Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 70
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Търся инфо за Алекс Девелопмънт Лтд

Ако някой се чуди дали да се довери на тази агенция мога да ви кажа мили хора не се лъжете само ще ви вземат парите и работа няма да ви свърши и то какви пари тези хора взимат 2пъти повече от другите фирми по добре не се занимавайте с тях за ваше добро ви пиша този коментар пожелавам успех на всички БЪЛГАРИ и още нещо ще ви говори какво ли не едвали не сте в рая на света

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от NET.77 Виж мнението
    Ако някой се чуди дали да се довери на тази агенция мога да ви кажа мили хора не се лъжете само ще ви вземат парите и работа няма да ви свърши и то какви пари тези хора взимат 2пъти повече от другите фирми по добре не се занимавайте с тях за ваше добро ви пиша този коментар пожелавам успех на всички БЪЛГАРИ и още нещо ще ви говори какво ли не едвали не сте в рая на света
    Моля бъди по конкретен кога за какво или защо, не просто по български дай да плюем.Откъде да знаем, че не ти е конкуренция и не му подливаш вода.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

3. БЛАГОДАРЯ CYPER thanked for this post
    Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Търся инфо за Алекс Девелопмънт Лтд

Цитирай Първоначално написано от NET.77 Виж мнението
    Мнение, което не е подплътено с факти или поне с по-точна информация, която може да се провери няма тежест.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

hahhaah е как имаш два поста един след друг, единият доверете се, другият не се доверявайте....

6. БЛАГОДАРЯ Staki thanked for this post
    Нов потребител Аватара на Ogy_bs
    Post Thanks / Like

Ами явно на 21.11.08 NET.77 е бил(а) готов(а) да се довери на Алекс Девелопмънт Лтд, но на 09.01.09 вече е на друго мнение, сигурно е опитал(а) услугите им и затова, кой знае......

8. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    зелен, зеленчук :) Аватара на TeA75
    Post Thanks / Like

Може да си е платена реклама или да се е получило раздвоение на личността

Нов потребител
    Град
    Cambridge
    Post Thanks / Like

моля кажете как да си намеря квартира и работа без посредници- и аз гледах сайта на Алекс Дивелопмент но не ми се дават толкова пари ако мога да го свърша и сама.Много благодарности предварително

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

с много четене и знаене на английски

12. БЛАГОДАРЯ Dr Who thanked for this post
    Нов потребител Аватара на traffic
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    абе не знам кои за кого лобира,ама по неграмотно писане и то от човек с претенциите да развива бизнес отдавна не бях чела. Пък и нещата дето ги прави за 499 лири ,които по принцип са безплатни ..просто поредния нашенец искащ да забогатее набързо...верно е,че всичко струва пари,ама чак пък толкова.....аз понеже съм малко филантроп мисля да почна и аз да работя и да ги правя безплатно или срещу символично заплащане за чарити.....
    какво е заплащането за лиифлети?
    След кратко проучване: Зад фирмата Alex Development и така наречения български бизнес клуб стои лицето Струмен Паунов и жена му. Негова е и Proxima Construction Ltd и сигурно още няколко такива измислени компании. Паунов не знае английски(или го знае на елементарно ниво), няма компютърна грамотност и нужното образование за да бъде председател на български бизнес клуб(като че ли нямаме българи дето работят в Ситито, в банките или на други престижни позиции). Друг бизнес освен, че ''урежда документи'' и обещава работа няма. Не ме учудва алчността му да иска 500 лири за документи и работа - хората, които го познават, казват че е доста нагъл и пълен въздухар без покритие. Черпи информация за това, което не знае от туркините от ''Levenes''. Зарибява хора дето разбират от уебсайтове и уебдизайн да му правят сайтове и реклама (e-vesti.co.uk,) срещу обещанието да ги включи във бизнесклуба (членството струва 125 на година); на принципа ''аз рекламирам теб, ти рекламираш мен и двамата ще печелим''. Определено изглежда да е новия Емо Русанов...

Нов потребител
    Град
    София
    Post Thanks / Like

По подразбиране Alex Development - мнение

Здравейте на всички!!!
    Нов съм в форума,причината да се регистрирам е ясна искам да отида в Англия да работя и евентуално да се установя там.Прегледах някой теми и се запознах с някой от документите които ще са ми необходими за легален престой и работа.
    Попаднах и на следната фирма в чийто сайт предлагат услуги за обработка на документите.
    Искам да попитам дали някой е използвал услугите на Alex Development, или е чувал нещо за тях.Това е сайта им: http://alexdevelopment.co.uk/
    Благодаря предварително

15. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Exclamation Относно: Alex Development - мнение

Цитирай Първоначално написано от Emo_87 Виж мнението
    Здравейте [...]
    Един път си изгубих времето да пиша по въпроса, мислейки си, че ще е от полза на питащия, който се оказа същият този въпросен консултант. Затова само пействам изтрития си пост - да чете, който иска.

=======================

Работа без документи в Лондон, значи? Ха-ха!
    Ш'си позволя да копирам тази... статия, за да я има черно на бяло и тук (но причината е, че само някакви си линкове винаги са ме дразнели).
    Та, ето го творението, което би трябвало да е в темата с анекдоти.
    Живот и работа в UK:Работа без документи в Лондон

инж.-икон.Струмен Паунов

Alex Development Ltd.

Както всички знаем реформите текат с пълна сила и в България, и във Великобритания.

Вследствие на новите реформи в страната ни все повече хора се замислят да потърсят нов живот в друга държава на Европейския съюз, и понеже във Великобритания има по мои скромни предположения около 200 000 българи, които когато се приберат в България или се хвалят едва ли не, че в Лондон само като ходиш по улиците и ти дават паунди, или се жалват коло труден е живота ни във България и колко е лесен във Великобритания.

И понасъбрали малко информация и с 300 лири в джоба наплашените българи се хвърлят на самолет или автобус и тръгват да търсят работа и да покоряват Албиона.Лошо няма, само че не са отчели факта, че чуждестранните мисии в София са изпратили отдавна сигнали в страните си(на база анализа на ситуацията в страната ни) и съответната страна(в случая Великобритания )е взела съответните мерки, без много шум, но безцеремонно и без компромисно.

Какво направи британската страна за да ограничи притока на „нови гладни българи“, както се изрази онзи ден „Сън“.Спря регистрацията като Self-employed в страната без да имаш NI Number само за българи и румънци, започна да изисква NI Number за селф-емплойд регистрацията, ограници издаването на работни жълти/сини карти, увеличи глобата за нелегален работник до 10000 лири, ограници отпускането на бенефити за българите и ред други къде законни, къде не много законни хватки и неписани законодателни действия,с които по-най безцеремонен начин се стреми да ОТКАЖЕ ИКОНОМИЧЕСКИ БЪЛГАРИТЕ ДА РАБОТЯТ И ЖИВЕЯТ В ЛОНДОН И UK.

Единственият начин след 90 ден законно да пребивавате в Лондон беше и си остава Self-employed регистрацията в Tax Office. Да де, ама не ти дават да си self-employed, без да имаш NI Number, a за да ти дадат NI Number ти искат Работна карта, която не можеш да вземеш без NI Number. Яко, нали…Типично British Параграф 22.?

И какво следва от това-българи без документи вече не могат да си намерят работа в Лондон и притиснати до стената от липсата на пари търсят начин да оцелеят(както винаги).То само това правихме в България, ако трябва да го правим и тук, в Лондон за нас няма да е проблем.

Българинът обаче е инертен на тема документи, мисли по андрешковски, че сега не ми трябват документи, няма да си ги правя, излишен разход.Докато не си загуби работата и тогава става страшно-хваща вестник Будилник или Бг бен и звъни на пожар как може за 2 дни да си направи всички документи, дори ако може и без пари.Еми,не може…!

Мога отговорно да заявя, ЧЕ ВЕЧЕ В ЛОНДОН И UK НИКОЙ БЪЛГАРИН НЯМА ДА МОЖЕ ДА РАБОТИ ИЛИ ДА СИ НАМЕРИ РАБОТА БЕЗ ДА ИМА ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ ЗА ЗАКОНЕН ПРЕСТОЙ И РАБОТА ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ.

Няма да се учуда скоро ако чуем и за първите депортирани поради липса на документи българи, които след 90 ден на престоя си ако са без документи трябва да напуснат страната.

Не става въпрос за дошлите на екскурзия, а за тези,които остават, за да работят.

Новото правителство на Камерън няма да се поколебае да ограничи още възможностите за престой и работа за българите.Още дълго ще четем статии като онзиденшната в „Сън“ за гладните българи и как отново идват да ни вземат работните места.

Ми ще ги вземем,като ви мързи да работите и чакате само на бенефити…Но това е една друга тема….
    Играх си и да удебеля думите, както са в оригиналното произведение. Исках всичко да е 1:1, понеже май това удебеляване е с цел - явно някакви НЛП*-похвати е приложил авторът (инж. Някой Си).

Еми, да ви е смешно! Аз поне се забавлявах.

Най-явните глу... забавни моменти за мен бяха:
    които когато се приберат в България 1) или се хвалят едва ли не, че в Лондон само като ходиш по улиците и ти дават паунди, 2) или се жалват коло труден е живота ни във България и колко е лесен във Великобритания
    Това трябваше да са две противоречащи си твърдения ли? И да не бяха антагонистични, пак е смешно, понеже и двете не са верни!

Спря регистрацията като Self-employed в страната без да имаш NI Number само за българи и румънци, започна да изисква NI Number за селф-емплойд регистрацията, ограници издаването на работни жълти/сини карти, увеличи глобата за нелегален работник до 10000 лири, ограници отпускането на бенефити за българите и ред други къде законни, къде не много законни хватки и неписани законодателни действия,с които по-най безцеремонен начин се стреми да ОТКАЖЕ ИКОНОМИЧЕСКИ БЪЛГАРИТЕ ДА РАБОТЯТ И ЖИВЕЯТ В ЛОНДОН И UK.
    От тези "мерки" една вярна има ли (т.е. да е отскоро, да е насочена специално срещу българите или... да е вярна по принцип)? Ние, българите, ще се окажем по-проблематични и от поляците, уе! С шоколадените (къде забулени, къде брадясали) колеги-емигранти проблеми няма, нали?

Следващото е култово също:
    Да де, ама не ти дават да си self-employed, без да имаш NI Number, a за да ти дадат NI Number ти искат Работна карта, която не можеш да вземеш без NI Number. Яко, нали…
    Яко, ама ако беше истина.

И т.н. Не ми се коментира повече - то е просто смешно!

*НЛП = невро-лингвистично програмиране (neuro-linguistic programming), ако някой се е зачудил

=======================

17. БЛАГОДАРЯ iliyan65, Zara, lordm, linoge, joro84 and 3 others thanked for this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Alex Development - мнение

Цитирай Първоначално написано от Emo_87 Виж мнението
    Мерси за съветите
    Езика го знам не е проблем това.
    Не се ли събират някакви такси все пак от администрацията в Англия за издаването на такива документи.
    А и от нещата които прочетох тук в форума оставам с впечатление, че трябва да имаш работа за да си изкараш NIN, а ако нямаш NIN не може да си направиш self-empoyed регистрация малко съм объркан.
    А и малко ме притеснява да тръгна без да съм проучил нещата добре.
    Аз съм се насочил към стоителсвто и по специално към ел. техник, понеже имам такова образование и малък стаж.Но доколкото съм чел за сега от интернет трябва да имаш разрешително и да изкараш курс за да мога да работя като ел.техник незнам дали има някакъв начин за приравняване на дипломата ми.
    Ако някой от вас се занимава е ел. техника моля да сподели каква е процедурата.
    Тези фирми са насочени да помагат на хора, които не знаят английски, не могат да прочетат и попълнят молбите правилно, не могат да говорят на английски по телефона или по някаква друга причина искат друг да се занимава с регистрацията, а те само да си платят. Ако си от тези групи хора, си струва да търсиш фирма, на която да платиш и да ти свършат работата, която сам не можеш да си свършиш.

Ако обаче говориш английски, всички тези неща можеш да си ги свършиш сам. Издаването на жълти, сини и др. цветове сертификати е абсолютно безплатно, както и регистрацията за селф-имплойд (става за 5 минути по телефона), както и изваждането на НИН - ако имаш основание за това (започнал вече бизнес) и можеш да го докажеш. Ако трябва да лъжеш и търсиш фирми за това, трябва да провериш какво точно предлагат.

Ако ще работиш като селф-имплойд, не се почва с документи за селф и от НИН-а, почва се от търсене на клиенти, т.е. работа. Регистрацията може да стане няколко месеца по-късно.

За електротехници - информация от този форум - тук.
    електротехник - Google Search
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, Emo_87, lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Моля всички клиенти на Alexdevelopment,изпращали пари до България чрез него да се свържат с офиса на фирма TONIO.Считано от 05/01/20011 той вече не е представител на фирмата ни и няма право да извършва парични преводи.
    www.tonio.co.uk/bg
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

21. БЛАГОДАРЯ ivan1948 thanked for this post
    Нов потребител Аватара на Nikolay_Zlatev
    Post Thanks / Like

Благодаря Ви! Много сте забавни...
    Почти във всяка тема в която някои моли за помощ се получава едно и също. В началото има няколко поста по темата... след това се отплесвате на някъде.... Защо не си отворите тема в която да се хапете и дъвчете на воля? Форума се казва bghelp и хлапето търси съвет... както и да е.
    Аз съм от онези балъци, които не говорят добре английски и се прецакват като ходят в агенция. В Лондон съм от половин година. В началото проведох няколко телефонни разговора с въпросния инж.-икон.Струмен Паунов. Определено не ми допадна като човек. Звучи точно като "селски тарикат" от онези които всичко знаят и могат. Поиска ми 50 паунда само за консултация... не споменавам каква сума ми поиска за другите услуги които предлага, защото цифрата е брутална! След това ми обясни че в този форум има само идеоти които нищо не знаят и само объркват хората (добре че и аз се обърках навреме та не му дадох пари). Намерих друга фирма която се занимава с регистрация и наистина съм доволен от нея. След време там отидоха и мои познати които също останаха доволни. НЯМА да правя реклама за да не ме нахапят и мен. Просто аз съм на мнение че хлебаря трябва да пече хляба, рибаря да си лови рибата и строителя да си строи зградата. Затова дори да знаех езика по-добре пак щях да платя на някой по-опитен за да получа документите от първия път, както и стана. Моят съвет е: купи си самолетен билет! Това е най-трудното решение което трябва да вземеш- да тръгнеш или да не тръгнеш... Всичко останало е лесно. Успех

23. БЛАГОДАРЯ lordm, madlena, elicka, Apokaliptra, denitsapg and 23 others thanked for this post
    Captain Chaos
    Guest

Към Николай Златев:
    ние,българите сме си неверно племе...
    почвам да си мисля:
    дали Тома Неверни не е бил с български корен???
    ако ,наистина всички тези юзъри са ползвали това,което си казал....
    аз ще се радвам-
    това означава,че БГхелп-наистина е бг -хелп...
    адмирации

Нов потребител Аватара на plamench0o
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Прочетох много неща от, които ми стана ясно че този човек няма да ми помогне или ако го направи ще е късмет работа за много пари нещо, което сам без пари мога да си направя. Аз обаче като доста "БАЛЪЦИ" не разбирам добре английски език и ще изпитам трудности при изготвянето на документите ми за това съм си отделил некфи 100паунда случайно ако някой иска да ми ги земе та да му ги дам за документите но за това се иска да получа коректно обслужване и някаква гаранция че ще получа това , което искам.
    Nikolay_Zlatev написа за някаква агенция ако ми дадеш контакти ще съм ти благодарен ако някой също има нещо по надеждно от Алекс девеломпент да ми пише благодаря предварително.

VICTORIA'CONCORDIA'CRESCIT !!!

измислен Аватара на Малогалоталотим
    Град
    в подсъзнанието
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от plamench0o Виж мнението
    Прочетох много неща от, които ми стана ясно че този човек няма да ми помогне или ако го направи ще е късмет работа за много пари нещо, което сам без пари мога да си направя. Аз обаче като доста "БАЛЪЦИ" не разбирам добре английски език и ще изпитам трудности при изготвянето на документите ми за това съм си отделил некфи 100паунда случайно ако някой иска да ми ги земе та да му ги дам за документите но за това се иска да получа коректно обслужване и някаква гаранция че ще получа това , което искам.
    Nikolay_Zlatev написа за някаква агенция ако ми дадеш контакти ще съм ти благодарен ако някой също има нещо по надеждно от Алекс девеломпент да ми пише благодаря предварително.
    Кофти искане имаш, Пламенчо...

Никой не може да ти гарантира нещо, което не зависи от него...

Източникът на нашата мъдрост е нашият опит.
    Лошото е, че източникът на нашия опит е нашата глупост...

Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

какво точно може да свърши една фирма, което човек да не може да си го свърши сам - не ми е ясно?
    изключвам определени счетоводни услуги, разбира се. но записване и явяване на интервю за нин и жълта карта, откриване на банкова сметка, регистрация като селф или лтд - кое точно не можеш да свършиш сам ?!
    а пък ако не можеш да го свършиш понеже не говориш английски - как тогава мислиш да работиш и да се разбираш с хората тук? много са ми чудни такива ентусиасти които са готови да се изтипосат в непозната страна без да знаят езика.

28. БЛАГОДАРЯ katiogi, gomorrah thanked for this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

cocaloca трябва да се чуствам най-големия глупак и виновник че съм учил Немски и Руски ли? Приятелю с думите си ме накара да се чуствам леко тъп и безориентиран а аз знам 2 езика писмено и говоримо и това че английския ми е в начално ниво не ти дава право да ме изкарваш най-простия едва ли не. За това съм си приготвил финанси да си платя за това, което не ми е ясно. Ако нямаш полезен съвет просто не пиши нищо надали впечетли някой с пост-а си. Неможеш да определяш хорато по 1 коментар в даден форум.
    Бъдете здрави !

30. БЛАГОДАРЯ alex_nw, zombau thanked for this post
    Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Има свестни хора който за 100-150 паунда ще ти помогнат за оформянето на докс. за нин и селф...
    най важното според мен е че ти пестят време , ако не си мн в час с езика...

при мен нещата протекоха така: пристигнах на следващия ден отидох и ми съдействаха да си отворя банк акаунт без доказателство за адрес, след 3-и дни бях на интервю за НИН (дамата койта ми помогна за "фиктивно подготвяне на док. и банк акаунт" дойде с мен на интервюто - това влиза в цената на услугата която предлагат) казвам фиктивно понеже нямаше как за 3и дни да започна собвен бизнес или работа , написахме "фактури" и препоръки и тн... (това имам предвид под фиктивни)
    После извадих късмет и ми дойде за около 2е седмици NIn-a , и така , после още няколко седмици чакане на утр...

ако питаш мен , слагай в чантата кинти за поне 2-3 месеца (квартира храна транспорт) и прави каквото ще правиш....
    после като имаш док. незначи че автоматично ще намериш работа.... ама тва е отделна тема...

Успех !

32. БЛАГОДАРЯ alex_nw, sto_v_sto, monika_910 thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

cocaloca трябва да се чуствам най-големия глупак и виновник че съм учил Немски и Руски ли? Приятелю с думите си ме накара да се чуствам леко тъп и безориентиран а аз знам 2 езика писмено и говоримо и това че английския ми е в начално ниво не ти дава право да ме изкарваш най-простия едва ли не. За това съм си приготвил финанси да си платя за това, което не ми е ясно. Ако нямаш полезен съвет просто не пиши нищо надали впечетли някой с пост-а си. Неможеш да определяш хорато по 1 коментар в даден форум.
    Бъдете здрави !
    Аз не мисля,че някой иска да те изкара глупак,но наистина е голяма авантюра в днешни времена да се запътиш за Англия.Тук хората искат да говориш англииски на работата,те други езици не разбират.Но като имаш излишни пари за харчене,ела и ги похарчи.Но много хора искат да те предупредят,че времената тук са вече различни.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Alex Development - мнение

С Господина,на които не искам да споменавам името,се запознах лично,човекът припечелва като чистач в метрото.
    Знаете ли откъде е от София(точно до НДК живял),бил строителен предприемач,по начин по който го каза ме накара да се срамувам,че съм софиянец.Парадокс,тогава що си тука като си експерт!
    Негово мнение:Обичам да взимам 100 паунда от българите, за 5 мин работа.С едно изречение разкри колко му закърняло мисленето.
    Даде ми лифлет с дейностите,които извършва,90 процента от които всеки от нас може да ги направи без пари -nin,рег. за селф ,изкарване на банк сметка(hsbc с такса от нз колко паунда на месец),помощи ,cscs,синя,жълта карта ,приключване на година за селф и т.н.
    Нека си помагаме ,някой като пита (със сигурност новодошъл)как да взимам такскредит -тел08453003900 искате бг преводач ,ако имате проблеми с англ. ,пращат ви формата,попълвате и връщате,примерно

35. БЛАГОДАРЯ yetty, haskovali thanked for this post
    Старо куче Аватара на cocaloca
    Post Thanks / Like

Бъдете здрави !
    Не съм "приятелю" щото 1. съм жена 2. не се познаваме.
    А това че не знаеш език, не значи че си тъп, но това че не седнеш да го научиш преди да дойдеш си е жив мързел. След като си решил да се насочиш към Англия вместо към Германия, сядаш и 1 година учиш. Като се почустваш готов, тогава идваш. Понеже айде с документите криво- ляво ще се оправиш - ами после как ще работиш - ще разчиташ непрекъснато на преводачи и посредници ли?
    Ето аз например много бих искала да работя в Германия, имам роднини там - ще ми съдействат, но не смея понеже не знам езика
    Последно редактирано от cocaloca : 04-04-2011 на 12:58

Град
    London
    Post Thanks / Like

Да обобщим значи ако не знаеш перфектно английски не идвай защото и да дойдеш нямаш шанс. Агенциите неструват защото са мошенници а нещата, които правят и сами можем да си ги направим. Само не разбрах колко от хора от писалите мнения по тази тема са използвали услугите на Алекс Д. и колко от тях са доволни или обратното? Или това са наблюдения без доказателства защото аз поразпитах сериозно за даденото лице и дори 2ма познати са си оправили документите при него и са останали много доволни. Както и да е аз съм аут от тази тема и благодаря все пак за коментарите.
    Ако аз остана доволен или обратното към Струмен Паунов и Алекс Д. ще пиша коментар по тази тема обещавам.

Старо куче Аватара на elicka
    Post Thanks / Like

Да обобщим значи ако не знаеш перфектно английски не идвай защото и да дойдеш нямаш шанс. Агенциите неструват защото са мошенници а нещата, които правят и сами можем да си ги направим. Само не разбрах колко от хора от писалите мнения по тази тема са използвали услугите на Алекс Д. и колко от тях са доволни или обратното? Или това са наблюдения без доказателства защото аз поразпитах сериозно за даденото лице и дори 2ма познати са си оправили документите при него и са останали много доволни. Както и да е аз съм аут от тази тема и благодаря все пак за коментарите.
    Ако аз остана доволен или обратното към Струмен Паунов и Алекс Д. ще пиша коментар по тази тема обещавам.
    Че ти не си ли ги оправила още....Странно....
    Но засега ще запазя мълчание....
    напротив,идвай..../въпреки мисля,че всъщност отдавна си тука...
    но,нали знаеш,че ако не знаеш английски /в твоя случай/ трябва да чистиш къщи...за 6/час...
    А ако знаеш английски,можеш да си намериш по-добре платена работа.
    Никой не твърди,че всички са мошенници,а някои...
    Кого поразпита сериозно за даденото лице????
    Всеки може да говори зад гърба ми каквото си иска !
    Важното е ,когато се обърна -всички да мълчат !

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. търся инфо от учащ в Дерби
    От Дани във форум Университети в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 15-04-2015, 12:23
  2. Търся инфо за фирма 'Светове'
    От tonymontana във форум Посреднически фирми
    Отговори: 43
    Последно мнение: 11-02-2011, 18:57
  3. Търся инфо...
    От Simoni7 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8