Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Секретната история на света

Някой може ли да даде линк за сваляне на The secret history of the world from Johnatan Black.Много ще съм задължен.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Секретната история на света

Цитирай Първоначално написано от Vasseto Виж мнението
    Някой може ли да даде линк за сваляне на The secret history of the world from Johnatan Black.Много ще съм задължен.
    тая книга,сигурно ще е голяма конспирация,щом автора са го законспирирали и в гугъл
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от நீலகிரி Виж мнението
    тая книга,сигурно ще е голяма конспирация,щом автора са го законспирирали и в гугъл
    Опитахте ли с "Jonathan Black"

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

За съжаление, книгата още я няма по торентите. И аз я чакам с нетърпение, та ако я намеря ще пиша пак.
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Видях тази книга в списание, което редовно получавам от тези снабдители http://www.cygnus-books.co.uk/index.html

Поне може да се закупи на много по-ниска цени. Аз винаги си поръчвам книги от тях. За всеки сучай това е линка към книгата от тях:

http://www.cygnus-books.co.uk/index....he+world&cid=0

6. БЛАГОДАРЯ Mystic, Vasseto, Charlotte thanked for this post
    aflame66
    Guest

Не знам за свободно, но в Амазон може да се купи за 5-6 паунда, обаче отзивите там не са много ласкави. Предупреждават, че е загуба на време и пари.
    Е, има и много ентусиазирани, разбира се.

Напреднал Аватара на ctl
    Post Thanks / Like

И ква е тая история, от праисторическите човеци,как са правели пържоли и т.н ебати кат излизат някви ей такива, секретни истории, на майка им хвърчилото. Всичко е за да се вдигне шум, и да се купува тази книга и да се правят пари, пък нищо ново няма да научите. Гаранция

Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Който вече я е прочел - дайте отзиви и сюжетна линия ако ви се намират време и желание...
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Wolf Виж мнението
    Който вече я е прочел - дайте отзиви и сюжетна линия ако ви се намират време и желание...
    Да аз япрелистх и ми се видя много интерсна защото изказва алтернативно мнение за произхода на чожечеството, кое е първичното и много други обяснения на неща не до там ясни от тривиалната история на main kind.Не знам за вас но на мен лично ми се видя много интересна (особено за произхода на религиите) и мисля че нямам проблем да дам 5 лири за да я прочета.Впрочем още едно благодаря за ГПС-са работи като пушка благодарение на съвета ти.

11. БЛАГОДАРЯ Wolf thanked for this post
    Старо куче Аватара на Wolf
    Град
    Somewhere in the dark...watching you
    Post Thanks / Like

Историята на света е доста обширна тема и доста противоречива също така. Тя, историята, винаги е била писана от победителите и за добро или лошо е доста субективна. Особено в наши дни. За религиите да не говорим. Те са първопричина за изличаването на нации от лицето на замята в древноста, а за съжаление са в основата на фундаменталния ни съвременен конфликт с исляма. Та мисълта ми е, че алтернативните мнения в областта на тези два предмета са доста и винаги интересни. Най-малкото провокиратмисленето ни от различна гледна точка.Според мен ще се видят и промени, защото разкритията за произхода ни все повече трупат информация, която ще се тълкува. От друга страна теорията на Дарвин се предъвква като фундамент вече над 100 години и започва да се изчерпва. Все пак като прочетеш книгата, може да постнеш мнение ако ти се занимава...

П.П. ...не съм направил нищо съществено за навигатора ти и не мисля, че заслужавам похвала...
    When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не знам какво очаквате да прочетете в книгата, но ще си позволя да осветля насоката, в която е писана книгата. Тайната история на Света е разглеждана от метафизична, окултна и езотерична гледна точка.
    Ето и съвсем малка извадка от нея:
    Extract page 381
    “In the course of writing this book I have met the young Irish mystic Lorna Byrne. She hasn’t read any of the literature that lies behind this book, nor even previously met anyone who might have passed its ideas on. Her extraordinary knowledge of the spirit worlds has come from direct personal experience. She meets Michael, Archangel of the sun, and has encountered the Archangel Gabriel in the form of the moon, divided in half yet pressed together and moving she says, like the turning of pages in a book. She has described to me seeing in the fields near her home the group-spirit of the fern in the form of the fern but with human like elements. She meets Elijah, who was once a human with the spirit of an angel, and she has seen him walk on water. There is an alternative method of perception and a parallel dimension that moves things around in our own.”
    Never approach a bull from the front, a horse from the rear or a fool from any direction!

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Уникално енциклопедично изследване за мистичните учения от зората на цивилизацията до наши дни

„Окото, през което виждам Бога, и окото, през което Бог ме вижда, е едно и също око.” - Майстер Екхарт, немски мистик, ХІІІ в.

Това е първото в света енциклопедично изследване, посветено на окултните учения, съхранявани в мистичните школи от Древен Вавилон и Египет до наши дни. Според тях най-голямата тайна в този апокрифен лабиринт е промененото състояние на човешкото съзнание. Именно чрез него т.нар. посветени са преминавали през бариерите на паралелните измерения, за да достигнат до Космическия разум. Именно затова и разгласяването на методите, водещи към божественото състояние, се е наказвало със смърт. Древните са охранявали своите тайни така, както днес се охраняват ядрените арсенали. Как изглежда историята, видяна през погледа на езотеричните общества?

Разбира се, че подобни идеи звучат налудничаво. Какво обаче ще кажете, ако се окаже, че повечето личности с безспорен принос в човешката цивилизация, са изповядвали същите идеи. Факт е, че се оказва точно така. Очевидно нашият свят може би наистина е само един незначителен остров сред невъобразимо по-сложния вселенски океан, в който съзнанието властва над материята.
    23 lv.
    Не поглеждай с гняв назад.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. История за любовта
    От NIBIRU76 във форум Общ форум
    Отговори: 11
    Последно мнение: 07-12-2009, 20:53
  2. история
    От DIAVOLA във форум Нови книги
    Отговори: 2
    Последно мнение: 26-09-2009, 02:22
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 28-06-2009, 18:14
  4. История