Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител Аватара на luanda_1
    Post Thanks / Like

По подразбиране Въпрос за резултатите на Toefl

Здравейте Не бях много сигурна как точно да си формулирам въпроса, но в общи линии исках да попитам, вярно ли е, че при единично плащане на таксата от 145 долара, може да държиш изпита 4 пъти.Чух преди извесно време от някъде, че ако резултата не ти хареса можеш просто да натиснеш Cancel и да се надяваш, че следващия път ще се справиш по-добре.Малко съм притеснена, защото моят изпит наближава и ако наистина може с еднократно плащане да се пробвам повече от веднъж, ще се чувствам по-сигурна.Но проблема е, че информацията ми е съмнителна.Ако може някой да даде сигурна информация от първа ръка, ще е много добре Благодаря на енстусиастите предварително

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Въпрос за резултатите на Toefl

Ако това е вярно е супер, но се съмнявам. Сега ще вляза да проверя тази опция.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ще използвам темата да питам и друг въпрос - относно отговорите, ще държа теста по-рано от времето, когато трябва да се пращат оценките от него към универстите, а каквото съм чел в сайта им, мога да дам няклко безплатни адреса на учебни заведения, за да им ги изпратят, но аз все още не ги знам. Как става в такъв случай после изпращането?

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ако вече имаш резултата е още по-лесно, защото ще го впишеш във формата в Укас , там има специална графа и това за тях е идеалния вариант, тъй като ще видят, че вече имаш нужните точки, ако изкараш по-малко точки можеш да ги впишеш /зависи колко са, ако са много малко по-добре не ги пиши/ в едната графа, във втората да запишеш отново Тойфел и в графата за резултата ще напишеш че чакаш отговор и ще им пратиш по имейла допълнително резултата. Но смятам, че до момента с попълване на формата и изпращане вече ще имаш нужния резултат. Все пак това ще е някъде около ноември, декември, освен ако не кандидатстваш в Кембридж или Оксфорд , където се кандидатства до 15 октомври.

Нов потребител Аватара на felic1ty
    Post Thanks / Like

Доколкото ми е известно, тази такса от 145 долара покрива само 1 явяване на изпита. За cancel – има такава опция, мисля че се правеше веднага след приключване изпита, но това трябва да се провери на сайта им. Четири университета имаш право да избереш да им се пратят резулатите безплатно, можеш и нищо да не пишеш, ако не искаш. Ако вече след време искаш да пратиш резултатите някъде, се плаща по 17 долара за всеки избор.

Нов потребител
    Град
    Plovdiv
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от luanda_1 Виж мнението
    Здравейте Не бях много сигурна как точно да си формулирам въпроса, но в общи линии исках да попитам, вярно ли е, че при единично плащане на таксата от 145 долара, може да държиш изпита 4 пъти.Чух преди извесно време от някъде, че ако резултата не ти хареса можеш просто да натиснеш Cancel и да се надяваш, че следващия път ще се справиш по-добре.Малко съм притеснена, защото моят изпит наближава и ако наистина може с еднократно плащане да се пробвам повече от веднъж, ще се чувствам по-сигурна.Но проблема е, че информацията ми е съмнителна.Ако може някой да даде сигурна информация от първа ръка, ще е много добре Благодаря на енстусиастите предварително
    Аз скоро се явих и мога да изкажа моето мнение. Таксата от 145 $ се покрива за едно явяване. Единствено имаш право (ако не се лъжа) максимум 3 дена преди изпита да пуснеш заявление, че искаш да си смениш датата на изпита обаче пак трябва да се платят около 50 $ за това, че си им създала "такова неудобство" със смяната на дата. Щом си влязла в съответния център, където ще държиш изпита и са те вписали значи си се явила. Това за Cancel накрая на изпита е въобще дали искаш да ти проверят теста, защото примерно ако не си отговорила на половината въпроси и на есетата нищо не си писала ти е ясно, че няма да имаш добър резултат и по този начин ги облекчаваш един вид. Моя съвет е да се явиш и да пишеш пък каквото стане... Аз също бях много неуверен преди изпита, също така като свърши теста смятах, че въобще не съм се представил добре, а в крайна сметка изкарах 102 точки. Не че е кой знае колко добър резултат, но все пак покрива минималните изисквания за унитата, в които искам да кандидатствам. Надявам се да съм помогнал. УСПЕХ !!!

7. БЛАГОДАРЯ luanda_1, luiza, mimoslav4eto thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос отностно TOEFL
    От the_speed_ във форум Образование в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 23-07-2013, 05:02
  2. Резултатите от тотото от 1980г насам
    От high_barnet във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 10-08-2010, 17:50
  3. Резултатите от матурите вече са тук...And now what?
    От Devil's Advocate във форум Образование в UK
    Отговори: 23
    Последно мнение: 06-06-2010, 21:14
  4. Въпрос относно TOEFL
    От pavkoni във форум Изучаване на английски
    Отговори: 2
    Последно мнение: 21-08-2009, 14:29
  5. TOEFL или IELTS и въпрос за кандидатстване
    От CherryMuffin във форум Образование в UK
    Отговори: 9
    Последно мнение: 06-01-2008, 16:05

Отметки