Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 12 от 12 ПървиПърви ... 2101112
Резултати от 276 до 291 от общо 291
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: Избор на Интернет Доставчик

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Коя СИМ-карта си купил, че аз гледам едни data SIM, които за 40 кинта ти дават едни 12 ГБ и като ги изхарчи човек, трябва да зарежда отново, а ти пишеш неограничен интернет?
    Нормална карта за 99п. Тия с датата са заредени. Аз си я взех от Теско до касите.ваучера от гишето за цигари....После като си заредиш кредита си купуваш адон от сайта...Аз имах проблем да го активирам моя и ми го пусна съпорта от онлайн чата...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Избор на Интернет Доставчик

Аз съм на БТ от 2 години и честно казано не мога да се оплача. Не съм имал проблеми с интернета, ъпгрейднаха ми пакета до 72Мбита, въпреки, че не съм виждал повече от 55 при сваляне, но ми е предостатъчно.
    Първата година ми дадоха БТ-Спорт безплатно, а втората плащах за него половин такса.
    Ползвам и мобилните им услуги с 5паунда отстъпка: 2 сим карти с по 5ГБ дата, неограничени минути и смс, за 19паунда.
    Всичко ми излиза малко над 50паунда на месец.
    В пакета имах опция да гледам и на 2 мобилни устройства, но от миналата година ми дадоха достъп до 4, когато са засекли опита ми да регистрирам и 2-та Айпада
    Не правя реклама, просто споделям опит.

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Тия от Openreach са си таковали онаковата. Миналата седмица се изсипали 3 буса и преместили кабела и ми вързали интернета.Даже ползвали cherry picker да вържат кабелите от стълба до къщата(отдолу има една кола на ландлорда която си седи там от поне едно десетилетие). Нито ми се обадиха нито нищо. Преди това няколко седмици ми казваха че няма как да ме вържат. После се разправят 1ч с БТ по телефона...уж не можело със стария акаунт и трябвало нова заявка,че и инжинер се гласяха да ми пратят(то предишния върза всичко в къщата)....така и не ми отговориха защо. Ядосах се като ми пратиха съобщение за инжинер,защото няма как да си взема отпуска без 2 седмици предизвестие освен ако не е спешно....Обадих се аз пак и този път попаднах на човек който ми каза,че ти да видиш може.Абе и аз не знам тия как се оправят,ама като монополисти явно не им пречи....

Как ми липсва стария Мегалан не е истина просто....България може да е всичко,ама услугите са на 6. Обаждал съм се в 3 сутринта да ми оправят интернета и те пращаха екип по нощите да се рови в шахтите на БТК....

А това с телефонната линия ми идва в повече. Fiber to the premises е по отделен кабел и няма нищо общо с телефония кабел които е за нормален интернет и fiber to the cabinet,ама те пак ме карат да имам домашен телефон. Сега имам един тон кабели долу. То са телефонни кабели,интернет кабели,файбър кутии,рутери.....

В крайна сметка интернета не е лош. Взех пакет 80 мбпс щото тия от 150 и 300 ми идват в повече. Спийд тестовете показват 72-3 сваляне и 20-21 качване. Не е зле като за 40 лири....
    Последно редактирано от Carlsberg : 17-01-2019 на 13:32

Старо куче
    Post Thanks / Like

Такааааа
    Аз съм в приключение с Водафон. До вчера беше що годе добре и д ес се прибирам и няма нет. Опитах да си вляза във Водафон акаунта не успях. Намерих някакъв телефон на Водафон и от там отговора беше - не мога да продължа процеса щото не мога да потвърдя че това сте вие. Вашия акаунт е празен не ползвате никакви услуги на Водафон. При което леко изпаднах в шок. Тия са затрили всичко. Трябва да отида до офис на Водафон за да потвърдя че съм аз. Въпроса ми е какви опции имам в случая? Ще се наложи да ги разкарам , втори път ми затриват акаунта във Водафон, поне първия път не ми резнаха нета. Няма как да разчитам на такива нескопосаници да ми доставят нет. Всякакви идеи са добре дошли
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Такааааа
    Аз съм в приключение с Водафон. До вчера беше що годе добре и д ес се прибирам и няма нет. Опитах да си вляза във Водафон акаунта не успях. Намерих някакъв телефон на Водафон и от там отговора беше - не мога да продължа процеса щото не мога да потвърдя че това сте вие. Вашия акаунт е празен не ползвате никакви услуги на Водафон. При което леко изпаднах в шок. Тия са затрили всичко. Трябва да отида до офис на Водафон за да потвърдя че съм аз. Въпроса ми е какви опции имам в случая? Ще се наложи да ги разкарам , втори път ми затриват акаунта във Водафон, поне първия път не ми резнаха нета. Няма как да разчитам на такива нескопосаници да ми доставят нет. Всякакви идеи са добре дошли

Прекарване на нов интернет отнема около месец, знам само едни,които обещават свързване на същия ден, ако си в зоната им на покритие:
    https://www1.relish.net/home-broadband
    Иначе ползвам BT от доста време, никога не е имало проблем.
    Водафон са много популярни и се водят като едни от най-добрите (поне за телефоните), изненадващо е при техните финансови възможности да се излагат...

6. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Такааааа
    Идеи за какво търсиш? Имаш ли договор с тях и докога?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Идеи за какво търсиш? Имаш ли договор с тях и докога?
    Договорът е за 18 мес минали са 3 остават 15. Идеи как да го прекратя. Интересно ми е след като да затрили всичкото инфо по техни думи не знаят какво се случва не е ли по лесно да прекратя отношенията си с тях?
    Определено утре ще има голяма разправия с тях

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Договорът е за 18 мес минали са 3 остават 15. Идеи как да го прекратя. Интересно ми е след като да затрили всичкото инфо по техни думи не знаят какво се случва не е ли по лесно да прекратя отношенията си с тях?
    Определено утре ще има голяма разправия с тях
    Хм. В рамките на шегата се чудя, ако престанеш да плащаш, какво ще стане, ако те нямат като клиент... но това не е съвет де... знам ли откъде ще си възстановят после информацията и доколко. Иначе - не ми се вярва това събитие, а и в комбинация от другото да са достатъчно основание да прекратиш договора с тях, едва ли имат като основание за прекратяване "административни недоразумения" или "лош кастъмър сървиз"... Трябва да видиш какви са основанията за прекратяване при тях и да видиш дали може да се впишеш в някое от тях. Иначе ако им се обадя, те ми кажат, че ме няма като клиент, бих им казала - "прекрасно, значи мога да спра да плащам вноските си без всякаква опасност да ми навредите на кредитния рейтинг... и без това не получавам услуга от вас." Ще се разтичат като хлебарки, гарантирам ти...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. БЛАГОДАРЯ deijei, DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Точно това им казах по телефона. Човека изобщо не знаеше как да реагира и аз затворих той нямаше какво повече да направи. Аз не можах да пасна секюрити чек по телефона, те нямат никакво инфо и не знаят какво да питат. Утре в офиса ще е.
    Стойте далеч от Водафон интернет - генералния извод

13. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Хм. В рамките на шегата се чудя, ако престанеш да плащаш, какво ще стане, ако те нямат като клиент... но това не е съвет де... знам ли откъде ще си възстановят после информацията и доколко. Иначе - . Иначе ако им се обадя, те ми кажат, че ме няма като клиент, бих им казала - "прекрасно, значи мога да спра да плащам вноските си без всякаква опасност да ми навредите на кредитния рейтинг... и без това не получавам услуга от вас." Ще се разтичат като хлебарки, гарантирам ти...
    Tc.Tc.Tc.
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Точно това им казах по телефона. Човека изобщо не знаеше как да реагира и аз затворих той нямаше какво повече да направи. Аз не можах да пасна секюрити чек по телефона, те нямат никакво инфо и не знаят какво да питат. Утре в офиса ще е.
    Стойте далеч от Водафон интернет - генералния извод
    Стоя далече от Водафон вече 18 години...тенкю вери мач...
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Такааааа
    Идеи нямам,но ако това ще те накара да се почувстваш по-добре,ще ти кажа че и BT са същите.Когато се местихме,бях “организирал” всичко уж с тях месец преди това.Трябваше да стане на определена дата,нета е жизненоважен за нашето семейство.Да,ама не,да не се впускам в подробности,имахме нет след 7 дни(безброй разговори с индийски оператори,оплаквания,извинения),да не ти казвам какви абсурдни обяснения ми даваха.После не плащах 3 месеца и ми включиха всички възможни пакети на телевизията,като че ли някой ги гледа.Та искам да кажа-всички са маскари.

18. ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

странна работа, днес всичко е ок всичко е точно в акаунта имам нет много странно

20. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

странна работа, днес всичко е ок всичко е точно в акаунта имам нет много странно
    Неведоми са пътищата мрежови...
    Радвай се на това, което имаш - все пак е по-добър вариант от смяна на доставчика!

22. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Стоя далече от Водафон вече 18 години...тенкю вери мач...
    Що така? Аз съм с тях от поне 20 г и нямам грам оплакване в никакъв аспект. Рядко се налага да се обаждам на customer service. Причината е, че трябва да им кажа,че контракта свършва и да си поискам по -добър. Откакто предлагат и live chat, е още по-добре. Проблеми с връзка тук в УК или из Европа не съм имала. Докато мога много да пиша за О2 и т.н. Интернет обаче няма да си взема, защото ползват мрежата на БТ и не могат да предоставят качеството на Върджин.

24. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

те нека ми вкарат оптиката в къщи пък тогава стой та гледай , върджин не могат да стигнат такива скорости

Страница 12 от 12 ПървиПърви ... 2101112

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Съвет за избор на доставчик на ток и газ
    От essence във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 24
    Последно мнение: 10-02-2013, 18:07
  2. Проблем с интернет доставчик
    От g_v във форум Интернет и компютри
    Отговори: 10
    Последно мнение: 18-12-2012, 12:29
  3. Отговори: 7
    Последно мнение: 10-06-2010, 10:41
  4. Интернет доставчици!