Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Докторантура в Лондон-заплащане

Здравейте на всички
    Предстои ми заминаване по една програма за докторантура в Лондон, като ми казаха,че няма да съм на стипендия, а ще се водя на работа. Някой има ли представа каква е заплата на един такъв докторант (аз поне си мисля,че трябва да е достатъчна, за да мога да живея).
    Съпругът ми ще дойде с мен и до колкото разбирам,6том аз имам разрешение за работа, то и той би трябвало да получи. Той в момента завършва ветеринарна медицина и се надявам,че ще може да намери някаква работа по специалноста, за да ни е по-лесно.
    Благодарйа предварително за всички отговори и се извинявам,ако задавам някои тъпи въпроси!!!

Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Докторантура в Лондон-заплащане

Цитирай Първоначално написано от greicho Виж мнението
    Здравейте на всички
    Предстои ми заминаване по една програма за докторантура в Лондон, като ми казаха,че няма да съм на стипендия, а ще се водя на работа. Някой има ли представа каква е заплата на един такъв докторант (аз поне си мисля,че трябва да е достатъчна, за да мога да живея).
    Съпругът ми ще дойде с мен и до колкото разбирам,6том аз имам разрешение за работа, то и той би трябвало да получи. Той в момента завършва ветеринарна медицина и се надявам,че ще може да намери някаква работа по специалноста, за да ни е по-лесно.
    Благодарйа предварително за всички отговори и се извинявам,ако задавам някои тъпи въпроси!!!
    Питай Унито дето ще правиш докторантура колко ще ти бъде заплатата.
    Относно съпругът ти:

Трябва да отиде до НВМС в София за да си извади сертификати, които после в Англия трябва да занесе в Royal College of Veterinary Surgeons(RCVS) за да му признаят дипломата:

http://www.rcvs.org.uk/Templates/Int...p?NodeID=96555

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Докторантура в Лондон-заплащане
    От greicho във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-06-2008, 12:51

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •