Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Пазари в Uk.

С ваша помощ ще се опитам да направим един списък с пазарите в UK.

Информацита която ни трябва е къде се намира пазара, кога работи какво се продава(дали имат нови или втора употреба стоки или и двете).

Нека започна аз

- На Waltamstow главната им улица имат доста голям пазар работи всеки ден с изключение на неделя.Най-много сергии има в събота.Продават само нови неща.

-В района на Holloway близо до Seven sisters Road, има пазар който работи всяка събота и неделя.В събота е повече с нови стоки,а в неделя е основно стоки втора употреба.Пазара е среден на големина може би 100 сергии. Има два входа единият е в уличката между Макдоналдс и Халифакс а другият в уличката до Natwest която е срещу киното Одеон.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Мадлена
    Благодаря за линковете полезна информация.
    Ще е добре ако някой сподели за някои от пазарите някои неща.
    Примерно на кой-продават евтини инструменти, на кой дрехи.Примерно на този на ливърпул има много евтини кожени якета. Можеш и да свалиш доста от цената ако се пазариш.
    Пак там има едно магазинче което предава най-голямото разнообразие от часовници Casio и на най евтините цени в Лондон.Говорим за оригинални часовници идващи с гаранция.Аз съм си купувал от тях.
    Другото е за пазара в Hakney аз зная ее го затвориха уж а на този сайт пише че съществува такъв.
    Накой запознат ли е стози пазар?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

~ Аватара на Maria
    Град
    UK
    Post Thanks / Like

Polar Bear Аватара на Me4oka
    Град
    London Zoo
    Post Thanks / Like

По подразбиране

tukmo kazaha po radioto 4e imalo more than 300 street markets in london

...
    Post Thanks / Like

По подразбиране

nqkoi znae li za tozi market za drehi,nqkade kam edgware,severen london 5 ili 6 zona, i koga raboti ?

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Ako njakoj go interesuvat pazarite okolo Glasgow/Edinburgh neka se obadi, shte kaja vsichko koeto znam za tjah. Ima gi dosta i mnogo neshta se namirat evtino.

Post Thanks / Like

По подразбиране

pazara na hakni go zatvoriha predi dosta vreme osven ako ne sa go otvorili pak no na razli4no mqsto...puk moje i da gresha de

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране

има голям пазар на компютри и комп. техника досами страдфорд всеки уикенд. продават се нови неща - аз съм купувал, дават ги с фактура и гаранция и всичко си работи перфектно. доста по-евтино идва от лъскавите магазини. с кола се влиза откъм А11 след флайоувъра над А12, преди бензиностанцията ЕССО вляво и после преди железопътния мост вдясно, има и паркинг. в събота внимавайте с трафик-уордъните, щото се въртят като мухи на мед. иначе като излезете от стейшъна тръгнете по тротоара от близката страна на линиите Джубили и минете отгоре по пешеходния мост. после следвайте улицата. пазара се намира в сградата на едно училище. плаща се Ј2 вход, но може да поискате билет от някой. ако го направите, питайте и към колко часа човека е отишъл, щото секюритито ще ви зададе подобен въпрос (не може да идеш в 3 часа следобед и да си билет номер 5). и се пазарете с продавачите, понякога падат в цените.
    всеки може да опикае пода - бъди герой, осери тавана!!!

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Аз знам за 3:

1.Близо до White Chapel station...незнам дали този е същия,за който казват 4ее на Ливърпул Стриит.От там съм си купувал много инструменти.има нови и стари,макар 4е някои от старите са на цената на новите!Пазара е в Неделя.
    2.Някъде до Уембли стадиона имало също такъв пазар,дори по-голям,но не го знам точно къде е...новите инструменти дори ги продавали с гаранция.
    3.Близо до Воуксхол Стейшън също има такъв пазар.веднъж ходих там събота и нямаше нито една сергия,бил в неделя...
    иначе и по т.нар.:карбуут-и има ценни находки понякога...
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от m_p_c
    има голям пазар на компютри и комп. техника досами страдфорд всеки уикенд. продават се нови неща - аз съм купувал, дават ги с фактура и гаранция и всичко си работи перфектно. доста по-евтино идва от лъскавите магазини. с кола се влиза откъм А11 след флайоувъра над А12, преди бензиностанцията ЕССО вляво и после преди железопътния мост вдясно, има и паркинг. в събота внимавайте с трафик-уордъните, щото се въртят като мухи на мед. иначе като излезете от стейшъна тръгнете по тротоара от близката страна на линиите Джубили и минете отгоре по пешеходния мост. после следвайте улицата. пазара се намира в сградата на едно училище. плаща се Ј2 вход, но може да поискате билет от някой. ако го направите, питайте и към колко часа човека е отишъл, щото секюритито ще ви зададе подобен въпрос (не може да идеш в 3 часа следобед и да си билет номер 5). и се пазарете с продавачите, понякога падат в цените.
    да,бил съм на този пазар...стига дазнаеш какво търсиш,има ценни находки!прави се в събота,започва от 9 или 10,но може да се изчака в кафето,ако сте отишли по-рано.
    Такъв пазар има и близо до Тотнъм Корт Роуд,в двора на някакъв университет беше,пак в събота.продават се доста нови маркови компютри,с леки дефекти,за добри пари.
    ако някой се интересува как то4но да стигне до горните 2 магазина-да пише.
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Тоя на Vauxhall е доста добър ако си търсите инструменти. Всички мои познати си купуват от там.

А добър Carboot има в Kent по A21 (Веднага след пистата Брандс Хатч).
    Доста е голям и е в Неделя

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отваряне на трудовите пазари в цял ЕС за българи и румънци
    От marto9304 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 144
    Последно мнение: 04-11-2011, 21:21
  2. Отговори: 1
    Последно мнение: 06-06-2011, 13:27
  3. Отговори: 7
    Последно мнение: 10-01-2009, 13:28
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 19-09-2007, 21:45
  5. Европа няма да отвори строителните си пазари за наши фирми
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 16-02-2006, 13:18