Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 75
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране The University of Warwick

Здравейте!Преди два дни получих оферта от този университет(специалност икономика).Интересува ме дали някой може да ми даде някаква полезна информация относно този университет.Ако някой е учил там или учи в момента ще ми бъде от изключителна полза ако сподели как е живота в Warwick.Благодаря предварително

Нов потребител Аватара на Holly
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: The University of Warwick

Виж този форум (може и да си го изчел вече).

http://www.thestudentroom.co.uk/forumdisplay.php?f=24

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Holly Виж мнението
    Виж този форум (може и да си го изчел вече).

http://www.thestudentroom.co.uk/forumdisplay.php?f=24
    Да,разглеждал съм го,но по-скоро бих искал мнение от българи.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Здравей,
    Аз съм приета в Университета Ковънтри, а Warwick е в същия град. Един от най-добрите може би трети, четвърти в някои класации. За града проучих, че не е лош, но бил скучен, какво значи нямам представа. ИМа си всичко в него, кино ,театър, пързалка, хокей, футбол, заведения, какво повече за развлечение трябва , нямам представа. Ти с каква оферта си, имам предвид какъв успех ти искат. И колко точки имаш на Тойфела.
    Къде си приет още. Или твърдо решаваш Warwick. Аз май твърдо съм решила Ковънтри.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Момчета аз също съм приет в Warwick дори го посочих като firm choice но не се знае дали там ще отида да уча.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Какво те притеснява. Да не би да са ти посочили много висок успех.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Дам точно така искат ми 5.75 което според мен е невъзможно с оглед това че предстоят матурите.

Нов потребител Аватара на vgervaziev
    Post Thanks / Like

[email protected] - това е email-a на колегите от Уорик ако sоciety-то е активно все още, мисля че ще помогнат.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И при мен искат 5.75.Това при мен означава,че резултата от матурите трябва да е над 5.50,но за това аз ще си имам грижата.Иначе имам оферта и от Бирмингам.Sinner ти за каква специалност имаш оферта там?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Computer Science аз също имах оферта от Birmingham но я отказах защото беше да имам 6.00. Твоята каква е, с матурите как мислиш да се справяш?

vgervaziev с какво ще помогнат?!
    Последно редактирано от SiNNeR : 13-04-2008 на 15:09 Причина: добавяне

Нов потребител
    Post Thanks / Like

6.00 е просто невъзможно.До сега такъв успех ли си имал?Защото за да ти поставят такова условие трябва от предните години да си имал само 6-ци.Иначе сега с тия матури е много прецакано,защото във всички случаи ти свалят дипломата.Аз ще се опитам да изкарам над 5.70-80 по математика и 5.30 по БГ.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

каква специалност те интересува, предполагам нещо свързано с компютри защото като ти гледам избора на там са ти интересите май към кои още унита си кандидатствал може пък да се окажем в един и същ.

Нов потребител Аватара на vgervaziev
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от SiNNeR Виж мнението
    vgervaziev с какво ще помогнат?!
    Предполгам, че с каквото ги помолите, касаещо живота и ученето в Уорик. Надали ще откажат да ви отговорят на въпросите и да ви дадът полезна информация за университета.
    Последно редактирано от vgervaziev : 13-04-2008 на 18:42

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте! Аз също съм прита в Warwick - Politics with International Studies.Аз онзи ден им писах и получих отговор, че няма да зачитат матурите, което беше изключително успокоение. В писмото пише, че ще вземат под внимание успеха от последните 3 години, така че не вярвам да се отметнат.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

А какъв успех са ти искали ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Искат ми 5,80, както и копие на сертификата ми по английски. Това е напълно постижимо. Но искам само да кажа - по-добре им пишете лично и ги питайте за вашата специалност,защото някои departments са по-стриктни, други не толкова. А ако не ви се чака, винаги може да им се обадите. Аз наскоро им звънях по един друг повод и бяха много мили.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И мен ме приеха в Warwick, специалност Politics and International Studies ) Радвам се, че ще има още българи, които да учат това - съдя по постовете по-горе! Аз нямам никакви изисквания за оценки, само искат да им се прати официално копие на резултата от Тойфел и препоръката и дипломата - направо все едно че нямам никакви условия :Р Избрахте ли си вече общежитие и кандидатствахте ли за него? Аз още не съм, не съм и сто процента сигурна, че ще отида в Уоруик - колебая се между Jacobs University, Bremen и него...но така, както вървят нещата, сигерно ще избера Англия :Р Иначе аз кандидатствах и в LSE, Birmingham, Aberystwyth, Hull - приеха ме навсякъде без LSE. Много се радвам, че има толкова българи за Уоруик - пишете да се опознаем ))

Напреднал
    Post Thanks / Like

А какъв ти е резултата от Тойфел и долу горе каква диплома си посочила в Юкас.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: The University of Warwick

Хей, радвам се като чета за толкова млади приети в Warwick...
    Аз съм много по голям от вас-за да не кажа стар... и няма да уча там.
    Моето учене беше отдавна макар, че човек се учи цял живот...
    Но пиша не за мен, а за вас! Знам за 4-5 българчета които вече учат там и имам някаква информация.... знам и за твърди четирима които тази година ще учат там и вече са се ориентирали и за общежития и други битови проблеми които Ви предстоят.Така че обшността на Българите няма да е малка може би ....
    За университета знам, че се намира до Ковънтри, нещо като нашия студентски град.Ковънтри са дали средствата за строежа, а Уоруик земята и построили това сравнително ново "студентско градче". Организацията на т.н. студентско градче по думите на дъщеря ми която беше там в началото на годината, е перфектна има всичко..магазини, банков клон спортни съоръжения, даже и денонощен магазин за хранителни стоки, нещо нехарактерно за острова.... Наистина имало всичко но независимо от това живота в Ковънтри е бил по добре организиран..??? дискотеката работела до 12-1 часа?.... Е, аз не разбирам някои неща, но влезте ми в положението - всяко поколение си има своите изисквания... поради това проблема е ако ходите на "дискотека"след 12-1-до 3-4 часа в Ковънтри, как ще се приберете до Уоруик? такситата са скъпи! поначало транспорта е скъп в Англия. Това май е основния проблем за разнообразяване на живота там.Имат добра студентска организация за хобисти спортисти, организират ски ваканции дори в Алпите на преферинциални цени, нещо което ми се стори много добро...
    Иначе ще бъдете очаровани и от организацията на посрещане и настаняване стига да сте информирани навреме. Разбрах, че общежитията за първокурсниците са задължителни и доколкото знам се разпределят така, че да не бадат сънародници на едно място... Всички имате на разположение самостоятелни стаи с общи помещения като сервизни и кухни, както и хол с телевизия и може би доброто е, че навсякъде имало интернет-безплатен може би/включен в цената/ на общежитието.Подробности има в сайтовете... Така че връзката ви със света ще е наред.За самото обучение за жалост нямам пряка представа и не мога да ви бъда от полза... може би по нататък сами ще обсъдите това... Знам че за различните специалности класацията на университета е в челните редици и Ви желая успехи в овладяване на това което сте си набелязали!
    Може би очаквахте повече информация, но толкова съм разбрал и асимилирал... от "младата смяна"., мога да ви кажа повече за Лондон от личен опит, но вие можете да го откриете сами ... намира се на 1.30-2 часа с влакчето... Е, там живота е друг, но и много по скъп....
    Абе нали ще учите... няма само да другото каквото е....!

Успех приятели!
    Последно редактирано от BG_London : 06-05-2008 на 22:43 Причина: грешки в писането от автора!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Хей бъдещи състуденти и състудентки много е готино че има толкова българи които ще учат в Warwick честно казано по едно време си мислех че ще съм там сам да ме брули дъжда :D пише те ми на PM ще е хубаво да се запознаем щом всички ще ходим към Warwick
    Последно редактирано от SiNNeR : 06-05-2008 на 20:21 Причина: add

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ами тойфел-ът ми е 114; за дипломата нещо от сорта на 5.90...но аз пращах и резултати от САТ, така и така съм ги държала...
    не знаех, че дискотеката работи до 12! е, поне 2рата година ще се живее в Ковънтри, въпреки че аз мисля, че в кампуса ще е готино

Нов потребител
    Post Thanks / Like

в Скайп аз съм ealendill, а във facebook - Donika Borisova Magunska пишете

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Лол, като я гледам тая тема и ми те прииска и аз да съм в Warwick догодина ^_^

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sennin Виж мнението
    Лол, като я гледам тая тема и ми те прииска и аз да съм в Warwick догодина ^_^
    Еми идвай

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Късно е вече, аз ще съм в Единбург при полярните мечки и пингвините ;p

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Warwick- заслужава ли си?
    От Lutenica във форум Университети в UK
    Отговори: 5
    Последно мнение: 18-07-2015, 12:59
  2. University of Glasgow или University of Saint Andrews
    От semilia във форум Университети в UK
    Отговори: 12
    Последно мнение: 28-03-2012, 04:58
  3. Bournemouth University/London South Bank University
    От lethalrhymezz във форум Образование в UK
    Отговори: 9