Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Необходими документи?

здравейте,
    искам да попитам какви документи са ми необходими за да работя в англия законно?в момента имам нин карта и кандидатствах скоро за селф емплоид.имам банкова карта.необходимо ли ми е още нещо за да мога да започна някаква работа и ако да какво?
    извинявам се предварително,ако въпроса ми е задаван преди.
    благодаря предварително.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Необходими документи?

Цитирай Първоначално написано от rusenec Виж мнението
    здравейте,
    искам да попитам какви документи са ми необходими за да работя в англия законно?в момента имам нин карта и кандидатствах скоро за селф емплоид.имам банкова карта.необходимо ли ми е още нещо за да мога да започна някаква работа и ако да какво?
    извинявам се предварително,ако въпроса ми е задаван преди.
    благодаря предварително.
    Въпросът ти е задаван около 3 милиона 725 пъти плюс/минус 2-3. Зависи какво ще работиш и в качеството си на какъв.

Нямаш право да работиш на трудов договор, т.е. някой да те наема. Можеш да си търсиш клиенти и да им предлагаш услуги. В някои сфери има специфични изпити, документи и т.н. Всъщност, във всички сфери... Така че без подробности за намеренията и какво си намерил вече - няма как да ти се отговори по-точно.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

не съм намерил нищо засега и в момента бих се хванал почти на каквато и да е работа,защото съм отскоро тук и ако не започна скоро ще трябва да се прибера.просто искам да зная дали някои би ме наел с наличието на тези документи.

numfar
    Град
    Birmingham
    Post Thanks / Like

Unhappy Относно: Необходими документи?

здравейте

аз отскоро съм тук и засега нямам документи. Моля, кажете ми как точно се прави селф имплойд, как се взима НИН номер? много ми е неясно?

както чета за селф имплойд, ми трябва НИН, но него не знам от къде да взема!

моля ако някой може да ми каже какъв е целия процес от пристигането в Англия само с паспорта, нататък - много благодаря!!!

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Относно: Необходими документи?

Цитирай Първоначално написано от Astronautika Виж мнението
    здравейте

аз отскоро съм тук и засега нямам документи. Моля, кажете ми как точно се прави селф имплойд, как се взима НИН номер? много ми е неясно?

както чета за селф имплойд, ми трябва НИН, но него не знам от къде да взема!

моля ако някой може да ми каже какъв е целия процес от пристигането в Англия само с паспорта, нататък - много благодаря!!!
    Ето ТУК пише стъпка по стъпка.
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

taken Аватара на gomorrah
    Град
    at home
    Post Thanks / Like

Ако прочетеш внимателно ще видиш, че има подфорум self-employed. Най-отгоре има забодена тема пътеводител за новодошли. Мила отговори на питащия преди тебе, че въпросите са задавани милиони пъти, което значи, че има информация за всичко във форума.Само трябва да си направите труда да поровите малко из инфото. Много ми е чудно как така тръгвате без да сте си проучили поне документите, които биха ви потрябвали.
    Късмет!
    Friends don't let friends get friends haircuts.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Необходими документи за PR
    От MadI във форум Постоянно жителство (Permanent Residence - EU law)
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2013, 14:20
  2. Какви документи са ми необходими?
    От Vanilia във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8
    Последно мнение: 27-08-2012, 17:00
  3. Необходими документи за НИН за учащ
    От една българска роза във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 5
    Последно мнение: 27-08-2011, 16:26

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker