Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 27 от 29 ПървиПърви ... 172526272829 ПоследнаПоследна
Резултати от 651 до 675 от общо 707
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Тва в Лондон ли?��от 350 тръгват стаите в споделена къща. За 600 е невъзможно да намериш 2-стаен с всички сметки. От 750 нагоре. Тва в малък град , в Лондон сигурно двойно. Може да намериш нещо толкова евтино, но в гетата, мухлясало, плъшасало и куп проблеми. М/у другото тая тема за паунда стана миш-маш, щото пак се навъдиха разни прелетни птици.
    350 за стая, ама на влизане в Лондон или в тристайна къща с 35 човека, както бяха показали веднъж по телевизията.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Замени ЕУ с УСА в твърдението си и ще е вярно твърдението ти . Ердоган е към края на президенстването си .
    С русофил като теб не ми се коментира . Гади ми се от ултрарусофили . Моля те съвсем културно подминавай постовете ми
    Тогава защо се радваш че БГ е купила Ф-16 а не някои друг фаитър-джет, Е и какво.... отричаш че е държавник ли???? А на мен не ми се гади от такива като тебе.....не съм толкова краен и повярваи ми се опитвам да подминавам постовете ти
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Канара пак показа колко е невеж. Пренебрегнахме шведските Грипен пред американските Ф-16, ама той все Русия му е в главата. Нормално за политически бежанец в зората на Демокрацията. Америка пак прецака ЕС, а той се радва. Иначе си реве колко лоши са американците. В големите градове винаги печелели СДС или Герб, а те какви са - "бивши" комунисти. Смях в залата.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тук не отговарям на определен потребител , а на няколко . ще се радвам на каквото си искам . Аз съм свободен човек . ще се радвам че сме купили Ф16 . . . . ще се радвам че ще приемем еврото . ще се радвам че паунда ще се обезцени до 1.85 при брексит без сделка . ще се радвам и ако УК се унижи и изтегли член 50 и по този начин остане в ЕУ . ще се радвам на каквото си искам защото живеем в свободен свят и всеки има право на мнение .
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-08-2019 на 22:37

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А какво стана със силния ЕС? Защо не взехме европейски самолети? Собствена армия, ала-бала.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Канара пак показа колко е невеж. Пренебрегнахме шведските Грипен пред американските Ф-16, ама той все Русия му е в главата. Нормално за политически бежанец в зората на Демокрацията. Америка пак прецака ЕС, а той се радва. Иначе си реве колко лоши са американците. В големите градове винаги печелели СДС или Герб, а те какви са - "бивши" комунисти. Смях в залата.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    След като печелят СДС и ГЕРБ за това сме в НАТО и ЕУ . За това купихме Ф16 . За това ще приемем еврото . С БСП нямаше да стане . И сто години да обяснявам на такива като теб няма да ви стане ясно . Трябва да се наредиш пред посолствата на запада за виза за да разбереш

Post Thanks / Like

Тук не отговарям на определен потребител , а на няколко . ще се радвам на каквото си искам . Аз съм свободен човек . ще се радвам че сме купили Ф16 . . . . ще се радвам че ще приемем еврото . ще се радвам че паунда ще се обезцени до 1.85 при брексит без сделка . ще се радвам и ако УК се унижи и изтегли член 50 и по този начин остане в ЕУ . ще се радвам на каквото си искам защото живеем в свободен свят и всеки има право на мнение .
    Значи и русофилите имат право на мнение а!?!?!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

След като печелят СДС и ГЕРБ за това сме в НАТО и ЕУ . За това купихме Ф16 . За това ще приемем еврото . С БСП нямаше да стане . И сто години да обяснявам на такива като теб няма да ви стане ясно . Трябва да се наредиш пред посолствата на запада за виза за да разбереш
    Апропо: след "демокрацията" ЗАПАДА селекционираше кои да пътува и кои да седи на опашките в БГ....... ти явно си седял защото на запад не са те пускали западняците ...... в БГ искаха да се отърват от такива като тебе!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Значи и русофилите имат право на мнение а!?!?!
    Ратбира се че и русофилите имат право на мнение . Да съм забранил на някой да има мнение . Просто лично на мен ми се гади от русофили

Старо куче
    Post Thanks / Like

Апропо: след "демокрацията" ЗАПАДА селекционираше кои да пътува и кои да седи на опашките в БГ....... ти явно си седял защото на запад не са те пускали западняците ...... в БГ искаха да се отърват от такива като тебе!!!!
    Аз взех американска виза от първия път, никога не съм имал отказ за виза . Но защо отново говорим за мен . Нали ти казах че имам четири апартамента и една вила

Post Thanks / Like

Ратбира се че и русофилите имат право на мнение . Да съм забранил на някой да има мнение . Просто лично на мен ми се гади от русофили
    Егати пауъра!!!!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Аз взех американска виза от първия път, никога не съм имал отказ за виза . Но защо отново говорим за мен . Нали ти казах че имам четири апартамента и една вила
    Тогава защо си ги напуснал тези 4 апартамента и ранчото не ми е ясно!?!?!?
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тогава защо си ги напуснал тези 4 апартамента и ранчото не ми е ясно!?!?!?
    По две причини . Първата защото много ме дразнеха русофилите в БГ . Виденов Луканов И тн . 90 те години . И защото реших да живея на запад .

Post Thanks / Like

По две причини . Първата защото много ме дразнеха русофилите в БГ . Виденов Луканов И тн . 90 те години . И защото реших да живея на запад .
    Странно....... постигнал си всички тези неща по времето на "Виденов Луканов" и си решил да мизерстваш в мухлясъла Англия, без слънце, дъжд, сълзи и сополи, бълхи, дървеници...... само за да живееш далече от русофилите???????????
    EC=WC
    -George Orwell

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

В големите български градове София Пловдив Варна и тн винаги печелеха СДС или Герб

За Президента Румен Радев гласуваха над 2 милиона българи. Над двойно повече, отколкото за ГЕРБ и СДС на последните избори.

На жаргон казано: отнесе ви като куцо пиле - домат.

18. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Пак се изказваш неподготвен, нас ни приеха в ес, когато Станишев беше на власт, а в нато, когато беше на власт царят.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Тва в Лондон ли?��от 350 тръгват стаите в споделена къща. За 600 е невъзможно да намериш 2-стаен с всички сметки. От 750 нагоре. Тва в малък град , в Лондон сигурно двойно. Може да намериш нещо толкова евтино, но в гетата, мухлясало, плъшасало и куп проблеми.
    „Малък град” е силно казано! Говоря за Бирмингам - втория по големина град в Обединеното кралство!

Канара пак показа колко е невеж. Пренебрегнахме шведските Грипен пред американските Ф-16, ама той все Русия му е в главата. Нормално за политически бежанец в зората на Демокрацията. Америка пак прецака ЕС, а той се радва. Иначе си реве колко лоши са американците.
    Избрахме Ф16, наринахме една камара готови оари, ама … не сме купили нищо! Само ни обещага, че след 3-4 години - когато построят завода - едни от първите самолети ще са за нас!
    В големите градове винаги печелели СДС или Герб, а те какви са - "бивши" комунисти. Смях в залата.
    Най-тъпото е, че ГЕРБ-аджиите не са просто бивши комунисти, а бивши всякакви. Като се започне от БКП, през бивши СеДеСари, бивши царедворци (НДСВ) … изобщо, всичко от което има изгода.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Пак се изказваш неподготвен, нас ни приеха в ес, когато Станишев беше на власт, а в нато, когато беше на власт царят.
    Приеха ни защото свалихме БСП и Виденов 1997 . Благодарение на СДС сме в НАТО и ЕУ .
    Последно редактирано от kanarinapred : 16-08-2019 на 07:45

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    „Малък град” е силно казано! Говоря за Бирмингам - втория по големина град в Обединеното кралство!

Избрахме Ф16, наринахме една камара готови оари, ама … не сме купили нищо! Само ни обещага, че след 3-4 години - когато построят завода - едни от първите самолети ще са за нас!

Най-тъпото е, че ГЕРБ-аджиите не са просто бивши комунисти, а бивши всякакви. Като се започне от БКП, през бивши СеДеСари, бивши царедворци (НДСВ) … изобщо, всичко от което има изгода.
    Не е важно какви са ГЕРБ . Важното е че купихме Ф16 . Важното е да приемем еврото . Повече ЕУ и НАТО по малко русофилски мизерници .

Старо куче
    Post Thanks / Like

А Станишев е проевропеец , гледах му едно интервю . Така защитаваше българите в УК от расистите брекситари

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Приеха ни защото свалихме БСП и Виденов 1997 . Благодарение на СДС сме в НАТО и ЕУ .
    канарче това че бойко върши правилните неща в момента, не означава, че всико в миналото е било правилно просто той израстана и избра правилните хора да го съветват и за това и ти знаеш повече , защото той слуашаше правилните хора, знанието не се роди в теб нито в ГЕРБ то беше снесено....Ама ако виденов не беше паднал още тогава щяхме да изпреварим Гърция и пак щяха д ани приемат, това беше момента когато бяхаме по силни от Гърция , като икономика. Свляха првителства в България под мотото че имаме дълг от 10 милиарда и то с активната подкрепа на Сорос спекуланта , а него го избраха защото той успя да докара икономическа криза на Великобритания през 91 -92 и то по страшна от Жан Виденовата зима, Соросчо в оня момент служеше на приавтизацията и обезкостиха икономиката ни която беше в много отношение по добра и от тази на Великобритания, а в ЕС щяха да ни приемат защото на тях им бяхме нужни .. другото са идиологически празни приказки .... Гърция имаше 100 милиарда дълг и скапана инфраструктура по това време без ток , и без хубави пътища
    © ®

25. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    канарче това че бойко върши правилните неща в момента, не означава, че всико в миналото е било правилно просто той израстана и избра правилните хора да го съветват и за това и ти знаеш повече , защото той слуашаше правилните хора, знанието не се роди в теб нито в ГЕРБ то беше снесено....Ама ако виденов не беше паднал още тогава щяхме да изпреварим Гърция и пак щяха д ани приемат, това беше момента когато бяхаме по силни от Гърция , като икономика. Свляха првителства в България под мотото че имаме дълг от 10 милиарда и то с активната подкрепа на Сорос спекуланта , а него го избраха защото той успя да докара икономическа криза на Великобритания през 91 -92 и то по страшна от Жан Виденовата зима, Соросчо в оня момент служеше на приавтизацията и обезкостиха икономиката ни която беше в много отношение по добра и от тази на Великобритания, а в ЕС щяха да ни приемат защото на тях им бяхме нужни .. другото са идиологически празни приказки .... Гърция имаше 100 милиарда дълг и скапана инфраструктура по това време без ток , и без хубави пътища
    Представи си следната хипотеза . Милошевич беше по умен и разпада на югославия стане по мирен път както чехия и словакия се разделиха . Тогава Сърбия щеше да влезне заедно с словения и харватска веднага в Нато и ЕУ . Тогава в България русофилистиците щяха да се активират . Сега щяхме да сме с разменени места . Сърбия в ЕУ и НАТО . А България извън EU and NATO , русофилска територия , защото руснаците няма как да останат без влияние на балканите
    Последно редактирано от kanarinapred : 16-08-2019 на 09:03

Старо куче
    Post Thanks / Like

В ЕУ сме като подарък заради НАТО. САЩ раздаваха ЕУ членство като бонус.
    ЕУ е напълно подвластна на САЩ - военно и политически.

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Представи си следната хипотеза . Милошевич беше по умен и разпада на югославия стане по мирен път както чехия и словакия се разделиха . Тогава Сърбия щеше да влезне заедно с словения и харватска веднага в Нато и ЕУ . Тогава в България русофилистиците щяха да се активират
    В България не е имало русофилицтици , чел съм западни докалди от соца и българския елит се определяше като най прозападен, въпреки че бяхме много близки с СССР. А сърбия си беше в тяхната сфера просто някой беше начертал разпадане и влизането и нямаше да стане толкова бързо дори хърватите влязоха след нас...Първанов ни вкара в НАТО и Станишев в ЕС , другото са разни страни идилогизирани наслагравния , русофилистици няма и днес, в интерес на истината Бойко е възприеман като най голям русофилстик от Руснаците , Радев е неприет
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    В България не е имало русофилицтици , чел съм западни докалди от соца и българския елит се определяше като най прозападен, въпреки че бяхме много близки с СССР. А сърбия си беше в тяхната сфера просто някой беше начертал разпадане и влизането и нямаше да стане толкова бързо дори хърватите влязоха след нас...Първанов ни вкара в НАТО и Станишев в ЕС , другото са разни страни идилогизирани наслагравния , русофилистици няма и днес, в интерес на истината Бойко е възприеман като най голям русофилстик от Руснаците , Радев е неприет
    Радев е русофил в мозака на костите си . Ако ЕУ се разпадне . България ще стане проруска територия . По време на СССР България бе най проруско настроената . Аз не искам да живея като затворник в руски колхоз . Живял съм преди 1989 . Стига ми

Страница 27 от 29 ПървиПърви ... 172526272829 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 12:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове