Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415
Резултати от 351 до 364 от общо 364
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: The University of Manchester

Здравейте!Получих следния Conditional от The University of Manchester за Civil and Structural Engineering MEng: Award of Diploma Za Sredno Obrazovanie
    with an overall average of 5.5
    with 6 in Mathematics, Additional Mathematics
    and Physics.
    Всичко е покрито.Дипломата ми е 5,95 за сега.Очаквам матурите само, но не вярвам да падне под 5.70, тъй че мога да се пиша вече студент в университета . Та гледах общежитията и се чудя какво да правя.От една страна City Campus е доста близо до университета, но пък Fallowfield е мястото, където можеш наистина да усетиш "Manchester student experience".Според вас кое ще е най-удачно?И ако има хора, които също са приети вече да пишат ЛС.Може да измислим нещо за пътуване заедно.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Относно: The University of Manchester

Здравейте,живея в Англия от 6 години и сега събрах смелост да кандидатствам в университет.Искам ми се малко информация за изискванията за кандидатсване в University of Manchester и Manchester Metropolitan University. Специалностите към които съм се насочила са Chemistry и Criminology and Forensic science. В изисканията пише че се изисква диплома за завършено средно образование и тест по английски,но ми се струва прекалено лесно? Ще ви бъда благодарна за малко информация Благодаря ви

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Jeny29 Виж мнението
    Здравейте,живея в Англия от 6 години и сега събрах смелост да кандидатствам в университет.Искам ми се малко информация за изискванията за кандидатсване в University of Manchester и Manchester Metropolitan University. Специалностите към които съм се насочила са Chemistry и Criminology and Forensic science. В изисканията пише че се изисква диплома за завършено средно образование и тест по английски,но ми се струва прекалено лесно? Ще ви бъда благодарна за малко информация Благодаря ви
    Кое ти се струва лесно? Погледни темата за кандидатстване, която съм написал в главния подрум за Образование в UK - http://www.bghelp.co.uk/forums/%CE%E...%E2%FA%F0.html и задавай конкретни въпроси, ако все още има такива

4. БЛАГОДАРЯ Jeny29 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря много за подробната информация Сега се захващам с четене

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте,тази година май няма много студенти към University of Manchester ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Аз ще кандидатствам този септември и умувам кой университет да ми бъде петия избор - Ливърпул или Манчестър. Ще кандидатствам архитектура.

Нов потребител
    Град
    Reading, UK
    Post Thanks / Like

^ имам една съученичка, която заминава сега за Манчестър с архитектура, ако нещо конкретно те интересува, не е проблем да я питам ))

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Нека всички , които мислят да кандидатстват точно тук да ми пишат да обменим информация , че мисля това да ми бъде бъдещият Firm Choice !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте!

Казвам се Веселин и съм на 20 години. Уча в Пловдивския университет, следвам "Лингвистика с ИТ (английски с немски), или иначе казано - английска и немска филология, като английският ми е базисен, а немският го започнах от нулата в първи курс. Сега ще записвам втори курс. Очертава се родителите ми и брат ми да се местят в Манчестър до година, сигурно около есента - баща ми иска да си пренесе бизнеса там. Както и да е, нека не се задълбочавам в странични теми - искам и аз да се преместя с тях, но по възможност без да прекъсвам образованието си. Влизах 1-2 пъти в сайта на Манчестърския университет, но не можах да намеря списък със специалности или нещо от сорта. Има ли същата специалност в университета или поне сходни? Другият ми въпрос е - сложни ли са процедурите за прехвърляне? Въобще какви са изискванията? Има ли неща от сорта на TOEFL? Предполагам трябва да НЯМАМ невзети изпити? Надявам се да не задавам твърде много и твърде сложни въпроси на куп - просто съм човек, който си няма ни най-малка представа с какво се захваща и попаднах при вас благодарение на Гугъл

Напреднал
    Post Thanks / Like

Искаш да се прехвърлиш, т.е. да ти признаят образованието до момента в ПУ и взетите изпити???
    Няма начин!
    Почваш си бакалавър от 1 курс, ако те приемат и забравяш, че си учил в ПУ.

Architectural Assistant Аватара на Scorpzou
    Град
    Scotland, UK
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Veskou Виж мнението
    Здравейте!

Казвам се Веселин и съм на 20 години. Уча в Пловдивския университет, следвам "Лингвистика с ИТ (английски с немски), или иначе казано - английска и немска филология, като английският ми е базисен, а немският го започнах от нулата в първи курс. Сега ще записвам втори курс. Очертава се родителите ми и брат ми да се местят в Манчестър до година, сигурно около есента - баща ми иска да си пренесе бизнеса там. Както и да е, нека не се задълбочавам в странични теми - искам и аз да се преместя с тях, но по възможност без да прекъсвам образованието си. Влизах 1-2 пъти в сайта на Манчестърския университет, но не можах да намеря списък със специалности или нещо от сорта. Има ли същата специалност в университета или поне сходни? Другият ми въпрос е - сложни ли са процедурите за прехвърляне? Въобще какви са изискванията? Има ли неща от сорта на TOEFL? Предполагам трябва да НЯМАМ невзети изпити? Надявам се да не задавам твърде много и твърде сложни въпроси на куп - просто съм човек, който си няма ни най-малка представа с какво се захваща и попаднах при вас благодарение на Гугъл
    Няма да ти признаят учената година в България и да започнеш втори курс директно в Манчестър. Това, че си учил може да ти изиграе много добър плюс, но и голям минус. Плюс - при кандидатстване може да те харесат по-лесно, след като вече си се занимавал с това. Минус - ще ти бъде отказано финансиране за година/и обучението, в случай, че се наложи да повториш или си бил две години в университет вече. TOEFL най-вероятно ще трябва да държиш (или ΙΕLTS), за да докажеш, че владееш езика, а и предполагам заради самата специалност.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Хеееей, тази година май няма голям наплив към Манчестър :D Пишете, който се е запътил за там )))

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Смятам firm choice да ми е Манчестър

Напреднал
    Post Thanks / Like

Вече избрахме Манчестър за firm choice.
    Идва ред за избор на общежития. Разглеждахме в интернет, желанието ми е преди избора да се посъветваме и с вас.
    По-близки общежития до Факултет по " Природни науки", какви условия предлагат, кои си заслужава да пишеш и кои не? Изчетохме цялата налична информация, но няма писано скоро ново мнение.
    Ще съм благодарна за всяко мнение, съвет, предложение което се сетите, било то за храната, транспорта, вида на стаята/ самостоятелна стая, с общи части/.
    Моля, бъдете по благосклонни преди да започните да ме хокате, че всичко това го има в интернет. Разчитам на информация от първа ръка.
    Предварително благодаря на всички които ще отделят от ценното си време да ни помогнат

Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. University of Manchester - интервю
    От somethin_blue във форум Образование в UK
    Отговори: 5
    Последно мнение: 27-10-2014, 21:42
  2. Приети в University of Manchester 2013
    От SpeedFire във форум Образование в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-07-2013, 14:54
  3. The University of Manchester
    От vgervaziev във форум Образование в UK
    Отговори: 322