Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 25 от 29 ПървиПърви ... 152324252627 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 601 до 625 от общо 710
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Хора, какво стана с този ПАУНД :)

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Сега американските лихвари ще приватизират Енеичес след брексит без сделка . Обединеното кралство си заминава в небитието . Целта на американците е да раздробят кралството и да го отслабят и да го поставят в васална позиция . Да привтизират изгодно . At the ICE desk at Heathrow airport on Tuesday morning, was quoted £117 for buying €100 – making each pound worth just 85 euro cents. честито на всички брекситари и това е само началото . Не ми се мисли Борката като извади на хелоин УК без сделка
    Не се разбира????? целта на американците нали беше да унищожат ЕУ!?!? Сега искали да раздробят УК!?!....... Сменил си докторите или хапчетата?
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

2. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ти няма да спечелиш нищо, ще спрат да идват британците да почиват в България и няма да има на кого да отдаваш апартаментите.
    Българското Черноморие е изцяло зависимо от британските и руските туристи. Те стоят най-дълго и харчат най-много.
    На туристическа държава като България й е в интереса UK да е добре и англичаните да имат пари.

За другото: Важно е да има контрол на границата, за да знаем кой влиза и кой излиза от тази държава. После въвеждаме Австралийска точкова система да отсеем сеното от плявата.
    Паспорт = след 10 години вместо сегашните 5г.
    Възможност да сключваме свои търговски сделки със САЩ и Китай.
    Ако ЕС не може да преглътне тези точки, напускаме без сделка.
    На слънчака не ходят само британци, има туристи от скандинавието, Русия и т.н. Прави ми впечатление, че повече се набляга да се привлекат туристи от Русия и бившите соц страни, а не англичани и германци, явно приоритет е Русия. В Несебър обявите за продавач се иска да се говори руски, предимство е английски или немски, но твърдо руски Виждал съм и в доста магазини да работят руснаци или украинци, заради руският
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бих добавил към препирнята че Бг паспорта става много по-силен от ЮК-ейския при брекзит без сделка!

5. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Бих добавил към препирнята че Бг паспорта става много по-силен от ЮК-ейския при брекзит без сделка!
    Ако ще и марсиански паспорт да имаш, нито ще ти напълни хладилника, нито ще ти плати сметките.Гледай по добре да си здрав и банковата сметка да ти е ок, другото са глупости.
    Ако си баровец и имаш кинти навсякъде можеш да си ходиш, какъв ти е проблемът, без значение какъв паспорт имаш.
    Ти явно си от тия,които са дошли преди 30г и още си мислиш, че паспорта е от някакво значение.
    Последно редактирано от dimi_m : 14-08-2019 на 01:10
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

7. ХАРЕСВАМ! treven, DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако ще и марсиански паспорт да имаш, нито ще ти напълни хладилника, нито ще ти плати сметките.Гледай по добре да си здрав и банковата сметка да ти е ок, другото са глупости.
    Ако си баровец и имаш кинти навсякъде можеш да си ходиш, какъв ти е проблемът, без значение какъв паспорт имаш.
    Ти явно си от тия,които са дошли преди 30г и още си мислиш, че паспорта е от някакво значение.
    не си прав, за здравето си прав но за паспорта не си прав, когато англичаните се загавриха навремето имаше поляци които бяха баровци с лични шофьори в Полша, парламента им ставал на крака, тук като ти вземат паспортчето и те наредят на опашка да чакаш , ще миеш чинии дори и да си гении. системата в ЮК не толерира гении , а толерира хора с права, наследствени и всякви други. подбора е йерархичен и по - тъпота, ако нямаш паспорт ти няма как да се включиш в системата, а какви са ти правата по света е много важно, и определено , бритнаския папсорт ще носи повече задължения от колкото ползи, и Българския паспорт вече ще е по ценен . Британците по чисто шовинистични и долни подбуди избират брекзит. след брекзит тези шовинистични и долни подбуди ще имат изключителна почва за развитие , .... един вид зомбитата сега са леко летаргични, когато си вземат брекзита без сделка зомбитата ще се събудят и ще хапят чуждото
    © ®

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Точно това искам . Брексит без сделка . След това подробно съм описал какво ги чака . Но има едно но . Ако свалят Борис преди брексит без сделка може да има предсрочни избори и нов референдум

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    А ако някой е тъп може ли някой да му напълни главата? Или ако е прост да му даде интелект? И това не може! И пак няма връзка с паспорта. А иначе не можем всички да сме баровци
    Последно редактирано от Kearny : 14-08-2019 на 09:36

На почивка
    Post Thanks / Like

Целта на американците според мотовилков е да раздробят и унищожат ЕУ . Моето твърдение е ,че на американците не им пука за английския народ и УК . . . ще приватизират енеичес , енеичес ще стане платен . Така че честит ви Брексит . След брексит без сделка , източноевропейците ще бъдат подложени на скрита дискриминация , както кеарну многократно е споменавал . Сигурното е че при брексит без сделка повече европейци няма да отиват в УК да живеят . На кой ще дават под наем построеното в Лондон . Пакистанци и индийци . Те обаче харесват общинските жилища и социалките . Предстоят тежки времена за Лондон и УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-08-2019 на 10:30

Старо куче
    Post Thanks / Like

Целта на американците според мотовилков е да раздробят и унищожат ЕУ . Моето твърдение е ,че на американците не им пука за английския народ и УК . .
    Че на управляващите в ЮК да не би да им пука за народа?

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Аз лично съм склонен да напуснем ЕС срещу сделки за свободна търговия със САЩ и Китай. Това би отворило нови хоризонти за британския бизнес.
    Заменяш 500-милионен пазар с двумилиарден такъв. Към тях добаваш и страните от Британската общност - още 2 милиарда пазар. Не звучи никак зле.
    Ето това аз наричам Global Britain.

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз лично съм склонен да напуснем ЕС срещу сделки за свободна търговия със САЩ и Китай. Това би отворило нови хоризонти за британския бизнес.
    Заменяш 500-милионен пазар с двумилиарден такъв. Към тях добаваш и страните от Британската общност - още 2 милиарда пазар. Не звучи никак зле.
    Срещу такива големи икономики винаги Ук ще е от страната на булката
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

16. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Дали?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Таман се върнах от Бургас. Направи ми приятно впечатление, че много наши роми почиваха по скъпи хотели, личеше си че са гурбетчии.
    В самолета също много роми към Лондон. Не си представям тия изведнъж да спрат да идват на работа в Англия след брекзит.

На почивка
    Post Thanks / Like

Това са фантасмагории и ти много добре го знаеш . Нито УСА ,а още по малко Китай ще пусне аванта на УК . Дори УК и Китай са в конфликт заради Хонг kong .. Най големия губещ от излизане без сделка е УК . Американските евреи само това чакат да си купят ефтино енеичес . Защо дума не обелваш за енеичес и края му

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Таман се върнах от Бургас. Направи ми приятно впечатление, че много наши роми почиваха по скъпи хотели, личеше си че са гурбетчии.
    В самолета също много роми към Лондон. Не си представям тия изведнъж да спрат да идват на работа в Англия след брекзит.
    Ромите ще стоят там докато им дават общински жилища и универсал кредит . А ти ще им го плащаш с данъците си . В момента в който им спрат помощите и ромите ще напуснат УК . А след брексит без сделка нито един нов европеец няма да замине да живее в УК за постояно

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Вече не дават Universal Credit, освен ако не си живял тук последните 5 години.

На почивка
    Post Thanks / Like

Вече не дават Universal Credit, освен ако не си живял тук последните 5 години.
    След брексит без сделка ще спрат универсал кредит и на тези източноевропейци и с сетъл статус . И енеичес като го приватизират и там ще стане платено . По лека лека всички ще напуснете УК с изключение на омъжените за британци . Мотовилков вече е на кантар 50 на 50 да се махне от УК . Обмисля го дълго време . Аз взех правилното решение 2017 година . Титаник потъва . След брексит без сделка УК ще стане като прокажена държава всеки европеец ще избягва да ходи там . Няма и за какво да ходи
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-08-2019 на 15:06

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Само в мечтите ти.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

В деня на референдума паунда бе 2.56 сега е 2.10 . Реалноста е . Не са мечти

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Само в мечтите ти.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    At the ICE desk at Heathrow airport on Tuesday morning, was quoted £117 for buying €100 – making each pound worth just 85 euro cents. честито на всички брекситари

26. БЛАГОДАРЯ Kearny thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Кои сте "вие"? След бленуваните от теб Брекзит и икономическа криза английските расисти ще ви наритат заедно с останалите източноевропейци, независимо имате ли паспорт или не. Тогава ще обърнете плочата и ще се сетите от "кои" сте

28. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Унивърсал кредита го точат яко англичаните . Мойта вчера е говорила с тех на тая тема та са и се хвалили . Значи - бачкат си нашите и едновременно с това си помпат помощи на принципа "докато ме хванат" . Единия е 13 бона на плюс , а другия са го хванали и требва да връща 12 , а да кажеш , че са на мизерна работа , а те бачкат за 16 на час !

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ето още една лична обида . Нали знаеш че ако мила не ми пречи ще те сравня с земята и ще ти вдигна кръвното на 200 без да използвам обидни думи
    Прав си, вдигаш ми кръвното от смях неграмотнико........пише се "със земята" а не "с земята"!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Унивърсал кредита го точат яко англичаните . Мойта вчера е говорила с тех на тая тема та са и се хвалили . Значи - бачкат си нашите и едновременно с това си помпат помощи на принципа "докато ме хванат" . Единия е 13 бона на плюс , а другия са го хванали и требва да връща 12 , а да кажеш , че са на мизерна работа , а те бачкат за 16 на час !
    Че 16 на час голема заплата ли е???
    Виж, да беше поне 25-30 …
    Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Прав си, вдигаш ми кръвното от смях неграмотнико........пише се "със земята" а не "с земята"!!!!!
    В много сложни граматики го вкарваш!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

32. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Е аз мисля , че е доста голяма заплата в Ливърпул , нещо като 30 на час в Лондон . Колко хора познаваш с такава заплата . Единствения човек който познавам и е на 33 на час е една филипинка , дошла преди 10 години като медицинска сестра , но почнала естествено като миячка в болницата и сега е супервайзър на сестрите .

Страница 25 от 29 ПървиПърви ... 152324252627 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 12:12
  2. Какво стана със свободата на словото?
    От Virginblack във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 16-10-2010, 22:02
  3. Какво стана с Bulgarianphotos?
    От Alice във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 26-04-2006, 18:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове