не си в пети клас. Не пуши марихуана с младежите – не си в седми клас.
    - Не танцувай като маймуна на дансинга с приятелите си идиоти.

Идва денят на сватбата. Изнервена съм. Кольо е по комшиите за дрехи . Връща се. Аз се донагласям в спалнята. Сега ще отида при него, за да му покрещя. С бойно настроение влизам в хола. Господи... не може да бъде... Оглеждам се да не съм объркала апартамента. Моят Кольо не изглежда като себе си – сако, синя риза върху бяла фланелка, дънки, обувки(?!), приветливо изражение. Брадата му е подредена и не прилича на ударена от ток лястовичка. Косата сресана на една страна, целият лъха на свежест. Изглежда като английски джентълмен, завърнал се от изследователска мисия в Египет. Гледа ме с някаква могъща аристократичност. Няма да му викам... ще го заведа оттатък и ще му изневеря със самия него...

В колата сме (краката ми още треперят). Изтървахме подписването и пътуваме към ресторанта. Настаняваме се на отредените ни места. Празненството тече вяло, а любимият се държи културно – разговаря с околните за поезия, здравеопазване, за архитектурата на спирките от градския транспорт... Някои от приятелите му идват и го провокират за глупости, но той е железен. На масата ни пристигат младоженецът и булката. Женихът казва: „Братле, какво ти има, останалите говорят, че си станал чехъл?” Прясната му жена добавя: „Кольо, точно нашата сватба ли реши да провалиш, мерзавец?!” Сърдити се връщат на местата си.

Имам власт – той е послушен. Но знам, че това му поведение е измамно – той не е щастлив така... нито пък аз. По-добре да го развържа. Казвам му го. ”Сигурна ли си?” „Да, прави каквото ти е на сърце. Обичам те!” „И аз те обичам, красиво влечуго!” Изпива си ракията на екс, сипва втора и се провиква: „Ебаньееееееее Миайловграааад... ваща макя шашувааааа...”

Човешките маси настръхват и скачат като психично болни на воденото от него хоро (и аз съм там). После скришом залива част от дансинга с олио за първия танц на младоженците. Подло ги тика към олятото място. Започват на „Нотинг елс метърс.” Естествено още в началото се хързулват – булката прави разчекнато салто във въздуха (краката ѝ сочат във всички страни на време-пространството, само не и надолу), а младоженецът, в стремежа си да я улови някак, засажда главата ѝ в циментовия под, падайки с гръм върху нея. Роднините са силно сащисани, а приятелите се валят по земята от смях като компоти.

Младоженецът е изгубил предните два зъба, а жена му до края на живота си ще ражда обърната по корем. Лежат прегърнати на земята, но така силно се смеят, че тревогата в околните се изпарява. Кольо и другарите му шашкъни продължават с идиотщините – танци, туист, замеряне с торта, надпиване, надиграване... Шоуто е впечатляващо – залата кънти от веселба. Сетне моят прави редовния си номер – води ме при непознатите гости, представя ме за сестра си и пита невинните хора дали одобряват това, че се сношаваме. Повечето сватбари са скандализирани, а от попа получаваме отлъчване от църквата.

Когато сядаме да починем на масата, различни по възраст господа идват да ме спасят от „кръвосмешението”, предлагайки ми рамото и дома си. Не съм горделива, но е някак вълнуващо да съм обект на мъжкото рицарство. После ходихме на дискотека, но от там няма да разказвам, защото не помня точно кое как беше. Прибираме се сутринта с „Дринк енд драйв”. Моичкият през цялото време е бил с натъпкани джобове с пържоли и салати. Сега ги подарява на котката Ивелина. Измивам му ръцете, приглаждам брадата и прическата, намествам разкъсаната в петна риза – искам за последен път английския пътешественик в себе си...

15. БЛАГОДАРЯ Stanley9 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Загубил се ловец далеч на север. Вървял, вървял и срещнал чукчи с шейна.
    "Чукчи, близо ли е селото?"
    "Да" - отговорил чукчи.
    "Ще ме вземеш ли с теб в шейната?" - попитал ловецът.
    "Качвай се" - казал чукчи.
    Пътували така часове наред. Ловецът пак попитал:
    "Чукчи, близо ли е селото?"
    "Вече не"- отвърнал чукчи...

17. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk, geleto, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В аптеката:
    –Дайте ми Виагра от 50 мг,да зарадвам жената за св.Валентин!
    –Съжалявам,но в момента нямаме от 50мг.Ще ви дам една от 100мг и ще я сцепите на две.
    –Кого?Жена ми ли?
    –Неее,таблетката....
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

19. ХАРЕСВАМ! Мила, geleto, lordm, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Жена пита мъжа си:
    - Ти виждал ли си един долар, толкова смачкан, че нищо да не е останало от него?
    - Не.
    Тогава жената смачква един долар и го показва.
    - А, виждал ли си сто долара, толкова смачкани, че нищо да не е останало от тях?
    - Не.
    Жената смачква и банкнота от сто долара.
    - Виждал ли си десет хиляди долара, толкова смачкани, че нищо не е останало от тях?
    - Не.
    - Отиди в гаража да видиш!

21. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Момиче поканило гаджето си на вечеря в дома на родителите си.
    Перспективата била ужасяваща, но тя му обещала, че после ще излезе с него и ще му се отдаде.
    За да се приготви, момчето, което също било девствено, отишло в аптеката да си купи презервативи.
    Аптекарят бил много услужлив и му обяснил всичко за секса
    Накрая попитал момчето дали иска опаковка с три или шест презерватива.
    – Мисля, че предпочитам шестте – отвърнал младежът.
    – Предполагам, че следващите няколко нощи ще съм доста зает.
    Момчето отишло навреме за вечерята и на вратата го посрещнала приятелката му.
    Тя го въвела в трапезарията, където вече седели родителите й.
    Настанили го и му предложили да каже молитвата.
    Момчето свело глава.
    След десет минути главата му продължавала да е наведена.
    Когато след двайсет минути все още не бил изправил глава, момичето се наклонило към него и прошепнало:
    – Не знаех, че си толкова набожен.
    – Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар.

23. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm, geleto, Stanley9 liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Име:	pAUBoF.jpg
Разглеждания:	110
Размер:	34,5 КБ
ID:	8548

25. ХАРЕСВАМ! deijei, geleto, lordm, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Мъж се прибира в къщи и вижда, че папагалът е изкълвал няколко таблетки виагра. Замислил се как да помогне на нещастното животинче и го пъхнал във фризера за да му охлади страстите... След около 15 минути отваря фризера и какво да види, папагалът разрошен и изпотен.
    - Как го постигна бе, пич?
    - Как ли? А ти пробвал ли си да отвориш краката на замразено пиле!

27. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

- Жена, гледах те от терасата 20 минути как паркираш, направо си мисля дали изобщо да ти давам колата, та ти и на пътя си неадекватна!
    - О, я стига, и днес ли шефа ти те е юркал, та на мен си го изкарваш? Заяждаш се за глупости!
    - Не са глупости, утре катастрофа можеш да направиш! Айде да те видя сега: представи си следната ситуация, караш, и изневиделица пред теб пресичат баба с внуче, кое удряш?
    - Бабата!
    - СПИРАЧКИ, УДРЯШ СПИРАЧКИТЕ..

29. ХАРЕСВАМ! lordm, zhb, itso, Мила, Stanley9 and 1 others liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Виц

Двама африканци емигрирали в България със семействата си и се хванали на бас кой ще е по-българин след една година. Минало се определеното време и се срещнали.
    Първият казал:
    - Записах дъщеря си на народни танци, а сутринта ядох шкембе, че не ми е минал махмурлука от ракията снощи. Ти как си?
    Вторият отговорил:
    - Е*и си майката, бе мангал!

Mайчин език "български" - това означава безпроблемно да разбереш какво значи ДТБВГЗПДРСНЩСТН.

Британски учени откриха, че никой не ти е длъжен.
    83% от българите се почувстваха шокирани.

31. БЛАГОДАРЯ Stanley9, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, zhb, zmei4o_pk, Motovilkov, jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Две хлапета разговарят за дядовците си:
    -Моят дядо през войната е свалил Немски пилот с лопата!
    -От небето ли бе!? -Не бе, от баба ми!

33. ХАРЕСВАМ! Мила, Stanley9, zhb, jhoro, lordm and 1 others liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Английски думи, които е добре да научите

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    аз им свикнах, и сега ми е по трудно да разбирам, английските диалекти, а много от тях далеч не говорят като по телевизията.
    Жените знаеш ли как учат английски
    Call you- Колю
    Meet you-Митьо
    Don't you- Дончо
    Put you- бившият

35. ХАРЕСВАМ! jhoro, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

- Знаете ли защо в България кафето е толкова скъпо?
    - Защото го правят висшисти.

37. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, Stanley9 liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цяла нощ валя сняг, а на сутринта:

08:00 : правя снежен човек.
    08:10 : минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена
    08:15 : правя снежна жена
    08:17 : детегледачката на съседите ми се развика, че гърдите на снежната жена били много големи
    08:20 : кварталната гей двойка каза, че можело да направя двама мъже от сняг
    08:25 : вегетарианците от съседната къща започнаха да мърморят, че морковът е храна и не трябва да служи за такива работи
    08:28 : казаха, че съм расист, защото двойката е бяла
    08:31 : мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояваха да им сложа забрадка
    08:40 : полицията пристига по сигнал да види какво става
    08:42 : казаха ми да махна дръжката на метлата, защото можела да послужи като смъртоносно оръжие.
    Още по-лошо стана, когато казах:
    "Да... особено, ако ви я навра в г*за...".
    08:45 : домъкна се телевизията и ме питаха дали знам къде е разликата между снежен мъж и снежна жена. Отговарям им:
    "Да, ...в яйцата"... и станах сексист
    08:52 : взеха ми телефона за проверка и ме закараха в полицията
    09:00: показаха ме по телевизията с уводното заглавие:
    "Терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред!"
    09:10 : разпитваха ме имам ли съучастници
    09:29 : неизвестна джихадистка група пое отговорността за действията ми.

39. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei, lordm, zmei4o_pk, itso and 1 others liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Име:	ne moga da izlqza s metlata.jpg
Разглеждания:	81
Размер:	53,8 КБ
ID:	8581

41. ХАРЕСВАМ! jhoro, zhb, amatoria, deijei, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението

Име:	ne moga da izlqza s metlata.jpg
Разглеждания:	81
Размер:	53,8 КБ
ID:	8581

а аз се чудех защо някои жени толкова се оплакват вятъра тука

43. ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В аптеката:
    -Нещо за слаба памет?
    -Гинкобилоба имаме.
    -Бах тая Гинка... и аптеките купила!

45. ХАРЕСВАМ! zhb, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Докторът каза, че тренировките ще ми добавят години живот!
    Вярно е, вчера ходих във фитнес залата, днес се чувствам като на 85.

Има добър начин да разберете дали вече сте стари. Когато сте сред приятели изведнъж паднете на земята. Ако приятелите ви започнат да се смеят сте млад, ако започнат да тичат в паника - значи сте остарял!

47. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk, amatoria, zhb, Мила and 1 others liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Виц

- Скъпи, тази рокля прави ли ме дебела?
    - А, ти мислиш ли, че тази вратовръзка ме прави плешив?
    - Ама ти си си плешив!
    - Е, да де...

Име:	elCx5a.png
Разглеждания:	42
Размер:	109,9 КБ
ID:	8583

49. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk, jhoro, zhb, musi and 1 others liked this post
Страница 202 от 208 ПървиПърви ... 102152192200201202203204 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker