Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 91011
Резултати от 251 до 266 от общо 266
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Избор на Интернет Доставчик

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Знам, сега сме в преговори. Вчера ми дадоха цена за 100Mb 35 , оня ден беше 50Mb за 38. Ще видим днес каква ще е. Междудругото се оказа че мой приятел тук е на Водафон , даде ми доста положителни отзиви

ПС
    Водафон ми дават 55 Mb гарантирани ако е по малко връщат пари
    Аз се бях дисконектнал дори. Получих потвърдителен mail и всичко и вече бях тръгнал да прегледам офертите на BT и Sky, докато един следобяд не ми се обадиха отново и след 10-15 минутен разговор стигнахме до цената от 41 паунда за 100 mbps + спортен пакет, което си беше no brainer тогава. BT предлагаха подобен пакет за 37 паунда (само че с по-бавна скорост) и с допълнителни 60 паунда за включване.
    Иначе си прав, никой не му дреме за лоялните потребители, всеки гледа новите и returning customers, там са всичките хубави оферти. Затова ако ти изтича договора им кажи, че искаш disconnect, понеже ти е над бюджета, пък те ще намерят начин да се свържат с теб дори след това, бъди сигурен.

И не на последно място, не пропускай да се похвалиш/оплачеш как са протекли нещата и какъв е резултата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Мисля да ги натисна още малко. В момента съм на 70Mb и съм ок даже и с 50 ще съм ок. Знаеш като им се обадиш и почват да те омайват - ооо ти сваляш много или голям ъплоуд имаш , та вчера оня ми вика имаш голям ъплоуд помисли си. А аз съм сигурен че нямам и му викам каква е офертата 35 за 100 Mb или 100MB ? Тоя вика ми че то май едно и също . Екстра сега ако ми дадеш 100 MB за 35 веднага го взимам . След това си погледнах в рутера , ами нямам никакъв голям ъплоуд. Та ще потормоза още малко. То на Водафон офертата е доста добра 63 Мб за 27 плюс ваучер за 75 от Амазон. Но вероятно ще трябва да платя 60 кинта инсталационна такса
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Аз съм на Unlimited Fibre Plus за 11 кинта 63 Mbps и още 19 кинта за скапаните БТ = 30
    Крайно време е да измислят нещо и нета да не идва само по техните кабели......както би казал Жоро, Openreach /оупенмадафакърс/
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Избор на Интернет Доставчик

Преди време ползвах БТ /БритишТелеком/.Имаха добра оферта и всичко свършва до тук. Предлагат някаква добра скорост, не се сещам колко... На практика се оказва, че интернета накъсва по ... 5-6 пъти в МИНУТА. Сякаш някъде кабела не е вързан добре! Свързваш се с тях. Уж проверяват и ... не е в тях причината, у вас е! Спрях този интернет и си взех на СКАЙ. Нямам проблеми. Онези от БТ обаче са решили, че трябва да им платя още някакви си около 70 паунда и почват да ме търсят. Прехвърлят търсенето на събирачи на дългове... Да го ду..! Те трябва да ми платят /върнат пари/ за ниското си качество, аз на тях пари няма да им дам. Имайте в предвид, че БТ сега са собственици и на ЕЕ.
    Незнам обаче как стои въпроса с предоставянето на личните Ви данни от една фирма на друга, в случая събирачи на дългове. Това е ЗАБРАНЕНО от Европейския закон за защита на личните данни.

Старо куче
    Post Thanks / Like

БТ имат проблеми с DNS сървърите. Слагайте DNS на Гугъл и оправя. Лошото е че в новите им рутери са заключили тая опция и трябва на всяко устройство по отделно да се слага този днс .

6. ХАРЕСВАМ! icvlmm liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Избор на Интернет Доставчик

Ами кат' незнам к'во аа т'ва DNS??? Преведи, че за мене е на китайски! Я знам само да садим и копам. )
    А тези от БТ нали са специалисти, да си оправят нещата. Аз като работя не карам клиентите да се оправят сами.

8. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

VIRGIN MEDIA has been named the worst broadband provider over the last 12 months in a survey by Which?.

https://www.thesun.co.uk/money/76108...dia-which/amp/

И кво се оказва? Калпавия софтуер за рутерите и рязкото покачване на цените те класират на първо място за най лош провайдър. Като окабеляване съм сигурен че са поне няколко години пред конкуренцията
    Скоро ще видя и при мен каква ще е развръзката

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Избор на Интернет Доставчик

Цитирай Първоначално написано от icvlmm Виж мнението
    Ами кат' незнам к'во аа т'ва DNS??? Преведи, че за мене е на китайски! Я знам само да садим и копам. ).
    bg.m.wikipedia.org/wiki/Domain_Name_System
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

следваща оферта от върджин
    договор за 12 мес за 50 Мб
    6 мес 24 паунда другите 6 - 27 паунда и махат домашния телефон, който не го ползвам изобщо
    в момента съм на 70 Мб но вече не я предлагат има 50 и 100 Мб

и пак обяснения че мрежата била на БТ и нямало да ми имам повече от 50Мб, аз й казах на жената/беше много учтива/ че те ми гарантират 55Мб и не знам друга компания която да гарантира скорост
    Последно редактирано от deijei : 07-11-2018 на 13:46

12. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

следваща оферта от върджин
    договор за 12 мес за 50 Мб
    6 мес 24 паунда другите 6 - 27 паунда и махат домашния телефон, който не го ползвам изобщо
    в момента съм на 70 Мб но вече не я предлагат има 50 и 100 Мб

и пак обяснения че мрежата била на БТ и нямало да ми имам повече от 50Мб, аз й казах на жената/беше много учтива/ че те ми гарантират 55Мб и не знам друга компания която да гарантира скорост
    BT,не е падала под обещаното,засега.

14. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

надявам се на някой да му е полезно ако реши да се пазари с върджин
    след като вчера им дадох 1 месец предизвестие, днес ми се обадиха да ме убеждават да остана с тях. офертата беше 31 паунда за 100мБ и телефон. като стана дума за телефона им казах че не ме интересува, махнаха телефона и офертата падна на 27 паунда. договор за 12 мес като цената ще важи 18 мес. прилична оферта но вече я имам от водафон , почти същата. разликата е че като ти свърши договора цената остава същата а при върджин отива в космоса. убеждаваше ме че никой провайдър няма такава практика. благодарих му за добрата оферта и я отказах. дали да очаквам още оферти от върджин? ще видиме

16. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

дали да очаквам още оферти от върджин? ще видиме
    Преди да се окачим с Върджин, поне 2 г идваха листовки с кандърдисване и твърдение, че само ние от махалата не сме с тях. Накрая кандисахме с оптиката до 50МБ.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Thanks for making those changes to your Virgin Media package. The changes made require you to sign a new contract, please take a moment to review and sign.
    Quick recap of what you now enjoy:
    Your new package now includes:
    Broadband: Loyalty Customer - Discount
    We've removed:
    No services have been removed
    Here's how your changes affect your next bill:
    Your next bill will be generated on 27th November 2018
    Your next payment is due on 14th December 2018
    Your new monthly bundle cost is: £26.50*.
    Your next bill will be £22.75* which includes CR £3.75 to cover your changes up until your next bill period. There is also a one-off charge of £0.00 for installation or activation.
    Review and sign your contract
    Your contract contains full details of your new package, plus all the details of costs.
    Click to review and sign your contract
    Any questions along the way? Find the answers fast in My Virgin Media. You can also view your contract any time you like.

Kind regards,

The Virgin Media team

Нов потребител
    Post Thanks / Like

От 37.74£ ми оферираха 26.50£ 110мб скорост всичко както си е било до сега. Вземате телефоните и говорете. Успех

20. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

благодарих му за добрата оферта и я отказах. дали да очаквам още оферти от върджин? ще видиме
    Със сигурност ще имаш още оферти. Аз бях платил последен месец от договора и също бях дал предизвестие да ме изключват, даже мейл за потвърждение получих на пощата, но това не ги спря. След 1-2 дена получих обаждане и след кратки преговори се разбрахме и така поднових за още една година. Така че, очаквай нещо подобно като развой.
    Със Scottish Power същото се е случвало впрочем. Махнах се официално от тях, но продължаваха да звънят с нови оферти. Явно моето домакинство им е доста ценно като клиент.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ще видим, аз не искам по ниска цена от 27-28 искам цената да остане същата след договора. това е единственият вариант да остана с върджин ако има пазарлък ще бъде на тази база .
    Scottish Power не знам дали някога ще се върна при тях дори с наполовина цени. Гола вода са , но това друга тема

Страница 11 от 11 ПървиПърви ... 91011

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Съвет за избор на доставчик на ток и газ
    От essence във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 24
    Последно мнение: 10-02-2013, 18:07
  2. Проблем с интернет доставчик
    От g_v във форум Интернет и компютри
    Отговори: 10
    Последно мнение: 18-12-2012, 12:29
  3. Отговори: 7
    Последно мнение: 10-06-2010, 10:41
  4. Интернет доставчици!