Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: агенциии за хотелски персонал в Лондон

Цитирай Първоначално написано от N.Vrachkin Виж мнението
    Интерсен въпрос, дано някой може да отговори.
    Ми какво пречи да се кандидатства? Обаче има ограничение, не искат да работят със self-employed, така че има смисъл да кандидатства човек, който има право да работи като нает, а до Нова година това НЕ Е всеки българин.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

.................. Аватара на VIA_AVE
    Град
    друго измерение
    Post Thanks / Like

Здравейте ! Някой може ли да каже агенции за работа, които могат да се посетят на место в офисите им в Лондон. Може да споменете каквито и да са агенциии, не само агенции за хотелски персонал. Освен за работа, бих ги попитал и да ми издадат бележка че съм ги посещавал, която да ми послужи евентуално за НИН. Пове4ето агенции предпочитат да контактуват чрез емайл и телефон. Посетих 2 на посочения адрес и те ве4е не са там.

Благодаря
    Последно редактирано от VIA_AVE : 13-12-2013 на 13:16
    Vaya Con Dios ! По Паралелите...

Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте! Привет на всички. Нов съм във форума и изчетох всичко, но не можах да намеря информация за тази агенция: http://www.crystalconsultant.co.uk/bg/ , мисля да кандидатствам там, но преди това искам да ги разуча, за да не попадна на измамници. Ако някой има инфо ще съм благодарен ако сподели...

Нов потребител Аватара на mavar
    Post Thanks / Like

Thumbs up

gateway.gov.uk,...gumtree.com,...Baxter Personnel,...berryrecruitment.co.uk,...CV-Library,...
    Workabout.co.uk,..ROYAL LANCASTER HOTEL LONDON
    43 Queens borough Terrace London
    W2 3SY, United Kingdom
    www-lancasterhotellondon.webs.com
    Tel :+(44)70 14 24 08 19,...uk.JobDiagnosis.com,...reed.co.uk.,...fishfo .co.uk,...cater.co.uk,...Telephone 01292 670198
    Email [email protected]
    Visit www.buzzworksholdings.com,...My Leicester Jobs,...caterer.co.uk,..caterer.com,...indeed.com, ..fish4job.co.uk,...

Нов потребител Аватара на mavar
    Post Thanks / Like

Thumbs up За: агенциии за хотелски персонал в Лондон

Цитирай Първоначално написано от mavar Виж мнението
    gateway.gov.uk,...gumtree.com,...Baxter Personnel,...berryrecruitment.co.uk,...CV-Library,...
    Workabout.co.uk,..ROYAL LANCASTER HOTEL LONDON
    43 Queens borough Terrace London
    W2 3SY, United Kingdom
    www-lancasterhotellondon.webs.com
    Tel :+(44)70 14 24 08 19,...uk.JobDiagnosis.com,...reed.co.uk.,...fishfo .co.uk,...cater.co.uk,...Telephone 01292 670198
    Email [email protected]
    Visit www.buzzworksholdings.com,...My Leicester Jobs,...caterer.co.uk,..caterer.com,...indeed.com, ..fish4job.co.uk,...
    наи много работа се предлага чрез англиския джоб център,влизате регистрирате се безплатно и търсите работа из цяла Англия,какватo ви трябва,без комисионни,без посредници,успех на всички които търсят работа,вече сме 2014,няма ограничения за работа,
    намирате си опеделена работа и започвате,като всички останали които имат право да работят в Англия,иншурънс номера се вади после след като сте започнали работа и става по лесно,информацията е за всички които са прiстигнали след 01.01.2014,и които искат да си намерят работа в момента.....Jobcentre Plus jobs,...http://www.indeed.co.uk/Jobcentre-Plus-jobs
    Последно редактирано от BGHelp : 19-05-2014 на 20:13 Причина: цитат. Моля, не изтривайте таговете, когато използвате цитати

7. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здрaвей, мерси зa инфото, a с този джоб център може ли дa се кaндидaтствa от Бългaрия, зaщото при мен товa е проблемa - нямaм никaкви познaти и нямa нa кого дa рaзчитaм зa квaртирa...

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: агенциии за хотелски персонал в Лондон

Сайтът на джобцентъра е нещо като сайт за обяви - ако можеш да се регистрираш, можеш и да кандидатстваш. Истинският въпрос е - дали ще се намери работодател, който да те наеме, докато си още в България?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

10. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    Става дума за агенции за хотелски персонал. Навремето като работихме на строеж в Кенсингтън, един колега ми разправяше, че имало агенции, които набират Linen Porters за хотели, по същия начин, по който агенции набират Labourers за строежите. Т.е. обаждаш се на агенцията, казваш "Искам работа като labourer", те отговарят "Няма проблеми, отидете утре еди къде си..." Т.е. не искат автобиография, т.е. опит. Та въпроса ми е дали някой знае такива агенции, които набират Linen Porters за хотели и пращат директно на работа, без да искат CV? Благодаря предварително!

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Аз работя в хотел и бях изпратена тук от тукашна агенция.
    Не са ми искали СиВи в чист вид, но попълних регистрационна форма, в която имаше полета за трудовия опит за 5 години назад, за телефонни номера за препоръки и каква ми е била заплатата на предишните места.

За тази агенция работих една седмица само. После хотелът, в който ме пратиха, ме откупи и ме нае директно.
    Агенцията я намерих случайно. Разхождах се и гледам, на една витрина пише ,, Вашата работа е тук''. Набираха готвачи, камериерки, сервитьори и миячи.
    Едва се разбрахме. Езикът ми беше на ниво ,,Добър ден''. Смяха ми се като ги питах за формуляра какво е това DOB. Било date of birth.
    После ми пратиха имейл, който завършваше с думата Alasdair. Написах криво- ляво отговор и ги питам какво е това Alasdair. Пиша им, че няма такава дума в речника.
    Бог знае колко са се веселили с моите писания хората. Alasdair било името на моя агент. Тука всеки трети се казва така, но дотогава не го бях чувала.

Core, по- смело, човече, ще се оправиш. Говориш езика и имаш право на работа. Възрастта тука не е проблем. Тези тук живеят до сто години .
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

13. БЛАГОДАРЯ Core thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, Core, Katsko liked this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

www.staff2go.uk
    07446804022 Slavova
    ---------------------------------
    Georgi Kerkenezov-07469201410
    -----------------------------------------
    Uspeh

15. БЛАГОДАРЯ Core thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Core liked this post
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. агенциии за хотелски персонал в Лондон
    От koko28 във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 26
    Последно мнение: 13-12-2013, 13:06

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •