Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране магистратура право

Направо не знам къде да питам вече, нито къде да сложа тази тема. Ще опитам тук, простете ми, ако не му е мястото.
    Икономист съм по образование, завърших преди шест години работя си по специалността, но ми се иска да уча право, и то магистратура. Възможно ли е това из БГ университетите, защото в СУ не може, а не ми се учи още шест години за юрист...
    Може ли някой да ми даде необходимата информация и да ме упъти? Къде? Магистратура право за висшисти от други направления?
    Благодаря Ви.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: магистратура право

Цитирай Първоначално написано от elizabeth Виж мнението
    Направо не знам къде да питам вече, нито къде да сложа тази тема. Ще опитам тук, простете ми, ако не му е мястото.
    Икономист съм по образование, завърших преди шест години работя си по специалността, но ми се иска да уча право, и то магистратура. Възможно ли е това из БГ университетите, защото в СУ не може, а не ми се учи още шест години за юрист...
    Може ли някой да ми даде необходимата информация и да ме упъти? Къде? Магистратура право за висшисти от други направления?
    Благодаря Ви.
    Елизабет, в този форум предимно общуват българи, живеещи във Великобритания, такива, които се канят да заминат или вече са били. Вероятно, повече отговори на въпроса ти за БГ висши учебни заведения би получила във форум за българи, които живеят и учат в България.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

charming Аватара на Suzanne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от elizabeth Виж мнението
    Благодаря Ви.
    Струва ми се, че такава опция няма. Приетите първи курс право са с директна програма магистър.
    Провери все пак в Нов български. Може и да има такава опция там

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Мерси.
    Има във Велико Търново. Благодаря Ви много все пак.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Магистратура в UK
    От MLaudanov във форум Образование в UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-05-2015, 15:30
  2. Магистратура в UK..
    От decovarna във форум Образование в UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-12-2010, 20:48
  3. Магистратура в UK
    От BoByS във форум Образование в UK
    Отговори: 1