Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 59

Тема: Зодии.

charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Абе хора , какво ви става? Как може модерни хора в 21 век да вярват на хороскопи и да разчитат на тях: бизнес 2 точки, любов 3 ала бала. И кво ако на бизнес има 1 точка няма да ходите на работа ли? Или на секс ако имате 6 - кво ще се скъсате от секс? Не се занимавайте с щуротии.
    Напълно си прав и аз това казвам......ама между плоските хороскопите в вестниците и астрологията има огромна разлика!

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Partizanka
    Напълно си прав и аз това казвам......ама между плоските хороскопите в вестниците и астрологията има огромна разлика!
    А, точно така. Астрологията е сериозна наука.

Старо куче Аватара на kekata
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Тонка - прав си - това са али бали, но аз например вярвам че има магии сериозно, да не го казвам така да кажем - енергии... и хора, които ги виждат, може би - да им влияят по някакъв начин...
    знам как звучи, аз съм атеист по убеждение и вярвам в здравия разум, но на мен например ми се случи така - колежка в университета където завърших, ми гледа на кафе - тя гледаше по принцип на всичко ... та ми гледа на кафе и ми описа подробно къщата където живее майка ми каза ми че ще се разболее но няма да е страшно, описа двора... ами да ти кажа - едно към едно.. та оттогава вярвам.. същата колежка между другото си е пълна откачалка, психически нестабилна, измисля си, говори с извънземни, абе - фога.. та не я взимахме много на сериозно по принцип, но това което ми каза си беше 100% истина... та.. кажи ти какво мислиш...всички сме чували и знаем за Ванга, не знам доколко нещата там са истина, не съм ходил, но това ми се случи на мен, така че го вярвам

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Любовен зодиак.

За Везните е важно да се харесват на всички без изключение и да бъдат нужни. Те могат изобщо да не се интересуват от проблемите и увлеченията на събеседника си, но ще направят всичко, за да създадат приятно впечатление. Естествено е при такъв характер Везните да се интересуват повече от другия пол и "сприятелявайки" се, да си осигурят още един обожател/ка. КАКВО СЕ КРИЕ ПОД МАСКАТА? Да разгадаеш намеренията на Скорпиона и неговото истинско отношение към другите не е просто. Сексуалният интерес в живота му означава много. Способен ли е на приятелство или под маската му се крие любовен интерес - този въпрос може да се изясни само след време. Ако отсреща му откажат сексуално общуване, приятелството ще бъде подложено на сериозно изпитание. КОЙ Е ТУК ЛИДЕРЪТ? Стрелецът привлича с оптимизма си многобройни приятели. Представителите на противоположния пол могат да разчитат на искрена дружба с него, без да се опасяват от замаскирано влечение или опит да ги "завържат". Жената- Стрелец е лидерка в компанията на многобройните мъже. Сред тях могат да бъдат нейни бивши, настоящи и бъдещи поклонници. За Стрелеца любовта е весело приключение и едва ли би пожертвал дружбата си заради нея. ЗАВИДНО ПОСТОЯНСТВО Козирозите са верни и постоянни в симпатиите си. Нямат много приятели и не обичат шумните компании. Мъжете-Козирози дружат с мъже, а жените - с жени. Мъжът-Козирог е прекалено зает с работата си, за да се интересува от духовното общуване с жена и да губи драгоценно време за дружески контекти с нея. Но ако по силата на обстоятелствата му се наложат именно такива отношения с жена, Козирогът ще бъде верен в тази дружба и няма да се измъчва с мисълта как да я превърне в роман. ОБЩЕСТВЕНОТО ПО-ВИСОКО ОТ ЛИЧНОТО Никой по-добре от Водолея не знае какво значи истинско приятелство. Жената-Водолей е рядък случай, когато е възможно общуване с мъж само заради общуването. Не приема любовните раздели като трагедии, а като естествен обрат на житейските събития. С бившите си партньори съхраняват приятелството. Приятелството се превръща... Загадъчните Риби често поставят в задънена улица околните с неопределеността в отношението към тях. А ухажорите им, както и приятелите от другия пол винаги са предостатъчно. Всички тези “категории” при тях плавно преминават от една в друга: днес – най-добър приятел, а утре любовник, и обратното.

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Talking Как да направим любовна магия.

Магия за любов Вземете лист хартия. Чисто бял лист хартия. На него напишете своето желание - а именно, чие сърце желаете да притежавате. След това се обосновете в молбата си към светците, докажете, че наистина имате нужда от любовта на този човек. След, което нарисувайте необърната пентаграма, необърнат, непречупен кръст, и символ, който за вас означава доброта, не зло. (Например едно сърчице, като от свети валентин...) Използвайте червен цвят като пишете върху листа. Когато сте написали и изрисували гореспоменатите символи, имате няколко избора. Първо, можете да изгорите листа, докато гори да казвате нещо от типа "Стихиьо на огъня, накарай .......(името на човека) да ме заобича така както аз го/я обичам. Както този лист гори, така и нашата любов да запламти. Като подарък ти оставям да погълнеш листа в свои владения". След това съберете пепелта от листа и я разпръснете над някоя река или поточе като изречете нещо от типа "Както водата ще приеме тази пепел, така и ....... (името на човека) да ме приеме в сърцето си". Това е единия начин. Другият начин е следният: вместо да палите и разпилявате пепелта може да заровите листа до корените на някое дърво. Докато го заравяте изречете нещо подобно "Могъщо дръво, моля те изпълни желанието ми. В замяна аз ще се грижа за теб." След това редовно трябва да полагате грижи за дървото, ако искате то да изпълни желанието ви. P.s. На няколко пъти срещнахте "Изречете нещо подобно" или "Нещо със същия смисъл" Това е така, защото, когато изречете заклинанието, както ви идва от сърцето, то ще придобие по - голяма сила. Също така може да съставите собствена магия (тук всеки има пълна свобода и може да прави магиите както сърцето му подсказва). Например вземете една ябълка, изречете три пъти заклинание, което ще заръчате да се изпълни, когато ябълката бъде изядена. След това подарете ябълката на любимия човек и чакайте резултата.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Миме, а куршум можеш ли да лееш

sweet lady luck Аватара на Charlotte
    Град
    In the eye of the tornado
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от kekata
    Тонка - прав си - това са али бали, но аз например вярвам че има магии сериозно, да не го казвам така да кажем - енергии... и хора, които ги виждат, може би - да им влияят по някакъв начин...
    знам как звучи, аз съм атеист по убеждение и вярвам в здравия разум, но на мен например ми се случи така - колежка в университета където завърших, ми гледа на кафе - тя гледаше по принцип на всичко ... та ми гледа на кафе и ми описа подробно къщата където живее майка ми каза ми че ще се разболее но няма да е страшно, описа двора... ами да ти кажа - едно към едно.. та оттогава вярвам.. същата колежка между другото си е пълна откачалка, психически нестабилна, измисля си, говори с извънземни, абе - фога.. та не я взимахме много на сериозно по принцип, но това което ми каза си беше 100% истина... та.. кажи ти какво мислиш...всички сме чували и знаем за Ванга, не знам доколко нещата там са истина, не съм ходил, но това ми се случи на мен, така че го вярвам
    и аз на хороскопи не вярвам, но преди време една жена, не е гледачка, но има според нея някакви връзки с космоса?!? ми позна с точност едно към едно какви оценки ще изкарам на кандидатстудентския изпит, каква спец ще ме приемат и неща, които ще ми се случат.... :silent:
    Wild is the wind

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от mr_Bean
    Миме, а куршум можеш ли да лееш
    Не душко, не мога. То и аз имам нужда някой да ми лее куршум. Аз не съм виждала по-страхлив човек от мен.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Maria
    Не душко, не мога. То и аз имам нужда някой да ми лее куршум. Аз не съм виждала по-страхлив човек от мен.
    абе разчети там по подробно дето ги пише тези работи, и после ше си баеме двама ако искаш,
    личният ми и професионален живот е на крастопът и пред разпадене , имам нужда от сериозна духовна подкрепа,
    и пак горе долу да се знае на къде се развивам, досега разбрах само общи неща,
    може ли малко конкретика, моля

Нов потребител Аватара на Amazonka
    Post Thanks / Like

По подразбиране

аз това имах впредвид под хороскопи:}}} както каза Maria - "психологията на зодиите" .Иначе другото са пълни простотии изсмукани от пръстите.

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране Силата на яйцето

Години наред философите са спорили кое е първичното - кокошката или яйцето. Материалистите са държали на кокошката. Така се признава еволюцията на видовете. Окултистите - на яйцето - тайнствения свят, зародишът, началото на всички начала. В много религии яйцето символизира душата. Изядеш ли яйце, принадлежало на друг, значи добиваш власт над него. Християнското ритуално чукане с яйце на Великден, е стремежът твоето да устои и да стане "борец" и също е препратка към езичеството - твоята душа ще е силна и неуязвима през годината.
    През Средновековието хората са вярвали, че можеш да си излюпиш домашен дух пазител. Как? Взимаш от полога запъртък. Носиш го 9 дни под мишница. На 9-ия се излюпва дяволче, което изпълнява всичките ти желания и пази къщата от пожари и бедствия.
    Яйцето е основен атрибут при правене и разваляне на магия. Ако ти е сторена такава, занасяш на магьосника яйце, което преди това си стискал в длани. Смята се, че ако магията е лека, яйцето я попива. Ходжите изписват върху черупката му цитати от корана и те карат да го пуснеш в течаща вода. Екстрасенсите го зареждат със собствена енергия и ти го връщат. Яйцето се поставя в леглото там, където се пресичат диагоналите му. Трябва да престои точно 3 денонощия. Смята се, че яйцето попива отрицателната енергия, която се освобождава при съня. След това то се счупва в мивката, като се внимава да не опръска нищо. Пуска се силно течаща студена вода, да го отмие. Черупките се изхвърлят веднага на боклука. Ако просто се чувствате изтощен, изнервен, зареден с лоша енергия, можете да направите процедурата сами. Това ще уравновеси енергията ви.

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Talking Любовни гадания

Подготовка за гадаене
    Към гадаене е нужно да се пристъпва само с чисти мисли. Не бива да се отнасяте към него с пренебрежение и ирония. Гаданията се правят когато сте сами или в група с духовно близки хора.
    Запалете свещ. Настанете се удобно, затворете очи, отпуснете си и кажете:'Изпращам своите мисли и дела само за добро на всичко живо. За нищо не съм виновна и никой не е виновен пред мен. Нека да видя, каквото искам да видя, да науча каквото искам да науча, това, което ще ми помогне, за да.....(въпроса).'
    Прочетете молитва, която ви харесва.
    Успешното гадаене зависи от това, колко енергия ще вложите в него.
    Най-подходящи дни за гадаене са: 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 28, 30. Не се гадае през църковните празници и в неделя.

Любовни гадания

Има ли съпругът ми (съпругата ми) любовница?
    Вземете две църковни свещи и ги поставете в два свещника. Очертайте с тебешир кръг около тях и кажете: 'Огън на свещта, покажи ми истината. Нека моята свещ изгасне първа, ако ......(името) има любовница.' След това запалете свещите, като наречете едната от тях с вашето име. Ако първа изгори вашата свещ, мъжът ви има любовница.

Ще остане ли мъжът ми при мен или ще отиде при любовницата си?
    Налейте чаша вода и върху лист хартия напишете името на вашата съперница. Запалете свещ и вземете малко сол. След това едновременно изсипете във водата лъжичка сол и запалете листа хартия от свещта. С лъжичката бъркайте бързо солта и казвайте: Ако солта се разтвори бързо, мъжът ми няма да ме остави, а хартията ще изгори и тяхната любов ще прегори."
    А сега погледнете: ако солта се е разтопила, а хартията още гори, значи мъжът ви ще остане с вас, а ако е обратно, то мъжът ви рани или късно ще се отиде от вас.

Как да разберем тайните на съпругата?
    За да узнаете тайните на жена си е необходимо докато тя спи да я хванете за палеца на левия крак и да я разпитвате. Това може да се направи и на мъжа.

Post Thanks / Like

По подразбиране

може да пробвам някои път

Post Thanks / Like

По подразбиране По дрехите ще ги познаете

Овен – непредсказуема стихия: Хората от този знак рядко се придържат към определен стил. И малко се безпокоят за съчетанието между цветовете, материали и прочие тънкости. На каквато и възраст да са, те обожават младежката мода и не обичат деловия стил. Жените си падат по яркия макиаж и дръзките украшения. А мъжете допълват костюма си със специфичен детайл – например крещяща врътовръзка.
    Телец – вечните класици: За хората от този знак са извънредно важни стилa и качеството на дрехите. Те не просто гонят модата, но се обличат с изключителен вкус. На тях по-добре от другите се удава да изберат най-хубавите и качествени вещи. Не купуват за един сезон. Бижутата са от естествени камъни и дърво.
    Близнаци – стилен комфорт: Прекрасно чувстват духа на времето и умеят да уловят основните тенденции на модата. С голямо внимание се отнасят към демократичния стил до побеляване на косите. Близнаците са едни от малкото, които с удоволствие носят дрехи от изкуствени материи. Жените търсят леки бижута с геометрични форми.
    Рак – уютен фолклор: Раците много рядко следват модата. Имат собствен стил – романтичен, загадъчен и малко домашен. Не обичат резките силуети. Пристрастията на жените са националните носии – обичат шалове, дълги и широки поли, украшения в битов стил. Мъжете предпочитат комфортните и спортни костюми. Не обичат синтетиката.
    Лъв – шик и блясък: Те се открояват с умението да се обличат. В най- обикновеното ежедневие им се удава да изглеждат просто супер. За Лъва е важен ярко изразеният индивидуален стил, който той сам създава. Жените не жалят пари за скъпи украшения. А за разлика от повечето други мъжът Лъв уважава аксесоарите.
    Дева – спокоен консерватизъм: Стилът им е делови. Удачно използват една и съща вещ в различни съчетания. Девите се стараят максимално да използват дрехите си. Жените умеят да избират евтини, но изящни облекла и да ги съчетават с вкус. Равнодушни са към скъпите украшения. Мъжете малко се интересуват от модата. Стихията им е в костюмите и саката. Не обичат спортното облекло.
    Везни – подчертано изящество: Това е най-елегантния знак, който прекрасно се ориентира в света на модата и даже я създава. Дамите предпочитат вечните класически тоалети с изящни обувки, изискани аксесоари. Везните избягват резките тонове и яркия макиаж.
    Скорпион – съблазнителна загадъчност: Тайнствени и секси, жените задължително ще намерят начин да демонстрират достойнствата на фигурата си. Харесват им масивните украшения и истинските скъпоценности. Мъжете не държат на модата, но не обичат младежките облекла и ярките цветове.
    Стрелец – жизнеутвърждаваща пъстрота: Рядко има безупречен вкус и не се интересува особено от мода. Мъжете трудно издържат строгия стил. Даже официалната дреха предпочитат в по-светли тонове или поне ярка вратовръзка. Жените обичат деловите костюми с ярки аксесоари.
    Козирог – безупречна сдържаност: Отстрани изглеждат аскетично. Харесват тъмните тонове, строгите костюми и униформените дрехи. Не всеки може да разбере стила им, но Козирозите са надарени с безупречен вкус.
    Водолей – волен стил: Дрехата е за човека, а не човека за дрехата – това е девизът, който следват Водолеите. Те не носят скъпи вещи и скъпоценности и не считат за необходимо да ухажват дрехите. Често се обличат подчертано небрежно. Даже да облекат делови костюм, обезателно ще сложат вратовръзка или риза в немислими разцветки. Вкусът им действително е екстравагантен.
    Риби – въздушна хармония: Това са романтични особи. Дамите предпочитат нежните тонове, естествените камъни, изящните украшения от злато и сребро. Мъжете или стават професионални моделиери, или въобще не се интересуват от мода

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

На мен ми е вярно.

Post Thanks / Like

По подразбиране

На мен ми е вярно.
    Може
    И мен горе долу са ме нацелили

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от mr_Bean
    абе разчети там по подробно дето ги пише тези работи, и после ше си баеме двама ако искаш,
    личният ми и професионален живот е на крастопът и пред разпадене , имам нужда от сериозна духовна подкрепа,
    и пак горе долу да се знае на къде се развивам, досега разбрах само общи неща,
    може ли малко конкретика, моля
    Мr Bean, ето това е за теб мойто момче, пробвай го. :blob3: :blob3:

Разтворете ръце и си представете, че обхващате колкото се може от кълбеста субстанция(мъгла). заредете я с конкретна емоция - такава каквато искате да се засили и напласти в душата ви (смелост,омраза,любов,самочувствие) Представете си емоциите като излизащи от тялото ви светещи потоци енергия. Вижте как те прорязват мъглата и я запалват,докато тя започва да фосфоресцира. Спрете да излъчвате и пристъпете напред в зареденото пространство. Мъглата ви връща емоциите, засилено многократно. С цел усъвършенстване си представете, че пълните пространството пред себе си с топлина. Влезте в него топлината ще ви обгърне. Ако сте изплашени от нещо - заредете го скураж.

Ритуалът има магическо въдействие и при материализиране на желания.

Заеблежка: по време на действието да няма никакви отразяващи предмети и никаква светлина.

Застанете пред магическото си огледало запалете две еднакви свещи от двете му страни.С мек молив нарисувайте символа на вашата нужда върху повърхността на огледалото. Той трябва да се побере в рамките на вашия огледален образ. Стойте няколко мига пред огледалото, докато символът се слее с отражението ви. Рисунката трябва да остане до сутринта, опитайте се да я изтриете без да я поглеждате.

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

А някой може ли да ме посъветва как да направя вуду магия, че ми трябва замалко.
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

На теб магия ти не трябва, ти и така си опасен :flak:

Post Thanks / Like

По подразбиране

Права е Мария,ненамесвай и вуду магийте,4е ще стане опасно...
    Е 4ак тогава няма да имаш спиране

Пичкаджия Аватара на Don_Toni
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Спокойно, нали знаете на бодлива крава Господ рога недава.....
    Все някой трябва да върши и мръсната работа!

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Don_Toni
    Спокойно, нали знаете на бодлива крава Господ рога недава.....
    Да, така е. А иначе и едно от условията да практикуваш вуду е да си обладан от дух. При Тонката това вече е налице.$$55.

Post Thanks / Like

По подразбиране

Мr Bean, ето това е за теб мойто момче, пробвай го. :blob3: :blob3:

Разтворете ръце и си представете, че обхващате колкото се може от кълбеста субстанция(мъгла). заредете я с конкретна емоция - такава каквато искате да се засили и напласти в душата ви (смелост,омраза,любов,самочувствие) Представете си емоциите като излизащи от тялото ви светещи потоци енергия. Вижте как те прорязват мъглата и я запалват,докато тя започва да фосфоресцира. Спрете да излъчвате и пристъпете напред в зареденото пространство. Мъглата ви връща емоциите, засилено многократно. С цел усъвършенстване си представете, че пълните пространството пред себе си с топлина. Влезте в него топлината ще ви обгърне. Ако сте изплашени от нещо - заредете го скураж.

Ритуалът има магическо въдействие и при материализиране на желания.

Заеблежка: по време на действието да няма никакви отразяващи предмети и никаква светлина.

Застанете пред магическото си огледало запалете две еднакви свещи от двете му страни.С мек молив нарисувайте символа на вашата нужда върху повърхността на огледалото. Той трябва да се побере в рамките на вашия огледален образ. Стойте няколко мига пред огледалото, докато символът се слее с отражението ви. Рисунката трябва да остане до сутринта, опитайте се да я изтриете без да я поглеждате.
    имах подобно преживяване на 'Паркизан',
    рисунката стоя цели 3 дена!
    много точно и детаилно си го описала

Post Thanks / Like

По подразбиране

и какво стана ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Po temata za zodiite samo da vmakna,4e e dobre da se napravi palen horoskop ina4e samo po slan4evia znak ne mojete da badete sigurni-vse pak ima o6te planeti koito vliaat.Pozdravi na vsi4ki

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Почивка и зодии...вярно или не?!
    От slanchece във форум Общ форум
    Отговори: 14
    Последно мнение: 11-07-2009, 16:54
  2. СЕКС & ЗОДИИ
    От Зъбаря във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 10
    Последно мнение: 19-10-2005, 12:30
  3. Зодии
    От Mel във форум С мама на кафе
    Отговори: 6